bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
11
0
topic
[+18] KICK MEETS
Kokaīns
Jauniņais
409 atbildes forumā
Online: 39d 0h 32m
Redzēts 2019. gada 01. septembrī, 14:44
Pievienots, 2017. gada 24. janvārī, 22:43

[VIP] KICK MĪTS [VIP]

Kokaīns/Laachux/Klusums/Dalī

Ar kino kluba karti kinoteātrī forumcinemas ir iespēja iegādāties divus vienāda tilpuma dzērienus par viena cenu. Un rokās es turu litru spraitu, kuru iegādājos ar šīs akcijas palīdzību.

 

 

ŠEIT ESAM MĒS, KAMĒR GAIDAM FILMAS SĀKUMU

Jūs tas visticamāk nepārsteidz, bet diemžēl Klusums izrāda agresivitāti sitot un lejot virsū ūdeni, bet tas, protams, ir piedodams, jo estrogēna svārstības sieviešu organismā dara savu. Kamēr es spreadoju tikai pozitivitāti augstākajā līmenī.

 

 

Šai bildē neesmu īsti redzams, tādēļ nekomentēšu.

 

 

Šeit mēs izsmejam augumā īsākus cilvēkus, jo izsmiet cilvēkus par lietām, ko nav iespējams mainīt ir asprātīgi.

 

Šeit arī ir agresivitāte no laachuxa puses, kas arī jūs nepārsteidz.

 

 

+18 tika ievietots kā clickbaits, jo zināju, ka jūs tas noteikti piesaistīs

Postu intervāls 2

 

Pēdējo reizi rediģēja Kokaīns, 2017. gada 24. janvārī, 22:47.

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 01. februārī, 00:01
1
post

bet tas ari nekas ja tu tu tomer busi valis uz batuta kuram ikdienas rutina spiez uz spuram jo ne vienmer gliemezi trauce peldet uz prieksu bet dazreiz gan tiem ir jaapeld apkart lai sasniegtu kadu augstaku vilni no kura nenokritisi bet ja ari nesanak tad atceries ka zem tevis vel ir delfini un vini tev palidzes tikt uz augsu ka ikvienam no mums kurs spes noticet ziemassvetku brinumam kuru atnesusi pavasara pirma saule un atceries kokain ja velies sakontaktet ar dievinu tad pakapies augstak pie debestinam un iecuksti vinam makoniti jo tur rodas visa visuma milestiba un pozitivitate un to nespes apgast ne pitagora teorema ne mendelejeva tabula lai jums visiem ir jauks sis atlikusais vakars un ceru driz no jums dzirdet pozitivus komentarus par mazo mitinu cawina

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

Kokaīns
Jauniņais
409 atbildes forumā
Online: 39d 0h 32m
Redzēts 2019. gada 01. septembrī, 14:44
Pievienots, 2017. gada 01. februārī, 22:23
0
post
Chau visiem te atkal es kokains viena no lielakajam personibam kicka un tiesi tavi vardi ronald dak mani aizkustinaja par to es pasakos dievam jo bez dievina mes esam vien tuksas dveselites bez fiziska apvalka dievs sveti tevzemi paldies mazas sirsninas ka stavejat blakus tad kad es to nebiju pelnijis jo tad man to vajadzeja visvairak lidz velakam draugi

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 01. februārī, 22:31
0
post

dievs sveti taizemi un paldies par tavu jauko komentaru es ari pateicos dievinam par to ka mums ir bijusi ta iespeja stavet pie viena biljarda galda kad apkartejiem cilvekiem varbut negaja tik labi un origo tuneli cilvekam roka raustas kada svesa ritma loti divaini bija nebija tik labs tas visticamak visu kopa kaut ka izskaidro lai ari mums dazreiz liekas ka tramvajs brauc preteja virziena tomer es gribetu teikt ka apgaismiba naks par mums ka liela svetiba un taja bridi mes piecelsimies un sapratisim ka tas viss bija viens liels slikts sapnitis vai ne ja cawinja lai jums jauks vakarins

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

Kokaīns
Jauniņais
409 atbildes forumā
Online: 39d 0h 32m
Redzēts 2019. gada 01. septembrī, 14:44
Pievienots, 2017. gada 02. februārī, 22:50
0
post

paldies dievam ko man vins ir devis jo dieva vards vienigais un pareizais vards sveti ari pasauli un lauj man laimi set izdzen visu launo no cilvekiem kuri dzer pipe tuse geju baros vai sauc dievu citos vardos

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 171 ( 3657 skatījumi )
Kiwi :], cruelcin, MENDIJA, Haiduk, Enemijs, Hybrid Minds, Pīļuks, Venta, Lacz, Apocalypse, `Barbija`, Hazard, milo humble, Jackass3D, hehegeeva, BANZAI, knejvs, malbaro, Flaatroon, Ethe, radžiņš, Amors, chubs, sixed, Yakuza, Platais:P, iFamous, concijs, RushFuck, sportsdirect, $DEMONS$, Rubax, Сhrееру©, nisker, siirups, yostu, EddieLV, EAZY., StaFFорд, PooKa, Gamora, RaxR, EvE, Mandarīns, Latvians, andrisptrs, Saldenieks, Kubi, Zaņuks, [TM] genijs, bnation-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, nolodžik, RooFee, keni, Abeliitee, not hns, Okes*, Krank, Kalvix, $ KRISTA $, Ashais, xVeins, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Lakrica, def., stn, MiX(eP)!, Pecinja, Chemp1k, south, TheAlzyHD, MarcPrime, Dweller, ScoRp1oN^^, MadrYy, Sajma, KaapostgalvaLV, Mohit, Trakias, huq, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, ŠAGIJS, Fally, ⛔lolwut?, lemony, FROSTJAW, ~Evils~, 47th, Unicorn, Opaps96, Timiijs, Release, cruelcin šļura, ZnT, vhlamiwwu, iluuzy, Kokaīns, Alfreds_InTower, PikaChu, luīze, LZDA, Sentro, Bacardi, Chemijs, Ingucci, kwix, icescale, Forestiņš, Snuffeklis, Luīze ir forša, Obijs, Pizhikz., Ķieģelis, -0p, Valtero, 32456yhytbg, E., R.I.P, sсhoKKur-, bangtheking, Rastiks, TheSkidop, -lembergs-, exdent, Iepuut, pelciņš, Gigna, skaļums, Dalī, MA1M, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, rezeknenskij__, kebababs, Wolfeens, blonda, Brooklyn_Official, sneiks, Klaus, Garsiks, PULSE, CHEWBACCA, maardzha, krekeris, ayy, Naft'līns, russianmostwanted, tenblunt, 2nf*, Daņiks, Madness, Shockins, Anonymous, zaf, TheLegend, Foxxy`s Poxxy`s, Martinshhh, Alus, Aivarity, Tripy, lacuks, DarkSoul, h2o, FUCK LIFE, Noravajumtu, MAVERIK, Laauriinaa, LcHa, Synxronize, Priest, Sin4a