bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
2
0
topic
suggestion for csdm
south
Jauniņais
41 atbildes forumā
Online: 2d 17h 46m
Redzēts 2023. gada 07. oktobrī, 21:33
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 13:40

Sveiki!

Iepriekš jau rakstiju par csdm mapēm. 

Tātad, ir tā ka besi 2x2 mapes serverī kur ir 7vs7 spelētāji. Citreiz visa tauta pat pazūd, ka ieslēdzās mazai inferno. Tur vienkārši nav ko darīt. Sēdi bāze un šauj. C4 Teroristiem nereāli uzplantot, ja ir vienlīdzīgas komandas, jo ct būtībā spawnojās plantā :D

Iesaku no csdm izņemt 2x2 mapes. Kaut vai tikai no vote. Ja kāds dikti gribes mazo mapi, tad viņas var nominēt. Savādāk lielo inferno, nuke, dd2 reti sanak uzspēlēt. 

 

Es domāju, ka sava vaina ir arī vote. 
Es piemēram spēlēju un citreiz netišām par kaut ko nobalsoju jo vienkārši ar cipariem switchoju wepus. 

Varētu uztaisīt tādu vote, ka iesalde gameplay(melns ekrāns un redzams tikai vote) uz piem. 5sek un katrs var nobalsot par ko vēlās. Esmu redzējis tā ārzemju serveros. (tas bija pub nevis csdm.) 

Daži drošvien teiks ka tas traucēs gameplayam, bet to vote jau var uzlikt tieši pēc c4 misijas beigām utt. 
Izsakat savus viedokļus csdm droti. :D

 

Par komandu nevienlīdzību.

Citreiz ir tā, ka vairāki spēlētāji ir specos un līdz ar to komandas sanāk nevienlīdzīgas, jo boti pievienojas tikai tad ja serveri nav sasniegts kopējais skaits 14. Vai var uzlikt tā ka boti ignorē specus un orientējās pēc katras komandas savstarpējo spēlētāju kopsummas? 

Es zinu ka specos ir autokicker pec 60sek, bet nu tas 60sek notiek nevielīdzība. :D

 

Jautājums. 

Man vienīgajam serveru monitori ir iefreezojuši?

Pēdējo reizi rediģēja south, 2017. gada 03. novembrī, 13:42.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 20:59
0
post

es piekrītu ,spēlēju mazajā inferno ar kādiem 3 cilvēkiem un reali no t side ir grūti uzplentot bumbu lai tā uzsprāgtu ,jo ct spawns ir saita.

Kā arī vēlējos piebilst ,vai skinu restarts nevarētu notikt ik pēc 2-3 restartiem? vienkarši ,ja cilvēki krāj tos skinus un paspēlē tās dienas un pēctam rr jau ,vai tam ir jēga?

tāpēc domāju ar 2-3 punktu restartiem varētu restartēt arī skinus.

misha pekausis
Jauniņais
112 atbildes forumā
Online: 22h 17m 15s
Redzēts 2022. gada 04. martā, 00:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. novembrī, 01:14
0
post

Par  votošanu, taisnība. Es arī dažkārt nospiežu random ciparu, vai slēpjos kkur kamēr izdomā kura mape. Nav forši. Melnais ekrāns būtu inčīgāk.

Par 2x2 mapēm, atceros sen, sen jau redzēju tādu skriptu AlliedModeros, laikam, kur 2x2 mapes neliek, ja ir serverī zināms skaits spēlētāju, un votošanā arī neparādās.

Pēdējo reizi rediģēja misha pekausis, 2017. gada 04. novembrī, 03:36.

Times are gone for honest men
And sometimes far too long for snakes

Lietotāji skatās šo tēmu: 0