bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
2
topic
Sūdzība par Sylver neprasmīgo admina statusa lietošanu!
PIZDABOL
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 46m 43s
Redzēts 2021. gada 19. decembrī, 17:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūnijā, 13:46

Labrīt/labdien cienījamie kick.lv foruma lietotāji. Kādam šis rīts ir iesācies labi, citam varbū ne tik...

Ar nožēlu esmu spiests rakstīt sūdzību par vienu ''adminu (Sylver)'' (turpmāk tekstā - atmarozaks), kurš tiešām ne zin, ne māk apieties ar šīm admina privilēģijām. Es nezinu, kā viņš ir dabūjis admina statusu, bet es ieteiktu Jums, kam ir augstāka vara šajā komūnā vai arī zombiju serverī, pārdomāt šo lēmumu, vai viņš vispār ir tiesīgs uz šo statusu, jo viņš nav.

Bēdu stāsts ir sekojošs - tātad, šis atmarozaks nobanoja mani par to, ka es viņu 3 reizes slapoju, jo viņš stāvēja AFK nemeša laikā. Es atkārtoju, viņš mani nobanoja par to, ka es viņu slapoju, kad viņš ir AFK, vai Jūs savā cs karjerā vispār esat redzējuši tādu atmarozaku kā Sylver? - tieši tā, es arī nē...

Par cik esmu vecāka gada gājuma un no savas bērnības admina pieredzes vairs neatceros, kā var ielitk demo, tapēc būšu pateicīgs, ja pateiksiet kā to var izdarīt.

Lieki piebilst, ka šis atmarozaks mani nobanoja uz 4h par ''Nezināšanu'' ar iemeslu ''nezin''. Nevilcinājos un  ieskatījos noteikumos, lai pārliecinātos, vai tiešām viņš ir tāds atmarozaks, ka nezin noteikumus? Ka tik īstais ''Nezinātājs'' nav pats Sylver. Labi, turoties pie lietas, bans par šādu pārkāpumu (nezin; Nezināšana) ir 1h, Jūs nepārskatījāties, 1h!!! Es esmu samērā pārliecināts, ka Jūs šobrīd domājat tieši to pašu ko es - viņš tak ir atmarozaks. Ir notikuši arī starpgadījumi citās reizēs, kad viņš nebrīdinot slayo, nepamatoti gago, un citi starpgadījumi sakarā ar viņa neprofesionalitāti. Bet ko var gaidīt no atmarozaka... 

 PIZDABOL Sylver nemak ( zm_snowbase3 ) 240 min. ( beidzies ) 2017.06.29, 13:09

Šādus bērnus savā bērnībā sitām ar rīkstēm, jo nemācēja uzvesties, mūsdienās viņi ir izlaisti un pie mazākās varas nevar saturēt savas emocijās un tādēļ cieš pārējie servera dārgie spēlētāji...

1. Nepamatots bans.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot)
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts - nepateikšu, jo nepamanīju tieši kurā minūtē mani izbanoja.
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) - 
5. Sylver
6. Augstāk Jūs, dārgie komūna biedri, varat redzēt manu komentāru par notikušo un šo atmarozaku.
7. zm_snowbase3
8. Zombiji +war3 (zm.kick.lv)

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūnijā, 13:49
0
post

Kur demo?

PIZDABOL
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 46m 43s
Redzēts 2021. gada 19. decembrī, 17:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūnijā, 13:51
1
post

Lieki piebilst, ka nekad nebiju iedomājies, ka kāds var tā novest, lai es rakstītu sūdzību counter strike forumā :D. Bet šis eksemplārs (Sylver aka atmarozaks) ir ļoti specializējies jomā ko sauc par djibilu. 

Cheers and have a good day my fellow zombie mates!

Shout out to my zombie killaz! 

Ar cieņu,

PIZDABOL

PIZDABOL
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 46m 43s
Redzēts 2021. gada 19. decembrī, 17:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūnijā, 14:14
1
post

Lūk arī bēdīgi slavenais demo - https://failiem.lv/u/wjzm8pky

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūnijā, 14:39
1
post

Bana iemeslam bija jābūt "nemak apieties ar acc". Tu ne pa tēmu sāki slapot cilvēku, viss pareizi.

Bans pamatots.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0