bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
3
1
topic
knave ddos aizdomas
muwa
Lietotājs++
1tapsquad
flakkus
446 atbildes forumā
Online: 9d 13h 22m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 06:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. jūlijā, 01:35

 

1. Izdarītais pārkāpums  ddos?
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/cjj6wwpp
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts . Iesaku noskatities visu demo, jo pirms Knave ienaca, man viss bija kārtībā ar pingu.
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist)  46.109.62.183


5. Pārkāpēja niks Knave
6. Komentārs par notikušo Tātad, es biju normāli spēlējis dd2, viss bija kārtībā, tad ienāk Knave un PĒKŠŅI man pings saceļās uz 500-600. Baigā sakritība ne? Lieta tāda, ka mēs esam ienaidnieki tā teikt un viņš darīs visu piemēram, ja es izdaru mazāko pārkāpumu- gags/bans. Nu, kā ienaidnieks, viņš mani tagad ddoso. Tas arī ir tas motīvs. Lieta tāda, ka tā nevar būt sagadīšanās un nav nekādas problēmas ISP tagad man, bet paskatijos caur ts3 uz client info sevi, packeti nāk kā sūds uz manu IP. Es pajautāju vai viņš mani ddos, viņš ignoranti pasaka "<3". tas kautko liecina. Ja viņš to nedarītu un nebūtu sarkastisks muļķis, viņš uzrakstītu neko nezinu vai nedaru. Šeit vairāk ir jāpaskatas Chemijam, jo viņš varētu redzēt vai tajā laikā Knave's ir skatījies xlist vai nav. Šīs ir tikai aizdomas, jo nu nevar būt sagadīšānās, ka pēkšņi mani kāds ddoso un man patīk, tas, ka viss sākās, tad, kad knave ienāca. laikam negribēja, lai tapoju serverī un atkratīties no manis grib. 
7. Mape, kurā tas notika dust_2x2
8. Serveris dd2

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. jūlijā, 01:43
2
post

OOOOOOOOO jāāāāāāāā :D :D :D

Es visu laiku biju serverī,kā ienaci tā Tev pings tikai pisās pats. 
Takā nevajag te pist smadzeni par kaut kādu ddosošanu :D
Tas,ka es iemetu "<3" tas prost prikolam.
Bļē man piš vai Tu serverī tapo vai netapo man tak pilnīgi vienalga.Man tas netraucē spēlēt.

Es pat nemāku ddosot cilvēkus,un man pat tas nav vajadzīgs.


muwa
Lietotājs++
1tapsquad
flakkus
446 atbildes forumā
Online: 9d 13h 22m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 06:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. jūlijā, 01:45
2
post

"serveri biju visu laiku"

smiekli nāk

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 23:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. jūlijā, 00:55
0
post

Laikam vēršu ciet pagaidām dēļ pierādījumu trūkuma

Ezgldlgsj tev kā programmistam būtu jāmāk ieslēgt netstat vai ari ar kādu programmiņu kā wireshark sekot savam network, tādā veidā tu iespējams varētu dabūt reālu vainīgā ip adresi, ja nen to tad vismaz uz 100% zinātu ka tas ir ddos, nevis vnk lags.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0