bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
7
2
topic
[DISKUSIJA] KICK MĪTS 2017!
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 41m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. novembrī, 22:32

 

Heyooooo KICKieši!!!!!!!!!!

Sveiki dārgie draugi!

Mēs ar foršo lietotāju concijs esam ieplānojuši izveidot kādu jauku pasākumu iekš KICK.LV

Mūsu prāt jau sen vajadzēja kādam nenoslinkot un pacelt šādu tēmu un savākties beidzot kopīgi pie viena galda,kur varētu kopīgi pasēdēt,iedzert un padalīties ar savām prasmēm iekš CS un pastāstīt dažādus stāstus vai piedzīvojumus. Uzspēlētu kādas GAMING spēles un kā arī protams arī uzspēlēt kādas reālās dzīves spēles un tamlīdzīgi. Par reālas dzīves spēlēm vēlāk pierakstīšu,pagaidām man nenāk pratā. 
 

Koņčiņai ir šādi piedāvājumi:
1. http://www.karumnieki.com/ 
2. http://www.viesumajas.lv/lv/viesu-nams/liepkalni
3. http://mucenieki.blogspot.com/p/viesu-nams.html
4.https://www.facebook.com/atputa/
Saraksts vēl papildināsies ar laiku.

Mūsējie datumi tiek ieplānoti kā piemēram 24 novembris vai 8 decembris!
Jo? Mēneša sākumā un beigās tautai var neatrasties nauda šādam pasākumam.

Mēs varam arī kopīgi izvēlēties kādu datumu uz kuru varētu rīkot šo pasākumu.
Viss,kas Tev ir jāizdara to vari ierakstīt postā.Tieši tas pats ir arī ar vietu - ja Tev ir kāds ieteikums sakarā ar viesu māju,pirti vai ko tamlīdzīgu Tu droši vari rakstīt. Un kopīgi izlemsim vai to mēs spēsim organizēt.

Kā arī varētu uzreiz es šajā topikā sarakstīt tos īstos braucējus,kas gribētu doties 100% uz šo pasākumu. Pieraksti to postā ar savu datumu un piedāvājumu par viesu māju vai pirti.

Ieteikumu anketa:

Datums:
Vieta:
Vecums(vecums domāts tam,lai varētu izdomāt spēles arī jaunākiem KICK.LV lietotājiem):
Tavs viedoklis:
Vai tiešām būtu braucējs:

 

No manis pagaidām ir viss. Tagad viss atkarīgs no Jums.


concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2017. gada 07. novembrī, 22:38
0
post

Gribēju pateikt, ka viesu nami tiek meklēti ar gultas vietām, jo ārā nav vasara. Runājot par cenām, tad tās arī tiks precizētas, nemeklējam neko dārgu kā arī vis atkarīgs no cilvēku skaita( jo vairāk, jo lētāk) proti, meklējam netālu no Rīgas.

UN IR VECUMA IEROBEŽOJUMS, tomēr neviens negrib nest atbildību par nepilngadīgajiem. Ceram uz jūsu atsauksmi

dudi
Lietotājs
DD2 Zvērs.
283 atbildes forumā
Online: 4d 3h 10m
Redzēts 2020. gada 09. aprīlī, 21:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. novembrī, 23:51
0
post

Ieteikumu anketa:

Datums: 12.08.2017  Tā sanāk Sestdiena. 
Vieta: Man Būtu Tuvāk Aptuveni Ogre-Rīga Radiuss 60km max, ko brauktu. Ir  http://www.viesumajas.lv/lv/atp…mplekss/krasti šitais Pieder Drauga vecākiem, Esmu tur bijis,Reāli Ideāla Vieta, Ja kick lietotāji ir 50 gabali kas brauc, tur kapeikas no katra, Iekšā pirts,baseins, un vel citas ērtības, Turpat ir blakus Velviena maza pirtiņa Tā maksā 50Euro, Tur arī ir kādas 10 Guļamvietas.  (Atrodas (Skrīveru novadā)
Vecums(vecums domāts tam,lai varētu izdomāt spēles arī jaunākiem KICK.LV lietotājiem): Tad jau būtu 19
Tavs viedoklis: Tas Būtu Cool, Reāli Iekapāt ar vsiem kick.lv Geimerīšiem , (Redzēt Tās Skaistās žubītes dzīvē) 
Vai tiešām būtu braucējs: Skatoties no attālumiem, Nauda nebūtu problēma, darbā paņemtu Slimības lapu Po*uj nejūt.

Pēdējo reizi rediģēja dudi, 2017. gada 07. novembrī, 23:53.

forum sig image

Nesaki ko man darīt , neteikšu kur tev iet!

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 9 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. novembrī, 23:56
0
post

Es personīgi girbētu ko vienkāršāku - piemēram satiekas pa dienu un notursē pa Rīgu līdz rītam un tad no rīta ar autobusiem visi pa mājām bez gulēšanas, nu vai arī kas grib tas jau ātrāk mājās.

Man tā visa viesunamu padarīšana liekās baigi sarežģīta + neviena gulta nav tik mīksta un forša kā mana.

Bet nu ja būs tomēr kādā viesnuamā es visdrīzāk ka arī saviebtos un tāpat būtu, ilgi nav neviens no kicka satikts, nu tik galvenais lai neiekrīt man ar darbu vienā laikā jo man mainīgi darba laiki, bieži arī brīvdienās.

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 00:54
0
post

Datums itka vienalga galvenais brivdiena. 

Vieta butu labi ka nebutu pie Rīgas,varētu pusceļu no Liepajas un pus ceļš no Rīgas. Kautkur Brocēnos skatities vai Saldu kadus viesu namus ar pirti. Tad es varetu piedalities arī. Bet ja esmu vienīgais no Liepajas rajona tad jau atkrītu,vieglāk tad jums pie Rīgas taisīt pasākumu. 

24. Es jau domaju tur tik japaruna un jaiedzer kas japastasta kadi prikoli un taa. Nu nav obligāti jadzer,bet nu būs rūnātīgāki visi. :D 

Bet šis varētu būt interesanti,redzēt visus dzīvē :D 

 

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 10:23
0
post

Vēlējos precizēt pagaidu viesu namu atrašanas vietas, jo daudziem gan jau slinkums skatīties.:lol: saraksts tiks labots, ja būs kādi piedāvājumi.:*

Kārumnieki
Kalnabeites, Siguldas novads.


Liepkalni
Vimbukrogs, Ķekavas novads

Mucenieki

Brizule, Sēmes pagasts, Tukuma novads

Krasti

Madlienas pagasts, Ogres novads

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 11:32
0
post

Man pārāk tālu jābrauc uz rīgu... No platā gala tāpat neviens nekad neierodas... tad jau labāk kaut kur kā Smug minēja.... kurzemē... Un no Kurzemes ir vairāk kickiešu.. laikam :D

 

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 15:05
0
post

janvaari varu, pirms nee

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 15:56
0
post

man pārāk tālu, ja lolwut brauc,tad es arī braucu

 

 

 

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 16:30
0
post

MĒS ARĪ MĀKAM PIELAGOTIES, JA KĀDAM TAS IR TĀLU, TAD LŪDZU SAKAT NO KURA GALA ESAT, UN KOPĒJI IZLEMSIM, KĀ ARĪ PIEDĀVĀJIET SAVUS VARIANTUS, TĀPĒC ARĪ TIEK VEIKTA DISKUSIJA, LAI BEIGĀS IZLEMT

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 41m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 20:05
0
post

Čemij Tev tāpat nebūtu izredžu. Tevi aiz kājam atvilktu :D

Būtu labi ja visi kopīgi izlemtu kas un kā. Kā augstāk rakstīts,tā ir diskusija. Kur mēs kopīgi izrunājam,izskatām vairākus piedāvājums un,kur visi varēs pielāgoties.

 


Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 20:13
0
post

Es domāju, ka īpašu atsaucību topicā neredzēsiet, jo bez konkrēta piedāvājuma būs daudz visa kā cita, tik ne konkrētā piedāvājuma. Es jūsu vietā aprunātos ar galvenajiem, un izveidotu tādu kā aptauju pirmajā lapā, ar trīs jautājumiem: 1. Kur gribētu(norises vieta), 2. Cik būtu gatavi maksāt par naktsmājām/galdu , vobsem no cik gatavi šķirties dēļ kick tusiņa. 3. Kad varētu tikt, vismaz provizoriski. 

Kad tas tiks noskaidrots, tad ņemot vērā populārākās atbildes, atrast piemērotu vietu un taisīt jau konkrētu topiņu ar konkrētu piedāvājumu, kurā izrunātu laikus un datumus. 

Bet tik un tā uzskatu, ka mēnesis ir stipri par īsu, lai šito lietu kārtīgi sabīdītu..

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 41m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 20:14
0
post

TĀPĒC TIKA VEIDOT DISKUSIJA,LAI UZZINĀTU KUR KĀ UN CIKOS. Tu laikam topiku vispār neesi lasījis:D


Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 20:19
0
post

Tu laikam manu domu nesaprati, nu izveidojat topiku, apspriežat jau visu dienu, kkas iet uz priekšu? Nē, arī pēc nedēļas neies. Iniciatīva jau apsveicama, un lai viss izdodas.. 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 41m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 20:22
0
post

Tu domā viss tiek izrunāts 1 dienas laikā?Protams ka nē. 
Pacieties pāris dienas un viss pateiks savas domas,piedāvās savus variantus un tad jau kopīgi izlems un tālāk plānosies iekšā


Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 20:28
0
post

Es jau par to tik uztraucos, ka atbildes tādas pašvakas, vai nekādas.. 

Bet saku, pirms baigos plānus cildinat, uzziniet vai būs tie 20 cilvēki, kas gatavi 20-30 eur par pasākumu atdot, vai kā jūs domājat viesumajas noīrēt? Takā jautājums ir diezgan personīga rakstura, tad es sākumā uztaisītu anonīmu aptauju, lai redzētu cik mēs īsti esam braucēji.., bet nu tiešām, lai viss iecerētais izdodas, un kā jau teicu, tad janvārī es tieku, līdz pat 15.01

mashq
Jauniņais
Pi4a
52 atbildes forumā
Online: 2d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 27. februārī, 20:50
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 20:57
0
post

Ogres Novads Madlienas Krasti Esmu bijis ir ļoti forši. Ja tā tiek izlemta par palikšanas vietu es arī maucu. Dzersim DVUĻAS :D

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 08. novembrī, 21:30
0
post

Ja būs datums no 7. līdz 15. , tad jau es arī varētu ierasties. Vieta? Man vienalga, es ar mašīnu :D

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 41m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. novembrī, 20:44
0
post

UP UP tauta. Saņemamies!!!!


Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. novembrī, 20:57
0
post

Varu izī ierasties brīvdienās. 

Vieta ir vienalga. 

SoulshakerLV
Lietotājs++
Dvēseļu krateklis
208 atbildes forumā
Online: 1d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 27. februārī, 18:42
Pievienots, 2017. gada 10. novembrī, 10:57
0
post

Datums: 24 vai 8
Vieta:
http://viesunamiem.lv/365brivdienas Tas ir Ķekavas novads, baloži. viegli no centra tikt ar autobusu katram, tāpat arī atpakaļ, sanakt tikt uz turieni vispar nav problemu, mikriņi arī taja pašā virzienā kursē, bagātajiem tas būs aptuveni 5-6 eur ar taksi no centra.
Vecums(vecums domāts tam,lai varētu izdomāt spēles arī jaunākiem KICK.LV lietotājiem): Man pašam ir 19 lol
Tavs viedoklis: Pirts ir tiešām laba, svinēju tur vienam draugam dzd, platība liela, gultas arī ērtas, cena protams sit pa kabatu, bet ir tā vērts, tikai sto bal ir iepriekš jau daudz jāsarunā, jo to pirti izķer ātri. + Tur ir striptiza stienis
Vai tiešām būtu braucējs: Aye

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 175 ( 8708 skatījumi )
Tessa&Hardin, Minnia, knejvs, Hazard, Obijs, concijs, Jackass3D, ------, Mohit, bullets aim far, Kiwi :], unknown-, Kubi, Beyondz, bnation-, Ticiigais, FreakyyPrime., EvE, Ruf, def., heediox, MiX(eP)!, Lakrica, Fantograms, luīze, tenblunt, gucci, MadrYy, Fuk`dantE., Rei, Omega, ZnT, Pizhikz., sсhoKKur-, Dweller, Dalī, Latvians, CarboN, Goddest, Grizzlijs, OldSchool, NobodYYY, Sajma, Seth, Murmulis, tHEBEAST, Capture, 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, kalimaoff, Galax, stn, Enemijs, Kauviz, the Captain., tuis, Chemijs, love_me, xVeins, The_Suspect, JērsA, Sviests12, Violexy, Bu4haa, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Klaus, rewzk, pankuksh, lemony, ketamine, ⛔lolwut?, RooFee, daryl, nisker, $ KRISTA $, MA1M, naziits, DLIPNM, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, mimiC, Королева, Sandis., Gloks, bangtheking, Kanazews, kaLpaks, crewified, Laauriinaa, Paldies., Strelnieks., cruelcin, not hns, Dzēsts lietotājs, LuckyDog, Timiijs, dudi, nolodžik, emaymyska., NunCe, Сhrееру©, skyya, dzēsts profils, CROUPZZZ, Unicorn, RCHWZKY, ZeltaBlack, iluuzy, 0nion_man_LV, forreverzz, Ingucci, hehegeeva, Fally, phine, Ābols, `Barbija`, Remember-ME, Admini nodirsh speletajus for no reason, h2o, blonda, krialy, Witch, 2nf*, Osiits, StonerKumar420, minka_, Noravajumtu, anony, EXIT.-, ZombikOzy, LACOSTE_NR1, Haskys`, enrico, MaDn3sS, slēpts, south, AmazingDan, Prometajs, raacha, saksesful, PANDAROO, exdent, Patriotss, nemakulis, Amors, Daņiks, NoSwear, Foxxy`s Poxxy`s, KaapostgalvaLV, lucifers, sqwd, Mamba, Trakias, Dzēsies lietotājs, Komisarchiks, riverside, Saldenieks, slipknot, CHEWBACCA, Sanchuk, jevrika, SoulshakerLV, MTM123, reas, Shockins, Snuffeklis, MiXiEEE, mashq, BALANCED, Bronza, tepej, siirups, named0ne, RagnaR, Leaf, Mazulis, sneiks