bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
6
0
topic
HAX BALANCED
xVeins
Lietotājs
Veins
251 atbildes forumā
Online: 10d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 23. decembrī, 01:36
Pievienots, 2017. gada 04. novembrī, 18:50

1. Izdarītais pārkāpums:Hax (toggle on/off), iespējamie bhop scripti.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot): https://failiem.lv/u/fqn6u84v#_
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts: Pie komentāra
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) : 109.110.24.103    STEAM_0:0:1681062

5. Pārkāpēja niks: BALANCED
6. Komentārs par notikušo:

Man vienalga kāds spelētājs viņš ir, kpc viņš netaisīja šo visu pirms rr, lkm viņš iesēdās gaming krēslā.

Tātad pirmais raunds kad BALANCED sāk spēlēt. laiks Dēmo apmēram 20:30 vish reali taisa default fragus neko vairaak kaut kādas 10 minūtes. Tātad pēc kaut kādām 15 minūtēm no parastā kempera BALANCED parādās profesionalis ar bhop skillu un iespēju taisīt highlights katru 2 raundu. :)

uz 38:30 vish parāda tā jau teikt ļoti labu bhop kamēr pirms viņš uzstaisīja RR nedarīja bhop vispār. Uzstaisīja norm opening uz long, no mana perspektīva izskatījās kā reals prefire. :`(
tātad nākošā raundā pušo top midu un bik caur smoki pašauj Andi ielienot dziļāk smokaa viņš viņu redz kārtīgāk un nošauj.
uz 40:10 uztaisa 1 fragu un pēc tam nošauj mani ar 0.19 Sekundes reakciju es tāds 10/10 :okhand: tajā pašā raundā viņš trāpa ar def pa 1 chuvaku un pa 1 milimetru nomiso uz tuneļa pusi no B, ok tas varētu būt vel haļava. Raundu nobeidz ar Smuku bhopu atkal.
Uz 40:30 nav pārāk aizdomīgs moments bet sakarā ar to ka timingā noķer momentus kad pretinieki nāk arā no longhouse shiftā rakstu arī šo. (bet tas ir ok veljoprojam)
uz 45:00 viņš izspušojot top mid pēc 2 killiem izdara divaini kustību viņš sāk griezsties uz labo pusi, bet vel pat nepamanot pretinieku iet atpakaļ uz kreiso pusi un nofrago čuvaku kas stāvēja durvīs.
moments 47:00 viņš uzstaisa skaistu highlight vienīgā aizdoma man ir par pit kur viņš redz pretinieku uzstēme uz viņu notēmē nost un sāk tēmēt atpakaļ kā jau redzējām viņam reakcija ir 10 / 10 ar pāris fragiem atpakāļ un kā nošāva čiepu. :)
uz 49:40 parāda savu reakciju. ar 2 fragiem nevis caur durvīm bet starp durvīm.
uz 55:00 uzstaisa velvienu highlight ar divainu killu midā, tas bija prefire normāls kad es specoju viņu ingame. :)
Ja tur kaut kas vairāk interesē var paskatīties to hltv bet aizdomīgakais ir tas ka no bota uz PRO pēc 1 rr :)

 

7. Mape, kurā tas notika de_dust2
8. Serveris dd2.kick.lv

P.S nvjg kritizēt pareizrakstību, nerakstu latviešu valodas ieskaiti or smth.

Pēdējo reizi rediģēja xVeins, 2017. gada 04. novembrī, 18:53.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. novembrī, 12:50
0
post

Banots.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0