bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
2
topic
nepamatots slay
enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 19:44

1. nepamatots slay

2. https://failiem.lv/u/2nrfau9c

3. var teikt, ka demo beigas

4.    46.109.23.4    STEAM_0:1:17317392

5.Vitaljka  

6 Lieta tāda un apstākļi sekojoši. Spēlē serveri, vens ar c4 izskrien cauri plantam, šajā brīdi A plantam un mierīgi skrien tālāk. Es protams negaidot kamēr viņš ar c4 aizskrietu pārāk tālu ar c4, lai nebūtu nezkur pēdējās sekundēs skriet pakaļ noslejoju viņu un tuliņ skrēju pakaļ pēc c4 pēc kura jau sekoja slay no sievietes sms admina.

Iespējams jums ir jautājums;: Kādēļ neko neteicu lai plantotu! pavisam vienkārši. Ja reiz tev ir uzticēts c4, tad tas ir jānoplanto attiecīgajā vietā , A vai B plantā un nevis jāskraida ar viņu apkārt. Un pēc tam spēlētāji, kuri atrodas otrā kartes galā ķipa nepilda misiju un neiet savākt c4, jo redz kāds tirliņš ar c4 aizskērjis kaut kur un pazaudējis c4

7. DD2

 

 

E: varēju jau viņu nobanot serverī, bet nedomāju, ka tas būtu korekti, tādēļ uzrakstiju šeit sūdzību, lai jūs pateiktu vai tas ir pareizi, vai nē.

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2017. gada 25. decembrī, 19:53.

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 21:15
1
post

http://www.kick.lv/forums/topic…eru-noteikumi/

 

nav ne neviena vārda par c4 diemžēl.. takā secinu, ka missija serverī NAV jāpilda, līdz ar to arī slays nepamatots. 

EDIT:

5. Aizliegts jebkādīgi traucēt spēlētājiem spēlēt:

 

varbūt šo piekto puntu varētu attiecināt uz c4.. bet tākā tur nav konkrētu norādījumu, kā rīkoties tieši tajā situācijā adminam, ja kāds neplanto, tad uzskatu, ka slays tik un tā nepamatots.. tādi nu noteikumi, traktē kā gribi. žēl.

EDIT v.2:

acis kubā, nepamanīju 6to punktu :D soryan. 

nu jaskatās demo, cik laiks bija palicis, ja bija iespēja vēl aizskriet uz otru spotu, tad slays nepamatos. 

bet jebkurā gadījumā sms adminam nedrīkst slejot adminus. 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2017. gada 25. decembrī, 22:21.
nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 21:27
0
post

Interesanti gan kāpec tu viņi noslayoji? Tu laikam nezini tādu lietu kā "fake plant", spēlētājs,kas bija ar c4,izskrēja cauri ct nolecot nost no a planta skrienot uz b,viņš vēl pats uzrakstīja čatā "wtf?'',kad nosleyoji (tajā brīdī bija 35 sekundes laika, lai uzspētu uzplantot bumbu) nu lūk viņš skrēja uz b,bet tu viņu nosleyo sēnēs, un tika bumba pazaudēta,kā arī raunds zaudēts,jo aplenca ct,es pats tajā brīdi biju blakus un redzēju,beigās kopā arī zaudējam to raundu,noslejoju tevi,jo nepildīji misiju,bet gan šaudijies midā ar ct kuru tu arī nenovaci,tāpēc nevajag te stāstīt pekstiņus ka tu uzreiz skrēji pakaļ pēc c4 un pildīji misiju. Tā kā nesaredzu neko no tavas sūdzības, kā tikai tavu nīdēšanu. Tu ļoti daudz momentos citus slayo par to ka nepilda misiju,bet pats sevi nē? Diezgan interesanti...

Pēdējo reizi rediģēja nisker, 2017. gada 25. decembrī, 21:27.
enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 22:00
2
post

6. Aizliegts nepildīt misiju. Sods – slay.

Un neplantošana ir tā pati misijas nepildīšana. Un par to ir sods slay

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 22:04
0
post

Tu tā arī laikam nesaproti, ko nozīmē - "fake plant" Ko, lai saka nepieredzējis admins,kas ticis pie admina tā teikt uz izpārdošanu un seko līdzi noteikumiem un uzskata ka tā nav misijas pildīšana,bet atvaino tajā brīdī arī b plant bija brīvs,un uzreiz tas nozīmē ka misiju nepilda, jo izvēlējās aiziet uz citu plant?

Pēdējo reizi rediģēja nisker, 2017. gada 25. decembrī, 22:05.
enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 22:07
1
post

Ierunājās sieviete? :D

citēšu nrx teikto

nav ne neviena vārda par c4 diemžēl.. takā secinu, ka missija serverī NAV jāpilda, līdz ar to arī slays nepamatots. 

EDIT:

5. Aizliegts jebkādīgi traucēt spēlētājiem spēlēt:

Ja reiz spēlētājs grib spēlēt netraucēt, tad lai spēlē misiju pildot,  vai arī pa visam vienkarši, izmet c4, lai kāds cits komandas biedrs varētu uzplantot

 

E: un ja godīgi, tad šis 5 punkts neattiecas uz neplantošanu, ja c4 atrodas pie tevis

 

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2017. gada 25. decembrī, 22:09.

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 22:20
0
post

Pag tad sanāk es esmu vainīgs tikai ja?:D tu pats čuvaku noslayoji ka ķipa misiju nepilda,tad nafig tu sūdzies ka es tevi noslayoju par misijas nepildīšanu,smieklīgi nāk.

Gudriniek priekš kam ir šī spēlē izdomāta? Tikai lai pašaudītos,vai arī uzplantotu un nomīnēt bumbu?:D Loģiski ka vienmēr būs misija un nevar būt ka nav misijas,katrā dd2 serverī ir misija,noteikumos nav tas rakstīts,bet tā loģiski tas ir jāsaprot ka ir misija:D

enrico
Lietotājs
2235 atbildes forumā
Online: 65d 7h 24m
Redzēts 2023. gada 07. novembrī, 21:22
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 22:26
0
post

tu pats saproti ko uzrakstiji? Cik tev gadu? Tu vispār skolu esi pabeidzis? tev tak māli galvā.

6. Aizliegts nepildīt misiju. Sods – slay.

neplantošana ir tā pati misijas nepildīšana un sods - slay

Es noslejoju un gāju pakaļ c4 un tu noslejoji mani. Es pildiju misiju iedams pakaļ c4, bet tu vienkārši mani noslejoji. Protams, ka tu esi uztaisījis nepamatotu slay.

Ja chemijs, vai sсhoKKur-pateiks, ka ar c4 var skraidīt pa mapi bez plantošanasun neskaitīsies kā misijas nepildīšanas,  tad ar'man būs nepamatots slay.Bet es tagad pieturos pie noteikuma

6. Aizliegts nepildīt misiju. Sods – slay.

Pēdējo reizi rediģēja enrico, 2017. gada 25. decembrī, 22:26.

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2017. gada 25. decembrī, 22:32
0
post

Lasīt nemāki,labi velreiz - Tu tā arī laikam nesaproti, ko nozīmē - "fake plant" Ko, lai saka nepieredzējis admins,kas ticis pie admina tā teikt uz izpārdošanu un seko līdzi noteikumiem un uzskata ka tā nav misijas pildīšana,bet atvaino tajā brīdī arī b plant bija brīvs,un uzreiz tas nozīmē ka misiju nepilda, jo izvēlējās aiziet uz citu plant?

Un muldēt par to ka tu ķipa pildīji misiju ir smieklīgi,tu šaudijies drīzāk un nepildīji misiju - dēļ tā arī tika zaudēts raunds.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12162 atbildes forumā
Online: 456d 7h 24m
Redzēts pirms 50 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 26. decembrī, 10:11
0
post

@arrow Ja tu nebūtu viņu nosleyojis, viņš visticamāk būtu paspējis uzplantot c4 b plantā, neviens nezina kāpēc viņš tā pēkšņi pārdomāja un no A gāja uz B plantu, bet viņš gāja misiju pildīt, es saprastu, ja viņš būtu skrējis atpakaļ uz savu bāzi vai kaut kur tamlīdzīgi, tad varētu dot slay par to, jo misiju nepilda.

@Vitaļka Tu arrow'u noslayoji vienkārši dēļ tā, ka viņš to cilvēku noslayoja un jūs raundu zaudējāt,  viņš misiju pildīja, jā šaudījās ar to ct, ko tad citu viņam darīt, skriet nāvei pretī mēģinot c4 dabūt?

Jūsu abi slay nebija pamatoti, abi divi pildīja misiju.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0