bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
BANANA 6 SPR.
sprancis
Jauniņais
21 atbildes forumā
Online: 7h 5m 59s
Redzēts 2018. gada 03. februārī, 13:43
Pievienots, 2018. gada 03. februārī, 10:10

Sveicināti!

Sūdzības atkārtota iesniegšana,jo cik sapratu,ka demo iepriekšējā apelācijā nebija pieejams,tagad var droši lejuplādēt!

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : .lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : Sprancis ( Sprancis ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz m u 
[CBAN] Iemesls : wh/3screen ( de_dust2 ) 
[CBAN] Bana IP : 78.84.84.114 ( 78.84.84.114 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 1477389856 ( STEAM_0 : 0 : 1477389856 ) 
[CBAN] Admins : nxo 
***********************************

demo:   https://failiem.lv/down.php?cf&…n=kick_dd2.dem

screen:   https://failiem.lv/down.php?cf&…_dust20000.bmp

               https://failiem.lv/down.php?cf&…_dust20001.bmp

               https://failiem.lv/down.php?cf&…_dust20002.bmp

 

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 03. februārī, 11:06
0
post

nu nostījos ar kubiem.. 

pirmais moments kur viņš iet uz a1 caur tuneli, pretinieks valkā iet.. 

iedams pats valkā, nogaida, kamēr pretinieks izies no bedres, gribēja sašaut viņu mugurā, bet pretinieks skatījās un nesanāca.. 

to pašu momentu paturpinot 

izskrien no tuneļa ar glock rokā.. nāk pretinieks walkā no a2, nu nekādīgi dzirdēt nevar viņu, kad viņš jau pietiekoši tuvu pienācis, glocks tiek ātri nomainīts uz gali un burtiski pēc 0.01 sekundes pēc tam kad pretinieks parādās no a2, hedšots galvā.. es atgādinu, tas viss bija walkā, gan pirmais, gan otrais moments, pavērojiet džeka uzvedību - nekāda pārsteiguma momenta, vnk kā zinādams visus savus nākmos soļus dara to kas viņam darāms. nu okey okey.

tas pats round, džeks skrien jau pats uz a2 un čeko def vietas pie kastes, pārlieku ilgi, ņemot vēra, ka c4 jāplanto, bet ok, pietēlot arī vajag. nu te turpinājumā farss ar granātām, džeks nemaz nezin kur tieši viņas mētāt, tpc met tjipa visas garām, tādejādi provocējot CT spēlētāju nodot savu pozīciju, kad tas izdarīts, atliek tik nošaut, nu šauj gan sliktāk nekā tēlo, bet nu tas tā..

nu un pēdējais moments, uz spota, nu iepriekšējos divus round viņš katru stūrīti izčekoja, tjipa skillaris, un nekas netiks palaists garām.. a te jau no round sākuma nazis rokā, neviena vieta netiek čekota, un na, izskrien uz a2, un aiz kastes jau redz kāju, atkal 0.01 s reakcija un caur kasti trupiks.., nu nemaz nezināja, ka aiz kastes viņš būs, vnk intuīcija, tā pat kā tai momentā pie a2, mhm, ticu, protams.

 

savu pateicu, džeks ar wh spēlē, tāds mans verdikts. bet nu gan jau banteamam atkal par maz būs pierādījumu. 

sprancis
Jauniņais
21 atbildes forumā
Online: 7h 5m 59s
Redzēts 2018. gada 03. februārī, 13:43
Pievienots, 2018. gada 03. februārī, 13:37
0
post

Noskatijos vēlrei demo,vecīt ko tu tur saskati? 1kills a1,otrs kills a2,parasta situācija(round1),bet otro round tu man nemaz neļāvi pabeigt::D (2 round pēc banot,paspeco ilgāk,vaitad pirmo dienu adminē?)

Pasaku vīriņš tu esi,pie jebkura dēmo var atrast skaidrojumus,vienkārši grūti atzīt,ka pats esi bots, un kautko vēlies pierādīt,mācies spēlēt,tu nevari zināt ko es domāju,kad spēlēju cs,ko un kā darīt,ar savām replikām vari ieskrieties!

nxo tā ir tikkai datorspēle,situāciju daudz un dažādu, nejau tavu komentāru pēc man liks banu,katrs uz to skatās savādāk,un tev tiešām ir pieredzītes trūkums!

EJ RAKSTI LABĀK DZEJU,TEV LABI SANĀK FANTAZĒT,UN DOMĀT CITU CILVĒKU VIETĀ!

BANTEAM,gaidu atbildi!

Pēdējo reizi rediģēja sprancis, 2018. gada 03. februārī, 13:42.
Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 03. februārī, 13:45
0
post

ko tu streso puišeli? :D :D ja tīrs esi, tad jau unbanos, kpc tā augumā jābrauc? :D drosmi sadzēries? puišeli tu par manu pieredzi muti nebrūķē, piedāvām tik jēli braucot augumā, bet tā lagam nevienu manis apraskstīto momentu nepaskaidrojot, jā es nezinu kas tev tajā galviņā darās, ka ir jāčīto tik low spēlē kā 1.6 

un mans komentārs šeit ir tikai un vienīgi tpc, ka bans ir mans un atbildību uzņemos es par viņu. vobšem jau iepriekšējā postā visu uzrakstīju, good luck to banteam. 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts Vakar, 19:05
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 03. februārī, 23:45
0
post

Ej pērc sms unbanu,ja tā gribi spēlēt KICK DD2!

Bans paliek par palīgprogrammu izmantošanu(wallhack)

 

 

Slēgts.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0