bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
112
19
topic
FREE ADMIN 2 OU EM DŽĪ
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 18:07

FREEE ADMINN

VISI Aktīvie patstāvīgie admini saņem milzīgus bonusus pateicoties itemam:

 

"Admin bonuss" vairāk info var lasīt te

 

Sitācija ir izveidojusies ka ir grūti atrast uzticamus adminus kuri nepazūd kad viņiem sagribas.

KRITISKA SITUĀCIJA IR:

csdm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

war3.kick.lv - ADMINUS VAJAG

dd2.kick.lv - ADMINUS VAJAG

gg.kick.lv - ADMINUS VAJAG

zm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

jb.kick.lv - ADMINUS VAJAG

ttt.kick.lv - ADMINUS VAJAG

Tātad, lai pieteiktos serverī par adminu:

* Vajag labi aktivitāti - Minimums vidēji 1 stundu dienā. ( ja nav 10h nospēlētās pa pēdējo nedēļu, tad visdrīzāk ,ka netiksi pieņemts, jo mums neder variants, ka vajag 10 adminus, lai būtu kāds vienmēr online )

* Jābūt skilotam - skilots nozīmē, ka spēj vienmēr rezultātu dēlī noturēties augšējā pusē, un ļoti vēlams, lai arī servera topā tas būtu redzams, ka kilu ir vismaz 2 reizes vairāk kā nāves.

* Obligāta agrāka pieredze, kaut vai ar sms acc

 

Pieteikums:

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies

2. online laiks, cik esi kopā pavadījis serverī (  https://imgur.com/sjZLBck ) un online laiks pa pēdējām 7 dienām ( redzams te: https://imgur.com/lj4HVqR )

3. agrākā pieredze, pastāsti, kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi

 

Pieteikuma paraugs:

1. Chemijs @ dd2.kick.lv

2. kopā 3d 07:11:14h, pa pēdējām 7 dienām - aptuveni 8h

3. pirms aptuveni 1 gada adminēju kickā kādu pusgadu, serverī ļoti trūkst adminu, gribu palīdzēt. Uzvedīšos ļoti labi un nebūšu iedomīgs. Uzturos daudz čatā un iešu bieži arī uz calladmin.

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 05. novembrī, 19:10.

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. maijā, 16:29
6
post

1. MyMomSaidImSpecial @ DD2

2.1d 12:21:21h Uz vecā ToughEnough stundas atliektiem galiem :D

3.Takā Sintija/Izlietne ir slinka vajag adminus vairāk..

Biju admins atteicos no tā pēc pirmā mazā aizrādījuma :D Problēmu nebija.Ja protams neskaita Riepas būšanu par Main :D

Pēdējo reizi rediģēja ★ToughEnough★, 2020. gada 09. maijā, 16:30.
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12612 atbildes forumā
Online: 262d 1h 9m
Redzēts Vakar, 23:12
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. maijā, 18:38
9
post

1. rahhtw @ JB

2. 10d 16:11:13h / screens pa pedejam 2 nedelam - http://prntscr.com/sdqrg2

3. JB kicka esmu jau diez gan sen pazistams, bet tagad pedejos menesos vinu sacis aktivak spelet. Noteikumus pa lielam zinu. Cenšos palidzet adminiem, jo admini serverī ir maz vai arī ir brizi, kad nav neviens online un tad serveri kāds uztaisa freekill. Ka ari daudzi sak izdomat noteikumus pa savam.

4. Ir vairāk nekā 1 h dienā. Ir dienas, kad netieku pie pc, jo tad ir darbs. Bet tagad, kad ir globālā pandēmija, vairāk laika paliek sēdēt mājās>kickam.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. maijā, 19:41
1
post

NinjaC4 - uz jb - atteikts, "Aktivitāte diezgan laba, bet jāpamācās kārtīgi noteikumi un jāpievalda leksika. Iesaku pierādīt sevi ar SMS acc."

KingBreezy - uz jb - atteikts, "Serverī ļoti daudz raudi, aizvaino spēlētājus, pārkāp noteikumus. Sāc laboties un pēc kāda laika mēģini velreiz"

Murkshkis - uz jb - atteikts, "Tikko atgriezies un jau piesakies pie admina. Pierādi sākumā sevi un tad piesakies par adminu."

xxxtentacion. - uz gg - atteikts, neaktīvs, pēc uzvedības liecies kaut kāds mazais kas neko nesaprot bet grib būt big admins.

malbaro - uz jb - atteikts, "Spēlētāju aizvainošana, regulāra noteikumu pārkāpšana. Mēģini labot šo visu un piesakies pēc 3 nedēļām."

Amors - uz jb - atteikts, "Priekš admina Tu neesi slikts, bet tas nemaina faktu, ka nesen tiki unbanots no lielā banct par lielu fragošanu. Pierādi sevi kā SMS admins un tad vari mēģināt vēlreiz."

SintijaL - uz csdm - atteikts, nav pietiekoša aktivitāte, paņem sms acc, pierādi to ka vajag tur adminus.

MyMomSaidImSpecial - uz dd2 - atteikts, pretīga attieksme, pārāk iedomīgs.

RahX - uz jb - pieņemts, "Aktivitāte serverī ir, noteikumus pārzini un kā arī ir bijusi pieredze citos serveros iekš JB. ".

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 8h 24m
Redzēts Vakar, 07:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. maijā, 20:27
11
post

Real esmu aktīvs gg serveri paskaties cik esmu aktīvs profila es pierādīšu savu aktivitāti 

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 09. maijā, 20:29.
HaRZz
Lietotājs
Haris.
1253 atbildes forumā
Online: 34d 2h 38m
Redzēts 20. martā, 20:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. maijā, 19:07
0
post

1. HaRZz GunGame

2. dienā stundu līdz divas nospēlēju, ja nav nedēļas nogale, bet ar ne vienmēr.  reku pa pēdējo nedēļu. https://prnt.sc/sfgcfp

3. agrāka pieredze ir ,bet baigi sen,kādus 6 gadus atpakaļ biju te pub un pēctam dd2 admins. kāpēc mani ? jo nekad nēesu redzējis, adminu serverī, un arī uz /calladmin neviens nenāk, domāju, ka jums mani vajag.

Swizy
Lietotājs
1605 atbildes forumā
Online: 34d 13h 11m
Redzēts 2023. gada 25. oktobrī, 05:24
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. maijā, 18:48
7
post

1.  9/11 @ JB

2. 2d 22:46:58h / https://prnt.sc/sig7uk pa pēdējām 2 nedēļām

3. Sms pieredze ir iekš JB , serverī pašlaik ir īpaši maz adminu , kā arī bieži apmeklēju šo skaitso serveri.

Hvz
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1270 atbildes forumā
Online: 84d 21h 57m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2020. gada 19. maijā, 16:35
2
post

1 Hvz || JB

2.3d 11:37:20h patreizēja nick, uz iepriekšeja 48d 04:47:39h // patreiz 17 h nedēļa skatoties uz šīm 4 dienam kad atsāku spēlēt.

3.Ar admina pieejam es māku apieties un ar to nebūs problēma.Aktivitāte skatoties uz šīm dienām kad spēlēju ir laba un tāda ari turpināsies.Piesakos, jo redzēju ka adminus vajag un ir atteicies admins. Adminiem ir mazas problēmas serveri. Lielu daļu brīvā laika kad speleju sēžu foruma un redzu calladminus. Iepriekš atteicos no admina,bija kautkas ieplānots,bet dēļ Covid-19 izplatīšanas vairs nevārēja nekur doties viss atcēlās.

 

Ja problēma nebūs tad ari varu atgriesties pie konk vadīšanas

Pēdējo reizi rediģēja Hvz, 2020. gada 21. maijā, 09:41.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. maijā, 11:14
0
post

HaRZz - uz gg - pieņemts, varētu būt nedaudz aktīvāks, jo kopš pieteikšanās aktivitātes kritums redzams.

⁢⁢⁢🆂🆆🅸🆉🆈 - uz jb - atteikts, "daudz lamājas un aizvaino spēlētājus,noteikumus nepārzin,izdomā savus noteikumus.".

scroll - uz jb - pieņemts, "Aktivitāte ir,noteikumus pārzini,adminus serverī vajag.".

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 26. maijā, 19:42.

Default-Blackghost
Jauniņais
1 atbildes forumā
Online: 4h 34m 01s
Redzēts 2022. gada 12. aprīlī, 21:27
Pievienots, 2020. gada 22. maijā, 19:58
0
post

1. Default-Blackghost piesakos ZM serveri un GG serveri

2.ZM-https://www.kick.lv/cs/stats/hl…=1429850   

GG-https://www.kick.lv/cs/stats/hl…player=1194295

3.Esmu bijis vairākos serveros Admins,bet kādu laiku nebiju spēlējis Cs,nesen atsāku.Katrā ziņā būšu godīgs admins

Pēdējo reizi rediģēja Default-Blackghost, 2020. gada 22. maijā, 21:43.
𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼
Lietotājs
|𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫𝐢𝐭ā𝐭𝐞|
lisais
484 atbildes forumā
Online: 21d 1h 56m
Redzēts Vakar, 14:12
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. maijā, 12:52
5
post

1. Lakkijs @ dd2.kick.lv

2. kopā 2d 10:19:56h.

3. Vēlos kļūt par adminu ,jo vēlos iznīdēt visus spēlētājus ,kuri izmanto jebkādas palīgprogrammas.Protams arī pievaktēt visus čata varoņus un rupekļus.Foruma čatā sēžu bieži un esmu gatavs arī atsaukties uz tiem saucamajiem "calladmin".Kā arī nevar nepiebilst ,ka ar acc esmu darbojies , konkrēti šeit ar sms acc.Dienā savas 2h serverī uzturos.Ir brīži ,kad arī vairāk.Protams kā jebkuram cilvēkam ir arī kaut kādas darīšanas aiz monitora ekrāna,tapēc arī kādu mirkli nesanāk ierasties.Cilvēks esmu sakarīgs un domāju ,ka nekādām problēmām nevajadzētu rasties.

Pēdējo reizi rediģēja 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, 2020. gada 28. maijā, 12:53.

Sexy Booty GIF

radžiņš
Lietotājs
Chugunovs
raģiks
211 atbildes forumā
Online: 14d 5h 43m
Redzēts 2022. gada 02. aprīlī, 19:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. maijā, 22:34
4
post

1. radiators - JB

2. online laiks kopēji - 13d 03:33:40h, un pa 14 dienam http://prntscr.com/sr97vy

3. Piesakos par adminu, jo bieži jailbreak notiek visādas nekārtības un debīlas lietas, ja nav admins serverī, tur praktiski nav iespējams uzturēties un izbaudīt jb, jo daudzi no spēlētājiem ir neuzmanīgi, nepārzin noteikumus un izdomā savus. Tādejādi atbaida jauniņos, kā arī patstāvīgus servera spēlētājus. Manuprāt, esmu pietiekami aktīvs, lai serverī spētu uzturēt kārtību un atsauktos uz calladmin. AMX komandas arī kaut cik ir zināmas, tā kā nevajadzētu būt baigajām problēmām. Kā arī no manas puses ir vairākas patiesas sūdzības, kas pierāda to, ka noteikumus pārzinu.

 

tu esi tītars

malbaro
Lietotājs
Skillārs*
1105 atbildes forumā
Online: 56d 10h 8m
Redzēts 14. martā, 22:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. jūnijā, 20:42
4
post

1. malbaro @jb

2. 7d 12:51:50h 

3. pieredze ir, acc izmantot es mācēšu, noteikumus esmu pārlasijis, es vairs nelamājos, nevienu neaizvainoju, pa šīm 3nedeļām neasmu es dabujis nevienu gag, un nevienu banu par fk vai tk, es gribu adminēt šajā serverī, jo ir daudz cilvēki kuri nav pat izlasijuši noteikumus, un tos pārkāpj, it īpaši kad serverī ir maz cilvēku, serverī katru dienu centīšos pavadīt no 2-5stundām.

Oskars.R
Lietotājs
96 atbildes forumā
Online: 2d 1h 48m
Redzēts 4. februārī, 16:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. jūnijā, 17:50
0
post

Hennessy @ WAR3+CSDM

 

Nu esmu bijis admins pāris serveros(ForFFun;Banzuke šitie pazīstamākie LV) vēl pāris ārzemju projekti,bet visi sen sen pa burbuli ir aizgājuši.

Vēlos palīdzēt kārtības darbos,nav jau tā ka jums tur būtu daudz čīteru vai pārkāpēju,bet ja nu kas palīdzīga roka nepatraucēs. :)

 

P.S Padaudz cilvēku šeit ir salasījušies no nogrimušajiem projektiem :D

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. jūnijā, 10:01
0
post

Default-Blackghost - uz zm/gg - atteikts, piesakies varbūt vēl uz visiem serveriem? Nevari izlemt kur gribi adminēt, tas ož pēc statusņika. Vienā serverī vispār aktivitāte tuvu nullei. Cilvēku no ielas noņemšu, atvaino.

Lakkijs - uz dd2 - pieņemts, aktivitāte ir, stipri neievieš man uzticību uzvedības ziņā, bet redzēsim kas nu būs.

chuguna radiators - uz jb - atteikts. "Daudz aizvaino un lamājies, daudz esi sūdus vārījis, neesi pierādījis sevi, pabūsti vēl uz Magonītes kontroles un tad paskatīšos.".⁢⁢⁢

malbaro - uz jb - pieņemts. "Sūdzības nav bijušas par tevi, nelamājies vairs tik traki kā agrāk. Esi pierādījis sevi.".

Hennessy - uz war3 - pieņemts, "vajag pastrādāt nedaudz pie aktivitātes, un pie uzvedības".

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 04. jūnijā, 19:39.

black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. jūnijā, 00:34
2
post

1.THE REAL TRYNE G @DD2

2. Kopējais laiks nav liels jo nesen tika mainits nickname.

3.Sveiki zinu ka agrāk biju banots par spēlešanu ar hakiem,bet tad vel es nebiju izaudzis no bernu smadzenem un tiesam atvainojos jums.

Šobrid es velos pieteikties par adminu jo man loti patik servers dd2.kick.lv visiem draugiem saku lai nak un spele ka loti labs serveris.

Velos panakt to lai sis servers paliek visiem iecienits un palidzet atbrivoties no hakeriem.

Pēdeja laikā kad spēleju esu pamanījis ka no ritiem,naktis hakerisiem patik pasedet serveriti un patraucet citiem gameplay.

Es biezi esu serveri un to redzu saucu adminus bet protams tados laikos vinu guļ.

Tapec velos palidzet jusu serverim augt vel augstak lai visi saviem draugiem saka ka kick ir serveris kur visi legit spele

 

Purpel
Lietotājs
They Watching Us
121 atbildes forumā
Online: 13d 18h 54m
Redzēts 2023. gada 26. novembrī, 07:40
Pievienots, 2020. gada 05. jūnijā, 00:55
2
post

1 . I AM HUNGRY BRO @ ZM + WAR3

2.

3.Ir pieredze uz adminu un esmu adminējis , ļoti sen speleju visādus zm režimus gan war3 ,gan oldschool ,un pēc 2 gadus pauzes vēlos kļut adminu, cenšos cik varu but aktīvs un vienmer kominicēju ar spēletājiem. 

 

 

aim.ru~~~~~
Lietotājs
I'm The Best
104 atbildes forumā
Online: 57d 13h 28m
Redzēts 24. martā, 23:32
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. jūnijā, 01:03
16
post

1.aim.ru~~~~@dd2.kick.lv

2. 3d 23:43:59h visu laiku esmu online cs reta eju ara atpusties un tad atkal var teikt kad esmu 24/7h

3.esmu aktivs visu laiku serveri ka ari vajag adminus esmu online visu laiku aktivitate laba :)

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 48m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. jūnijā, 12:21
3
post

1. Hybrid Minds @ csdm
2.
- pēdējā nedēļā laiks mainās, viss ir atkarīgs no darba noslogojuma.
3. ar CS esmu saistīts jau vairāk kā 12 gadus, esmu bijis admins kādreiz top projektos, kurus, noteikti nevaru šeit apspriest, tāpēc pieredze ir daudz un dikti sakrāta pa šo laika gaitu. Kāpēc tieši mani? Es varu garantēt kvalitāti savā darba izpildē, nedarot muļķības. Ir bieži bijušas situācijas, ka vienkārši, ir kāds, kurš ir pelnījis dabūt banu, bet nav īsti adminu pie rokas, kā arī nepaspēju noreportot, jo cilvēks saprot, ka tiek specots un pamet serveri, kas arī ir kā galvenais iniciators, kāpēc es vēlētos pretendēt uz CSDM Admina amatu.

AndisKoks
Lietotājs
chemas atkars
1736 atbildes forumā
Online: 57d 21h 33m
Redzēts Vakar, 21:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. jūnijā, 17:15
4
post

BlackGhosts @ jb.kick.lv

Total Connection Time:40d 22:58:05h

 

Ir bijusi pieredze ar sms acc, AMX komandas zināmas. Daudzi cilvēki izdomā savus noteikumus un ja serverī nav admina, ir diezgan grūti normāli spēlēt. Serverī uzturos diezgan daudz, centīšos pievaldīt valodu.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. jūnijā, 12:43
1
post

black cobra - uz dd2 - atteikts, tevi pieņemt būtu grēks, jo ar čītiem spēlēt sniedz tev prieks.

Majka - uz zm - pieņemts, "Aktīvs spēlētājs, noteikumus pārzin. Esmu redzējis viņu kā sms adminu agrāk, atsaucīgs un godīgs admins.".

aim.ru~~~~~  - uz dd2 - pieņemts. uz stingru uzraudzību, ja turpināsi lamāties kā tas ir tagad, tiksi atlaists.⁢⁢⁢

Hybrid Minds - uz csdm - atteikts. aktivitāte nav pietiekoši laba, pēc pieteikšanās vispār vairs neesi spēlējis.

GhostBlacks - uz jb - pieņemts, "protams, esi dažreiz savus mīnusus un attieksmi parādījis, bet jau ilgu laiku centies pierādīt sevi, tāpēc ceru un ticu, ka pierādīsi.".

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2020. gada 11. jūnijā, 09:16.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1545 ( 152191 skatījumi )
WickedLady, Pīle, Peak, cruelcin, rud1te, RV`, gary, Breyke, Mohit, Lakrica, ~Evils~, Tessa&Hardin, Nurmachimaevmakachev, Hvz, duck, luīze, Omega, akasi, Goosey, C0ppy, UwU, NewbieEU*, Fēnikss, Latvians, dedushka, Wolfyy, PrixoditeV4era , Deu, AndisKoks, Capture, traitors, ThePatronusCharm, Hybrid Minds, Kiwi :], SPICELV, zooniijsftw, phine, 🌿🌿🌿, kokobino, Pizhikz., Grafiti, spycka, DreamOn, 1234inguss, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Sandis., merkatis, nolodžik, ihavelocity, Zap3ko_, SakalisLV, herobrine81141, Exc, santiz, Kamiks, siirups, Chemijs, mrfouley, pankuksh, Ha3E, arthurqee, Kide54, HSkill, Minnia, Piziks, Shepis, 575, ysl, inar4xx, Gamora, knvxx, aim.ru~~~~~, bicis no MOSS, Ramball, Zelts*, Kubiks, NinjaC5, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, edgars rinkevics, Pīļuks, Ibetāa, Pigijs, Сhrееру©, prieksnieks, Rbot, Saldenieks, munniek, tenblunt, lucifers, eKs., cr3ww, Milko, kriptonit84, trickster, Bat0nas, Spridzeklis, Fruzenty, Mcmz, Zane, PaksPorgand, headbangerz.-, knejvs, EddieLV, beijbe_, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, love_me, tominsh331, 90_degrees, KickMan Kick, blackout, Witch, Moxley, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, SintijaL, ZeltaBlack, BANZAI, prote1ns, maar4a, Budists, wishuamerryc, Matriks, Pickle Laura, Krista, emaymyska., MA1M, Trevor, HashMan_, Krisiittz, cruelcin šļura, Leh , YOLO, cuttay9, Oz1ris, Friška, MACAN_fake, Haiduk, Čaiņiks, Marmurer, eXodl-, alska, anesrachid, essence, bEEEr, ElvIneL3, exe, pigmi , Bridzaa, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, WILDcARD, Bavility, Kaapurinsh, no-legal, Vienki, LukaGamer86, jollylv, EvilGranny, aimbatten (;, Isten_Killer, akosvaradi12, thestyle, oy74, Laurz, medalus, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, dairis61, ⚒️Stoick the Vast⚒️, LapTopeR, vazzaa, enygma, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Condemned, eLEONORA, ExorcisT^, silence, killerLV, Komisarchiks, aBL, RokkY*, Aut0ft, duum, Sergio , AreZed, M*Z*, vax, ALIILILIHSAM, Siguldietis, Profu, arro, Dzonis, cheburashka, ZnT, Venta, Agneshuks, who`s who, MathaFaʞʞa, Gloks, exit999, efka, owerl1ne, Martini23, PaTRON, Thor, Incorrigible qwz, Kalvix, Hazard, malbaro, Kizit, BIG DICK, Wunderschlange, MENDIJA, Dzokelz, Techno Vikings, laura, MQJORS, Cibis777, Tadzhx, Effectend, alusyragerai, Zaņuks, freezy, nadim13, HEADSHOTMASTER, Unicorn, Faacha, PupS1ks, SexyPupok, PihPah, Arch, RushFuck, MKs'Powa, iFamous, TwiZzy^, Celtnieks123, Jackass3D, Xtcent, pavluts, h1x_immortals, goosy, Jokerits, tomts, Snuffeklis, NerealsKabans, Arčiks, Eddy, skyya, Turbine, pTb|SPYDER, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Boris, Laima*, Krist1nkaa, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, EXIT.-, король мажор, eSSe, Kristine)*, nazislv, Romchiks1310, xVeins, Karbonad, `Barbija`, Chayofa, ChmooZvaigzne, wind, Eduards18b, bnation-, paklaxjs, PD / Kapteinis, PSG, Diademantus, arbuz, Eima159, Crack, voobshepokaifu, Latgalc, InsoRow, Maruzha, Beyondz, bomzisGG, Kill, Vecteevs, Fūdiņš, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., kaifotajs!!! :D, Hellabooza, Jenotinshj, ALDIS, Canep, enrico, French, - З Л О -, Jazeps Vitols, Kikii., Siidzi 0_o, LACOBRA, issam, Riepa, MyLiUoGiEnE, Anna, PooKa, burviss, SilenTs, sandra sinele, Albrehts, Diplomāts, Литрый Хис, 'm0nk 0_0, w3Ed!ch7, Rolković, Codee, Aeroflot, not hns, magisterial , StompBox, Criple, 0blivionx, fljw, Krieg, Churix, KKK, supremementos, lonely_uz, Sentro, aldcor, tehshine, Pilsonis., Manis te nebija, Pilots, Almighty., Jitzie, 6paaudze, pa1n, Minimi, Tava Vecmamma, Faacha_fake, PANDAROO, kuzons, Weksijs, Sour*, Lacz, Enemijs, kaishi, Em4a, ruutam, headhunter861, satans18, Kristers420, LewyG, deqwatian357ANW, valerkyy, Criple_fake, Vineta., u need jesus, BigTomens, why so serious?, Riplejs, Bandit777, rulX, Klaus, 666SUICIDAL999, sсhoKKur-, Deebosantana, kawaski, space cadet, negeris1940, Who cares, Milkyu, mrs. doubtfire, log1, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Chillotajs, UTSNAHUY, JērsA, Jogijs, SM_97823, Haskys`, klavs, Zhnx, bitchzzzz, EMP, KewKew, Kapracis, **Nezināmā**, RCHWZKY, *** Scooby Doo ***, BeethoveN, agentlee, E777, paipels, kik0, Mihajljovanovic044, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., botsaaa, naturals, Angelius, edytricks, Obijs, Buuu, raiviss, dibens, 25CM, DEVIL_BOY, denzens., AzBest, Kriksons, Džonijs, DeFg, WoOzie*, MADLUCK, kaija, Vimi, lowaf, denzens, MurkainaisKushkis, Scrubs, maisinsvajag??, maqq, Darkness1000, baltimors, Flabijs, Aiwi4, FLASHERIS, Baileys, kakaataajs, Brendijs, laescobare, sync, emzijs, KaapostgalvaLV, Invisible, FrostjikS, Yakuza, KOB, ⛔lolwut?, jammz, GodAm, Marcis426, milo humble, JanCisV, Sextape, savant, JML, VecTeeevs, Ventspilnieks, rex123, Platais:P, andrisptrs, keni, ScoRp1oN^^, Sajma, Singapuras Bratans, otto, ★ToughEnough★, Mežpils, SINCAS_MONSTRS, Raseens, smailiks, Kubi, Duzis, Mozerejs_21, ekwik, sTovil, scarlxrd, 4emsis, Apocalypse, Vairis4, kumarix, zexq, Frenk, spotinsh, RagnaR, Karro, Serviss, LowSkillL, Rubax, BigInJapan, hehegeeva, ! O B I T O x X, Abdo Achem, Famouse, FIN., _ExiT_, Spike*, Solnu6ka, krishnavairal86, rodzh, Bu4haa, DEX™, Amors, 1llu510n1st, MrShauu, 𝓑𝓻𝓲𝓭𝓰𝓮𝓼, Pirdlampina, nezinits, Woshiniba, Lauku puika a.k.a hnc. , Es nezin, banijs, nanKa^, 32456yhytbg, sparckling, dest, shq, kaktyc1, Nulis, ozijs, Lauraaa, Reiniiitis, snaff, Spanky922, keKei, lawruuc, danik2021, klubuJuris, MrDiego995, HaRZz, Osiits, Shadow CS Auf, Saldaaa., K@@SiS, zoro227, insect., cerealkiller, motty, fraGOnaars, ariZona1337, شيخ, BARBARIAN, Greenluv^, esesmuvisimultenuvaroni, Swizy, <FiZz>, Briinumzz., dasdja, bagdad?, Emoji, ??????!!!!!!??????, Outlawz., OldSchool, ANormalStick, KrievuJakudza, LaQ, ALfie, seiko., Swex, Bumm, ksa, fckuman., BaJIeHoK^, kraims, dzēsts profils, Chyyy, seskosio, juliet, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Kas, Dinčaa, BernjukS*, shaize_, AceVentura, KenT1k, janis_ir_hakeris, Simpsons, shimbo, Oskars.R, N1CeR, Clarus, kas i?, AryaStark, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, AIDZIS., Kraapaals, X-pAc, Jorcikk, hermis, qppykt, Nightdog, Purpel, Pivafresh`, KINOFAN, balodis, EmptY^, Zii, daryl, GeT_AiMkIlLa, kodols33, Robitis96, kulers, Laggato, Mek, Baubas, Strelnieks., jevrika, tajjik13, zypornotovitijovijs, Zapara, Byou, la1cigais, Rudexo, zmokiE, Hapijs, Siipols, LIBRIX, Anna;*, charming, Дэн, peaky, comicfyou, adjustable, KoKoC, 37FPS, baltaisneggeris, Noyds, MACAN, sixed, petuunija, N A T O # Bunnyflop, Mopo3, DidzzyS, Dark1js, CyRekT, AssAss1N, ZinZino, Vaaveriite*_^, FastShooter, ChaL0s, covidiots, mantas, Zalkt!S, izpirtirpeklis, Critikalz., theblaumanis, Piparkucina, REDFOO, Musitis, Flaatroon, Snuff, aasadassdasdasdasdasd, Naureens, ALIŅ$, Ethe, Bastaardio777 , peh, masieris, MeltingAss, Gadžo, Beichz, Foxculated, nway, pjanko, R0DEmental-, Dzēsts, one_more_time, activision, @_krist3rs_, allk, crshdr, David Blane, Archijsss, monster225, laurisk17, BunnyHop, Sniedzinjsh, kon4, radžiņš, Mr.UnMarkS, ItsThatGuy, Kristersss, black cobra, SniegaRausis, Hennessy-, Skies, Pūce, Lauriitis, Just31, Tricknaame, Cepetis, Rindindin, Radjuka, Jumpybug, BandiHUNGARY, Zeroboss, Pienvedeja., sweeg, Abeliitee, deniskafrol, Hektorinsh*, RooFee, ReGri, Martinez, wBc* | Tapke, auns, mid., Whatever*, Jonathan, Hekch, Excellent., Cpt. b.aaaaa, Kosmoss., Raivic, mokabezpiena, Tazikz, Thomson ., Daikts, Zakaroo900, FreestyleManiac, Crew*G.D^ Rupucis, 0nion_man_LV, antimatērija, concijs, Kodiens, OG812, punktinjshh, Xcho, reimy_666, Skrevele, raacha, LemonDetox<, Muiza, kalimaoff, Baltais, susurins2, JUVE, Chemp1k, petushki, socket.io, Ganja, God Kalashy, contre-dieu, FizzyS_fake, Ham4iks, Chezz, medusa, sirmais, MarkussBecha, ePIls, Mercury`, Roo`, brunovizbulis, Remember-ME, Benjamins, 4uvak, stovetais, VILKNADZIS, Beasty, WELCOME, ILL BILL, puisens, Burunduks, Latex~, DAWENKAAAAAAA, mmeellyyaa_, LogiTec, 9 9 9, **MoHiTo**, Castellani, Sorry, not sorry, Artūrs, krish_im back, k0minax, Yuri, MAIZE., Qwertyz, InsaneCamper / Mr.NobodyX, Stas, rnx, Bubliks, Shuriks, Krisiic, Frii, LuigiKP, Kaktuss, Nil_Ushakov, slice, ozzy, xvid, racistmario, T. Bagvels, Dancits, FIIR1M, Deimusx, Pilsetnieks, Lamba, Королева, hastagz, ZīLe, Paldies., djbetons, h2o, monkeyyy, Vandalists, egons, zefirss, Jon Snow, John Walture, yostu, Foxxy`s Poxxy`s, Herkules, Default-Blackghost, Spirtsss, ŠuhRuh, gucci, EvE, CharmZ, zelchh, shit_, D1AMXND, ethereum, INLOVE., 3101, 2kk, Bītls, MarisM, СТИЛЬ., G$ SHOOTER, HeLL, Celms, Ebyrn, chubs, SpriditisMAD, sekjeee, Emīls., LoyC, deewekzij, johnn, replay ., LaurixLV, elementary, Weebs, BMW | e46, FireFun#TnT, è’lei, Breezy, Nalikens, Terarists, Kalmars, duffer, Pankuka, bangtheking, Andzh, ERIKS K, Limpo10, Seerga. , KonQx, NunCe, quickie, Wukong, Marquise de Sade, VERT'Z, NoBodijs, SĪDŽAJS, nenshuks, Shefa, Džamals, Ackke, slAyzorkjeeee-, kontrastraiks, buffrider, Valtero, Salamandrre, KnoXvikks*, Sviests12, Veteraans, VendeN, HaTeMeZzz, Naft'līns, MadrYy, MANAS OLAS PIEDER MAN!, zexty, tumshaiss, BUU`, Struncis, Devils, sgelo, Arcel, Antuha, Kоролева シ, HUSEINS88, Richi1z, Kikaaa, HakeRs, Lawric, MaxFly, ERVINS IV, latvietis75, CROUPZZZ, Kastrolis, lainNy, Stefa, alexpr, Jaietgulet, Jimmy Smith, Flak3, MGMatek, -Zajka-, swarnij, LapIn, Sniedzins21, luxuryy, Roltons*, eeGA, cyruss, DopeLV, NORMALY, KarMenZoo, nisker, 47th, konjaks, co1ntss, fake_account, Minoree, Vivasvat, 777BINGO777, Go0dFather, SpeZ, Edgats, Grandew, eJamal, trafiks, Bobijs, Azumi, A4Tech, stulbs, Alexd, Šķidrais Ēriks, tuis, ŠAGIJS, kumeljdzemd, Patinjaa, Jetta, SHUT, Doingyou, tHEBEAST, Pecis23, transfolds, BoDoxJIeB, queen_of_black, Ruf, weed., Animals, -FuXurY-, ReachLv, eena, sofc?, XXL, Dweller, daniels1523, Мишка, World-, Violexy, ViRuS, AteikCia, icescale, MelnaisPletnis, Killshot, Mikijs, RAPE, Cilvēcinjš, StaFFорд, dudi, hUr, Waikss, Pečiš, sgh, Snikerrs, gena, smackthat, ozoljaunskungs, Uksors, Forluvs69, Singapuras DAGS, Alixo, $JeNoTs$, ............., bLank*, fomabugati , NewBoy, Nils, dear_death, ~Pakotājs, badvibesforever, Snicker, Šķiedra, Kristers12, TwenyHwuaN, CronosLV, garinaferari, coldHold, nKz', 2nf*, Noravajumtu, Ruffiks, zubke, platw, Muffler, RihardsHVZ, crewified, Cilvēks, LvSlayer, armandsxd, EQKL, konstance, ?miedziņš? , Lvbulta, Dalī, antijesus, Queen of black1, skechery, Erlends, Skurteņ Slaukis, Fon der Markov, def., lol_susurs_lol, Puikinjsh, MrColt , limitless, Tarakaans , emiils_kend, Rei, ivijs, killerhsh, Golovastrel, waplet, пуси, walle, kepins98, Mazaciepa, Pussy_Man, thaikhun99, ALAND3KO, Ralfinsh, Grizzlijs, Benz, BeeLine, Farmacents, 2+2=4 fikss maten, agaa, toxicated, Dj pecis, Jayceon, Gunars, MTM123, hakerl1nk, elethiel24, Eska, andrejke, LanDerSs, Al3ex, SyRiizZzY., Kumins, NotResident, duky7up, Alex0305, Rolands., Havit.lsd, sTeFH__, Rosvis, Frozen LV, Apuokas, milkhouse`, Edward, trakaisspanis, PEDOLACIS, crew, spokio, Leegy, npo100bog, Ritvars_De, paseeta, Antony2703, SaltyDexteer, Unreals:P, SiGoNs, Cheriss, SarGs`, Guncha, klishas, *DIY*, [TM] Lewis, PasaulesBoT, Jamaica726, -ScorpioNn, Charger, suffnik, Krasimir40, qwin, UnleasheRs, John Doe, Annaconda, grunT., LAmer_, awelv, helldoglv, The KaseV, SlicenDice, JACK VAN DE BEATZ, Trakaiss, guyelberG, Ridgefub, 123456789, Rag, Rastaman4iks, Killerite, Teljsh, `dd, minka_, aspuma, WizKhalifa*, nitrose, _Mazaiss_, gribumetins112, KABATU KONTROLE, ALLAHS, behemoth, Kipchoge, C*H*I*P*O, Ofkors, Smaiča, kevjuqlm, CepumCepuminshhh, LEGALIZEWEED, arabinas, marychiLLjane, Nighterance, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, Fro^zenOG*, RoyalPika, spoks, FreakyyPrime., Golden Nugget, Monset, del 🔫, Mคtrΐxf๏x, SmRifter, Truth_Hurts, NeaDeKwaD | Stone, Ralfuuzis, Alty, SoulshakerLV, Mate220, Kokaīns, Koka gabals, Ageleq, Džo, Gussi` ^^, Sadlaner, husis :D, METEORITS*, MateYz, Evucite, Kirpich, a3apT, puli_ot_babuli, Tralots, kristofers_muiznieks, skeleMF, Agent_Tequila, sd11a, JIaJIKa, šāvejs, 3oHT, Lachubliezejs, F L I I P Y., Taigias, LivePoll, Jautrais opis, figgyxd, BLaZeee, LocaL, spaula, SourSet, bullets aim far, SlumBoy, Kopas, CoyoteFly, fitz fake - phine, Amphetamine, jonivaio, whyge, Mr.Wii, EAZY., izspisšmekdaļpīzda, meiksh2000, exp, bluuuu, gettingahitwithgod, Laauriinaa, IJUST, krekerss4, loveusobad2, SycyS, Els, sos, Krapaliss, A.G., GANDALFS, eMcis, emciic, LOOK, KELLY, SMix, mama, Sin4a, Ibrahim Abdul Halim, Creed, #RIP 2019, ch0ke, грязный, b1g nn., elTrapo, Backwoods, Atty, Fire Chief , ketamine, 243615, rEm3r, muwa, bruh, FCK.old_budaij, anatolijs613, KeepIn*, MrGnB, DarkSoulLV, Wolfijs, FeyNesy, Shmaro, Жить в кайф, Come to PAPA, djonja, naziits, desantnieks, Mamba, Esesietis, BlooDy, KENTIKA SIEVAS MIILNIEKS, wavy.g, Mǝrcury, MiXiEEE, PhazeOff, N3bz, Rastaman, NECKLESS, ZombikOzy, DzIkiJS, Maize, skull15061987, stunner, deniro_1970, KirilFen, MaksikFen, Badoxx^, GenkaFen, NastyaFen, MaksimMex, MaksimlOa, sanya.osipov.01, OlegkaFen, K0MBAJN, Latgales Čalis, Loski, cr3w, mishynee, Jager, vanix*, bezzvezd, banan53111, satanick111, Chreepy (fake), kaimiņšš, TheSuperLMN, eRasusOW, zemsky, Skay, Kaljiks, Medis, Uxi03, AviX1337, zloy_papa, Bronza, TTRDK, LastYz, wwaaddee, Amigo25, Zapturo., Prometajs, Kick, Gigna, Labākais, JIJIJI, ritvars665, iQuisitio[N], Ray, srax0, Milky, Goddest, LvJoker, Farmaceits, zuhn, named., DDT, h34t, tadas, Jan4ezz, Ziemelis, PENtazaurenis, [ X-TEAM ] : MrMoNiX, TTV_:3, sportsdirect, sellbrain, avix`, Yousef, vamos a la playa, Wo1in, STAR3N, polgamer456, CitraMoN, L7. T0xic Flasher, `MEXX`, malbaro11, blusa, aaaaaaalise, osob99, Edzaa., Mouz, DESA, Puzisss, RnB, 312rqweqrggf, onii, POCINS, Goxx, sirke, counterstrikepromaniac, Eskazvers, Bless, SxY_AiR, Daavis_, dauzelis, Oxcykodone `, CradX`, exdent, SAS| Phoenix, $DEMONS$, calcyy, pointseven, DoppyZ, Fluffy`, Mazais Gacha, LESHIY, Bluuzys, propkins, Mazulis, Rose, Elena, Cipsijs, shawtjee, Brencis, Duksitis, ga4o, e*d, whateverusay.*, sensey, Martinshhh, (:laimonpuika:), stn, fuN, >_<, MARKIZ999, xpucteb , LACOSTE_NR1, yanyasykovich., trakstudis, Otricala, ST0NE, acid_kiki, bmw`, famcis, lenusicka, CUBONS, oY74.WuClan!, Monsterfox34, OSSAMA, ANaRHiST, ES`CAPE, Labinaiskoks, Oktobris, Dlap, Deq, 125-LL, colddryslim, mimiC, tupiks, LagerBeer, Rasinieks, kkarlix, Slakters, cookies, Turbo_Anal_Lv, QueenPiper, rasii, Пиздюк, Mikijzz ||, Neon, amx, wateverishh, EMC, pjanka238, SiSiDra, Aimbot, Wolfaider, Fuk`dantE., AS7, blonda, hawk2281334, Seth, Twix, Talismans3, Mollenium, q1w2e3r44, [TM] genijs, Just_lt, dimon<<, sonyakun, Stogramkush, OksanaFen, Litriņš, Shokolade, Chester, The_Suspect, nxo badabum, JetWoo-, PilnigsNabags, cokie2211, Gustins, smartre, SweeTie, alov, Gashish, Radzhus, unn4m3d, eljik, ------, Reimu, thezen32, anonymus, LVSawyer, Giorgi, bLow., siikaiizz, Mirrors., Usa64, BURNBLACKS, Ri4ijs ., p0sitiv3, 3G_LITRS, slēpts, Martinsjh, +_+Foršais_Mākonis_LV+_+, Blyatman, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, fake 4 you, Nesauj?!, hacksoon'S, Kanazews, lithium, GlicK, McGregor_, SkyBlowYT, OZOON, Salduminjsh, Pasmaidi99, Puika, derkijs, Jackel, LESHKA:3, Goldzh, eminemZ, DsAeRs, unknown-, pekkan, Pekka, Funnky, Hushbreezy, Queen, Yaltahelp, aarpraatis, Galax, insignia, CROCSPEEEK, hophop, dazzl, _FireStorM_, MysticSniper, Th3 Jok3r, xHoldL, EndlessS, Marcus, smurfix, south, Brrrunete, Nobody9, migla, yugioh, SALO, Arz, Genocids., Strecher, FullKnife, crck, vhlamiwwu, backside, Dairis23, hally, pL#, Rugarth, CupoTa, Daviitiis, Darly fake, B0JIK.|, MarcPrime, Columbus Georgia, HooNiGaN#, Dinarzz, Dave Roberts, ReeBoK, audzeknis, aim + wh = 9 He 4it, [BMF] EdVoRdEdV, Amaterassu, enlyZES, kriks, Midžets, Krank, Noodels, Pandinjaa, $uicideBoy$, Danielz, davvvil, rytteTall, edza_edza, BodyGuard, Marshmello, Ch33ky br33ky, STAKLA, Shockins