bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
14
1
topic
Free admin - click here
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. septembrī, 06:17

EDIT: ADMINUS JB Serveri vairāk nevajag, WAR3 un CSDM adminam var pieteikties tikai rakstot pilnu pieteikumu kad izpilda prasības. DD2, ZM un DR admini joprojām ir ļoti vajadzīgi!!!

 

 

Tā kā VISOS serveros joprojām trūkst adminu, un lai cik mēs pieņemtu jaunus adminus, pat bez pieteikmiem, tāpat adminu trūkst, un ļoti trūkst.

Mēs pēdējā laikā mēģinājām servera topos skilotākajiem un aktīvākajiem spēlētājiem, par kuriem nav sūdzību, piedāvāt adminus, bet iespējams ka mēs varētu veiksmīgāk atrast adminus šāda topika veidā.

 

Tātad lai pieteiktos serverī par adminu:

* Vajag labi aktivitāti - Minimums vidēji 1.5h stundas dienā. ( ja nav 10h nospēlētās pa pēdējo nedēļu tad visdrīzāk ka netiksi pieņemts! )

* Jābūt skilotam - skilots nozīmē ka spēj vienmēr rezultātu dēlī noturēties augšējā pusē, un ļoti vēlams lai arī servera topā tas būtu redzams ka kilu ir vismaz 2 reizes vairāk kā nāves.

* Obligāta agrāka pieredze, kaut vai ar sms acc

* Piesakoties uz war3 vai csdm adminu, jāizmanto pilnā pieteikuma paraugs #war3 un #csdm

 

Pieteikums:

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies

2. online laiks cik esi kopā pavadījis serverī ( https://i.imgur.com/sjZLBck.png" target="_blank">https://i.imgur.com/sjZLBck.png ) un online laiks pa pēdējām 7 dienām ( redzams te: https://i.imgur.com/lj4HVqR.png" target="_blank">https://i.imgur.com/lj4HVqR.png )

3. agrāka pieredze, pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi

 

Pieteikuma paraugs:

1. Chemijs @ dd2.kick.lv

2. kopā 3d 07:11:14h, pa pēdējām 7 dienām - aptuveni 8h

3. pirms aptuveni 1 gada adminēju trala un lala

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 18. oktobrī, 21:02.

adjustable
Lietotājs
160 atbildes forumā
Online: 8d 19h 1m
Redzēts 2022. gada 07. oktobrī, 23:38
Pievienots, 2017. gada 22. septembrī, 03:03
1
post

-adjustable.

csdm

www.kick.lv/cs/stats/sig.php?player_id=989967&background=random

Reali nav adminu, ja velaties varu palidzet! Pieredze ar acc ir.

Pēdējo reizi rediģēja adjustable, 2017. gada 22. septembrī, 03:47.
crck
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 2h 32m 54s
Redzēts 2023. gada 09. jūlijā, 00:03
Pievienots, 2017. gada 23. septembrī, 12:20
1
post

1. crck war3.kick.lv

2. kopā 12:06:11h, pa pēdējām 7 dienām - aptuveni 11h

3. Ir  laba pieredze,jusu serveri speleju ilgi (c)Myppo,ja pazisti

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. septembrī, 14:31
0
post

Latvian - pieņemts, sazinieties ar mani privāti. 

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2017. gada 24. septembrī, 14:31.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2017. gada 24. septembrī, 20:49
0
post

1. Strelnieks. @ war3

2. Neesmu vairs īsti baigi aktīvs, bet varbūt ir jēga atgriezties kā svētdienas adminam.

3. Te

Go0dFather
Lietotājs
720 atbildes forumā
Online: 31d 4h 55m
Redzēts 2023. gada 31. martā, 10:52
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. septembrī, 07:35
4
post

Pieteikums:

1. [TM] Go0dFather @ dd2.kick.lv

2. Total Connection Time:5d 00:28:48h

http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=954050

3. Pieredze ka adminam ir bijusi tados serveros ka - pick,identy,forfun,kso (un vēl citos komunos). Kopeja cs pieredze 10 gadi,adminesana +/- 7 gadi.

Ja seit ir kads no vecajiem,tad jau mani drosvien zinas,vecajos labajos laikos ar savejiem griezam CS uz nebedu,varbut pat YT video ari ir palicis kads :).

Serveri uzvedos normali,protams, vienmer atradisies tads kurs izbesi,vai kaitina (jus saprotat par ko iet runa). Bet kopuma domaju,ka esmu pa so laiku esmu iejuties labi. Foruma lieki nespamoju,nav jau vairs tie gadi :D

Serveri uzturos biezi,ar aktivitati nav problemas. Atpazit karumniekus ari protu,protams,visi kludas. 

P.s sobrid darbojas ari sms acc.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Go0dFather, 2017. gada 25. septembrī, 22:08.
xVeins
Lietotājs
Veins
251 atbildes forumā
Online: 10d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 23. decembrī, 01:36
Pievienots, 2017. gada 25. septembrī, 11:42
0
post

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies: zKill @ dd2

2. online laiks cik esi kopā pavadījis serverī : 5d 05:46:31h  un online laiks pa pēdējām 7 dienām : 13 h ar kapeikam.

3. agrāka pieredze, pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi: identy sms, kill un paris krievu pubos (kā nekā esmu krievs)Pieredze ir 9 gadu kā spelētājam, Es esmu tas tips no dd2 kurš ja spēlē tad spēlē ilgi parasti kamēr tauta nepazūd, atkarīgi no garastāvokļa, gribētos kļūt par test adminu jo parasti uz pašiem vakariem tad kad tauta sāk pazust nav adminu kas var paspecot kādu jeb nomainīt mapi, ja vajadzēs arī būt aktīvākam forumā tā nav problēma, nesīšu adbildību par savām rīcībām ja būšu test admins ar cieņu Veins :-)

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja xVeins, 2017. gada 25. septembrī, 12:23.
ANTSUTOTO
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 36m 13s
Redzēts 2017. gada 19. decembrī, 15:11
Pievienots, 2017. gada 25. septembrī, 11:53
1
post

ANTSUTOTO @csdm

18:18:13h, and another nick kaigas (17:48:38h)

Played 1.6 now 10years, active & helpful with new ideas

KickMan Kick
Lietotājs
meiteņu magnēts
kika
481 atbildes forumā
Online: 6d 15h 27m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2017. gada 25. septembrī, 16:07
4
post

1. KickMan Kick@ dr.kick.lv

2.Total Connection Time:18d 02:33:28h un pēdējas 7 dienās 30 min knapi ir zinu tas ir maz bet tas tāpēc ka man ir viss maksimāli un nav ko tur īpaši darīt un vel pēdējo nedēļu biju slims mājā un nesanāca cs paspēlēt tikai dažreiz ieejot sapratu ka ir atkal savairojušies tie fake speletaju vienu dienu bija padsmit viņu bet diemžēl neko nevarēju izdarīt lietas labā, ja būs admins noteikti palieināsies aktivitāte

3. Esmu bijis sms admins war3, zm, jb un man liekas arī kādu reizi dr. Manuprāt esmu laba kandidatūra jo es varu gandrīz jebkurā laikā ieiet serverī un palīdzēt + kā jau teicu ir parādijušies atkal tie fake spelētāji kas tikai noslogo serveri un runājot par statiem tur esmu pirmajā vietā diemžēl nav nošautie pret nāvēm 2:1 jo manuprāt dr tas ir diezgan pagrūti jo bieži gadās ka ct panem dueli ko tu galigi nemaki kā piemēram awp nozoom es pat ar zoom esmu noobs kur nu vel bez.

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. septembrī, 13:50
0
post

Go0dFather, zKill, KickMan Kick - pieņemti, sazinieties ar mani privāti.

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 27. septembrī, 15:07
1
post

Amorphis pieņemts par dd2 adminu

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2017. gada 27. septembrī, 16:36
2
post

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies: Ventspilnieks @ DD2

2. online laiks cik esi kopā pavadījis serverī: Pašlaik 3d 04:13:23h ,kā arī pēdējais play time http://prntscr.com/gqc8bh">http://prntscr.com/gqc8bh

3. agrāka pieredze, pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi  Agrāk adminēju šeit pat Jailbrake un deathrun serveros ,atteicos ,jo apnika 1.6 ,tad biju admins Semtex kurš nu jau pārtapa par Filmu portālu ,biju kādreiz arī definition admins ,kā arī banteam nelielā serverī ,kurš izmira. Īpaši nezinu kāpēc lai mani būtu jaizvēlas ,iespējams tāpēc ka esmu aktīvs iekš servera.

PaRtYHoUsE
Jauniņais
Cipariks
4 atbildes forumā
Online: 18h 0m 58s
Redzēts 2020. gada 10. maijā, 17:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 01. oktobrī, 00:13
1
post

PaRtYhouse zm.kick.lv connection time 0d 22:26:50h pa nedelu aptuveni 10 h parzinu zm noteikumus speleju ari naktīs pirms 2 gadiem admineju <Reklama>

Pēdējo reizi rediģēja Unicorn, 2017. gada 01. oktobrī, 18:34.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 01. oktobrī, 17:51
1
post

PaRtYHoUsE- es teiktu ka tev ir pārāk zems skils lai tu varētu būt admins, tev ir 2x vairāk nāves par kiliem - kā var būt admins kurš pat nemāk notēmēt galvā, tu nemācēsi atšķirt kad cilvēks spēlē ar wh un kad uz skaņu, kā arī aimu no tā spēlētājs pats kontrolē recoilu. Aktivitāte tev gan ir laba, pieteikums gan kriminālā līmenī, visi citi smuki rakstā pēc punktiem, ieliek linkus uz statiem :D tu vienkāŗsi 1 teikumu uzraksti. :D Patrenējies ar sms adminu, varbūt ja labi sevi parādīsi tad būtu iespēja dabūt arī patstāvīgo ar laiku, pagaidām toč nē.

PaRtYHoUsE
Jauniņais
Cipariks
4 atbildes forumā
Online: 18h 0m 58s
Redzēts 2020. gada 10. maijā, 17:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 01. oktobrī, 17:53
0
post

paldies es turesos pie ta

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. oktobrī, 10:30
1
post

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies : SmuggLinG -  @ Zm.kick.lv

2. online laiks cik esi kopā pavadījis serverī : 0d 16:51:21h

3. agrāka pieredze, pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi 

Piesakos,jo ieraudziju šito topiku ka vajag palīgus ka trūkstot admini.  Es neņemsu pie sirds arī ja nepieņems,jo zinu ka esmu jauniņais starp visiem. Pieredze ir bijusi daudz nu apmēram 5 gadi, biju admins FPS , tad Banzuke , tad forffun , wos arī,bet sms admins. Visur ir gajis labi,sūdzību nebija. Pats visur esmu aizgajis,jo sacis kas nepatikt tajos projektos. Uz testu varat pamēģināt,tik pat atri atņemsiet acc,ja būs sūdzību. Vēl esmu bijis banteam FPS un Banzuke ari. Tākā kautkāda pieredze ir bijusi. Bet spelet zm māku un diezgan labi. Tā kā varēšu atšķirt kam ir paligprogrammas kam nav. Un tagad vajag ieviest zm kartību,tur katrs dara ka grib. misiju nepilda,runa ka grib. tapēc jau tur maz speletaju ir,tikai boti vien. 

Pēdējo reizi rediģēja ZombikOzy, 2017. gada 03. oktobrī, 15:18.

Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2017. gada 03. oktobrī, 14:42
1
post

1. mAlone @ jb

2. kopā 12h uz mAlone bet uz Laura ir 22d 14:34:58h

3. man tiesi tagat ir smsņiks uz jb un baigi maz pastaaviigie nak on

Pēdējo reizi rediģēja Mhm, 2017. gada 03. oktobrī, 14:44.

SupremeL
Jauniņais
topranks
14 atbildes forumā
Online: 2d 3h 0m
Redzēts 2018. gada 15. februārī, 19:15
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. oktobrī, 17:17
0
post

. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies: TopRank/HardStylE , war3 , csdm.

2. online laiks cik esi kopā pavadījis:: Diena apmera 2-3h varbut daudz vairak:)  un online laiks pa pēdējām 7 dienām kaukur 2d 5h 

3. agrāka pieredze, pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi:! Agraka pieredze , biju admins war3.fgc.lv , Pieredze laba. Es vienkarsi gribu pataisit serveri labaku lai nebutu serveri citeerus utt. Paldies par uzmanibu  :)

 

HaskyLacky
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 15h 33m 15s
Redzēts 2018. gada 24. jūnijā, 23:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. oktobrī, 17:37
0
post

1. HaskyLacky @DD2 (dd2.kick.lv)

2.https://prnt.sc/gsrd9u (Kopējais laiks) 

Links uz statiem: http://www.kick.lv/stats_ctf  (Nepieciešamības gadījumā)

Par pēdējām 7. dienām, nospēlēts ir aptuveni 12-13h. 

Links uz statiem: Atrodams augstāk minētajā tekstā.

3. Peredze: Pieredze man ir bijusi vairākos projektos,kā piemērām: For**un; Re*f; Fir*Fun (projekts ātri bankrotēja), kā arī esmu bijis vienā no šiem projektiem BanTeam, Moderators

SMS ACC man ir bijis tikai WWW.KICK.LV projektā, DD2 Only Dust serverī 7.dienas (pagarināju uz vēl 7).  Kā rezultāta, esmu iemācījies jūsu servera noteikumus (melošu, ja teikšu, ka visus.) Lielāko daļu. Banu skaits šo 8.dienu laikā ir aptuveni 14, ja nemaldos. Un no tiem ap 12 ir čītu pielietošanas gadījumi. Visi ir bijuši godīgi un nevienam, pašlaik, sūdzību vai apelāciju, par manu lēmumu nav bijis.

Kāpēc jums būtu jāpieņem mani?

Cik saprotu,pēc jūsu afišām, jums ir vajadzīgi admini. Piesakos par dd2 adminu, jo man ir bijusi plaša pieredze šajā jomā,ko varu pierādīt.

P.S

Es ļoti atvainojos, nepieminēju neko par Skill.

Es nēesmu no tiem, kas turās tabulas TOP10 listē. Man nav killu 2x vairāk par nāvēm. 

Spēlēt spēlēju, bet pārāk neaizraujos. Teikšu godīgi, biju aizmirsis CS 1.6, jo biju pārslēdzies uz CS:GO. Pēc kaut kāda baigā laika,man apzaga dzīvoklīti un nozaga stacionāro datoru. Takā, es pelnu naudiņu pats un zinot mūsu algu,es nevaru atļauties labu PC, lūk nonācu līdz notebook, kas CS:GO nevelk un lago pat 1.6 :o 45-65fps :D

Sāku spēlēt pēc baigā pārtraukuma CS (Vispār cs, nevis tikai 1.6). Lūk nonācu šeit,jo bija IP sakrīitība (Unbanu vajadzēja izcīnīt :D) sāku spēlēt, sāku sūtīt SMS ACC, iepatikās uzturēties šeit. Skilla man vairs vnk nav, nezinu kas notiek :D

Izdomāju paprovēt, būs vai nebūs :)

Neviens par to nesitīs. (Ceru )

Esmu atbildējis uz visiem jūsu norādītajiem punktiem. Ja kaut kādi citi jautājumi,varam tos apspriest PM, lai nepiemēslotu Topiku :)

mazaiskk
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 29m 22s
Redzēts 2018. gada 12. jūnijā, 20:37
Pievienots, 2017. gada 03. oktobrī, 18:48
0
post

1.AMB3R| N[e]O surf.kick.lv

2. 18h pa 7 dienam 100% activity serveri 7 RANK

3.paris gadus atpakal pasam savi serveri projekti utt nav svarigi. galvenasi kvaliativs contents!

japienem mani jo manuprat trukst admini plus esmu tur top 10? lab hvz :D

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. oktobrī, 21:23
0
post

SmuggLinG - pieņemts, sazinieties ar mani privāti.

 

DD2 adminus pašlaik vairāk nevajag.

Tie kas raksta uz csdm vai war3, iegaumējam punktu.

* Piesakoties uz war3 vai csdm adminu, jāizmanto pilnā pieteikuma paraugs #war3 un #csdm

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 348 ( 12276 skatījumi )
Kodiens, emaymyska., Tessa&Hardin, Witch, Klaus, Mohit, knejvs, cruelcin, Laggato, HSkill, KrievuJakudza, Fēnikss, Peak, malbaro, Latvians, adjustable, juliet, Kipchoge, šāvejs, wavy.g, Jumpybug, Sajma, magisterial , ES`CAPE, bullets aim far, EAZY., 47th, REDFOO, Kiwi :], yostu, Мишка, unknown-, Sandis., Beyondz, bnation-, Dinarzz, Сhrееру©, Azumi, Ticiigais, EvE, FreakyyPrime., Xtcent, Abeliitee, Ashais, abdi, Purpel, StonerKumar420, migla, heediox, Qwertyz, Wolfyy, Dzokelz, Alfreds_InTower, dzēsts profils, gucci, Chemijs, Ruf, love_me, nolodžik, Dweller, luīze, iFamous, crewified, 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, neko nezinu, Kaapurinsh, ŠAGIJS, ⛔lolwut?, MadrYy, def., Rastaman4iks, Kanazews, CROUPZZZ, xVeins, Jaanis, Omega, Lakrica, not hns, Grizzlijs, Fantograms, Fuk`dantE., Pirdlampina, Enemijs, Chemp1k, enrico, Kauviz, RooFee, eJamal, nisker, Vienradzis, RCHWZKY, SupremeL, SpriditisMAD, Ābols, rewzk, sсhoKKur-, ZeltaBlack, iluuzy, DLegal, MaDn3sS, Gloks, Admini nodirsh speletajus for no reason, Laauriinaa, Strelnieks., Salah, Dzēsies lietotājs, JērsA, MARIK, Unicorn, OMFG2SMART4YOU, Barnijs, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, blonda, ItsMe, Remember-ME, scarlxrd, Apocalypse, EXIT.-, ScoRp1oN^^, LVBOY, Dzēsts lietotājs, stn, mamma1, Feri Ferraro, Nalikens, ZombikOzy, Daikts, nemakulis, ThePunk, MQJORS, skyya, gintszlo, Osiits, SlicenDice, saksesful, exdent, Daņiks, mimiC, ketamine, Tas tak es:D, Haskys`, NappyNinja, The_Suspect, PANDAROO, daryl, fant0m, instasmiekli, MadKid, spokio, Foxxy`s Poxxy`s, hehegeeva, Nubaks, Cloudy, banane, KaapostgalvaLV, LemoN, sqwd, Trakias, LbYoungzz, eXpLoDe, FunnySmile, Shockins, RagnaR, Королева, minka_, tuis, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, pankuksh, lemony, Komisarchiks, dudi, Patriotss, Bocmanis*, tHEBEAST, Devils, Timiijs, riverside, Capture, GotEmxD, reas, krialy, cruelcin šļura, P3c1s, Edward1, Alexd, AmazingDan, Puktalla, south, 123456789, sneiks, KurpniekS, spooky skeleton, Melnais, vladchetki, 4eS'';, Bronza, Obijs, Dalī, misha pekausis, SkyBlowYT, `Barbija`, Pizhikz., OldSchool, ANormalStick, Kramins, Sin4haaa, Venta, Mhm, ZnT, TheAlzyHD, fakt, NO_, _MadeInChina_, spaula, Kapracis, Obivious, x3m, DeGizmo, mmmmmmmmmmmmmmm, NoBodijs, Latiwka, Ch1zijs, Baubas, +_+Foršais_Mākonis_LV+_+, Gurken, the Captain., Mazulis, Seth, Noodels, katca, AndisKoks, jesters, Kilinsh, fufelis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., SoulshakerLV, Ralfuuzis, Sviests12, SjavaPro, yaruq1337, wtcnn, DIMON, Heechu, Amors, manjak8, mindfuck, Bruncha, Jogijs, Mamba, Mr.Wii, Go0dFather, Fally, ReachLv, Pilsonis., Wizzy, venum, Жить в кайф, sickboy, 0nion_man_LV, Akyle, DizZeD, Saldenieks, kraims, paparoach, HaskyLacky, IJUST, killershot, PaRtYHoUsE, KickMan Kick, O-Piss, xXMedoxX, bumz, Bacardi, Noravajumtu, mazaiskk, 2nf*, NoSwear, dior, Smitinsh, bossmode, Deffs, HeLL, Paldies., Ex, MA1M, skyfall1, named0ne, bdmkuz, Mazinja_pecinja_, albis112, Kuils, KnaveQuad, gettingahitwithgod, maximasmaisins, crck, vKrapinku, pointseven, Chrisshinsh, ANTSUTOTO, (:laimonpuika:), L1nked, NunCe, Pecinja, ProNature, DJ_PANDUKS, Ingucci, huq, renate*, tepej, $ KRISTA $, dear_death, richyy, Snuffeklis, XerisLV, Sentro, Admincik126, es milu xd, convict_LV, hastagz, apakshbiksis, Eclipse., creck, LORD_VIPER, -ScorpioNn, LegendaRodrigo, monster225, hipester, June, nasty_x, RudyJ, Rei, Opaps96, Release, MTM123, Džamals., EpicSoccer, Meiteens, diglers, Karina, azarbaidzans, reinisprof, lucifers, NeaDeKwaD | Stone, LgKLatvija, chukky, Shmaro, tenblunt, Almighty.