bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Čau no Hapija
Hapijs
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 3h 29m 18s
Redzēts 17. jūlijā, 00:14
Pievienots, 8. janvārī, 19:17

Čau mazās un pārējie! Daudz nerakstīšu, tādu nelielu ieskatu tikai.

Sauc mani Armands, 19 gadus jauns, dzīvoju Madonas pusē nelielā ciematiņā. Hobiji man ir florbols un hokejs, florbolā trenējos un spēlēju jau labu laiciņu, bet hokeju amatieru līmenī spēlēju neilgi. Interesē ceļošana, pabūts ir visādās interesantās vietās. Life goals ir pabūt D-Amerikā un Z-Amerikā. Mūzikas gaume man ir ļoti dīvaina, klausos dažāda tipa mūziku. Par šo komūnu zinu jau ļoti, ļoti sen, iepriekš tikai izmantoju, lai paņemtu kādu cw serveri.

par geimingu nedaudz

Virtuālais segvārds man ir Hapijs, varbūt kāds kaut kur agrāk ir redzējis, pēdējā laikā ļoti maz spēlēju spēles. Patīk jau uzspēlēt veco 1.6, csgo, pubg, lol`u. Protams, neskaitāmi daudz stundu ir pavadīts pie 1.6. CsGo ranks man ir DMG/LE, nekas dižs, protams, bet nu kādu jau nošaut varu. PubG esmu iesācējs, tā varētu teikt, patīk ļoti kompānijās uzspēlēt vienīgi. Par 1.6 runāt var ilgi un dikti. Kad vēl bija aktuāli, biju klanā ar nosaukumu YNRE. Mīļākā cw mape ir tuscan`s. Ierocis – ak47. Dažreiz vēl patīk uzspēlēt zm+war3.

tas tā īsumā

Ja nu kāds/a izlasīja, paldies jums! Uz tikšanos forumā vai kādreiz kādā Kick`a serverī.

Cheers!

Pacan4ik.
Lācis
1080 atbildes forumā
Online: 8d 7h 40m
Redzēts 18. jūlijā, 12:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 12. janvārī, 09:54
0
Čau  :)

Pārkāpēji :

1. Šeit