bilde ko parada kad esi afk par ilgu
CS 1.6 Klans
0
3
topic
Komucap4uK @ Kick.lv klans
Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. septembrī, 18:25

Vārds - Atis.

Vecums - Pašlaik ir 15, bet drīz paliks 16.

Mikrofons (OBLIGĀTI ) - Protams, ka ir.

Steam (50% Iespēja lielāka iespēja  ) - 50% iespēja lielāka iespēja? Te nebija domāts, ka, ja ir steams, tad 50% lielāka iespēja tikt klanā? Karoč man ir steamshttp://steamcommunity.com/id/atichuu/ )

Pieredze cs , cw - Cs'am iet 6 gads, bet cw pieredze nav. (Tač tika sarunāts, ka for fun nevis priekš kaut kādiem superduper cw klaniem, kad vēl tikai vāc sastāvu.)

Ingame Nick? - Komucap4uK tieši kick serveros un snowy -iwnl- tieši citos serveros ( faktiski krievu pubos )

Mīļākā mape - Ja godīgi, tad man tādas nav, esmu pieradis tie tām mapēm, kas ir kicka war3 serverī. (de_dust2; de_dust2_2x2; de_inferno; de_mirage; utt...)

Mīļākais ierocis - Ja godīgi, tad kā kurā dienā, bet ja tā kopumā, tad vismīļākie ir ak-47; m4a1; awp; famas; usp un deagle.

Vai Tev ir Teamspeak3? - Protams, ka man ir un vēl pie tam man vēl ir sava istaba kicka teamspeakā. 

Kāpēc uzrakstiji pieteikumu uzraksti vismaz divos teikumos.! - zKill teica, lai uzrakstu, jo lai varētu rektot citus klanus cw kaut kad. :D Un arī for fun uzspēlēt ar klanu un vēl arī popularizēt kicku citos serveros?

dudi
Lietotājs
DD2 Zvērs.
283 atbildes forumā
Online: 4d 3h 10m
Redzēts 2020. gada 09. aprīlī, 21:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. septembrī, 19:09
0
post

Pieņemts!

forum sig image

Nesaki ko man darīt , neteikšu kur tev iet!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0