bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Čau no Musica.
Musica
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 17h 48m 00s
Redzēts 2021. gada 30. martā, 19:21
Pievienots, 2016. gada 08. oktobrī, 23:27

Sveiki. Tātad, pirmkārt gribēju pateikt, kapēc es vispār rakstu šo sasveicināšanos. Kā nekā, reģistrējos šeit jau ilgu laiku atpakaļ, tapēc dažiem varbūt varētu rasties tāds jautājums.
Jau vairākus gadus biju pārtraucis spēlēt cs un vispār geimingu kā tādu. Ja neskaita pa retam kautko, pārsvarā single spēles. Tagad atkal ir parādījusies neliela interese par cs. Vismaz pa reizei ieeju paspēlēt. Tākā ilgs laiks jau ir pagājis, nezināju kādi serveri vel eksistē un kādi nē, tapēc izlēmu paskatīties kas notiek ar kick komūnu, par kuru es zinu tapēc, ka agrāk biju moderators cs komūnā, kur arī viens no galvenajiem administrātoriem bija Chemical, jeb Chemijs. Tādēļ arī ir liels prieks redzēt, ka te viss tikai attīstas un tas priekš manis bija diezgan patīkams pārsteigums. Netaisos pretendēt un jebkādu statusu šeit, jo tam nav ne laika, ne vēlēšanās, bet turpmāk biežāk apciemošu gan forumu, gan serverus, tapēc izdomāju, ka nenāktu par ļaunu uztaisīt sasveicināšanos. Nedomāju arī, ka mani te vairs īsti kāds atceras. Tagad turpināšu ar anketu.
P.S. Es labprāt rakstītu pats savu tekstu bez parauga, bet man ir tendence aizrauties, kad es rakstiski kautko stāstu. Un nedomāju, ka kādām būtu velme to visu lasīt. :D

Par sevi:

Vārds: Ivars

Bilde: Mans avatārs.

Vecums: 23

Dzīvesvieta: Rīga

Tavi hobiji: Skumji, bet patiesībā man ir maz hobiji. Velo, jeb pārsvarā mtb street. Fitness, ja to vispār var nosaukt par hobiju. TV seriāli. Tos skatos ļoti daudz. Sekoju līdzi NHL spēlēm. Nekā diži specifiska. Lielākoties mana ikdiena ir parasta. Darbs/mājas + pa reizei arī kautkas cits. 

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? Ne gluži, bet, kā jau iepriekš minēju, jau vairākus gadus trennējos un eju uz fitnesa zāli. Tas arī viss.

Kāds ir tavs moto? (sauklis): When you wake up in the morning, think of what precious privilege it is to be alive. Latviski kautkā neskan tik labi. :)

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Man šķiet, ka šis jautājums pilnīgi lieki ir atsevišķi no hobijiem. Mana atbilde būtu ļoti līdzīga. Varu pieminēt, ka patīk laiku pavadīt brīvā dabā. Bieži ar draugiem ar mašīnu braukājam pa Latviju uz visādām vietām. Bieži sanāk redzēt kautko skaistu, jo tāda ir daba mūsu valstī - skaista. Nav pat jābrauc uz ārzemēm, jo tepat Latvijā ir neskaitāmas vietas, kuras ir vērts redzēt.
Šādos braucienus arī, pie reizes, patīk meklēt geocatchus. Tie, kuri nav par tādu brīnumu dzirdējuši, iesaku google ierakstīt un pameklēt info. Tas ir interesanti un noderīgi.
Varētu teikt, ka esmu mierīgas dabas cilvēks, tapēc nepatīk skaļas ballītes, klubi un tamlīdzīgas vietas. Protams, tam par iemeslu varētu būt arī tas, ka agrāk tā visa bija pārāk daudz, tapēc man tas vienkārši ir apnicis. Bet manā gaumē vairāk ir vienkārši pačilot pāris tuvu draugu lokā.
Patīk skatīties seriālus, filmas un visādus raidijumus. Pačilot ar čomiem, aiziet kautkur ar draudzeni. Kautkā tā.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā?: Ārpus Latvijas neesmu daudz ceļojis. Tikai uz dažām valstīm, kuras atrodas tepat netālu, kā Polija, Krievija utt. Tapēc grūti atbildēt, kura man liekas visforšākā no tām, kur esmu bijis. Laikam jau Igaunija. Tartu, manuprāt, ir ļoti interesanta vieta, kur ir daudz ko redzēt. Bet, visvairāk es vēlētos aizbraukt uz Japānu, ko es noteikti kādreiz izdarīšu.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? To jau es uzrakstīju pašā sākumā. Īsāk sakot no Chemija uzzināju. Un iespaids man vienmēr ir bijis labs, jo šeit viss tikai attīstās un virzās uz priekšu.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā?: Uhh. Ir bijuši daudz traki gadījumi. Bet diezvai es to gribētu stāstīt baram nepazīstamu cilvēku. Turklāt, tas būtu pārāk gari jāraksta. Nav īsti velme to darīt.

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos?: Nezinu ko lai saka. Esmu parasts cilvēks ar saviem plusiem un mīnusiem. Man nav bail atzīt savas kļūdas, bet atkārtoti cenšos nepieļaut tās. Ne vienmēr sanāk, bet kā ir tā ir. Laikam esmu diezgan introverts cilvēks, jo nepatīk ilgi atrasties sabiedrībā, īpaši ar nepazīstamiem cilvēkiem. Bet ja es otru iepazīstu tuvāk, tad mēdzu kļūt diezgan atvērts. Varbūt reizēm mēdzu būt diezgan kaitinošs un nedaudz iedomīgs, tapēc laicīgi atvainojos. ;) cenšos tam sekot līdzi. Domāju pietiks par mani..

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos?: Sākumā jau visu izskaidroju.

Tavs novēlējums visiem lasītājiem: Novēlu, protams, tikai to labāko. Turpināt virzīties dzīvē uz priekšu un nekad nepadoties.

Par spēlēm:

Tavs niks: Musica

Bijušie niki: Muse. Sen,sen atpakaļ bija arī citi, bet tos jau vairs neatceros.

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros?: Pašlaik neko nespēlēju. Ja neskaita, pa laikam, single spēli "Life is Strange". Esmu spēlējis kick serveros.

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam?: Visu jau nemaz nevar atcerēties. Bija laiks kad es ļoti daudz ko spēlēju. Tieši no online spēlēm vienmēr vairāk ir aizrāvušas mmorpg - WoW, Tera, Rift, Cabal online, Knights online utt. No mmo shooteriem TF2, BF, Point Blank uc.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros?: Agrāk cs 1.6 daudz cw spēlēju. Paspēju piedalīties dažos lan turnīros. Bet nekas liels.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) Labs jautājums. Tagad, drošvien, kautkur lejā. Gadiem ilgs pārtraukums tomēr dara savu.

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)?: Foruma un visticamāk war3/csdm serveros.

66
Jauniņais
ober
140 atbildes forumā
Online: 4d 0h 8m
Redzēts 2020. gada 04. aprīlī, 04:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 08. oktobrī, 23:33
0
post

vesels

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 08. oktobrī, 23:38
0
post
Paldies par zvaigzni un sveiks. :)
LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts 25. aprīlī, 23:29
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 08. oktobrī, 23:42
0
post

Sveika, veiksmi komuna

 

 

AmazingDan
Lietotājs
JB Bots
Banaņčiks
79 atbildes forumā
Online: 3d 8h 13m
Redzēts 22. februārī, 00:33
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 01:48
0
post

Zdarova, šodien pirmo reizi redzēju @jb un war3. 

GL & HF.


 

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 10:05
0
post

Da ņe, vēl nav redzēts.

Bet gan jau tiksimies! Sveiciens atpakaļ. :yn:

Image result for Unicorn Gif signature

Foxxy`s Poxxy`s
Lietotājs
Foxxy`s, Poxxy`s
693 atbildes forumā
Online: 10d 15h 21m
Redzēts 2020. gada 29. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 12:18
0
post

Sveiks. GL & HF

76561198256821626.pngforum sig image

33857bf31bf845c6ac9f76c260964d49.gif

Evija^
Meitene zeltene
1815 atbildes forumā
Online: 28d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 27. janvārī, 15:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 12:55
0
post

Sveiks!

Saistīts attēls

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 12:59
0
post

Sveicināts.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 14:55
0
post
Īpatnējs spēlētājs.... Sveiks.

maardzha
Meitene zeltene
mephistopheles
202 atbildes forumā
Online: 28d 21h 59m
Redzēts 2017. gada 18. martā, 14:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 17:26
0
post

Čau! Esmu diez gan daudz reižu manījusi Tevi iekš foruma (pie online lietotājiem).

 

Diez gan interesanta sasveicināšanās.

Veiksmi!

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 14m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 18:19
0
post

Hey Muse, vecais PL biedr. :]

Cerams, ka šoreiz uz ilgāku palikšanu ;0

            

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 18:28
0
post

Yo, tu esi muse no playline vai arī kāds cits? :D

Musica
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 17h 48m 00s
Redzēts 2021. gada 30. martā, 19:21
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 19:32
0
post

@maardzha Varētu būt. Pēdējā laikā salīdzinoši bieži ieeju forumā. Vienkārši nebiju pārliecināts vai tiešām gribu rakstīt sasveicināšanos.

@Enemijs Nu, tad jau redzēs. Bet domāju, ka vismaz kādu laiku nekur nepazudīšu. ;) tapēc arī izdomāju sasveicināties.

@Chemijs Jā, tas pats. Man likās, ka tu zini. :D
 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 19:47
0
post

Tu esi nenormāli izmainījies, tevi vispār nevar atpazīt, droši zini ka tu nenozagi Iavaram personību vnk? XD

Musica
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 17h 48m 00s
Redzēts 2021. gada 30. martā, 19:21
Pievienots, 2016. gada 09. oktobrī, 20:09
0
post

Jā, es patiesībā turu viņu ieslēgtu pagrabā, kāmēr izliekos par viņu. Galvenais nestāsti nevienam.
Bet, vispār tā varētu būt. Cik gadi jau pagājuši kopš pēdējo reizi tikāmies.. 4-5? Ja būs kādreiz kāds mīts vai tikšanās, arī atbraukšu. Tad varēsi dzīvē novērtēt. :D

Marcelo1983
Jauniņais
Marcelo
33 atbildes forumā
Online: 15h 53m 35s
Redzēts 2020. gada 11. novembrī, 12:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 10. oktobrī, 22:04
0
post

SVEIKS!!!

Eljuks
Meitene zeltene
Elī
29 atbildes forumā
Online: 2d 8h 1m
Redzēts 2017. gada 01. maijā, 14:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. oktobrī, 00:04
0
post

Čau, Šķiet  kaut kur Tavs niks "Muse" ir redzēts. 

Draugu lokā, jautrāk kopā, 

Esi sveicināts Kick'ā. :)

ANormalStick
Lietotājs++
Cola
510 atbildes forumā
Online: 5d 3h 11m
Redzēts 2023. gada 15. maijā, 15:51
Pievienots, 2016. gada 11. oktobrī, 22:21
0
post

sveiks

 

Latgales Čalis
Lietotājs++
302 atbildes forumā
Online: 6d 20h 22m
Redzēts 2021. gada 21. novembrī, 20:04
Pievienots, 2016. gada 19. oktobrī, 22:54
0
post

Sveicināts kickā.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0