bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
2
0
topic
Ieteikums 2 #JB
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts Vakar, 19:05
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 05:11


JailBreak Fun Dienas.

NightCrawel diena -  varētu šajā dienā noņemt to HE granātu. Jo ir brīžiem,kad atrnāk jauniņie un izmet ārā un tad nesaprot par ko ir bijis slay.Kā arī ir brīži,kad Tu esi aizmetis HE kaut kur citur,kur nevienam nēesi uztaisijis free demage,bet cits CT uzmet ts un tad admins prasa parādīt HE,un tad tas kurš nav atņēmis HP dabū slay.

Flash diena - Tieši tas pats,kas nightcrawel day noņemt to HE granātu,ko izdod dienas sākuma,jo ir brīži,kad HE izlido pirmā. Vai vienkārši,kad mētā flash pēkšņi pārslēdzas uz he un netīšām izmetās un par to dabū slay.

Lokušaušanas diena - Šajā dienā TS var uztaisīt mass TK un nekad nav tā,ka nav neviena TK. Esmu PAR šīs dienas likvidēšanu + izņemt ārā no dueļiem,jo kad vēl nav sācies dueli Tev jau atņem HP.

Dzeršanas diena -  Pēc iespējas ātrāk izņemt šo dienu. Jo daudziem nav efekta. Daudziem šī diena kretinē ārā un viņi raksta kill consolē.

Mūzikas diena - Varētu ievietot jaunākas dziesmas,kaut ko labāku nekā par šīm dziesmām. Šīs dziesmas jau ir nedaudz atklausītas.


Varētu pagarināt JB mapes laiku vēl +10minūtes klāt. Ir daudz momenti,kad mape ir tikai bijusi veselus 4-5 raundus un jau mainās.

JB mape(jailbreak_shift) - Izņemt šo mapi vai kaut kā aizsegt reklāmu. Kur tik neej visur tikai viena reklāma Katrs plakāts reklamē IP adresi,mājaslapu,ēpastu un vēl sazin ko.

Snow duelī varētu uzlikt lielāku demage,ka ņem nost. Jo ar vienu sitienu tikai 10hp ņem nost. Noņemt to dziesmu tajā duelī and spīdekļus,ļoti traucē un fps krīt daudziem.


Ar cieņu Knave.


Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 05:41
0
post

​NC day - Yā, par

Flash day - Tas pats, par

​Bow day - ej pakaries, nekādā gadījumā, pašu likvidēsim, diena normāla.

​Drinkeru diena - Sen izrunāts, taču neņem laukā, kpe? Mhm....

​Music day - Uztaisīts topiks spešel for dis šit dey, bijušais "krutais" mains SharpKnifes neapkopoja dziesmu izvēli un jā. Značit pro savā līmenī.

​Mapei +10 min, iznāk 35min, nez, izklausās pēc matrača sūdiem. Nah. Man pilnībā pietiek.

​Nezinu, neesmu to mapi 100gadus spēlējis, bet ja tajā ir reklāmas, tad automātiski sviežat laukā.

​Tur esmu par, jo ilgi tad jāpikojās un mirušajiem besī gaidīt. Varētu viena pika atņemt -25hp, lai ātrāk iet uz priekšu un lai nebūtu jāgaida kādu pusstundu.

​Te nav pieminēta tautasbumba, bet es viņu pieminēšu, nah to dienu vispār vajag, ja viņa ir lagaina, kad ir daudz cilvēki on ~10-15 terori. Es par tautasbumbas izņemšanu.

​Un viena kicka mape ir lagaina, neatceros kura, laikam tā, kur balkons ir gunroom, jo, kad fuci spēlējām - sharpknifes izdomātā huiņa - daudziem lagoja, bet mapi nenomainīja, tāpēc tas pasākums tika ar lagiem aizvadīts.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 20m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 08:17
0
post

Nc- jā par, riebjas kad kāds jauniņais met to He laukā un pamatīgi ievaino mani.

Flash dienā- vai tad vispār ir He? Neesmu ievērojis, bet es par.

Lokušaušanas diena- par izņemšanu, jo tajā dienā top pārāk daudz TK un ir bijuši gadījumi, kad kādu nepamatoti slay par TK, bet jā diena jau kopš pirmās dienās ir riebusies.

Dzeršanas diena- Par, arī riebjas šī diena, nekas slikts nenotiks, ja izņems.

Mūzikas diena- Par, bet man škiet, ka tur jau nesen ielika jaunas dziesmas.

Kāpēc jāpagarina, ja daudziem patiks tā mape, viņi tak spiedīs laikam to ciparu 6 , lai paliktu tā mape vēl ilgāk, šis nav vajadzīgs, pret.

Jailbreak_shift - īsti neatceros to mapi, bet jau tur ir kaut kādas reklāmas tad esmu -par izņemšanu/ reklāmu aizkrāsošanu.

Snow duelī- Damage palielināt, jā vajag, par!

Runājot par to pārējo, nu es nezinu man pc ir totālākais mēsls, fps nemaz nekrītas no tiem spīdekļiem un dziesma arī var palikt, esmu pret šo.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 10:46
0
post
Vienkārši visu izlasot. Visiem par.

Image result for Unicorn Gif signature

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 19:57
1
post

Night Crawler HE - Par. Bet laikam neizņēma tāpēc, ka tas izraisīja kādu bugu vai arī kaut kas nestrādāja.

 

Flash dienas He - Pret. Tā granāta noder daudzreiz. Un ir atļauts viņu izmantot. Ja kāds aizliedz vai slayo, tad tas ir nepamatoti.

 

Lokšaušanas diena - Atstāt dienu, bet salabot, lai savējos nevar ievainot un nogalināt. Cemijs laikam nezin kā salabot. Un tie vairs neskaitoties kā TeamKill.

 

Dzeršanas diena - patika, sen vairs nepatīk, jo nav tāda kā senāk. Var ņemt ārā. Bet chemijs minēja ka nevēlas ņemt ārā, jo viņu bieži nemaz neizmantojot, tad lai stāvot. Bet jā, tā kā ir daži kuriem šī diena nestrādā, tas var būt iemesls, lai izņemtu.

 

Mūzikas diena - ir topiki, Chiepa jau sen savāca dziesmas. Chemijs slinko. Jā, par.


Mapes laiks +10min - Pret, jo ir reizes, kad viens vada, aiziet otrs vada, aiziet un mape restartējas no jauna un rtv nevar uzrakstīt un jāspēlē tā pati mape kādu 5 reizi. 

 

Pikošanāš - uzlikt lielāku damage. Izņemt dziesmas, jo besī. Spidekļi netraucē, atstāt.

 

Tautasbumba - kmisār tu stulbs vai? Tautasbumba laba forša. Nekas nelago, noperc sev jaunu datoru tad. Bet izņemt arī dziesmu.

 

Izņemt arī dziesmu no Kaķenēn, jo traucē, kad ct mēģina izstāstīt kas kur jātrāpa. Un LR laikā arī traucē tā dziesma.

 

JB mape - izņemt jo reklāma? pfffff NĒ. Jo tā ir kāda rumāņu ungāru vai sazin kāda ārzemju servera reklāma. tas ip vispār vēl derīgs? Un neviens tak neies tur spēlēt, ja nekā nesapratīs ko tur saka. Tā tak nav lv reklāma.

            

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 21:50
0
post

nu nez, es it kā par visu par nav ko pielikt un atņemt, labi ieteikumi, bet tāpat šis kādu laiku netiks taisīts :/

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. oktobrī, 22:10
0
post

Tu jau laikam nezini, ka lielākā daļa ko tu nosauci ir jau sen zināmi bugi un uzlabojami, kas ir jālabo vai jāsataisa.

Par šīm lietām  viss ir jau sen zināms.

 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 27. oktobrī, 09:48
1
post

Ja gribat nonjemt dzershanas dienu un bow dienu tad izdomajiet jaunas Fun dienas lai varetu aizvietot ar tam

 

 

 

 

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2560 atbildes forumā
Online: 50d 13h 8m
Redzēts Vakar, 22:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 28. oktobrī, 13:45
0
post

Kkad sen, sen atpakaļ chemijam rakstīju vienu ieteikumu par to, ka ja nav neviena ct, tad lai automātiski ir freeday un atskaņojas mūzika (no mūzikas dienas), lai nav tik garlaicīgi vnk sēdēt kamerā. 

                            

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 28. oktobrī, 17:26
0
post

@Pizhikz. Atlaužat kameru, problēmas? :D

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. novembrī, 15:11
0
post

Viss ir jau zināms. Vienīgais nezināju to ka lokšaušanas duelī var noņemt hp kad viņš vēl nav sācies.

Chemijs beigs slinkot būs viss kā vajag.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0