bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
def. saka Čau!
sentemo
Jauniņais
def.
6 atbildes forumā
Online: 3h 12m 11s
Redzēts 2017. gada 24. decembrī, 20:45
Pievienots, 2017. gada 20. jūnijā, 14:06

About me:

Sveicināts/a lasītāj,

Esmu Kristaps (spied uz link`a, lai nokļūtu manā FB lapā), man ir 24 gadi, un principā dzīvojos pa Dobeli un Jūrmalu, kā nekā vecāki šķirti, duh. Uz doto momentu esmu atvaļinājumā Latvijā, bet kopš Aprīļa sākuma strādāju Vācijā, Meissen`ā, par palešu labotāju, šķirotāju, metinātāju, jā, esmu universāls. Dievinu visu, kas rada daudz adrenalīna, gumijlēkšana, drifts, peintbols, airsofts et cetera.. Pats biju tautisko deju dejotājs (~14 gadus), riteņbraucējs biju pusotru gadu, līdz traumai, vieglatlēts (vidējās distances - 800m/1500m) nedaudz ilgāk. Kādreiz darbojos Latvijas sarkanajā krustā precīzāk Dobeles komitejā, principā vēl joprojām pa turieni šiverējos brīvajos brīžos. 

MOTO: Galvenais, lai ir interesanti.

Brīvais laiks tiek pavadīts pie xbox360 un projektora uz sienas / ps3, kā arī vietējo apskates objektu apbraukāšana ar riteņiem ( izklausās galīgi stilistiski nepareizi. :D ) Darbs diezgan lielu slodzi noēd un otrs faktors ir nekvalitatīvs miegs, noteikti tāpēc, ka pēc horoskopa Gem In I //_^

Daudz īsti neesmu ceļojis, biju arī Nīderlandē pirms 2 gadiem uz pusotru mēnesi, tur tas stāsts ir hitrs. Ja kāds vēlēsies dzirdēt - izstāstīšu. Apmaldījāmies Amsterdamā un pāris stundām, jo nevarējām atrast, kur auto nolikām. Principā man ļoti patīk ceļot, apskatīt visu, ko neesmu redzējis, viss jaunais. 

Par kick.lv jau biju dzirdējis sen, pats pārsvarā tusējos pa K-ID, bet tam bija breakdowns un nezinu, kas un kā tur beigās palika. Vēl mēdzu (pagātnes formā) atrasties PlayHard serveros, bet pieaugušo dzīve liek manīt par laika trūkumu. 

Par sevi es teikti, ka esmu ļoti empātisks, varu pēdējās kapeikas atdod. Principā tā arī daru, neveikli sanāk. Pats esmu kredītos līdz ausīm, bet, jā. Noteikti sentimentāls. Tikko izcīnījos ar smagām psiholoģiska rakstura slimībām ( depresija, emocionāli nestabila personība, paranoīda šizo ), esmu bijis Tvaika ielā (bīstās tauta), bet nav tur tik traki, kā smādē. Kalsnas miesas uzbūves, meiteņu sapnis - ēst un nepieņemties svarā. Brūnām acēm un matiem. Esmu brīvs, meitenes. ^_^

Stand up for what you believe in even if it means standing alone.

Mans nick - def. //_^ un noteikti veselā kaudzē atvasinājumu un pievienojumu. Vēl kādreiz biju zināms kā StorM, (SpawN`a pakaļdarinājums, fanoju par to ninja defuse try), Sentimental Emo //_^. Ar spēlēm ir tā, kā ir, daudz neaizraujos. Uz doto momentu aktuāli ir The Crew/The Payday un teh almighty CS. Esmu piedalījos arī CS turnīros, arī uz vietas - lan turnīros, nu jau pietiks ākstīties. Tā kā ja dzirdi, ka kāds ar m3 staigā, 70% gadījumu tas būšu es. Vēl varētu no manis dzirdēt mac10/tmp un silenced usp. Rezultātu dēli parasti esmu visur. Atkarīgs ļoti no garstāvokļa, dienas un citiem dabas un laika brīnumiem. 

Mani varēs redzēt čatā, forumā un dd2 serverī līdz Jāņiem, tas ir rīt. 

Esmu avantūrisks, nezinu, kur mani kāds vai pats aizvedīs. 

Good Luck & Have Fun. //_^

-GG-
Jauniņais
9 atbildes forumā
Online: 18h 48m 46s
Redzēts 2018. gada 31. maijā, 22:18
Pievienots, 2017. gada 27. jūnijā, 21:47
0
post
Čau ;)

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts 27. aprīlī, 00:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 27. jūnijā, 21:47
0
post

Nez kapēc tavs feiss liekas kur redzēts un pazīstams...

Enīvēj... čau

 

Kiwix.
Jauniņais
datebest.net - visit webs...
5 atbildes forumā
Online: 10h 20m 32s
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 09:28
Pievienots, 2017. gada 27. jūnijā, 22:04
0
post

Sveicināts ;) 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0