bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
2
0
topic
Adminu Banu iemesli
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 10m
Redzēts Vakar, 22:06
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 16:20

Pēdējā laikā pienāca vairākas sūdzības par to ka ir nepieklājīgi banu reasoni, ITSEVIŠĶI ja cilvēks raksta apelāciju - kas nozīmē ka iespējams pat čīti varētu nebūt, vai arī pat dabū ip sakrītību kurā rādās viņam "AimBoteris bļāc pidars" vai kas tamlīdzīgs, kas cilvēkam varētu būt ļoti aizvainojoši.

 

Es pats iespējams ka esmu šo aizsācis kādu laiku atpakaļ banojot ar iemeslu "gaybanned" pēc tam kad cilvēks ar speedhacku vai aimu skraidīja un visus aizbaidīja no servera... dēļ dusmām.

 

Bet tagad bieži redzu ka admini bano pilnīgi visus ar tādiem iemesliem, pat par maziem pārkāpumiem.

 

Čīterus varam uzskatīt par teroristiem, viņi terorizē serveri un aizbaida cilvēkus - es neiebilstu ka viņus privāti admins nolamātu, slapotu pa serveri ja ar to citiem netraucē, bet adminam ir jāsaglabā savu imidžu, viņš nedrīkst nolamāt spēlētāju servera publiskajā čatā.

Citus pārkāpējus izņemot čīterus pirms bana/gaga ir aizliegts nolamāt, slapot, slajot vai darīt vēl ko citu.

 

Adminam jānorāda iemeslā precīzi par ko ir bans, lai pilnīgi jebkurš spēlētājs to saprastu.

Tuprmāk par nekorektiem iemesliem admini tiks brīdināti vai sodīti, šis stājās spēkā tūlīt pat.

 

P.S.

Sory par trumpa logo augšā :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 03. decembrī, 16:56.

gaz1kkk.
Lietotājs
Mauglis bots
everesta mazdēls
506 atbildes forumā
Online: 31d 0h 24m
Redzēts 2021. gada 04. maijā, 20:05
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 16:31
0
post

ok, viss ir labi, bet piemēram, ja ienāk kaut kāds arābs, ar kaut kādu aimu, un viņu izbano ar reason "loh ar aim" smth like that, vai tad vairs nav vienalga? viņš tāpat to apelāciju nerakstītu.

Bet tagad bieži redzu ka admini bano pilnīgi visus ar tādiem iemesliem, pat par maziem pārkāpumiem.

parādi man, kur ir kāds bijis banots, piemēram ar reason "map bug + peģiks" 

 

bet labākais ir tas, ja tajā pašā dd2 ir paņemts būsts, serverī atrodās pie 20 spēlētājiem un serverī ir viens admins tikai, visi bļauj, ka tam ir kubi, tam ir aims.. protams, ka tu arī visus nevari nospecot reizē, un gribās nodirst stulbos čitakus.

Pēdējo reizi rediģēja gaz1kkk., 2016. gada 03. decembrī, 16:31.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 13h 21m
Redzēts Vakar, 19:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 16:34
0
post

Man jau sākumā patīk cheaterus izlikt, pirms banoju :D Bet nu jā, piekrītu necenzētie bana iemesli ir palikuši populārāki. Un jā tu pats biji tas kurš to aizsāka. 

MAVERIK
V.I.P.
The best
409 atbildes forumā
Online: 56d 19h 6m
Redzēts 9. martā, 17:26
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 16:38
0
post

TRUMP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 16:53
0
post
Un neviens tāpat netiks sodīts!
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 10m
Redzēts Vakar, 22:06
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 16:54
0
post

Gazik - varbūt arī tev ir taisnība, man bija tikai prātā palicis ka admins agrāk bija banojis par admin abuse ar lamuvardu gala, varbūt arī ka tas netiek vairāk darīts... tāpat to labi ka to izcēlu lai tas nenotiktu tad arī turpmāk

Gazik - ļoti labs veids kā sodīt čiteru ir viņu slajot katru reizi kā viņš izskrien pretī kādam :D līdz brīdim līdz viņš rage quit un tad viņu izbanot

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 17:48
0
post

Trumps the best, jo ir trumps, lab, joks. 

Piekrītu un kad es bij admins, es liku daudz maz normālus iemeslus, lkm. :D Un es ieteiktu ievērot kkādas admina banošanas robežas so ya.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 18:22
0
post

Kā jau Chemijs teica,ka daudziem būs IP sakritība un viņiem nepatiks,ka ir iemesls ar aim+peģik.
gaz1kz ja gribi nolamāt to čīteru tad nolamā viņu čatā nevis ar bana iemeslu tādu.Vienalga kāda ir viņam valsts vai nacionalitāte tas nemaina faktu,ka uzreiz ir jābano ar aizvainojumiem. Vaitad mūs bano citos ārzemju serveros ar iemeslu wh+lox,aim+peģik,fuckyouu or somthing.Tāpēc vajag pierādīt,kad esi labāks par viņiem un parādi piemēru. Nodirs viņus pie sevis nevis ārienē.Daudziem baniem izlaboju iemeslus,jo tas jau sāka palikt tizli.


 


Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 19:11
1
post

fuuuu ka paveicas ka es ta nebanoju

 

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 04. decembrī, 12:13
0
post

Un tieši paņēmi manu banu...

Labi, kā gribi.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0