bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
3
topic
AccSavāLabā@JB
Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. maijā, 21:26

1. Acc savā labā

2.; 3. https://failiem.lv/u/3sght4v7#_     viss demo

4.; 5. Definitely not high    46.109.41.144    STEAM_0:0:121142581

6. Nu, forši, ka luīze spamo /open komandu, kad pie ct atrodās cilvēks. :)

7. jail_titanic lkm

8. Jailbreak

Luīze ir forša
Jauniņais
42 atbildes forumā
Online: 2d 1h 6m
Redzēts 2018. gada 24. janvārī, 03:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. maijā, 15:26
2
post

Man te laikam nav jāraksta, bet.. Pirmkārt; piebildīšu, ka ar "acc savā labā" parasti saprot to, ka izmanto acc, lai sev/savai komandai kaut kā palīdzētu, nevis "goofotos", kas nevienam nekaitēja un neviens pat nepalūdza pārstāt to darīt (izņemot komisārs, kurš klusi /calladmin (kaut arī serverī jau bija admini), nevis pateica, lai izbeidz). Otrkārt, nezinu kāds te sakars ar spamu, bet flūds bija minimāls, jo komandas tika izdarītas ar 1-5 sec atstarpi, neregulāri, ar "nolūku". Jā, labi tas nebija, brīdinājums pienākas, bet nu komisār - Ja tev ir naids uz Luīzi vai kādu citu cilvēku, beidz uzvesties kā mazs bērns un izmanto savus pirkstiņus, lai palūgtu kaut ko beigt darīt (aizrādīt), nevis mesties uz reiz rakstīt sūdzības un tērēt cilvēkiem (kejkejam, utt.) laiku dēļ kaut kādiem sīkumiem.

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. maijā, 15:41
1
post

Man vienalga, ko tu man gribi ieskaidrot, es palikšu pie sava. Serverī bija 3 admini (tu, luīze un Unicorns). Tev būtu pilnīgi vienalga, Unicorns sēdēja afk, jo bija aizgājis uz veikalu. Es speciāli nerakstīju, lai redzētu, kas būtu tālāk. Ja kaut kas nepatīk, nav mana vaina, ka jūs pārkāpjat noteikumus. Ieteiktu vairāk šeit nerakstīt, lai nesāktos masveidu čatošana. Gaidīsim JB maina lēmumu.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. maijā, 16:32
0
post

piebildīšu, ka ar "acc savā labā" parasti saprot to, ka izmanto acc, lai sev/savai komandai kaut kā palīdzētu, nevis "goofotos", kas nevienam nekaitēja un neviens pat nepalūdza pārstāt to darīt

Kāds sakars Tavam rakstītajam? To nevar darīt ja Tu esi TS kad ir kāds CT. Ja vajadzēja lai atvērtu, uzbļauj CT.

Admins saņem aizrādījumu par spēlēšanos ar pieejam.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0