bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
0
topic
sūdzība Daddyhome un rswN-
Forestiņš
Lietotājs
Forests
163 atbildes forumā
Online: 5d 10h 59m
Redzēts 2017. gada 16. septembrī, 22:09
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 22. jūlijā, 23:07

1. Izdarītais pārkāpums: Daddy - Nepamatot gags. / rswN- - iedeva Permanently brīdinājumu
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - https://failiem.lv/u/u779uuh9">https://failiem.lv/u/u779uuh9 
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts - demo, skatīt no beigām +/- 4min
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist):  nepaņēmu ip, un Daddyhome es nobanoju uz 30min.
5. Pārkāpēja niks: Daddyhome un rswN-
6. Komentārs par notikušo: Es vienkārši spēlēju dd2.kick.lv, kur protams esmu admins, un sarunājos ar ZnT. Tad pamaniju, ka man ir uzlikts gags, apskatos Consolē, ka Daddy uzlika gagu par lamāšanos, kaut es nekad serverī neesmu pateicis nekādu lamuvārdu, it īpaši kurš kādu aizskartu. Es izbanoju viņu, par to, ka nemāk izmantot ACC. ZnT vispār teica, ka vajadzeja uz 6h banot. Es sevi ungagoju, jo man vajadzēja komunicēt ar cilvēkiem, kā nekā es esmu admins, nevis tupi spēlēt un nekomunicēt. Tad rswN- man iedeva brīdinājumu. Es vēlos to brīdinājumu dabūt nost, jo kautkāds bērniņš paspēlējās ar Admina tiesībām. Vēlos tikai taisnību.

7. Mape, kurā tas notika: de_dust_2x2
8. Serveris: dd2only - dd2.kick.lv

Pēdējo reizi rediģēja Forestiņš, 2017. gada 22. jūlijā, 23:07.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. jūlijā, 19:42
0
post

Daddyhome, par vienu mazu vārdu nedod gagu. Tā kā jau 2x esi sodīts par acc spēlēšanos, nākošreiz admins tiks noņemts.

rswN, Tu esi sms admins, līdz ar to nemāci patstāvīgiem adminiem ko var un ko nevar darīt. Un vēl jo vairāk sodīt par to ka patstāvīgais admins noņem gagu kurš bija nepamatots. Brīdinājums būs noņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0