bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
4
0
topic
Nepaties GAG
Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 16. novembrī, 17:29

1. Izdarītais pārkāpums - Nepaties gags
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - https://files.fm/u/7crgg9zz" target="_blank">https://files.fm/u/7crgg9zz
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts Nav ne jausmas kura minute , bet zinu ka uz beigam 
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist)  212.3.197.216
5. Pārkāpēja niks - Komucap4uk
6. Komentārs par notikušo - Neko tadu nepateici kas butu gaga verts , parmeta mani uz ct pateicu ka man te nepatik jo te ir reksis . un musu komisar4iks srazu nobanoja . nekur netika pieminets vins, tirakais bezsakars , ja vinu tas tik loti aizskar lai beidzot nomaina niku.
7. Mape, kurā tas notika / De_dust2
8. Serveris dd2.kick.lv

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 16. novembrī, 17:34
4
post

Neko tadu nepateici kas butu gaga verts , parmeta mani uz ct pateicu ka man te nepatik jo te ir reksis . un musu komisar4iks srazu nobanoja . nekur netika pieminets vins, tirakais bezsakars , ja vinu tas tik loti aizskar lai beidzot nomaina niku.

Čali, nika maiņa šeit nelīdzēs un es neesmu suns, lai mani sauktu par Reksi un Tu skaidri zini, ka man tas nepatīk, bet, protams, ka Tu mani tā sauksi. Mans nickname ir Komisarčiks nevis Reksis vai kaut kāds komusārs. Gags ir pamatots, jo aizskāra. :) Kāpēc nebrīdināju? Jo šitādam cilvēkam to var teikt simtu un vienu reizi, bet ko viņš lietas labā darīs? Neko, tāpat sauks aizskarošā vārdā.

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 16. novembrī, 17:38
0
post

Kads tev vel patiess :D , tur nav teikts pret ko tur ir versts tas vards reksis , to ka tu jau personigi nem to pie sevis vairs anv mana vaina . 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 16. novembrī, 17:47
4
post

Netēlosim muļķīšus un neizliksimies, ka nesaprotam pa ko iet runa, visiem labi zināms, ka komusāram nepatīk kad viņu sauc par reksim, bet tāpat provocējam ar to ar cerību, ka netiks sodīti vai arī ar cerību, ka tiks sodīti, nezinu, kā kuram tas sagādā baudu.

 

Ja turpmāk būs kādas sūdzības vai apelācijas sakarā ar rekša aizskaršanu, tās tiks vienkārši aizvērtas, tāpēc esam saprotošāki un dzīvosim draudzīgā kolektīvā. 

 

oj oj oj netas gif :D

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0