bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
2
0
topic
Sūdzība par snake
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. jūlijā, 23:57

Ja reiz nemāk viņu izmantot, tad kāpēc vispār vajadzēja pirkt?

1. Izdarītais pārkāpums Pārmet pie ct + viņam laikam bija 3 mape
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot)
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts pie demo https://failiem.lv/u/wkzzba3n
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist109.78.143.32

5. Pārkāpēja niks THE_Golden_Jet. 
6. Komentārs par notikušo 4t vs 2ct, nu jā. 
7. Mape, kurā tas notika jailbreak_shift
8. Serveris Jb

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūlijā, 00:06
0
post

tātad tu reāli pats pakāsi acc un tagat piekasies pie visa ko es daru.

Nu un ka viņam bija 3 mape? tas tak sen jau ir jau pārunāts, ja neviens cits neiet ct, kapēc viņš nevarētu iet? ja neviens neiet vadīt, kapēc lai viņš neietu ja visi bija ar mieru, Tas ka tu gribi bez ct sēdēt un savu konk kačāt, visiem ir galīgi kaķim zem astes. Ja nav kas iet vada, un vin''s gribēja un tiem kas gribēja spēlēt tiešām jb nevis kačāt konk, ļāva viņam iet.

P.S. pārmetu jo viņam poga negāja, viņš man paprasija vai varu viņu pārmest, nekādu problēmu, iemetu vinu un viss bija ok.

 

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūlijā, 11:34
0
post

Es pakāsu acc dēļ kautkāda sīkuma, kuru pat varēja neņemt vērā, bet nu ok.. Lai arī tā, es admins biju vairākus mēnešus, bet par mani vismaz sūdzības nebija!

Visi bija ar mieru? hmm, es nebiju, ar to pietiek. Tātad nav visi ar mieru, tātad arī nevarēja iet. Tur par konk vari nerakstīt, es viņu tāpat nekačāju īsti vairāk..

Manuprāt, tāpat, ja ir 3 mape, nevar iet pie ct kaut arī neviens neiet..

Demo arī redzams, ka jau iegāja viens ct, bet tu pārmet tāpat un pēc tam neko nedari, paliek 4t un 2ct 

Viņam poga neiet? Tad lai viņš nomaina uz kādu citu!

 

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūlijā, 12:24
0
post

Reāli atkal viens un tas pats, tevis dēļ jācieš visiem. Kautkā visiem bija poxuj vai tu gribi vai nē, tev vienmēr ir kautkāda problēmas pret kautko, kapēc visiem būtu jācieš, jāpaliek bez ct, tikai tapēc ka tu gribi. Pilnīgi smieklīgi.

PAr to 3 mape, kāda tev starpība, pats esi bijis on kad citi ir gājuši ct 3 mapē, tas pats Foxy kapēc tad par viņu nav sūdziba? Diršana šis viss, tu reāli izveidoji sūdzibu par to ka iņu pārmetu, lai man ieriebtu.

palika 2:4 neko nedariju? PAtin Demo uz priekšu bled, es viņu pārmetu tajā brīdi tieši kad jak iegāja ct ( kuram arī bija ja kas 3 mape )  tapēc arī uzreiz nemetu pāri, pagaidiju raundu vēlāk un pēc tam Labāk pārmetu atpakaļ jo pirmais nomira un bija maz terori taka beidz dirst te daudz.

Pēdējo reizi rediģēja sneiks, 2017. gada 29. jūlijā, 12:25.

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. jūlijā, 15:50
0
post

Viņš laikam nepamanīja ka kāds jau paspēja ieiet CT, kāmēr meta to kam tur neiet poga. Tīrs sīkums kurš tika pielaists neuzmanības dēļ. Tālāk neko neredz, jo demo ir baigais lagojošais mēsls un vienkārši izmet ārā. Pareizi jādara būtu, jāmet pāri to kam 3 mape, un to otru atstāt.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0