bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
6
0
topic
shitluvz.
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2017. gada 11. maijā, 02:25

Karoč yo. Šis būs tāds kā huiņas topiks par jūsu komūnas "shitluvz". Man liels prieks, ka viņš ir izcīnījis slavu kickā, taču iesaku izlasīt mani topiku līdz galam pirms uzpeld kārtējais "nu jā, jā, viņš tak tīrs, vecim baigais skills". Bet nu tad iedošu nedaudz info, cik man zināms par šo cilvēku, un caurskatīsim vienu HLTV demo, lai skaidrāka bilde parādās.

Pirmkārt, šis čells, loģiski, ja reiz ir attīstījis šaušanas prasmes, tad ir spēlējis kaut kur citur. Un kā gan tu noslēpsies, ja spēlē Latvijā. Šeit ir apskatāms viņa fastcup profils. Kā redzams, spiežot uz "Баны", veseli divi bani par čītiem, tajā skaitā no paša anti-cheat.

Otrkārt, cik nu esmu spēlējis serverī, momentus manu katru reizi, un tas ir tikai nožēlojami, ka čalis tā vienkārši appiš visu pagastu, visiem naivi noticot "lielajām prasmēm". Esmu beidzot saņēmies uzrakstīt tādu garāku penteri, tāpēc nesūtiet mani trīs mājas tālāk un uzklausiet, paldies.

Analizēšu vienu HLTV demo no šodienas, sarakstīšu visu, ko es redzu un domāju. Galu galā, nonāksim pie wh momentiem.

DOWNLOAD HLTV DEMO

 

Spēlētājs demkā parādās no ceturtās demo minūtes.

Momenti (boldā esošie un iekrāsotie ir wh momenti; neiekrāsotie ir potenciāli wh momenti; ar zvaigznīti atzīmētie ir tikai mani komentāri):

 

05:05 - shitluvzam pašam nezinot, savējais smagi nofailo ar flash, tāpēc shitluvz pārstāj skriet uz sekundi un aiziet aizsegā, lai nedabūtu šo flash sejā. Jau pirmajā momentā stipri iekrītam.

05:31 - tiek šauts pa pāris lodēm, skrienot virsū, lai izvilinātu enemy, un man nebūtu nekādu pretenziju, ja vien abi šāvieni nebūtu tieši precīzi pa kustīgo enemy aiz kastēm.

06:53 - enemy lien virsū tupus, bez skaņas, bet shitluvz izdara check tieši uz viņa atrašanās vietu. Šādā situācijā neviens neiet ārā, kāpjoties sāniski, ar skatu uz leju, ja tas nav default spots.

07:33 - paturam prātā šo checku tieši uz lejā esošo enemy. Esmu pārliecināts, ka demo gaitā līdzīgā situācijā būs kāds enemy A saitā vai Goosā, un tad vairs nebūs tiešs check uz leju.

---tagad čuvaks ieiet specos, 11:00 ir atgriezies---

11:25* - man patīk kā čalis ķip checko a1 banku, kaut 15 sec tīmmeiti stāv priekšā. Diez kas notiktu, ja pēkšņi enemy iznāktu.

11:55 - trešais enemy nav dzirdēts, bet atkal tiek izcheckots pilnīgi random vietā. Atrodies, kur gribi, tāpat tiksi nocheckots ar doubleduck. Saprastu, ja būtu check aptuveni aiz bankas, bet ne jau tik tikko pie bedres malas.

12:08 - moments smird. No sākuma bezjēdzīgi daudz lodes izberam pa slīpo kasti, kur bija krītošais līķis un neredzams enemy. Tad enemy aiz slīpās kastes tiek pamanīts pēc viņa doubleduck, bet uz to nav nekādas reakcijas.

13:23 - atrodoties zem fullflash, skaidri tiek dzirdēts enemy, kas atkāpjas longā. Bet izejot laukā, tiek prefots tieši pa enemy galvu bedrē, kas līdz šim klusējis. Būtu pieņemams defs, ja defotu zemāk, bet ne jau tieši līdz ar malu pa enemy galvu.

13:45 - atkal tik INDĪGS check. Skaidri dzirdama famas šaudās no A saita. Šajā situācijā normāli būtu pakāpties uz longa labo malu un to nošaut, tā vietā ejam virsū pa leju, ATKAL checkojot enemy, kas par sevi nav devis nekādu ziņu.

15:17 - ilgi nemaz nebija jāgaida to 07:33. PIRMAJĀ A2 IEŠANAS REIZĒ (kopš atzīmētā momenta) tiek izprefots uz Goosu, kur tieši neviena netraucēts sēž enemy. Malo4ik.

20:32 - tiek defots pa enemy aiz sienas longā, bet tieši tajā reizē, kā tas iznāk ārā, tā arī mēs esam lieli talanti, vairs nedefojam un "izcheckojam" viņa atrašanās vietu.

20:58 - tipiska wallhack kļūda - tikko enemy aiziet aiz sienas, bet uzreiz aizmirstam par piesardzību un ņemam rokās HE, atrodoties klajā laukā. Tikpat labi enemy var iznākt atkārtoti, bet mums jau zināms, ka tas atkāpies.

21:48 - kārtējais gada check. Tā vietā, lai lēnām virzītu crosshair uz a2 long vai devītnieku, vienkārši ejam ārā ar mērķi uz enemy, kurš nav sadzirdēts.

26:46 - tikko HE atlido no a2, bet piesardzība nav domāta shitluvzam, tāpēc pats uzreiz dosies pushot a2 AR HE ROKĀS.

27:10* - vai nu viņš ir nabags vai kā, bet stabili dzirdams enemy pa kreisi skrien virsū. Pushojam enemy @metro, pilnībā atklājoties dzirdētajam enemy. Par laimi tas skatījās otrā virzienā. Es teiktu, ka čalis aizrāvās ar kubika uzmanīšanu, aizmirstot par skaņu, taču wh moments šis nav.

32:00 - ļoti netīrs prefs. Enemy vispār nav saredzēts, bez pazīmēm slowā jau izgājis no spota. Saprastu, ja savējais pirms tam būtu šāvis, bet shitluvza šāvieni ir tieši reizē ar komandas biedra.

32:37 - par to lācīti vispār nekādu pazīmju nav bijis, prasītos check un piesardzību uz a2, bet manis pēc, lai jau turpina checkot a1.

34:03 - saki, ko gribi, arī šis ir pre-fire, pirmās lodes šaujot plikā gaisā. Enemy tā arī netiek saredzēts un šis ir pārāk pārdrošs defs, lai tajā punktā izbērtu visu aptveri. Pēc skaņas enemy šķita aizskrējis daudz tālāk, bet, kā izrādās, viņš ir tepat aizslowojis aiz stūra.

34:35* - ja es būtu shitluvz, es stabili prefotu uz short izeju, nevis izskrietu pēc c4. Bet te čalis vienkārši aizver acis, pārmet krustu pār plecu un brīvību Villijam. Nu neticu, ka rīkotos tāpat, ja pa pikseli galā pretī skatītos enemy.

35:35 - pre-fire bez liekiem kmentāriem. Nekas nelika viņam tur defot.

40:08 - piesardzība, nafig tevi. Neiekrāsošu šo, jo te var paļauties, ka enemy izbēris aptveri, bet jebkurā gadījumā - srazu ar HE rokās atklājamies.

41:47 - kādā sakarā mēs te ejam ar nazi rokās? Enemy atkal bez pazīmēm atkāpies, vienkārši ejam ar knife ārā, because yolo.

45:10* - es zvēru, ja kāds man teiks, ka čuvaks izcili spēlē uz skaņu. Kas tad te? Pizdatais sound skills tika nodzerts.

 

Tālāk nedrukāšu. Varētu braukt arī citiem HLTV demo cauri, un tur būtu tā pati bilde.

Veiksmi izdarīt secinājumus un paldies par uzmanību.

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. maijā, 02:59
0
post

jau visu laiku par šito teicu adminiem, lai skatās, čeko. čalis vienmēr mazliet par precīzu šauj un zin, kur ir pretinieki. un nav arī tā, ka viņam būtu baigā tēmēšanas kultūra, ka var ieskriet barā un visus pretiniekus izrektot. es jau tev tieši šajā demo teicu to, jo pats spēlēju. cepums tev, ka apskatījies, pat nebūdams admins.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. maijā, 20:38
0
post

Tā kā shitluvz ir bans webā, nododu no viņa ziņu.

 

5.05 - Rushojot A2 virzībā kur ļoti labi saskatāms teammate ar 
sagatavoto flash rokā ir skaidri saprotams kad viņš šo 2.flash'us izpildīs, respektīvi metot viņus A2 flash traiktorijām.
Capture - Būdams veterinārš šij spēlei, tev tas būtu pašam jāiedomājās.

5:31 - Un te nu gan man būtu jāpasmejas par tavu piesiešanos katrai manai kustībai.
Skrienot ārā no A2 shorta mēs neredzam nevienu enemy/pretinieku, kur loģiski ņemot viņi ir paslēpušies pa stūriem tai
vietā kaste. Lieks def nenāca par sliktu, respektīvi kur pats pieminēji ''enemy izvilināšanu''. Turklāt,
ir perfekti saskatāms kad pēc šī defa es pat uz kastes pusi neskatījos bet gan stūri,
kur vissbeidzot enemy pats izlīda ārā dzirdot manus soļu tuvojoties viņa pusei.

6:53 - Capture - Tu patiešām tagad nieko manu laiku. Kāds tupus? Kādi sāniski? Tas bija tipisks rush, kur pielietojot
mazliet savas pelēkās šūnas tiek chekota leja. Nošaujot enemy tikai pēc tam tika saskatīts nākamais enemy uz augšu.

11:55 - Komentāru nebūs uz šī punkta. Skatoties uz savu izpildīto rushu, man ir tikai viens vārds sakāms. Belisimo.
Pilnīgi nāca prātā 2010.gads. Capture - Paldies par atmiņām.

13:23 - Nu jau tu sāc pūst ziloni no mušas un ka tik piekasīties pie kā. Būs ko labāku jāatrod.

13:45 - Kas ir tavā izpratnē normāli? Katram ir sava taktikas stila veids pie kā pašlaik pie tā neviens nav 
piekasījies. Sauksim manu taktiku par nenormālu. 
Ir saprotami dzirdams famous augšup, piekrītu. 
Bet tagad atkal ieslēdzam savam smadzenes tajā brīdī un sākam domāt... Mēs famous dzirdam, dzirdam. Mēs enemy
redzam? Neredzam. Kur gan viņš tad var šaut? Droši vien kad visu savu koncentrēšanos liek uz A2 skata punktu.
Kur pretēji es izpildu šāda nenormālo taktiku nošaujot enemy pirmo no lejas. Kas jau tika redzams šāda veida rush 6:53.

15:17 - Tad nu redz draugos mīļais 07:33 es nerashoju pirmais kur pavisam checku traiktorija mainās.
Un kurš gan neprefos uz goosu? Tu ko capture? Biju savādākās domās par tavu spēlēšanas skilu.

20:32 - Šī vietā notika standarta prefi uz šo longa stūri, pirms pēdējā šāviņa taisījos kāpties ārā no sava spota,
bet tur pretīm arī pats enemy izlien vienlaikus ar manīm.

20:58 - Tipiska wallhack'a kļūda tu saki? Nu ja reiz tas bija wallhacks, sauc mani par noobu.
Enemy aiziet aiz kastes, mēs ar teammatiem esam ieņēmuši A, kā lab lai man neuzmantotu šo situāciju un nemest
šo HE?
Aiz vien dumjāki tev tie punkti paliek.Teikšu kā domāju.

21:48 - Kā lab man kautko lēnām darīt, ja šajā situācijā es izpildīju rush kur lēnām nekas nenotiek. Gada sūdzība >šeit<.

26:46 - Tieši tā. Man piesardzība ir pēdējā vietā, esmu rush spēlētāja tips kam patīk rushot virsū un nesēdēt vienā vietā.
Visu jau tiki aprakstīji, dzirdot pēc HE no A2, sekoja mans HE izpildījums kur, proti pēc HE izmešanas sekoja rush.

32:00 - Dzirdams enemy kā apstājās virzijoties uz mūsu pusi. Taisīju pirmo check , taisīju otro check, nekā.
Pēc dzirdamā flash skaņās chekojot noprefoju.

34:03 - To sauc par taimingu. Lecot ārā skaidri redzams kad enemy tiek iebiedēts, tādējādi viņš cenšās atkāpties, tur pretīm
es sāku prefirot, sekojot viņam. Kur visbeidzot viņa atrašanās vieta tika analizēta un prefire tika radīts.

34:35: Ja būtu tantei riteņi, būtu tranvajs.Bet tu nēesi un nebūsi shitluvz.

41:47 - Nekam es tur nēesmu gājis virsū ar nazi. Nazis bija rokās, jo lasīju tavu bezjēdzīgo nīdēšanu par prasīto dēmo,
kur es tev skaidri un gaiši izteicos, ja ir vajadzība izmanto spactator privilēģijas vai arī hltv,kur visbeidzot
pats izdarīji. Nedomā kad tev dzīvi viss tiks uz paplātes pienests. Daļa pūles ir pašam jāieliek.

Atbildot uz šo visu savārstījumu kur esi veiksmīgi panācis izniekot manu laiku , teikšu šādi: 
Varbūt tu nespēlēsi kā es, bet raksturs mums ir viens. Tu nespēj vienkārši samierināties to kad ir kāds
pārāks pār tevi, kur tev seko biežas nāves kad shitluvz ir serverī.

 

Atbilde Komirāram.

Esmu spēlējis fastcup, bet nevis ar šo niku. Sāksim ar to kad bans tur tika pasniegts 2013.gadā un skatoties kāda tam shitluvzam ir angļu valodas zināšanas, tad respektīvi šim shitluvzam viņš pat tuvu nestāv. Nedomāju kad tajā laikā 22.gadu vecumā mana Angļu valoda bija tik sabradāta. Ņemot vēl vērā tad kad vēl cs 1.6 bija uz urrā, manu niku bieži zaga. Kā arī es nedzīvoju Rīgā tajā laikā, esmu dzimis un uzaudzis Jelgavā.

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2017. gada 11. maijā, 23:17.

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. maijā, 20:48
0
post

Es te nedaudz iejaukšos, kā tad par tiem fast cup baniem? Jo tie bani nevar būt nepamatoti. + vēl bans no anticheata. Par tiem shitluvz neko nav pieminējis šajā momentu paskaidrošanā. 

eJamal
Jauniņais
9 atbildes forumā
Online: 21h 23m 36s
Redzēts 2021. gada 02. jūlijā, 22:27
Pievienots, 2017. gada 11. maijā, 23:54
0
post

Nakamreiz, kad atkal atkal ardīsies serverī vnkārši uztaisiet screenus un viss būs skaidrs.

Forestiņš
Lietotājs
Forests
163 atbildes forumā
Online: 5d 10h 59m
Redzēts 2017. gada 16. septembrī, 22:09
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. maijā, 00:07
1
post

Par šo tēmu....es teiktu, piemeram, nofilmē ar telefonu kā tu spēlē, tad tev vairs neviens nepiepi*ī*ies......

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2017. gada 12. maijā, 00:15
0
post

Da tie momentu skaidrojumi ir fuflo, un demku shitluvz izskatās, ka ir noskatījies vienīgais, jo visiem pārējiem vienkārši nav viedokļa.

Sākšu ar to, ko jau pieminēju - es nerakstu topiku, tāpēc, ka man būtu problēmas serverī. Šajā pašā demo ļoti labi var redzēt, ka man nav nekādu problēmu pret tevi spēlēt. Demo tiek stabili spēlēts ar wh, un var redzēt, ka administrācija baidās no viedokļa - neviens administrators negrib pēkšņi saprast, ka ir ticis vazāts aiz deguna visu šo laiku, tāpēc labāk tikai aizstāvēt savu servera adminu. Pieredze BT man ir pārāk liela, lai es kaut kādam pub čalim saredzētu tik daudz momentus viena demo ietvaros. +Nevajag bīdīt 100 atmaskas, kas ir un kas nav bijis @fastcup, ja fakti ir uz delnas.

 

Par momentiem:

5.05 - Rushojot A2 virzībā kur ļoti labi saskatāms teammate ar 
sagatavoto flash rokā ir skaidri saprotams kad viņš šo 2.flash'us izpildīs, respektīvi metot viņus A2 flash traiktorijām.
Capture - Būdams veterinārš šij spēlei, tev tas būtu pašam jāiedomājās.

Kad met rush flash no a2, tad no tavas pozīcijas raugoties fullflash nekādā gadījumā nevar dabūt. Nulle iemeslu iet aizsegā. Šo momentu iesaku noskatīties ikvienam un, ja tas izskatās tīri, tad sveicināti zooparkā.

5:31 - Un te nu gan man būtu jāpasmejas par tavu piesiešanos katrai manai kustībai.
Skrienot ārā no A2 shorta mēs neredzam nevienu enemy/pretinieku, kur loģiski ņemot viņi ir paslēpušies pa stūriem tai
vietā kaste. Lieks def nenāca par sliktu, respektīvi kur pats pieminēji ''enemy izvilināšanu''. Turklāt,
ir perfekti saskatāms kad pēc šī defa es pat uz kastes pusi neskatījos bet gan stūri,
kur vissbeidzot enemy pats izlīda ārā dzirdot manus soļu tuvojoties viņa pusei.

Abi šāvieni ir nodevīgi precīzi. Jā, tas var gadīties, šis nav 100% moments, bet tikai ne tad, ja seko desmitiem citu momentu.

6:53 - Capture - Tu patiešām tagad nieko manu laiku. Kāds tupus? Kādi sāniski? Tas bija tipisks rush, kur pielietojot
mazliet savas pelēkās šūnas tiek chekota leja. Nošaujot enemy tikai pēc tam tika saskatīts nākamais enemy uz augšu.

Tad tu ķip vienmēr to spotu checko? Kaut kā visa pārējā demo garumā neredzēju tevi ejam a1 longā, checkojot leju. Nevis AIZ planta, bet tieši aiz longa stūra. Jauns default spots. xDD

11:55 - Komentāru nebūs uz šī punkta. Skatoties uz savu izpildīto rushu, man ir tikai viens vārds sakāms. Belisimo.
Pilnīgi nāca prātā 2010.gads. Capture - Paldies par atmiņām.

Tieši tas pats, kas iepriekšējā momentā. Kā sanāk, ka tu katru doubleduck checku veic tieši vietās, kur ir nedzirdēti enemy? Parādi man, kurš spēlētājs vēl tā dara, kas checko random (ne default) vietas tikai tad, kad tajās ir enemy.

13:23 - Nu jau tu sāc pūst ziloni no mušas un ka tik piekasīties pie kā. Būs ko labāku jāatrod.

Būs ko labāku jāatrod? Parādi man vēlvienu raundu, ka tu defo tieši tajā vietā, pat nezinot, vai tur kāds atrodas. Pricels TIEŠI uz galvu aiz sienas. Ķip sakritība, bet def spots ir zemāk.

13:45 - Kas ir tavā izpratnē normāli? Katram ir sava taktikas stila veids pie kā pašlaik pie tā neviens nav 
piekasījies. Sauksim manu taktiku par nenormālu. 
Ir saprotami dzirdams famous augšup, piekrītu. 
Bet tagad atkal ieslēdzam savam smadzenes tajā brīdī un sākam domāt... Mēs famous dzirdam, dzirdam. Mēs enemy
redzam? Neredzam. Tu neredzi, bet izcili viņu dzirdi, vienkārši uz sudraba paplātes šaudās pa a2, kamēr esi jau tuvu longā.

Kur gan viņš tad var šaut? Droši vien kad visu savu koncentrēšanos liek uz A2 skata punktu. TIEŠI TĀPĒC TEV VIŅU JĀIZCHECKO, JO ENEMY UZ TEVI NESKATĀS.
Kur pretēji es izpildu šāda nenormālo taktiku nošaujot enemy pirmo no lejas. Kas jau tika redzams šāda veida rush 6:53.

Tā vietā, davai, izcheckosim leju, jo man sieviešu intuīcija saka, ka tieši tur būs enemy. Tev jāsaprot, ka šis moments būtu normāls, ja tu ieraudzītu to apakšējo un tad ar reakciju viņu novāktu, nevis prosta doubleduck tieši uz viņa atrašanās vietu, KAS NAV DEFAULT SPOTS.

15:17 - Tad nu redz draugos mīļais 07:33 es nerashoju pirmais kur pavisam checku traiktorija mainās.
Un kurš gan neprefos uz goosu? Tu ko capture? Biju savādākās domās par tavu spēlēšanas skilu.

KURŠ GAN NEPREFOS UZ GOOSU? :D TĀ BIJA VIENĪGĀ NO DIVĀM REIZĒM VISA DEMO LAIKĀ, KAD TUR PREFOJI. CITĀS TUR ENEMY NEATRADĀS. Gada skaidrojums.

20:32 - Šī vietā notika standarta prefi uz šo longa stūri, pirms pēdējā šāviņa taisījos kāpties ārā no sava spota,
bet tur pretīm arī pats enemy izlien vienlaikus ar manīm.

Ņifiga nekas nav vienlaikus. Tu padefo, un tieši, kā viņš ir spēris soļus ārā, tā arī tu pārstāj defot un ej ārā. Ja reiz tik piesardzīgi defoji, būtu prefire devis pa longu, bet nē, izdari kkādu nejaušo check. Iemācies tak ar wh spēlēt. Šis moments ir netīrāks par netīru.

20:58 - Tipiska wallhack'a kļūda tu saki? Nu ja reiz tas bija wallhacks, sauc mani par noobu.
Enemy aiziet aiz kastes, mēs ar teammatiem esam ieņēmuši A, kā lab lai man neuzmantotu šo situāciju un nemest
šo HE?
Aiz vien dumjāki tev tie punkti paliek.Teikšu kā domāju.

Nav runa, par to, vai tev vajag vai nevajag mest HE. Runa ir par to, ka tu esi pirmais, ko enemy no a2 ieraudzīs, un ka nav NEKĀDU pazīmju, ka viņi ir aizgājuši. Tev vajadzētu aiziet kaut minimālā aizsegā un tad mest HE, nevis skriet kā pašnāvniekam pa pliku lauku. Zili brīnumi, ka enemy ir atkāpies.

21:48 - Kā lab man kautko lēnām darīt, ja šajā situācijā es izpildīju rush kur lēnām nekas nenotiek. Gada sūdzība >šeit<.

Šis vēl ir minimāls moments, bet pricela movement vienkārši nav tīrs, ko jau izskaidroju momentā.

26:46 - Tieši tā. Man piesardzība ir pēdējā vietā, esmu rush spēlētāja tips kam patīk rushot virsū un nesēdēt vienā vietā.
Visu jau tiki aprakstīji, dzirdot pēc HE no A2, sekoja mans HE izpildījums kur, proti pēc HE izmešanas sekoja rush.

Gribu redzēt kaut vienu jēdzīgu šāvēju, kurš šādā momentā ar HE izskries ārā. :D Te pat valsts lielākais pushotājs neietu ar HE virsū. Ja gribi pushot, izvelc ieroci ārā, un pusho. Bet ar HE rokās neviens neskrien, ja ir reālas iespējas, ka enemy ir tepat. Atkal zili brīnumi - enemy izmeta HE un atkāpās. Ķip sakrita, shitluvzam laimīgā diena.

32:00 - Dzirdams enemy kā apstājās virzijoties uz mūsu pusi. Taisīju pirmo check , taisīju otro check, nekā.
Pēc dzirdamā flash skaņās chekojot noprefoju.

Ja šis ir tīrs moments, esmu pingvīns. Enemy neko nemeta, prefs bija pa sienu, neredzot enemy, piedevām pāris lodes - tieši galvā. :D

Šeit vienīgais variants būtu, ja UZ ČUJU tu dotu prefā, bet šeit tavs TĪMMEITS jau pusho, un to spotu viņš ir nosedzis, lai tevi vispār tas uztrauktu. Nē, mēs markelofi, dosim srazu pa sienu.

34:03 - To sauc par taimingu. Lecot ārā skaidri redzams kad enemy tiek iebiedēts, tādējādi viņš cenšās atkāpties, tur pretīm
es sāku prefirot, sekojot viņam. Kur visbeidzot viņa atrašanās vieta tika analizēta un prefire tika radīts.

Pārāk pārdrošs def, puis. Ja viņš tur neatrastos, tad iznāktu atkārtoti, un tu būtu līķis. Iespējams neko vairāk par pub neesi piedzīvojis, bet, ja reiz banus @fastcup esi rāvis, tad gan jau, ka esi, un tad šādus defus tu nedarītu.

41:47 - Nekam es tur nēesmu gājis virsū ar nazi. Nazis bija rokās, jo lasīju tavu bezjēdzīgo nīdēšanu par prasīto dēmo,
kur es tev skaidri un gaiši izteicos, ja ir vajadzība izmanto spactator privilēģijas vai arī hltv,kur visbeidzot
pats izdarīji. Nedomā kad tev dzīvi viss tiks uz paplātes pienests. Daļa pūles ir pašam jāieliek.

Šis skaidrojums vispār ir 100% bezpriģels. Tev nav nekādu pazīmju, ka tas enemy ir atkāpies. Tev jābūt ar ieroci gatavībā, nevis ar nazi jāskrien virsū. Ja kādreiz no visiem šiem "bez piesardzības" momentiem enemy iznāktu pretī, man nebūtu nekādu pretenziju. Bet te piesardzības nav tieši tad, kad pretinieki ir bez pazīmēm pazuduši.

 

Atbildot uz šo visu savārstījumu kur esi veiksmīgi panācis izniekot manu laiku , teikšu šādi: 
Varbūt tu nespēlēsi kā es, bet raksturs mums ir viens. Tu nespēj vienkārši samierināties to kad ir kāds
pārāks pār tevi, kur tev seko biežas nāves kad shitluvz ir serverī.

Es patiešām nespēlēšu kā tu, jo 1) man nav vajadzīgs wh, lai spētu labi šaut, un 2) es neesmu pub žurka, kas par spīti zemām šaušanas prasmēm spēj turēt 4:0 Kill:Death attiecību serverī. Kā jau direktors minēja, tavs 1v1 šaušanas skills ir pārāk sūdīgs, lai rautu kill pēc kill.

Galu galā kāda starpība, ja te ir lērums neizskaidrojamu momentu. Pats pirmais moments jau ir gana netīrs, lai vispār cerētu uz attaisnošanos, ja visu tālāko demo ir moments pēc momenta. Sagaidīsim arī apelāciju par uzlikto banu no šodienas, bet, ja kādam šajā demo trūkst momentu, tad šajā komūnā BT ir reālas problēmas ar wh atpazīšanu.

+Vairāki momenti nemaz nav izskaidroti, piemēram, 35:35.

 

KUR PIE VELNA IR VIŅA APELĀCIJA PAR >>ŠODIENAS BANU<<? Korupcijas trauksme. ^_^

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2017. gada 12. maijā, 00:30.

memfis
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 1h 14m 33s
Redzēts 2017. gada 15. maijā, 02:20
Pievienots, 2017. gada 14. maijā, 23:49
0
post

 

Baigi līdzīgs tavam sveicienam :D http://www.kick.lv/forums/topic…z-sasveicinas/ 

Pēdējo reizi rediģēja memfis, 2017. gada 14. maijā, 23:56.
MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 24. aprīlī, 23:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. maijā, 15:08
0
post

05:05 - moments indīgs, jā, bet nevar teikt, ka 100% wh. It kā redzēja, ka čalis priekšā ar flash rokā skrien un moška domāja, ka viņš kā zābaks uzmetīs. Grūti teikt, jo viņš tiešām nezināja, vai izmeta to flashu, vai nē, bet perfekti zināja, ka flash lidos tur un tur, un ka pastāvēs aiz sieniņas, lai nedabūtu sejā. Varbūt viņam muša uz klaviatūras uzlidoja un bija spiests to aizdzīt..

05:31 - šeit jau pēc kustībām var pateikt, ka viņš zin, ka tur ir čūbis aiz kastes. Iet kā mīzals un baidās noņemt mērķi no tās kastes, jo saprot, ka tur ir čalis. Beigās pats izdomāja ķipa pietēlot, neskatīties tur un ķipa pačekot zosi, tajā pašā laikā ejot ar kaut kādiem stulbiem leņķiem un tizlu movementu, ar domu, ka čalis aiz kastes tūlīt izlīdīs un varēs viņu nošaut.

06:53 - nu šeit es neko aizdomīgu neredzu. Vienkārši gāja ārā un viss. 

07:33 - nu es nezinu, kāds te varētu būt domu gājiens... šaubos, vai kāds normāls spēlētājs lektu ārā, vispārībā nečekojot ne zosi, ne a saitu, bet uzreiz tēmētu uz a1 slīpo, zinādams, ka tur stāv 2 cilvēki + mērķis jau tieši virsū. Interesanti.

11:25 - ķip galīgi poher, ka priekšā visu laiku stāv tīmmeiti, tāpat pačekos to šķirbu. Nu kas to lai zin, varbūt tīmmeitiem kaut kādi caurumi vēderā. Šis moments jau daudz ko pasaka, jo neviens normāls cilvēks tā nedarītu un neskatītos cauri tīmmeitiem.

11:55 - ahaha.. pirmais enemy bija aiz sienas, kad viņš pačekoja to stūri.. kā darītu normāls spēlētājs? ietu tālāk un čekotu pārējos spotus, bet redz shitluvz nomuhļījās kā kaut kāds idiots un sagaidīja tomēr. Enemijs bija knapi plecu parādijis, kad jau sāka šaut. Nākamie divi killi it kā nekas īpašs. Bedrē defaults, bet pēctam var redzēt, ka viņš turās pie labās malas, lai tas čalis pa labi viņu nenošautu.

12:08 - čali reklāmā vienkārši ķipa perfekti nolasīja. Čalis met flashu, bet shitluvz pretī ar doubleduck precīzi un ieliek galvā. Nē nu lab, tas moška nekas tāds, jo default spots. Tālāk tas līķis uz slīpā, pa kuru viņš uzšauj, bet to čali aiz kastes nepamana. Ar wh skatoties demku arī var redzēt, ka nevelk cauri tai kastei. Pēctam tas čalis ar doubleduck kaut ko notizlojas aiz tās kastes, bet viņš vienalga nepamana, jo drošvien tik ļoti fokusējās uz to čali aiz sienas, kas nāca no ct ārā.

13:23 - :D... vienkārši wh moments un viss. Dzird, ka čalis atkāpjas, bet lecot ārā vienalga redz, ka čalis ir bedrē un precīzi uzliek mērķi uz galvas un izšauj kaut arī viņu nevar redzēt, bet redz shitluvz domāja, ka viņam galva lien ārā.. Pēctam pēc tā jaudīgā prefire pats dabuja mini sirdstrieku un cerēja, ka neviens nepamanīs.

13:45 - te es nepiesiešos, jo es arī tā būtu darījis. Būtu gājis pa kreiso malu, lai tas čalis no saita mani neredz un klusām pielavītos no apakšas.

15:17 - kad nevajag čekot goosu un kad neviens nav a saitā, tad mēs bravūrīgi lecam ārā un šaujam čaļus uz slīpā.. bet redz tagad, kad čalis ir goosā, tad izlecam ar perfektu doubleduck un uzreiz šaujam. Okej, nošaujam, woohoo, tagad gan lecam ārā un šaujam slīpajā.. ā, bet tomēr nē, jo a saitā ir 3 čaļi un shitluvzam to redz

20:32 - arī pilnīgs wh moments. Nav ne jausmas, ka tur varētu būt enemy, bet redz tomēr ir jausma, jo wh ir labākais draugs. Tur bez wh pat gandrīz nevar redzēt to enemy arī tad, kad viņš izlien pēc 3 veiksmīgiem burstiem caur sienu. Normāls cilvēks izietu ārā, jo tīmmeits jau tur bija.. bet redz shitluvz nelīda ārā, jo zināja, ka tur ir čalis aiz stūra un viņam viņu vajag nošaut!!! + lieki būtu piebilst, ka viņš bedri tagad vispār nečeko, bet nu tas tiešām ir lieki, jo ar wh taču viss ir redzams.

20:58 - redzam, ka enemy aiziet aiz kastes, ņemam rokās HE un metam.. bet tieši pirms mešanas enemy arī it kā nāk ārā, lai mestu HE un shitluvz to redz un sabīstas, tāpēc uzreiz metas bēgt aiz kastes.

21:48 - nedefault čeks.. kā jau capture teica, normāls cilvēks ietu ārā, pačekotu aiz kastes, pačekotu a2 un 9. Šijā brīdi man jau slinkums kaut ko skaidrot, jo tāpat skaidrs, ka viņam ir wh, bet prikola pēc paskatīšos arī pārējos momentus.

26:46 - nu jā, kā jau capture teica, shitluvz ir sadzēries actimel un par aizsardzību ir vienalga, jo apkārt ir shields. Turklāt shitluvz izmet granātu, uzspridzina enemy, bet vienalga viņam ir čustva, ka tur ir vēl viens enemy un redz, sieviešu intuīcija viņu kārtējo reizi nepieviļ.

27:10 - nav reakcijas uz skaņu no kreisās puses.. tiešām aizrāvās uzmanot to čali iekš metro. Tas ir vienkārši tipisks nūbu gājiens, kuriem nav nekādas pieredzes csā. Mošk viņš bija tieši novilcis kreiso austiņu, jo mamma sauca vakariņās.. nez.

32:00 - jebal.. shitluvz.. tu tak esi lohs. Nu te ir stabils wh. Sākumā normāli čeko, ķipa pietēlo, bet pēkšņi vienkārši nošauj caur stūri nesaredzot enemy.. turklāt viņa tīmmeits jau sāka pušot, kas liecina par to, ka tur neviens nav, bet redz shitluvz skaidri un gaiši zin, ka tur čalis izleca ārā un viņu nošauj pirms viņa tīmmeits paspēj pirkstu uzlikt uz gaiļa.

34:03 - it kā var dzirdēt un saprast, ka enemy tur aizskrien, tāpēc nekas tāds. Turklāt varbūt shitluvzam bija sagurušas kājas un negribēja skriet tālāk, tāpēc vienkārši nošāva caur sienu.

34:35 - jā, neviens tā nedarītu, bet shitluvzam vienalga, jo wh nofiksēja visu situāciju un saprata, ka labākā stratēģija ir sagrābt c4 un laisties lapās, lai nesanāk nopaļīties. 

35:35 - wh bez liekiem komentāriem. Pilnīgi nesaprotams un nevajadzīgs defs.. turklāt tīmmeits jau bija izskrējis ārā, tāpēc kādā sakarā, lai viņš tur vispār defotu.

40:08 - nu te nekā nav. Spēlē kā parasts bomzis.

41:47 - var dzirdēt, ka enemy nolec, bet es stipri šaubos, vai viņš to sadzirdēja.. viņš to saredzēja caur sienu. Varbūt tas enemy nenoleca lejā, bet netīšām palecās un nāca virsū, bet redz shitluvz zināja, ka viņam briesmas nedraud un var pačillot aiz sienas ar nazi.

45:10 - pirmkārt, to čali tur aiz kastēm varēja knapi saredzēt. otrkārt, shitluvz mācēja šoreiz ieņemt pareizo leņķi un negāja pa tuvo malu, bet tajā pašā laikā nekas īpašs, jo daudzi pačeko a saitu no platformas. treškārt, uz skaņu nereaģē un nesadzird, ka no muguras nāk.

 

Secinājumi:

Varbūt shitluvz ļoti labi spēlē pēc skaņas, pēc radara, pēc ožas.. varbūt viņam ir ļoti ekselents game sense, bet tajā pašā laikā movements kā nūbam. Varbūt pelīte pa 200 euro un austiņas pa 400, bet klaviatūra pa 350.. bet tas viss nemaina faktu, ka spēlēt viņš neprot un ir skaidri un gaiši redzams, ka viņam ir wh.
Kāpēc? Tāpēc, ka viņam ir tipisks čītojošo žurkulēnu movements un spēlēšanas veids. Perfekti čeki, debīli leņķi, debīlas un aizkavētas kustības.. + tie viņa prefire ir pilnīgi nevajadzīgi un nereāli, bet tajā pašā laikā simtprocentīgi precīzi. Pēc skaņas viņš neorientējas un tīru spēli viņš nespēlē. Nav pat diži ko iedziļināties.. wh un punkts.

 

Pēdējo reizi rediģēja MA1M, 2017. gada 30. maijā, 15:10.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. maijā, 15:22
0
post

Tā kā palūdzu MA1M izskatīt šo, tad ticēšu viņam.

Banots, admins noņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0