bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
1
topic
Sūdzība @Jb
Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 01:52

1. Izdarītais pārkāpums : Pa pusei nepatiess ban

2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/q5bqnp6t#_ 

3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts : mani nobano par ''sms acc savā labā'' jo es nogagoju knave uz 1 min reason miers, jo vins lamājās.. varēju likt arī 10min par lamāšanos, bet nu bija 1 naktī

4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) nevajag

5. Pārkāpēja niks : Unicorn

6. Komentārs par notikušo : ja Unicorn teiks par tām iepriekšējām 2 reizēm nu tā..

1.es dabūju pirmo reizi acc un es sevi  sley un dabūju warn par to

2.Labi šeit es kļūdījos un pārmetu unicornu specos, jo es domāju ka viņam bija 3 mape... sorry

7. Mape, kurā tas notika jail_desert

8. Serveri : jb.kick.lv

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 01:59
0
post

Tātad kā jau pati tikko teici, ka esi bijusi divas reizes brīdināta par acc pārkāpumiem, vajadzēja jau saprast ka trešajā reize saņēmsi banu.

 

Kāpēc iemesls pa pusei nepamatots bans?

Sanāk tā ka bans pamatots, bet tu to neatzīsti?

 

Mans viedoklis , ja sodi, tad sodi normāli, nevis uz 1min , kā arī pulstens bija pus divi naktī, kur tāpat nopietni netiek spēlēts un var iztikt bez sekliem sodiem.

Ja esi tik jūtiga pret serverī notiekošu šajā laikā, tad tev jau bija jāguļ.

 

No manis tas viss.

 

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 02:03
0
post

Galvenais jau sākums ''Pa pusei nepatiess''
Ko lai saka... Tevi visu dienu brīdina par to ACC izmantošanu. Un ne pirmo reizi. Kā arī citu dienu... Vnk bezsakarā spawno bumbu pie sevis. Durvis ver vaļā... To redzēju ne es viens.

Kā rekur pati pateica, 3x brīdināju. 
Par lamāšanos itkā nezinu, jo runāju pa tel. Bet Kneivs kā saka, ka nav lamājies. Nozīmē, ka kāds melo.

Un pluss. Tu pati pat trakāk lamājies, un kad daudz cilvēku ir serverī. 

Image result for Unicorn Gif signature

Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 02:03
0
post

nu baigie acc  pārkāpumi jau nebija... un tāda ''trešā reize'' itkā bija itkā ne... laikam jāgago 10min un tad būtu viss ok.. es vnk domāju ka bija 1:00 

un jā es arī varēju negagot bet es izlēmu nogagot, jo noteikumi ir noteikumi 24/7

 

 

Par lamāšanos itkā nezinu, jo runāju pa tel. Bet Kneivs kā saka, ka nav lamājies. Nozīmē, ka kāds melo.

Un pluss. Tu pati pat trakāk lamājies, un kad daudz cilvēku ir serverī. 

meli meli un velreiz meli.. paskaties demo..

un vārds ble ir loti traks, ka es tā nežēlīgi lamājos?

 

Pēdējo reizi rediģēja Mhm, 2016. gada 26. oktobrī, 02:07.

DankMeme
Jauniņais
60 atbildes forumā
Online: 3d 2h 6m
Redzēts 2018. gada 11. oktobrī, 14:06
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 02:08
0
post

Mhm , es uzskatu kad tev vispar bij viss jādara pēc noteikumiem . 

Un piekrītu Unicornam , vairākas reizes redzēju kā tu spawno bumbu , ver pilnigi visas durvis vaļā . 

Un jā , uzskatu kad bans ir patiess , nebij nekā nepatiesa no tā kas bij . Atbildi par sekām , tevi vairākas reizes brīdināja mutiski , tu trupināji , arī dzirdēju kā tu lamājies , lielas tautas priekšā . Un man čatā rakstiji '' snuff tu esi bomzis ?'' 

Ja tu nopirki acc tad mācies ar to appieties . : ) Ja nemāki labāk nepēr , vai prasi kādam kas ar to nodarojas jaw labu laiku . :)

No manis viss . :)

Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 02:11
0
post

1.Kāpec snuff šeit posto..

2.par to bomzi[gang statusu] tas ir tāds joks.. :D es tā ar Xcoredu izdarīju un gagu dabūju 

3.Unicorns>>Ko lai saka... Tevi visu dienu brīdina par to ACC izmantošanu. Un ne pirmo reizi. Kā arī citu dienu... << mana pirmā diena acc, kā var būt citas dienas?

4.Es jau tā uzmanījos.. vienā mapē snuffam bija 2+fk un vins lamājās, es izdomāju nebanot, jo man bija bail... es vēl enemijam prasīju un tāpat to nedarīju

5.Snuff tu mani sauci par duri un mafku un gag nedabūji...

Pēdējo reizi rediģēja Mhm, 2016. gada 26. oktobrī, 02:15.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 02:16
0
post

Es cilvēkam stāstus pāris piedzīvojumus par vienu čikiti.

CT nebija!

Visi savējie sēdēja.Maybe,kad runāju pārāk daudz un ātri pats neievēroju ko saku.Iespējams varēja pasprukt vārds bļā,bļē. Bet es serverī nevienu reizi nēesmu redzejis,ka gago par vārdu bļā vai bļē.

Laura Tev tas acc pat nedēļu nenoturēsies.

P.S. Kāpēc lai snuffs nekomentētu,ja viņš bija serverī? Un seko arī visam līdzi.

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2016. gada 26. oktobrī, 02:17.


Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 02:25
0
post

1. esmu pārliecināta, ka tikai moderātori, apsudzētais un topika veidotājs var postot (ja es kļūdos tad lūdzu piedodiet)

2.NOSKATIES DEMO 

3.par to tu kļūdies... Pilsoni manis dēļ par bļe gagoja..

Pēdējo reizi rediģēja Mhm, 2016. gada 26. oktobrī, 02:26.

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 03:42
0
post

Varbūt tas dažiem būs, kas jauns, varbūt dažiem arī nē, bet no mana viedokļa puses, administratoram ir jārāda piemērs pārējiem spēlētājiem, ja tu esi admins serverī tad esi un nevāri sūdus, ja tu vēlies nolamāties, tad nolamājies pie sevis nevis raksti čatā, lai to visi redz. Vai arī tas ir stilīgi?

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 05:48
1
post

Ja ct nebija, Laura varēja spawnot bumbu, kur gribēja. Un runājot par Unicorn, es jau no sākta gala zināju, ka tas draņķis nav jb admina amata cienīgs. Daudzi aizrādījumi no Ventspilnieka par leksiku, no manis arī bija, kad biju smsņiks. Demku neskatīšos, jo zinu, ka Unicorn mētā lielo, jo ir acc un nu viņš visu var un darīs, nē, tā nebūs. To acc tu dabūji topikā nevis pats taisīji topiku uz acc. Tu tik pamēģini vēl ar nekorektiem, nepiemērotiem vārdiem mētāties, mētāsies - acc nost.

Es savu daļu pabeidzu, kas man bija jaizdara, jo Unicorn nejēga. Tālāk lai izsakās jb mains vai BanTeam, kuri saprot kko no jb. :)

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 06:49
1
post

Komucap4uk:Laura spawnoja bumbu iepriekšējās mapēs,kad CT bija. Takā so viņa pārkāpa noteikumus. Admins pildija savus pienākumus un brīdināja mutiski,pēctam tas tika atkārtots viņa saņēma WARN. Tālākais brīdinājums bija bans. Viss pamatots.Ventspilnieks arī nav pats svētais,kurš nelamājas.Tava pēdēja aktivitāte bija 15 oktobrī,un Tu pat nezini,kas notiek iekš JB servera. Tāpēc lūdzu nevajag lieki melot un apvainot cilvēkus. Pats arī nēesi svētais,vienmēr esi lamājies un vienmēr citus provicē ārā. Tas,ka kāds ir uz Tevi uzēdies tad tas ir tikai dēļ Tevis paša.


DankMeme
Jauniņais
60 atbildes forumā
Online: 3d 2h 6m
Redzēts 2018. gada 11. oktobrī, 14:06
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 11:50
0
post

Pirmkārt man ir tiesības kautko teikt , šeit jo tavi brīdinājumi ari sastāv no manas pusees . 

Laura es ja nemaldos serverī bij 14 Ts un 4 Ct , un tad tu arī spawnoji bumbu pie sevis , mapes nosaukumu nezinu m neiegaumēju to . 

Tas kad tu negagogi par to kad pateicu tu esi mavka, tā ir tava problēma , jo man tiešām kretinē kad tu visu laiku raksti '' snuff , tu bomzis esi ? ''' Tev kā adminam ir jāzin ko tu drīksti un nedrīksti raksstīt . 

BANS ir PATIESS , un nekas cits , kaut arī pirmo dienu tev ir tas acc , tev ir jāzin un jāmāk visu darīt . Neviens neskatās cik dienas , ja nopirki tad pirki ar tādu nodomu kad māki appieties ar viņu , nemāki varēji nepirkt . 

Un jaw jābaaidās banot vai gagoot , tu ja zini tad dari un citiem jāprasa naww . 

+ Es redzēju kā tu lamājies un nepatiesi Unicornu trasnferoji uz Ts ķip par 3 mapēm , spawnoji bumbu un vēri visas mapes durvis vaļā ar savu acc palīdzību .

No manis viss . Byee, . : )

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 12:30
0
post

Es liktu 10, varbūt 20 minūtes, gag par tiem vārdiem.

Gags bija pamatots.

Varēja iztikt bez bana.

 

 

 

Slēgts

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2016. gada 26. oktobrī, 18:42.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0