bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
9
0
topic
Mājaslapas uzlabojumi
Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 13m
Redzēts pirms 12 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 06:10

 

sakarā ar to ka drīzumā tiks topikā automātiski izcelti vispopulārākie dienas raksti/galerijas/blogi un tiks skakārtoti un palielināti attalgojumi par postošanu un citām aktivitātēm forumā, izlēmu atkārtoti mēģināt izlabot bagus un sataisīt lietas ko jau sen gribēju, bet agrāk neizdevās.

 

 

Pārmaiņas pagaidām:

1. BEIDZOT var no telefoniem ( android 4+ ) postot/raksīt vēstules u.c. izmantojot editoru, vairāk nav vienkārši tukšs balts laikums kur jāraksta kurš neievēro līnijas un atstarpes.

2. editoram jauns dizains

3. editoram pievienota "spoiler iespēja"

 
te ir paslēpts teksts

labs teksts paslēpts

šī iespēja dod garu tekstu paslēpt topikā, lai tur varētu ielikt kaut ko kas varētu ne visiem ieinteresēt, lai tas kam interesē var to atvērt

4. Pievienota "save" iespēja, lai ja, piemēram, izlagotos no profila topika veidošanas laikā, lai atverot atkārtoti lapu piedāvātu to ielādēt atpakaļ. ( test stadijā )

5. pievienota iespēja ievietot tabulu

6. Visos topikos, arī lapās kas nav pirmā, tagad rādīsies augšā pats topika teksts lai nebūtu jātin uz pirmo lapu lai izlasītu topika tēmu. Šim vajadzētu būt vislielākajam effektam tieši foruma spēlēs, lai tiem kuri nezin spēles noteikumus, lai viņiem nebūtu ar mokām jātin uz pirmo lapu, bet vienkārši jāpatin uz augšu. ( Topiks turpmāk ir iekrāsots zaļā krāsā, lai lietotāji to neskaitītu kā +1 posts.

7. Pielabotas atstarpes lai tās būtu acīm tīkamākas, lai nebūtu viss tik saspiests.

 

 

Darāmais:

* Lai topikos moderātors varētu norādīt "postu intervālu" un lai lietotājs nemaz nevarētu iepostot biežāk par intervālu, tēmās kurās nav intervāla lai šis limits būtu uzreiz "1". Iespējams vajadzēs izveidot to ka automātiski dubultaposta tekstu peivieno pēdējā reply galā, vai ko tādu.

* Sakārtot joslu lai nav viss čupā

* auto saved uzrakstu paslēpt

* lai auto saved nepiedāvā atgriezt tekstu kurs jau tika iepostots

* Pārtaisīts dizains topika kreisajam sānam, izceltas balvas, pielaboti izmēri un astarpes

* Pārtaisīts dizains foruma sākumala lapas apakšai kur ir lietotāju saraksts

* Sākumlapā pielabotas pāris fonu krāsas lai būtu redzamākas vai lait ieši saplūstu ar pārējo dizainu

* Foruma sadaļā sataisīti visi sānos pēdējo postu linki lai ved uz tieši tiem pēdējiem postiem, lai subforumā izveidojot postu tas parādas sākuma foruma sadaļā kā pēdējais posts, nevis tikai sub forumā

* notifications - sakārtot lai avatāri rādās pretī saturam like/skatījumu sadaļās

* notification - "Komentārs <profilā> no <autors>" nevis vnk "Komentārs <profilā>"

* Profils - post - lai nospiežot met uz īsto lapu un īsto postu

* galeriju komentāros un discription ja lieto "enter" pogu tad lai tas arī rādās nākamā līnijā kad to ieposto/iekomentē

* aizvākt no topikos skaipa pogu lielo, varbūt kaut ko citu ielikt tā vietā

* papildināt userbar noteikumu sarakstu lai tur būtu viss.

* izlabot lai subforumos sadaļu linki ved uz sadaļām nevis foruma sākumlapu

* forumā sataisīt lai atverot topiku atver pēdējo postu nevis pirmo lapu

* Profila lapā jauns komentāru dizains ( līdzīgs komentāriem citās sadaļās ) jo tas bija pamatīgi novecojis. Pievienota iespēja rakstīt komentārus vairākās līnijās, pievienotas arī lapaspuses, tagad var palasīt vecākus komentārus.

.* Turpmāk izpildot dienas challenge var 2 reizes iegreizt ratu

* Pievienota mājaslapas ikona

 

Ja jums ir vēl kādi ietiekumi tieši foruma sadaļā, vai arī kādi zināmi bagi, dodiet zināt!

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 06. novembrī, 06:57.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts Vakar, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 07:11
0
post

Malacis pipļuk.. vieniga problēma ko es zinu vai ari tas ir man... rakstot no telefona postu, ja grib pāriet jaunā rindkopā, tad teksts parādas nevis jaunā, bet viss vienā.. hz vai saprati, ja ne tad ej tirst

 

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 13m
Redzēts pirms 12 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 07:18
0
post

Tā vairāk nav. Notestēts. Tas jau ir 1. punktā aprakstīts, tas pats uzreiz salabojas arī blogos, topikos un vēstulēs, beidzot varēs normāli caur telefonu pm pabazarēt

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 07:58
0
post

brīnišķīgs updeits,kicks ir vislabākais un Chemijs ir skaists,kā arī nav resns,tagad varesi vergot 2xreiz labāk :)



vieniga lieta par ko es nepajokoju ir tas ka chemijs ir vergs

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 08:50
0
post

Diezgan labs updeits, man patīk. Vēl čatā varētu pievienot man to izdzēšanas pogu, jo no mobilā parasti sēžu čata logā.

Image result for Unicorn Gif signature

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 09:00
0
post

malacis, paldies par save funciju, diezgan noderiigi :) 

un forshi, ja jauninajiem vairs neliks warnus par postu intervaalu neieveeroshanu, piemeeram es taa chetrus dabuju, jo vnk nezinaaju kas un kaa ;) 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 22m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 10:48
0
post

Es tagad postoju no telefona, un, ja nākamie teikumi ir jaunā atkāpē, nevis vienā rindā, tad viss ir zbis.

Par topika pirmo postu ir laba funkcija, tieši vakardien sanāca nofeilot foruma spēlē. Spoilers arī noderēs.

Good job!

south
Jauniņais
41 atbildes forumā
Online: 2d 17h 46m
Redzēts 2023. gada 07. oktobrī, 21:33
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 11:13
0
post

Es no sava android vispar nevaru atvert kick.lv. Ieladejas un radas balta lapa vnk.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 12:23
0
post

labs update ,vsmz sakarīgs 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 12m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 12:49
0
post

labs updeits, man patīk, malacis, cepums tev.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 12:53
0
post

Labs updeits, man patīk. Bet - 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 16:15
0
post

Stulbs update :D

jo iegaju post streak topika, man augšā rādija evila postu, es jau domāju, ka evils ir back, es nobijos :D

A tāā čemij labs, tagad tik japierod pie editora paneļa

Aliņš tev par to

Pēdējo reizi rediģēja Klaus, 2017. gada 03. novembrī, 16:15.

 

 

 

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 16:23
0
post

Viss ir labi. pirmais pukts ir viss labakais ko vajadzeja izdarit jau sen. 

 

  iznemot  4 punktu.  tas auto save krit uz nerviem,visur lec man virsu,ka uzraksta tektu tas tik paradas visu laiku,nepatik personiski. 

 

un vel sitais sūds metas : 

An auto-saved version of this content from "November 3, 2017 4:39 PM" has been found. Would you like to compare content versions and choose which one to load? Clicking Cancel will remove previously auto-saved content.

spiezu labi nekas nenotiek un spiezu acelt ari neka 

 

Pēdējo reizi rediģēja ZombikOzy, 2017. gada 03. novembrī, 16:42.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 43m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 19:08
0
post

Jauki, jauki.

Beidzot no telefona ar normāli var rakstīts tagas.

Editora jaunais dizāins nav bišk tīkams, jo bišk izsvaidīts - https://prnt.sc/h5t8pv , ja vari tad kārtīgāk sakārto ikonas editorā. Un Editorā ir mazāk krāsu priekš burtu iekrāsošanas, ka tik te vēl kaut kas netrūkst, bet es nezinu kas.

jauki, ka beidzot tas spoiler ir.

forši, bet man šo rakstot sāk kaitināt, tas save ik pēc pāris sekundēm parādās. :@ - ja vari tad noliec lai parādās citur, kur malā, nevis pa vidu tieši.

Tabula? kuram te vajag tabulu? wtf? ;d

Laikam labi, bet cerams ka pie tā varēs pierast ātri, jo tas varētu radīt nelielu apjukumu sākumā varbūt, ja aizej tālāk bet rādās pirmais posts vēl :D


Pāris bugi, lietas kas jāsalabo, jāsakārto, jāpieliek un jāatņem:

Cik saprotu, tad tonakt Tu salaboji to vienu lietu ar miniblogiem, ka pie notifications ja kāds ir ielaikojis minibloga komentāru, tad neaizmet uz to miniblogu, bet gan uz sākum lapu.

Bet cik redzu, neesi vēl salabojis, ka to kurš ir devis like/dislike var redzēt tikai pirmajiem 5 miniblogiem, zemāk esošajiem nevar redzēt. Salabo.

 

Apskatoties savus vai citu lietotāju postus cair savu vai viņu profilu, netiek aizmests uz postu, bet gan topiku kurā ir tas posts. Salabo.

 

Blogos nevar ielaikot komentārus un atbildes, galerijās nevar ielaikot komentārus un atbildes. Salabo.

 

Salabo galerijās komentāru sistēmu - ja es miniblogos un blogos ierakstu komentāru izmantojot enter ar tekstu zemāk, tad arī ir teksts zemāk, bet ja es to daru galerijās, tad viss teksts tiek samests čupā.

Un galerijām salabo discriptions jeb aprakstus - tos arī nevar uzrakstīt ar enter uz leju, viss tiek samests kopā vienā lielā tekstā.

 

Sakārto šo un pieliec to kā trūksts - https://prnt.sc/h5tkbd - piemēram forums, konkursi, cs sadaļa, foruma spēles. varbūt ar pieliec noteikumu, bet tad to starp forums un konkursi ieliec.

 

Sakārto šādi - Mans profils, Labot profilu, Brīdinājumi, Apbalvojumi, Draugi, Vēstules, Noteikumi, Iziet. - bet kā redzi, jāpieliek klāt Brīdinājumi - https://prnt.sc/h5tmnp

 

Aizvāc to lielo nesmuko skype pogu - https://prnt.sc/g2xomj

 

Saliec visus noteikumu linkus tur, jo daži vēl trūkst - https://prnt.sc/h5topq

 

Varbūt vēl kaut kas, bet pašlaik es nezinu.


Un kas ir ar admin abuse? Par to tad var banot vai vairs nē? Jo nu pārrakstot šo http://www.kick.lv/forums/topic…eru-noteikumi/ neesat iekļāvuši admin abuse, tātad reāli nedrīkst vairs sodīt par admin abuse. Sanāk ka bani par admin abuse ir nepatiesi, tiem vajadzētu būt, kā par parastu abuse, ja vienīgi, neņemot vērā vispārīgos apsaukāšanos noteikumus, bet katrā tiešā servera noteikumu topikā ir kas par admin abuse rakstīts. - pārskatat, salabojat, pārrakstat, utt.

            

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 19:25
0
post

Malacis Chemij, cepums tev.

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 20:08
0
post

Es ļoti priecājos par uzlabotajām un pārmainītajām lietām! Man dažas no tām šķiet ļoti ērtas un parocīgas. Paldies, Reini! :)

Lai vai kā, es papildināšu sarakstu ar to, ko es uzskatu par vajadzīgu uzlabot / salabot jeb pamainīt forumā.
Tas viss, protams, paliek Tevis paša ziņā, jo ko gan es saprotu... ;D

 Jau nominācijās ieminējos, ka būtu forši, ja būtu pieejams tāds kā info dēlis sākumlapā par pieejamiem adminiem serveros. Tas varētu izskatīties šādi https://prnt.sc/h5udhqJā, zinu, ka ir pilna lapa ar reklāmām un man ir adblokers, taču varbūt kaut ko šajā lietā var darīt, lai visiem būtu pieejams saraksts ar esošajiem adminiem. Kāds jauns cilvēks reģistrējas un nemaz nezina, ka ir šāda lapa (par kuras eksistenci es arī uzzināju burtiski dažas minūtes atpakaļ): www.kick.lv/forums/csadmins/ , tādēļ nākas secināt, ka šī pieejamā lapa nav nemaz tik pieejama. Turklāt, tā ir vairāk balstīta uz statistiku, nevis uz konkrēta servera admina atrašanu, kurš varētu palīdzēt tam, kas tikko piereģistrējies, kādā svarīgā jautājumā. Tam visam pa virsu, šī adminu saraksta lapa ir ļoti haotiska un tur nav iespējams izburties cauri neiespringstot. Jāsaka, ka šo es gribētu, lai Tu apsver tā vairāk, nekā nākamos, zemāk esošos.

 Kad atnāk vēstule, tā parādās labajā stūrī ar skaņu un lēnām izdziest. Vai ir iespējams, ka izdziestot šai pienākušajai vēstulei, tā uzreiz parādās kreisajā stūrī pie vēstulēm ar to vieninieciņu, ka vēstule ir pienākusi? Esmu piefiksējusi, ka uzrādās tad, kad refrešo lapu, bet, ja neesmu bijusi pie laptopa kādu laiku un nenorefrešoju lapu atnākot atpakaļ, es nemaz nezinu, ka man ir vēstule. Un, ja vēl izeju no foruma, tad to tāpat neuzzinu līdz nākamai ienākšanas reizei.
Esmu piefiksējusi, ka kaut kas nav kārtībā ar skatījumiem, kurus atver caur kreiso, apakšējo stūri. Sākums, kurā var redzēt pašus pēdējos profila skatītājus ir kārtībā, bet tinot uz leju, nesakrīt skatītāja bilde ar nickname ( https://prnt.sc/h5u2e5 )
• Gribētos, lai tad, kad atnāk informācija par komentāru profilā, negribētos redzēt "Komentārs profilā Ieviņa". Loģiski, ka komentārs ir manā profilā. Gribētos, lai tur ir rakstīts no kā ir šis komentārs, piemēram, "komentārs profilā no Chemijs".

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 13m
Redzēts pirms 12 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 21:08
0
post

Ieva:

* Par to ka rāda pārāk atklāti adminus - nepiekritīšu ka tā būtu laba ideja, jo čīters tad var ienākt webā, ne tikai redzēt ka kāds admins ir online, bet pat visu adminu nickus, tik svarīgu vietu izniekot pašā augšā centrā būtu žēl priekš kā tāda kas skartu tikai dažus jaunos lietotājus. Esmu vairākas reizes apsvēris iespēju tur likt calladmin ziņas, vai dienas aktīvākos lietotājus, bet viss izskatās nesmuki/ir nepraktiski, utt.

* Jā, tev ir pilnīga taisnība ka "notification" josla neatjaunojas, neesmu vēl līdz galam izdomājis kā optimizētā veidā var lielam daudzumam cilvēku likt visu to joslu atjaunot, tāpēc vnk atslēdzu. Ja kas ir slepens "triks" - nospiežot uz bultiņām ( ar orandžo fonu ) tā josla atjaunosies.   

* Tas ka skatītāju saraksts, un arī citi saraksti turpat leja - jau zinu, čakars izlabot :D bet obligāti būs šo jāsalabo kaut kad tagad. Paldies ka atgādināji.

* Komentārs <profilā> no <autors> - izveidošu, paldies par ieteikumu

 

 

 

 

 

Enemijs

* Jā zinu ka visa editora izvēles josla ir izvaidīta, cīnos mēģinot to salabot.

* auto saved uzraksts - jā, zinu ka jāizvāc

* Speciāli nelaboju to ka nerāda miniblogos laiku autorus vecākiem blogiem jo pārāk daudz ko jaāprveido lai to varētu sataisīt, čatā minēju ka ir īpaša vajadzība tos apskatīt tad iesaku vnk atvērt miniblogu atsevišķā lapā.

* Apskatoties savus vai citu lietotāju postus cair savu vai viņu profilu, netiek aizmests uz postu, bet gan topiku kurā ir tas posts - OK

* Blogos nevar ielaikot komentārus un atbildes, galerijās nevar ielaikot komentārus un atbildes - pagaidām nevarēs, tur visu komentāru sistēmu jāpārtaisa pilnībā, nav laika vairākas dienas taisīt katrā sadaļā to - pagiadām netaisīšu.

Salabo galerijās komentāru sistēmu - ja es miniblogos un blogos ierakstu komentāru izmantojot enter ar tekstu zemāk, tad arī ir teksts zemāk, bet ja es to daru galerijās, tad viss teksts tiek samests čupā. - OK

Un galerijām salabo discriptions jeb aprakstus - tos arī nevar uzrakstīt ar enter uz leju, viss tiek samests kopā vienā lielā tekstā.- OK

Sakārto šo un pieliec to kā trūksts - https://prnt.sc/h5tkbd" target="_blank">https://prnt.sc/h5tkbd - piemēram forums, konkursi, cs sadaļa, foruma spēles. varbūt ar pieliec noteikumu, bet tad to starp forums un konkursi ieliec. - īsti neredzu vajadzību, tā jau gandrīz neviens caur turieni neiet uz frouma spēlēm, ja tur pievienos vēl vairāk tad izmantos vēl mazāk jo tas būs tikai uzbāzīgāk :/

Sakārto šādi - Mans profils, Labot profilu, Brīdinājumi, Apbalvojumi, Draugi, Vēstules, Noteikumi, Iziet. - bet kā redzi, jāpieliek klāt Brīdinājumi - https://prnt.sc/h5tmnp" target="_blank">https://prnt.sc/h5tmnp - tur krutajiem rādas 1 līnija vairāk ar admin paneļiem, vēl brīdnājuimem nebūtu vieta, kā arī neredzu pēc tā vajadzību, brīdinājumus var ļoti viegli atrast, pat papildus tam ka jau par to nosūtas vēstule, ka to topikos un profilos ir sarkanas brīdinājumu pogas, utt.

Aizvāc to lielo nesmuko skype pogu - https://prnt.sc/g2xomj" target="_blank">https://prnt.sc/g2xomj - wtf, kas tev nepatīk skaipa pogā? :D bet savā ziņā taisnība, es nekad caur topikiem neesmu vispār kadam skaipā rakstījis, vienmēr atverot profilu. - OK

Saliec visus noteikumu linkus tur, jo daži vēl trūkst - https://prnt.sc/h5topq" target="_blank">https://prnt.sc/h5topq - OK

 

 

ENEMIJ - parak daudz ietiekumu 1 reizē, nomierinies bāc :D man taču jau apnika lasīt 10 reizes

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 03. novembrī, 21:21.

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2017. gada 05. novembrī, 10:11
0
post

Varētu ielikt logo.

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 13m
Redzēts pirms 12 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. novembrī, 10:12
0
post

ūū toč, miljons reizes to biju aizmirsis izdarīt

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 43m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2017. gada 05. novembrī, 20:30
0
post

Zin ko salabo? To, lai nerādās sānos pie online, ja nav login. Velns parāvis kā tas besī. Cik saprotu, tas ir tāpēc, ka neuzspieš logoff, bet pats pēc kāda laika iziet ārā un tad rēgojies pie online laigan laigan neesi login. Un ja tas ir no pc un no telefona tad tas vēl kaitinošāk. Laigan arī man liekas, ka pareizi izlogojoties arī citreiz rādās pie online, ja tomēr nav login. Fix it.


https://prnt.sc/h6lb36

Tiko pamanīju, kas tas? Kāpēc nickname nav vienā vietā ar avatar? kas saplīsis. bet ja tas ir speciāli, tad tur nevar normāli saprast. salabo.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2017. gada 05. novembrī, 20:33.

            

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2017. gada 06. novembrī, 17:30
0
post

 Nice 

Pēdējo reizi rediģēja Сhrееру©, 2017. gada 06. novembrī, 17:31.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 155 ( 8125 skatījumi )
cruelcin, Kiwi :], Zane, BANZAI, Maruzha, Сhrееру©, Kipchoge, Omega, StaFFорд, MarcPrime, EvE, ES`CAPE, RaxR, KaapostgalvaLV, PooKa, REDFOO, Lakrica, [TM] genijs, Beyondz, bnation-, French, Ticiigais, iFamous, xVeins, Kalvix, heediox, Chemijs, StonerKumar420, Zaņuks, skyya, nisker, Shockins, RCHWZKY, Pecinja, Mohit, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Tessa&Hardin, GalinaFen, Unicorn, MihailFen, Kanazews, Strelnieks., gucci, MiX(eP)!, NunCe, crewified, not hns, Королева, ZnT, Remember-ME, def., TheAlzyHD, Bu4haa, hastagz, Abeliitee, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Pankuka, Pizhikz., Kristaps_Valters, Yuha, Enemijs, ⛔lolwut?, Klaus, knejvs, kraims, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, eJamal, charming, naziits, 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, Radjuka, Šķidrais Ēriks, Sajma, emaymyska., DarkDay, Dweller, 66, Grizzlijs, Maccardi, ZīLe, spokio, vafelite, NobodYYY, ThevilisH., enrico, Latvians, MadrYy, NoBodijs, dzēsts profils, Ralfuuzis, RooFee, ScoRp1oN^^, Psycho, Wolfyy, love_me, sсhoKKur-, Sandis., stn, minka_, exdent, bigfatball, Gloks, Timiijs, Osiits, ZeltaBlack, Gozmit, Jaietgulet, slēpts, Fally, Dzēsts lietotājs, Ābols, Cloudy, tenblunt, Marshmello, hehegeeva, ketamine, alle, ZombikOzy, luīze, south, Admini nodirsh speletajus for no reason, anony, Witch, EXIT.-, lemony, Chemp1k, rewzk, Daņiks, sqwd, daryl, nemakulis, Obijs, Mamba, pankuksh, Noodels, Galax, lucifers, iluuzy, Dzēsies lietotājs, OldSchool, mimiC, tuis, Trakias, kepsis, riverside, tHEBEAST, misha pekausis, Edward1, P3c1s, blonda, dudi, Capture, Venta, kosmonauts, Laauriinaa