bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
0
2
topic
Ieteikums priekš challenges
ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. novembrī, 00:50

Labvakar. 

Domāju ka varētu papildināt challenge balvu fondu. Ka award foruma varetu dabut,tad vairak kodus ielikt. 

Kā ar čata ziņas ? visiem apmierina ka tik daudz jaraksta čatā,nu karo4 jāspamo ? 

Un varetu xp vairak pa 1 ielikt :D  nu vismaz 5xp minimums :D

Vēl varētu melno punktu :D Lai arī ir kas nepatīkams :D 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 23m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2017. gada 15. novembrī, 01:43
1
post

Labvakar.

Otrās rindiņas otro teikumu vispār nevaru izprast, kaut sit mani nost. Awardi varētu nedaudz pamainīties (ne obligāti labāki, vnk citādāki, lai nav viens un tas pats). Piemēram, tie XP ir annoying. Tieši 0 jēgas, pat ja man iedotu 99999999999999999xp no viena grieziena - ne silts, ne auksts. Jau ir gana <1 centa balvas tajos griezienos, kuras es arī vienmēr uzgriežu.

Čata ziņas gan man nekad nav radījušas problēmu, nekad neesmu apzināti spamojis, lai tur dabūtu vajadzīgo ciparu. Es teiktu, ka apmeklētās lapas varētu samazināt līdz 50, jo to izdara max 5 cilvēki forumā bez speciālas papildu lapu apmeklēšanas. Bet nu ar nav liela bēda.

Melno punktu var ielikt (būšu regulārs klients), bet tad točna ir kkas acij kārāks arī jāiemet, lai vismaz cerība mirst pēdējā.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. novembrī, 06:24
0
post

1. Tikai dēļ tā ka challenge deva par daudz xp bija agrāk jau jātaisa foruma xp resetu, jo dēļ challenge sadaļas xp parādija vnk to kurš vairāk spēle challenge nevis kurš ir aktīvāks forumā, un xp nav radīts lai parādītu tikai to kurš ir vairāk challenge spinus iegreizis. NEDER

2. Kas slikts ir čata ziņās? Tas pamudina "nerunīgus" lietotājus iesaistīties čatā sarunās, tas var palīdzēt viņiem iejusties, iepazīt citus lietotājus un tad pats var sagribēt pasēdēt kickā vēl un pačatot pat kad savāc jau tos ierakstus. NEDER

3. Awardu no challenge - tie kuri pērk spinus un grieži uz riņķi līdz iztērē vairākus ieiro dabūtu vairākus desmitus reižu lielāku iespēju dabūt tos awardus. Tas nozīmē to ka viņu sbūtu jāliek ka var dabūt reti, retāk kā no katra 100 spina savādāk būtu lietotāji kuri katru dienu savāktu pa awardam kas būtu murgs. A ja ir retāk par katru 100 tas nozīmē ka parastiem lietotājiem paietu mēneši bez neviena awarad, līdz ar to šis būtu bezjēdzīgi. NEDER

4. Nesapratu - kādus kodus vairāk ielikt? ja tu runā par spinu kodiem tad jau tagad tie kuri pērk spinus savācas simts spinus pa mēnesi kas ir smieklīgi daudz, varbūt tu gribi lai tas saraksts būtu vēl 10 lapām tur lejā? :D ar nākamo updeitu challenge sadālai tiek plānots dot dārgākus kodus balvās un apsvērst iespēju izveidot kaut kādu veikaliņu kur spinus varētu tirgot vieglāk, ja izdosies izdomāt kā panākt ka no tā neciestu pārāk traki projekta finanses. NESAPRATU IETEIKUMU

5. Melnais punkts, nesaprotu par ko tu runā. WTF

Lietotāji skatās šo tēmu: 0