bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
0
topic
Shumpert par moderātoru.
Shumpert.
Jauniņais
KB
214 atbildes forumā
Online: 1h 5m 40s
Redzēts 2018. gada 18. septembrī, 19:58
Pievienots, 2014. gada 03. februārī, 21:35

Skatos atbrīvojās viena brīva vieta uz moderatora amatu, zinu, ka varbūt īsti nevajag, bet esmu pamanījis, ka visi MOD nav tik aktīvi kā vēlētos, tāpēc esmu gatavs sevi pierādīt arī šajā jomā.

 

Te būs paraugs pēc lucifera topic, skatos viņam tāds tīri sakarīgs.

 

Paraugs.

  • *Jābūt vismaz 16 gadiem ; Tūlīt paliek 15 gadi, bet ja tev ir sakarīga galva uz pleciem, gadi nav tie svarīgākie. 
  •  
  • *Jābūt adekvātam, un jāmāk savaldīt sevi ; Nū to esmu pierādījies, diez vai kāds ir redzējis, ka es lamājos kādos topickos vai čatos. Savaldīt sevi protu, vienkārši jābūt nosvērtam uz sevi.
  •  
  • *Jāpārzina pamata latviešu valodas likumi ; Labi mācos skolā(Latviešu valodā), pašlaik eju 8. klasē vidējā ir 7 un gramatikas kļūdas nekad īpaši nepiekļauju, jo tā tu pats sevi tikai pazemo, ja nemāki pareizu latviešu valodu. Jeb kuru topick atveriet, diez vai būs kur piekasīties pie gramatikas.
  •  
  • *Iepriekšējā pieredze, būtu liela privilēģija ; Jā ir gan pieredze svarīga un jā kā par laimi man tāda ir, esmu bijis MOD darkhorse gan citos draugu komūnos. 
  •  
  • *Jābūt aktīvam forumā ; Esmu aktīvs forumā, to jau jūs zināt. Pa dienu esmu caur telefonu, bet vakaros caur pc.
  •  
  • *Forumā nedrīkst būt brīdinājuma punkti ; Nē, nav neviens vēl licis warn vai izteicis brīdinājumus.
  •  
  • *Nedrīkst lietot skarbu, vai nesaprotamu leksiku ; Tas viss piederas pie gramatikas, leksika man ir saprotama un bez lamuvārdiem, jo nesaskatu jēgu sevi izrādīt tikai ar sliktiem vārdiem.

 

Ar cieņu Shumpert.

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2014. gada 03. februārī, 21:51
0
post

 

  • Jāpārzina pamata latviešu valodas likumi ; Labi mācos skolā(Latviešu valodā), pašlaik eju 8. klasē vidējā ir 7 un gramatikas kļūdas nekad īpaši nepiekļauju, jo tā tu pats sevi tikai pazemo, ja nemāki pareizu latviešu valodu. Jeb kuru topick atveriet, diez vai būs kur piekasīties pie gramatikas.

*Nepieļauju

*Ja nemāki lietot pareizi latviešu valodu.

*Jebkuru

 

Tātad, nav nemaz tik izcili, kā sevi slavē, bet tas nav tik būtiski.

 

Kopumā, nedomāju, ka ir jēgas no vēlviena moderātora, tākā, kaut vai atzīstos, ka esmu neatktīvākais, tomēr, man darba maz.

 

Palieku NEITRĀLS.

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 29. aprīlī, 14:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. februārī, 21:58
0
post

ANTI.
Nesaprotu kas tevi foruma neapmierina ? Pašreizējie moderātori taču lieliski tiek galā..
Neredzu jēgu no vēlviena moderātora.

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 03. februārī, 22:01
0
post

Piekritīšu visam augstāk minētajam.

Slavējot sevi par gramatiku, pieļauj kļūdas. Nu, nu, nu.

No manas puses Anti. Neņem ļaunā. Pret tevi man nav pretenziju, es vienkārši neuzskatu, ka būtu nepieciešams vēl viens moderators.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 23:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. februārī, 23:08
0
post

Modi ļoti labi dara savu darbu, man pēdējā laikā nav ne mazākā aizrādījuma, viss laicīgi / korekti.

Pēc apvienošanās kā nekā pievienojās 3 cilvēki ar pieejam forumam.

Tīrīšana jau notika lai samazinātu skaitu pārāk daudzo augsto statusu nevis lai tikai izbrīvētu vietu citiem ;D

Nu tas tik tā, pamatā mans viedoklīts un iedošu skarbo ANTI dēļ tā

Trener
Jauniņais
Main russian support
478 atbildes forumā
Online: 27m 09s
Redzēts 2020. gada 10. aprīlī, 17:12
Pievienots, 2014. gada 04. februārī, 15:06
0
post

ANTI ! Mums pietik Moderatorus ! visi moderatori ka ir visi labi darot savu darbu , Nevajag mums tagad dar viens moderators ! jau ir visi Anti , nau seit par ko dar runat !! TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 5 ( 724 skatījumi )
Tessa&Hardin, sneiks, lucifers, Vortex, viltu profils