bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
12
4
topic
JB admina pieteikums !
StonerKumar420
Lietotājs
Кумарс
530 atbildes forumā
Online: 6d 13h 3m
Redzēts 2021. gada 17. jūnijā, 02:14
Pievienots, 2017. gada 27. novembrī, 22:36

Pieteikums:

1. Niks(niki) serverī - StonerKumar

2. Links uz maniem statiem - http://www.kick.lv/cs/stats/hls…player=1017847

PRASĪBAS

1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 stundas (pa visiem gadiem aptuveni 600) Priekš īpaši apdāvinātām personām pirms restarta (caur non steam ar niku pupsiks) 450 stundas, tagad pēc restarta 150 stundas (steamed ar niku StonerKumar)

2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem) (aizvakar palika 17)

3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze (Man sms acc ir jb.kick serverī gandrīz no paša sākuma)

4. Vismaz 3 admins no servera, kurš par tevi galvo  @luīze , @Latvians(GodFather) @cupuyc(susurs) 

5. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS 

6. Jābūt mikrafonam 

7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā http://www.kick.lv/forums/topic…ns-no-pupsika/

8. Jābūt labai aktīvitātei forumā 

9. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  Paldies čemijam :)

10. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina Tātad, kā jau zinat es spēlēju, jb.kick.lv aptuveni 3 gadus, 2 ar pusi, man ir sms admins, un visi ieejot serverī uzskata mani par adminu, esmu godīgs, labi izturos pret spēles biedriem, un esmu ļoti aktīvs, jb daudzi admini ir palikuši ļoti neaktīvi, un es daru visu darbu, viņu vietā ar sms adminu, neteikšu kuri nav aktīvi, bet tā ir. Visi cilvēki serverī mani respektē, kā arī es viņus(izņemot toksikus) noteikumus zinu ļoti labi. Piemērs ka jābūt vajadzībai pēc admina - ienāku šodien 21:30 serverī, spēlē 20 cilvēki, un ienākot neredzu nevienu patstāvīgu adminu, un kā ienāku man 5x reizes saka Stoner Stoner utt, šitais dara to, šitam 3 mapes utt, es visu sakārtoju un turpinu spēlēt, no 20 cilvēkiem, neviena patstāvīga admina serverī.. Lūgums beidzot iedot man admina statusu. Kā arī šodien bija sūdzības ka neviens neatsaucas uz /calladmin 

11. Jābūt nodotiem vismaz 5 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu  Kā jau teicu gandrīz vienmēr man ir bijis sms acc, izņemot sākumu, tapēc nevienu nenododu, nevienu nesūdzu, jo nav slikts kontakts ar visiem, tapēc ar visiem tieku galā uzreiz serverī, bans un miers ! Kā piemērs rakstot pieteikumu, spēlētājs ar niku ManGo uztaisīja tikko mass fk, adminu nav, iedevu banu uz 2 dienām, vai bija jēga sudzēt?(manuprāt, es labāk nerakstu, nobanoju un turpinu spēlēt, jo rakstot sūdzību ienāks velviens toksiks un atkal...)

Pēdējo reizi rediģēja StonerKumar420, 2017. gada 04. decembrī, 23:18.
Pilags
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 1h 21m 29s
Redzēts 2018. gada 24. janvārī, 19:20
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 27. novembrī, 23:00
2
post

Es nesen tik sāku spēlēt jb.kick.lv kādu nedēļu un esmu izveidojis labu sakaru ar Kumāru un viņš ir parādijis to, ka viņš ir godīgs un jautrs cilvēks rec :)

Pēdējo reizi rediģēja Pilags, 2017. gada 28. novembrī, 11:41.
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 11m
Redzēts 25. martā, 13:42
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 27. novembrī, 23:13
0
post

rec

 

 

ir laba meitene.... pieredzējusi,ir komunikabla.

Imperātore domā ka meitene tiks galā ar saviem pienākumiem

Admini nodirsh speletajus for no reason
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 4h 11m 46s
Redzēts 2017. gada 05. decembrī, 15:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. novembrī, 03:21
0
post

Kaadu laiku jau speleju Jailbreak saja serveri, satiekot tevi, neeesmu redzejis, ka tu ar kaadu ''dirstos'', esi diezgan godigs un jautrs.  

Arii konkursi, kurus nesen veidoji bija loti labi izdevusies  + vareja dzirdet, ka tev pohina. ;D

 

Vienozimigi REC.

 

 

 

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 3m
Redzēts Vakar, 20:13
Pievienots, 2017. gada 28. novembrī, 09:37
0
post

Rec, jo nu JailBreak'ā noderēs vēlviens admins, šobrīdējie nav tik aktīvi(neiet runa par visiem), man pašam personigi laika īsti vispār vairs nebūs, bet nu jā, tev ar sms adminu nekādu problēmu nebija, tu pats arī esi aktīvs, tas ir viss  kas ir vajadzīgs priekš admina. Un ,protams, tu esi viens no labākajiem kanditātiem kuri šobrīd varētu uzrakstīt pieteikumu.

Good Luck!

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 39m
Redzēts 26. martā, 19:51
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 19:26
0
post

Nav tadas aktivitates ka gribetos redzet JB ADMINAM,daudz lamajies serveri kad adminu nav. Cik serveri tieku tad Tevi redzu loti maz. Atnac uz neilgu laiku novadi konkursu un tad atkal pazudi 1 dienu 2 utt.

ANTI

 

EDIT:

Pareiz,Tu tak visu laiku AFK sedi.  Vel treknak anti

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2017. gada 04. decembrī, 19:59.


ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 21m
Redzēts Vakar, 15:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 19:33
0
post

EDIT:

Tātad, kā jau zinat es spēlēju, jb.kick.lv aptuveni 3 gadus, 2 ar pusi, man ir sms admins, 

Nekad neesi bijis īpaši aktīvs, neticu, ka arī kas mainīsies.. Neredzu Tevi kā adminu, anti

 

Pēdējo reizi rediģēja ZnT, 2017. gada 04. decembrī, 19:57.
StonerKumar420
Lietotājs
Кумарс
530 atbildes forumā
Online: 6d 13h 3m
Redzēts 2021. gada 17. jūnijā, 02:14
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 19:37
1
post

Zii, es nebiju serverī tikai piektdien un sestdien, jo bija savi iemesli, es nevaru būt 24/7 serverī, es esmu gandrīz katru dienu, bet protams ir dienas kad nevaru spēlēt...

StonerKumar420
Lietotājs
Кумарс
530 atbildes forumā
Online: 6d 13h 3m
Redzēts 2021. gada 17. jūnijā, 02:14
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 19:38
0
post

ZnT, ja kas tad man iepriekšējais niks bija Pupsiks, ar kuru ļoti ilgi spēlēju, tikai nesen uz Kumāru nomainīju..

Lakrica
JB Admins
Lietotājs
1153 atbildes forumā
Online: 20d 16h 15m
Redzēts Vakar, 21:49
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 19:56
0
post

Rec, bieži esi redzams serverī, piepalīdzi ja vaig, bet tikai AFK bieži vien sēdi! :)

luīze
Moderators
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
4314 atbildes forumā
Online: 160d 22h 43m
Redzēts pirms 46 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 20:36
0
post

rekomendēju, noteikumus zin, nav bijušas īpaši nekādas problēmas ar stoneru.

un arī jb admini nenāktu par sliktu, jo nu pašreizējie admini nav diez ko aktīvi.

bet nu ar to aktivitāti stoneram ir tā sliktāk, dažas dienas aktīvs, dažas nē.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts pirms 9 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 22:24
0
post

RAKSTU QUUEN VIETĀ, JO VIŅAM FORUMĀ VĒL BANS (copy&paste).

 

Antirekomendācija


Stundas nospēlētas tev skaitas tikai pēc rr servera/statu rr kuri nesen bija, tā kā tev nav savāktas tās 200h ir tikai 163h, un kā tu esi runājis pa savu otru niku "Pupsiks" http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=980724 6 minūtes tikai ir nospēlētas. 
Aktivitāte tev ir ne tik laba cik varētu būt, Pirms rakstiji pieteikumu uz acc lielāko daļu esi bijis specos afk krāji stundas tā arī neesi viņas sakrājis gribēji paradīt kā esi aktīvs bet visi zināja to ka tu vienkārši sēdēji afk specos. 


Parunāsim par aktivitāti forumā vidēji dienā 7 minūtes vaitad tas ir laba aktivitāte? 
http://www.kick.lv/user/7601/stonerkumar420/
1 gadu laikā tu esi savācis 47 postus laikam un esi uztaisijis 5 topikus. Aktīvi gan!
Jā admini ir vajadzīgi serverī bet es nedomāju ka tu esi gatavs, serverī es zinu to, ka tev patīk monitoringot caur gang chatu ar saviem gang komandas biedriem un es esmu tevi pieķēris tajos momentos un tu nomīzi un neaizsūtiji demo kad es tev to esmu prasijis. Es turpināju prasīt demo un tad tu sāki vienkārši mani ignorēt, bet nu labi whatever. Tu daudz lamājies mazāk nekā agrāk bet tā un tā lamājies, Es nevienu reizi neesmu redzējis kad tu nogagotu piemēram Kāpuriņu kuram ļoti daudz bombij momentus tu vienkārši klusē tājos momentus nekāda aizrādījuma nedzirdēju no tevim neko. 

Sūdzības dēļ sms acc nevar savākt Pārkāpējus reāli? 
Tas ir pilnīgs murgs, vienkārši bija slinkums viņus savākt. 
3 neizpildīti punkti no manis liels anti tu vel neesi gatavs, Labojies un tad meiģini  velreiz.
Lūdzu neatbildi uz šito postu (tā kā tu to izdarīji pārejiem 2 anti) tas ir mans personāls viedoklis.
 

Shockins
Jauniņais
51 atbildes forumā
Online: 1d 21h 28m
Redzēts 2022. gada 08. martā, 17:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 22:36
0
post

Rekomendācija -

Kad vēl aktīvi uzturējos iekš JB servera, šo spēletāju redzēju aktīvu. Bija komunikabls, spēja valodu pieturēt pie sevis. Īsti ar problēmam nesaskāros. Neredzu problēmu šo cilvēku uzņemt kā administratoru JB serverī. tas ir tikai mans viedoklis. neesmu uzpirkts, bet pret so cilveku ir reali labs iespaids!

Patriotss
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 7h 54m 03s
Redzēts 2018. gada 19. jūlijā, 20:25
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 22:42
0
post

Pavisam noteikti rekomendācija. 

Ņemot vērā manu iepriekšējo aktivitāti iekš KICK CS 1.6 servera JB, es varu šo personu novērtēt kā ļoti komunikablu un atsaucīgu spēlētāju, nesaskāros ar nekādām problēmām un pret mani kā jaunu, nepazīstamu cilvēku bija ļoti atsaucīgs. Novēlu veiksmi pašam Stoneram, varbūt ienākšu kādreiz velreiz, kad salabošu internetu. Ceru, ka arī ap to laiku jau būsi KICK servera administrācijas sastāvā. 

Papirgalva
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 17h 19m 36s
Redzēts 2022. gada 14. aprīlī, 23:51
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 23:05
0
post

Rekomendācija.

 

 Nesaprotu to, ka ieliek anti. Serverī aktīvs čuvaks, pat ļoti aktīvs. Serveri pats ilgi nespēlēju, bet kopš sāku spēlēt vienmēr viņš ir redzēts iekš JB servera.

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1816 atbildes forumā
Online: 25d 20h 22m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 23:16
3
post

Princess Peach rekomendācija.

Pats personīgi pazīstu Stoner jau 2 nedēļas , bet šajā īsajā laika posmā esmu iepazinis viņu kā nopietnu un apzinīgu kick.lv JailBreak server spēlētāju. StonerKumar jau šajā laika posmā ir mēģinājis ļoti daudzos veidos palīdzēt administrātoriem (sūtot screenus , demo video utmldz) , bet ir bijuši gadījumu , kad tiek aizsūtīts piem. tas pats demo video , kur tiek redzēts pārkāpums , bet nekas netiek darīts( es personīgi nevēlos nolikt nevienu JB administrātoru , bet kā rakstīts citos forumus  , ka ''JB server administrātori ir pa pilnu'' vietu nav ... izklausās pēc meliem , jo dažreiz , kad ir nepieciešami administrātori , to vienkārši nav. Mēs cīnamies un mēģinam darīt visu ko varam , bet īpaši StonerKumar , kurš cīnās par taisnību un vienmēr jebkādiem ceļiem ejot cauri to panāk. StonerKumar pēc manām domām ir ļoti liels potenciāls ieņemt šo amatu , jo es zinu , ka viņš to darīs , katru dienu , katru stundu , katru minūti , katru sekundi , nu īsāk sakot viņš darīs savu ''darbu'' , jo ,pēc manām domām, izskatās ka pārējie administrātori izmanto savu nosaukumu tikai dēļ tā , lai dažreiz palepotos un izrādītos , kamēr mums pārējiem ir vienkārši jāsēž malā un jānoskatās uz ..... (paši domājiet uz ko ) ..... Tāpēc,iesaku StonerKumar , lai viņš būtu jūsu komandā un vienmēr darītu to , ko viņam patīk darīt. Redzu daudz līderības iespējas un viņš tās var attīstīt pievienojoties Jūsu komandai un palīdzot tai. Man personīgi biju kā daudzi saka nepieredzējis spēlētājs , jeb ''noobs'' izspraucos uz augšu tiku StonerKumar bandā 420 un tagad vēljoprojām tur esmu. Viņš dod iespējas cilvēkiem , bet vai cilvēki to izmanto tas jau paliek pašu cilvēku ziņā.

Ar cieņu , Princess Peach 420

eJamal
Jauniņais
9 atbildes forumā
Online: 21h 23m 36s
Redzēts 2021. gada 02. jūlijā, 22:27
Pievienots, 2017. gada 05. decembrī, 00:14
2
post

Iemesli:

1) savaldiigs (nestreso par siikumiem, bet redz nopietnaakas probleemas);

2) cilveeks ar pareizu domu gaajienu (censhas paliidzeet serverim, nevis biida personiigaas ambiicijas);

3) pietiekoshi daudz ir paliidzeejis adminiem (ar idejaam  servera chataa).

Par sho kandidatuuru balsoju pozitiivi nebaidoties par sekaam.

 

Quuen vienigais ko tu maaki ir ieiet CT un tupi fragot.

Pēdējo reizi rediģēja eJamal, 2017. gada 05. decembrī, 00:19.
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. decembrī, 00:18
0
post

Tātad.. Es ilgi domāju vai izteikties vai nē, bet Stoners palūdza manas domas.

Sāksim ar to, ka brīžiem ir momenti, kad nolamājies, jeb izskan kāds apvainojošs vārds. Dzirdēju ka tu arī slepus lamājies serverī, kad nav adminu... (nevaru piekrist vai ne, nezinu) Bet gluži anti es gribētu dod tikai par lamāšnos.

Aktivitāte ir laba, savaldība vēl tā... JB admini domāju nenāktu par ļaunu, sakarā ar to ka adminu aktivitāte ir teiksim tā - ne sevišķi laba.

Šoreiz iedošu Rec, jo iedošu iespēju. Ceru ka nenožēlošu par savu viedokli.

Image result for Unicorn Gif signature

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. decembrī, 12:01
0
post

ANTI 

 

Jau tagad notiek sadarboshanas viniem ganga

Vinam sms admins kadu laiku jau bijis , bet nekadu aktivitati neemsu redzejis ne banos nekur isti , jo ipashi kad es ar kaapuru lamajamies un nejau ta nedaudz. vispar gagu nau. visticamak ari tik piesegti ganga biedri. vienigais kam vins izmanto savu sms adminu ir lai iedotu sev fd kad vinu fk neko citu neesmu redzjeis.

AFK 3/4 no nospeleta laika.

Nav isti lecigs bet biezi vien uzkuuda citus speletajus

 

EDIT: Vel lielaks anti par to ka raud PM :D 

Pēdējo reizi rediģēja Gloks, 2017. gada 05. decembrī, 13:11.

Hennesy
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 1h 6m 20s
Redzēts 2022. gada 30. janvārī, 20:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. decembrī, 17:37
1
post

Vienozīmīgi ANTI!

Mums serverī nevajag Adminu kurš uzpērk vai jautā saviem ganga memberiem lai liek RECEKLI.Tu nēesi šitam statusam gatavs.Jo tu bieži nepamatoti slayo,Gagus liec tikai cilvēkiem kuri ''NAV'' tava gangā.Man ir īpašs screens kur tu pat mēģini uzpirkt cilvēku (kad es vel biju jusu ganga tu tik teici dvj liekat man rec pieteikuma)Varam redzēt ka tu nēsi pietiekami atbildīgs.Ar to pīlāgu,peach utt. ja vini nebutu tava ganga 100% vini nedotu tev rec.Pierādi sevi kā SMS ADMINU un tad vari mēģināt par adminu kļūt.

-kk- atsakai viņu šeit atbildes jau ir redzemas.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. decembrī, 18:02
1
post

Kā jau es Tev teicu skype, ka liktu Tev anti, bet tomēr nolēmu noklusēt.

Es pieļaušu varbūt kļūdu, jo es Tevī ļoti šaubos.

Pieņemts uz lielu pārbaudes laiku, ar nosacījumu ka uzlabosi aktivitāti forumā.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0