bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
2
3
topic
Ieteikums @ DD2
Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 01:34

Karoč

Vai nebutu labi ja dd2 ieviestu to ka piemeram pirmajas 20 raunda sekundes cilveki var izskriet viens otram cauri savadak notiek totalakais vezis kamer viens otru bloke, kas reizem izversas lidz nepatikamai vardu apmainai? 

Un otrs varbut ne tik nozimigs bet , camp meter bazes? ka tur ar ilgak par 20-25 sekundem nevar sedet  lidz noteiktai robezai kur ta zona beidzas? 

Un tad vel treshais lai apietu to ka vislai kads savejos flasho , disablot to ka vispar savejos var noflashot? Reali lai jau tagad kas butu , tev savejie janoflasho kkadas 100 reizes lai tev liegumu uzliktu

 

EDIT: Par laikiem vel var vienoties , pateicu vienkarshi ka piemerus

Pēdējo reizi rediģēja Gloks, 2018. gada 10. februārī, 01:50.

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1819 atbildes forumā
Online: 25d 21h 43m
Redzēts pirms 57 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 01:36
0
post

Varētu piekrist , 

1. Lai cilvēki saprot kur kas utmldz .

2. Jā besī tie daži kampotāji , kuri nosēžas vienā stūrī un tad , kad tu ej garām tevi nošauj...

3. Es pilnībā piekritīšu , jo ir bijis tā , ka iet uz A un iet iekšā tajās durvīs un tu neko neredzi un kamēr tu tur izej cauri tevi jau kāds paņem un nošauj

Princess Peach

Pēdējo reizi rediģēja Omega, 2018. gada 10. februārī, 01:37.

xVeins
Lietotājs
Veins
251 atbildes forumā
Online: 10d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 23. decembrī, 01:36
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 01:47
0
post

sorr, bet es nepiekrītu, nebus piejami tad boosti early. Kuri ļauj paķert citreiz negaidiitus -1 jeb -2

par otro- ja tu esi ct kāpec tev rushot tos kempotajus? :D

Treshais- manliekas ka nebūs jo čemis mēģina serveri noturēt pec iespējas vairāk klasisku.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 06:06
0
post

1. Jau bija tāds agrāk, lai kuru metodi liktu, vienmēr beidzās ar to ka kāds bija neapmerināts, man pat bija jātaisa paškodētus īpašus modus, kuri teleportēja spēlētājus kuri tad bija viens otrā iekšā uz aizmiguri nevis random virzienā, bet tāpat profiņi reidžoja ka viņus aizmet atpakaļ, kā arī to beigās biju samazinājis uz 10 sekundēm, jo 20 sekunžu laikā jau var paspeēt uzrushot līdz spotam viens otrā iekšā skrienot, tādā veidā ka pretinieks otru šauj, un savējais ieskrien iekšā savējā un pretinieku nošauj. Beidzās ar to ka vnk izņēmu un visi palika laimīgi.

2 camp metrs bāzēs - tas ir adminu pienākums pabrīidnāt/paslapot lai nesēž bāzēs... Ja lais pietiek, kāpēc spēlētāju trenkāt ja viņš grib pasēdēt līdz pēdējām brīdim kāmēr vēl ir laiks uzrushot. Šis būtu aktuāli ja būtu ilgs round time, bet tas ir mazs.

3. Ja disablotu ka savējos flashu pavisam - tad jau rushos visi mestu zem kājām viens otram flashus, beigtos ar to ka vnk burtiski 2 cilvēki mestu flashus un trešais brutāli skrien virsū un apvāc visus preitniekus kuri tur stāv jo viņam par to nebūtu jāuztraucas vispār ka viņi tiktu noflashoti - totāli pret. Iespējams ka šobrīdējo sistēmu flash banu varētu pieknfigurēt lai tā strādātu savādāk un piemēram neļauju pirkt flashu 2 roundus pēc tam kad kaut 1 lietotāju noflasho savējo virs 90% vai ko tādu, bet nu pamatā jebkādi citi varianti man liekas galīgi garām.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 06:10
0
post

es tik par pirmo piekrītu, par pārējo čemijs pareizi pateica :(

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 09:40
0
post

jaa, zikill taisniiba, kad tad lai uzbuusto uz a2? 

par teamflash daleeji piekriitu, nav jau nekaads gatheris vai fastcups, a public serveris, kur speelee dazhaadi cilveeki.. dazhi vnk ar galvas probleemaam, dazhi pirmo, otro reizi peliiti rokaa tur, man deelj taadiem nevajadzeetu ciest. nez vai vsp aizliegt teamflash, bet ja vareetu piemeeram izdariit taa, ka ja dzeks vienaa raundaa noflasho saveejo uz 100%, tad next round vai naakamos divus pat, vinsh nevareetu vsp flash rokaas panjemt.. varbuut tad saaktu domaat kur met taas plaukshkjenes, savaadaak jaa skrien rushaa un tev 101 flash no saveejiem mutee lido, not fun.

par basecamp arii piekriitu, itiipashi ct kad zhurko baazee, pretiigi

CROUPZZZ
Jauniņais
154 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. augustā, 14:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 09:54
0
post

1. Nesaskatu no tā jēgu, personīgi amn netraucē. Nav jau tev baigi kur skriet.

2. Pilnībā nē, no AWP zudīs jēga. Vienalga par to kempošanu galvenais, lai tu paspēj izpildīt misiju dotajā laikā.

3. Šis noteikums galīgi garām, ja nevar savējos noflashot, tas jau nedaudz par traku būs neviens vairs nedomās ar smadzenēm kartīgi. 

 

shaaveejs apinis
Lietotājs
Apinis
59 atbildes forumā
Online: 19h 9m 07s
Redzēts 2020. gada 12. maijā, 20:40
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 10:50
0
post

Par trešo nepiekritu, tapec jau tā ir komandas spēle. Vienigi uztaisīt tā, ja ļoti bieži TF taisa, tad vnk nevari pirkt fleškas noteiktu laiku.

Foruma paraksts.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 14:04
0
post

1. Bija jau, miskaste. Pret.

2. Slay, un viss. Pret.

3. Tad jau Tu savējiem priekšā met flashu un viņi tik pušos. Pret. Labāk uztaisīt ja Tu noflasho savējos uz ~80% kādus 2-3 cilvēkus, Tevi automātiski noslajo.

Ruf
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 8d 6h 35m
Redzēts 2021. gada 03. janvārī, 13:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. februārī, 12:22
0
post

PRET, it ipasi par tiem flashiem bus taka wosa hujosa, cilveki tur vispar nav.

forum sig image

LAKIJZ
Jauniņais
103 atbildes forumā
Online: 1d 3h 19m
Redzēts 2021. gada 11. oktobrī, 17:15
Pievienots, 2018. gada 11. februārī, 13:09
0
post

Esmu par pirmo, pārējos gan labāk nevajag. Jāmāk flashot tik, tad neflashos savējos. 

collossall
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 1d 6h 50m
Redzēts 2018. gada 24. februārī, 15:07
Pievienots, 2018. gada 11. februārī, 13:20
0
post

Bezjēdzīgi manuprāt laiku tērēt uz šitādiem pisakiem. Vairāk pluginu vairāk lagu. Vispār gribētos daudz ko izņemt, jo tas krasi bremzē serveri. Es biju vakar vakarā iegājis csdm steam serverī krievijā, un tur man bija sajūta, ka slīdu pa sviestu, viss tik rožaini skaists un viegls. Kad iegāju kickā liekas, ka brienu pa biezpienu :D

Ar to vēlos pateikt, ka nav ko piebāzt ar nevajadzīgām lietām serveri. Man liekas tur jau ir par daudz. Kā tu iedomājies izņemt flash savejos? Džeks metīs flash rashoshu vinjam pakaļ, man nebūs ff pretiniekam būs, un kur prikols? Loģiski ka nē.

Par campmeter arī nav loģikas, jo vai nu nomirsti a1 jo tur visu laiku kāds sēž un metā he vai gaida tevi, vai arī a2 nomirsti tādā pašā veidā. Tad nekas neatliek kā kempot tos fakinos Ct kas rašo iekšā. Pēc tam kad paliek 30 sec, var močit kur grib. Biežak serverī ir dd2x2 nekā dd2 parastais. Iesaku samazināt cilvēku vajadzību, lai ieslēgtos pilnais dd2. Ja serverī ir 10 cilvēki jau var dd2, bet tagad pat pie 12 - 14 cilvvēkiem bieži maucam dd2x2/

Pēdējo reizi rediģēja collossall, 2018. gada 11. februārī, 13:23.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0