bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
112
19
topic
FREE ADMIN 2 OU EM DŽĪ
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 5h 8m
Redzēts pirms 13 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 18:07

FREEE ADMINN

VISI Aktīvie patstāvīgie admini saņem milzīgus bonusus pateicoties itemam:

 

"Admin bonuss" vairāk info var lasīt te

 

Sitācija ir izveidojusies ka ir grūti atrast uzticamus adminus kuri nepazūd kad viņiem sagribas.

KRITISKA SITUĀCIJA IR:

csdm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

war3.kick.lv - ADMINUS VAJAG

dd2.kick.lv - ADMINUS VAJAG

gg.kick.lv - ADMINUS VAJAG

zm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

jb.kick.lv - ADMINUS VAJAG

ttt.kick.lv - ADMINUS VAJAG

Tātad, lai pieteiktos serverī par adminu:

* Vajag labi aktivitāti - Minimums vidēji 1 stundu dienā. ( ja nav 10h nospēlētās pa pēdējo nedēļu, tad visdrīzāk ,ka netiksi pieņemts, jo mums neder variants, ka vajag 10 adminus, lai būtu kāds vienmēr online )

* Jābūt skilotam - skilots nozīmē, ka spēj vienmēr rezultātu dēlī noturēties augšējā pusē, un ļoti vēlams, lai arī servera topā tas būtu redzams, ka kilu ir vismaz 2 reizes vairāk kā nāves.

* Obligāta agrāka pieredze, kaut vai ar sms acc

 

Pieteikums:

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies

2. online laiks, cik esi kopā pavadījis serverī (  https://imgur.com/sjZLBck ) un online laiks pa pēdējām 7 dienām ( redzams te: https://imgur.com/lj4HVqR )

3. agrākā pieredze, pastāsti, kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi

 

Pieteikuma paraugs:

1. Chemijs @ dd2.kick.lv

2. kopā 3d 07:11:14h, pa pēdējām 7 dienām - aptuveni 8h

3. pirms aptuveni 1 gada adminēju kickā kādu pusgadu, serverī ļoti trūkst adminu, gribu palīdzēt. Uzvedīšos ļoti labi un nebūšu iedomīgs. Uzturos daudz čatā un iešu bieži arī uz calladmin.

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 05. novembrī, 19:10.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. martā, 16:05
5
post

1. Empress @ cietums

2. https://www.kick.lv/stats_jb

forum sig image

pietiekami aktīvs, es uzskatu, ņemot vērā servera atdzimšanu.

pēdējoreiz kad biju acc, KK tāds nāk iekš pm un jautā ''a kUr aKtiVItĀTe, aDMiN?" 

gaidīja no manis aktivitātē tukšā serverī, cik komiski.

3. ir bijusi pieredze adminēšanā jau iepriekš kā arī esmu sūdzējis citus, on & off, ar saviem plusiem un mīnusiem, kaut arī atzīstu, ka reizēm nespēju savaldīties, mēdz svilt dibens. mēdzu būt on visrandomākajos laikos, lai uzstādītu kārtību, kad parasti citu adminu nav.

sūdzības par mani ir bijušas, bet uzskatu, ka tās konkrētās situācijas bija pamatā tādas, kurās bija neviennozīmīgs atrisinājums, tāpēc centos panākt kompromisu.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 21. martā, 14:50
0
post

BlackGhosts - uz JB - pieņemts, "Agrāk bija admins, ar viņu arī problēmas īstas nebija, uzcēlis atpakaļ aktivitāti, cerams tā arī paliks, došu iespēju."

'm0nk 0_0 - uz DD2 - atteikts, pieteikums nepārliecināja ka esi nopetns cilvēks.

Empress - uz cietumu - atteikts, "Aktivitāte nav tā augstākā, agrāk biji admins, tev noņēma, jo taisīji problēmas, paņem sms adminu un ja nebūs nekādu sūdzību par tevi, tad dabūsi test adminu,protams, aktivitāti arī vajag serverī,  pagaidām atteikts".

 

JB adminu pieņemšana slēgta.

король мажор
CSDM Admins
V.I.P.
Демон Cyka
506 atbildes forumā
Online: 32d 8h 46m
Redzēts 18. februārī, 15:49
Pievienots, 2022. gada 31. martā, 13:25
0
post

 

Tuja @ CSDM


forum sig image

bbCode 1 (phpBB, SMF) | bbCode 2 (IPB) | Direct Image 

https://www.kick.lv/stats_csdm

 Bija acc agrāk gan CSDM,ZM serverī,problēmu itkā nekādu nebija aktīvs biju abos serveros,bet tad nācās nolikt šo visu malā veselības dēl. 

Tagad esmu atpakaļ aktivitātē laba,pavadu daudz laika serverī,domāju jāpāmēģina vēlreiz.

 

 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11932 atbildes forumā
Online: 209d 19h 24m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 07. aprīlī, 20:14
0
post

Tuja - uz CSDM - pieņemts, Agrāk bija admins. Aktivitāte ir. Pirmā vieta CSDM.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

90_degrees
Jauniņais
59 atbildes forumā
Online: 3d 14h 47m
Redzēts 1. martā, 19:09
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 14. aprīlī, 16:54
7
post

1. 90_degrees @Jb.kick.lv

2. serveri esmu almost katru vakaru ap 17:00 speleju 2-3h 

3.1d 12.:01 57h 

4 pa pedejam 7 dienam esmu 17h online 

5 speleju jb.kick.lv jau 2 gadus maku jau noteikumus  visus un skatisos vera ka cilveki vada cietumniekus Serveri ari nav daudz aktīvu adminu un es būšu aktivs,iesu ari uz calladmin,skatisos laij cilveki nelamājas čata.

 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11932 atbildes forumā
Online: 209d 19h 24m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 16. aprīlī, 17:37
0
post

90_degrees - uz JB - atteikts, JB adminu pieteikumi bija slēgti, taču 2 admini pazuda. Bijis bans par wh. Aktivitāte nav spīdoša; pieteikumā rakstīts, ka gandrīz katru vakaru tiek nospēlēts pa 2-3 stundām, taču redzēt var ko citu:

Tā kā JB nav tik liela aktivitāte nevienam, pajautāju JB spēlētāju, arī adminu un bijušo adminu viedokļus:
"dd2 perma bija banots Serverī aktīvu adminu nav, neskaitot znt,lai jau pamēģina sevi pierādīt"
"ir spēlējis ar wh Vispār ir nesavaldīgs, būs grūti ar viņu. Un šaubos, ka viņš spēs pildīt admina pienākumus"
"Spēlēt nemāk, vadīt nemāk, noteikumus nepārzin, frago visu laiku. Attieksme slikta. Pārkāpj noteikumus iekš servera. Lai ņem SMS acc un pierāda sevi."

Pēc šiem viedokļiem šķiet, ka attieksme nav tā labākā un rodas jautājums, vai ar adminu spēsi ievērot (arī pārzināsi) noteikumus, sodus.
Vari pierādīt sevi: izveidojot JB sūdzības vai ar sms acc.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 36m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. aprīlī, 10:33
3
post

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies ZnT @ DD2

2. online laiks, cik esi kopā pavadījis serverī  www.kick.lv - Kick.lv | DD2 Only - Player Details - ZnT

3. agrāka pieredze, pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi Man ir ļoti liela pieredze, esmu bijis daudzos serveros admins. Arī vairākos zināmos projektos(gign, pick, stn, identy) , tie pirmie ienāca prātā. Domāju, ka ar šiem pietiks, lai saprastu, ka man pieredze ir liela un problēmu nebūs. dd2 adminus vienmēr vajag, nevienmēr viņi ir uz vietas. Un grūti kādu pasaukt, ja nav on! Viens admins vairāk nenāks par ļaunu! :)

Pēdējo reizi rediģēja ZnT, 2022. gada 22. aprīlī, 10:50.
Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 266d 23h 55m
Redzēts pirms 7 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. aprīlī, 11:08
0
post

1. Hybrid Minds @ DD2
2. 16d 17:21:38h / PĒDĒJIE SESSIONS
3. Neko jaunu nepastāstīšu. Aktivitāte ir, adminējis šeit dd2 esmu, sūdzību nav bijušu (1 nepamatota gan DD2 Admina, gan BT amatos), protu visu atšķirt kas nepieciešams. Ļoti patīk lamāties, lamājos katru dienu, bet admina dēļ varētu to arī vairs nedarīt, uzlikšu hud_saytext 0 un dzīvošu laimīgs. Bet ja tā pavisam nopietni - ar adminu pieejām esmu labi pazīstams, kļūdas netaisīšu, nebūšu tas sūdīgākais papildinājums. 

cheers, bye

C0ppy
Skatās sākumlapu
GG Admins
449 atbildes forumā
Online: 90d 12h 4m
Redzēts pirms 13 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 22. aprīlī, 13:22
0
post

1. C0ppy @ GG

2. 

Total Connection Time:7d 14:09:47h

 

3. Iekpriekš jau biju admins te, bet laika trūkuma dēļ navarēju tik bieži paspēlēt, tagad vairāk brīva laika. Serverī gadās sastapt kādu čīteri un bieži vien mapes atkārtojas 2 reizes. Aktivitate ir uzlabojusies un tagad biežāk būšu serverī.

 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11932 atbildes forumā
Online: 209d 19h 24m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 22. aprīlī, 14:30
1
post

Aizvakar tika noņemti DD2 admini 5 cilvēkiem.

ZnT - uz DD2 - pieņemts, Taču ar norunu, ka aktivitāte tiks uzlabota. Forumā bieži atrodams. Izklausās, ka pieredze bijusi. Ir JB admins, sūdzības nav diži dzirdētas, ir bijuši ieteikumi un centies arī rīkot aktivitātes. Cerams, DD2 varēs sagaidīt to pašu.
"ZnT var ņemt, aktivitāte varbūt švaka, lai uzlabo. Zinošs, saprotošs spēlētājs. Galva ir tur kur vajag, nav nekādu problēmu bijis iekš serverī un nesagaidu arī liekas sūdzības. Es saku noteikti, ka jā."

Hybrid Minds - uz DD2 - pieņemtsTaču ar norunu, ka leksika tiks kontrolēta un ar to nebūs problēmu. Forumā bieži atrodams. Bija paņēmis arī sms acc (par cepumiem). Agrāk bija admins, DD2 main un BT. Tas jau daudz pasaka. Aktivitāte ir. Pirmā vieta DD2.
"Hybrid jā. Ar norunu, ja pievaldīs leksiku. Ļoti iet vaļā pēdējās nedēļas. Bet tā jau ir uzticams admins."

C0ppy - uz GG - pieņemts, Agrāk bija GG admins. Problēmu nebija. Ir vadījis arī GG gaļas vakaru. Aktivitāte +/-, varētu būt labāka. Serverī laikam biežāk sastopams nekā forumā.

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 22. aprīlī, 14:39.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Almighty.
Lietotājs
105 atbildes forumā
Online: 10d 21h 1m
Redzēts 2023. gada 03. aprīlī, 21:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 16. maijā, 10:21
2
post

1. xCloudyEzzz @ War3+CSDM

2. forum sig image

3. Laba aktivitāte, labi stati, sekošu spelētājiem, lai serverī būtu mazāk bugu lietošana, tas arī par čītošanu.

Biju admins serveros, ka arī kicka, bet sms. Biju arī fgc.lv admins, bet arī sms.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11932 atbildes forumā
Online: 209d 19h 24m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 16. maijā, 10:44
0
post

Almighty. - uz WAR3 - pieņemts, Servera aktivitāte pēdējās 2 nedēļās šobrīd neizskatās tik laba, to noteikti vajadzētu uzlabot. Vispārīgi 264 stundas gan izskatās labi. Statos parasti atrodas augšgalā. Tagad statos ir 2. vietā, pirms reseta bija 1. vietā. WAR3 main vēlas tevi redzēt kā adminu, jo ir pārliecināts par tavām spējām un tic, ka viss būs labi un izdosies.
Cool Dude: "Viņš ir sevi pierādījis, ne tikai kā izcils spēlētājs, viņš pārzin war3 no a-z viņš arī sodīs kā vajag, un tik ļoti piezemēts, tā ir viņa labākā īpašība. GALVOJU RETI, BET PAR VIŅU GALVOJU!!!"

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

dedushka
Skatās sākumlapu
DD2 Admins
22 atbildes forumā
Online: 9d 17h 0m
Redzēts pirms 20 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. jūlijā, 10:50
0
post

dedushka @ dd2

[img]http://www.kick.lv/cs/stats/sig…om[/img][/url]

atšķirt wh no laba spēlētāja spēšu, ir diezgan labs laiks no savas dzīves pavadīts pie cs, senāk atpakaļ arī esmu ņemis sms adminu, lai čiterus pabanotu no dd2, neviena sūdzība no tiem laikiem nebija.

 

Pēdējo reizi rediģēja dedushka, 2022. gada 02. jūlijā, 10:51.
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11932 atbildes forumā
Online: 209d 19h 24m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 02. jūlijā, 15:40
1
post

dedushka - uz DD2 - pieņemtsServera aktivitāte pēdējās 2 nedēļās šobrīd neizskatās tik laba. Ceru sagaidīt vairāk gan serverī, gan forumā. Forumā servera /calladmin parādās čatā, tad vari skriet banot. Apbalvojumi no serveriem arī ir. Modeļiem jābūt izņemtiem. 
eKs.: "Labs spēlētājs, apdomīgs, daudz nelamājas un viņam ir ilga pieredze iekš cs un adminēšanā citos projektos. Noteikti rekomendēju."

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 02. jūlijā, 15:45.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2545 atbildes forumā
Online: 79d 23h 12m
Redzēts pirms 3 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 07. jūlijā, 18:20
2
post

Last month I averaged 3 hours (top of the server), this month just 2.
KDR is above 2 without items or camping, I can increase it to 4-5 easily.
I speak English and understand Russian.

I'm new to the server but intend to play often. I enjoy the wc3 mode (which is why I returned to 1.6). I play at various hours, including late at night.
I like to help so I thought I can offer. :)
Feel free to ask me anything.

Pēdējo reizi rediģēja wishuamerryc, 2022. gada 07. jūlijā, 20:53.
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11932 atbildes forumā
Online: 209d 19h 24m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 11. jūlijā, 13:05
0
post

wishuamerryc - uz WAR3 - pieņemts. Nice aktivitāte. Punktus arī safermojis, nošaut kādu var. Iesaistās WAR3 dzīvē ar /konk un tā. Vairāk grūti spriest, cerams, viss sanāks!
Cool Dude: "Aktivitāte jau ir laba, lai jau mēģina, redzēs kā būs"

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Kill
Jauniņais
25 atbildes forumā
Online: 2d 22h 12m
Redzēts 1. februārī, 19:20
Pievienots, 2022. gada 04. septembrī, 20:36
2
post

kill zm.kick.lv diena esmu nospelejis 1 videji un pedejas 7 dienas esmu nospelejis apmeram 7 stundas diena esmu adminejis apmeram 3 gadus atpakal saja pasa serveri  mani vajadzetu pienemt jo vajag adminus es banotu citerus un atsauktos uz calladmin

Kill
Jauniņais
25 atbildes forumā
Online: 2d 22h 12m
Redzēts 1. februārī, 19:20
Pievienots, 2022. gada 08. septembrī, 15:39
4
post

kill zm.kick.lv diena esmu nospelejis 1 videji un pedejas 7 dienas esmu nospelejis apmeram 7 stundas diena esmu adminejis apmeram 3 gadus atpakal saja pasa serveri  mani vajadzetu pienemt jo vajag adminus es banotu citerus un atsauktos uz calladmin

 

Brīdinats. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2022. gada 08. septembrī, 16:14.
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11932 atbildes forumā
Online: 209d 19h 24m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 08. septembrī, 18:57
0
post

Kill - uz ZM - Gribi teikt, ka nezināji, ka jau gadu esi ZM admins? Neatbildi uz to.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 15. septembrī, 01:43
0
post

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies Tukumnieks:) @  War3+CSDM

2. https://www.kick.lv/stats_war3

3. Serverī trūkst adminu ,esmu ļoti aktīvs ,čatā arī bieži uzturos !

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1548 ( 154706 skatījumi )
Maruzha, duck, Breyke, PaksPorgand, PiGGy, headbangerz.-, C0ppy, Fēnikss, Kr!st1nkaa, Pīle, WickedLady, Hybrid Minds, dedushka, AndisKoks, luīze, Latvians, cruelcin, Nurmachimaevmakachev, alska, akasi, GEMEr228, Mohit, Šķidrais Ēriks, Omega, inar4xx, Peak, Hvz, ThePatronusCharm, Alīna, Alus, rud1te, RV`, gary, Lakrica, ~Evils~, Tessa&Hardin, Goosey, UwU, NewbieEU*, Wolfyy, PrixoditeV4era , Deu, Capture, traitors, Kiwi :], SPICELV, zooniijsftw, phine, 🌿🌿🌿, kokobino, Pizhikz., Grafiti, spycka, DreamOn, 1234inguss, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Sandis., merkatis, nolodžik, ihavelocity, Zap3ko_, SakalisLV, herobrine81141, Exc, santiz, Kamiks, siirups, Chemijs, mrfouley, pankuksh, Ha3E, arthurqee, Kide54, HSkill, Minnia, Piziks, Shepis, 575, ysl, Gamora, knvxx, aim.ru~~~~~, bicis no MOSS, Ramball, Zelts*, Kubiks, NinjaC5, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, edgars rinkevics, Pīļuks, Ibetāa, Pigijs, Сhrееру©, prieksnieks, Rbot, Saldenieks, munniek, tenblunt, lucifers, eKs., cr3ww, Milko, kriptonit84, trickster, Bat0nas, Spridzeklis, Fruzenty, Mcmz, Zane, knejvs, EddieLV, beijbe_, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, love_me, tominsh331, 90_degrees, KickMan Kick, blackout, Witch, Moxley, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, SintijaL, ZeltaBlack, BANZAI, prote1ns, maar4a, Budists, wishuamerryc, Matriks, Pickle Laura, Krista, emaymyska., MA1M, Trevor, HashMan_, Krisiittz, cruelcin šļura, Leh , YOLO, cuttay9, Oz1ris, Friška, MACAN_fake, Haiduk, Čaiņiks, Marmurer, eXodl-, anesrachid, essence, bEEEr, ElvIneL3, exe, pigmi , Bridzaa, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, WILDcARD, Bavility, Kaapurinsh, no-legal, Vienki, LukaGamer86, jollylv, EvilGranny, aimbatten (;, Isten_Killer, akosvaradi12, thestyle, oy74, Laurz, medalus, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, dairis61, ⚒️Stoick the Vast⚒️, LapTopeR, vazzaa, enygma, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Condemned, eLEONORA, ExorcisT^, silence, killerLV, Komisarchiks, aBL, RokkY*, Aut0ft, duum, Sergio , AreZed, M*Z*, vax, ALIILILIHSAM, Siguldietis, Profu, arro, Dzonis, cheburashka, ZnT, Venta, Agneshuks, who`s who, MathaFaʞʞa, Gloks, exit999, efka, owerl1ne, Martini23, PaTRON, Thor, Incorrigible qwz, Kalvix, Hazard, malbaro, Kizit, BIG DICK, Wunderschlange, MENDIJA, Dzokelz, Techno Vikings, laura, MQJORS, Cibis777, Tadzhx, Effectend, alusyragerai, Zaņuks, freezy, nadim13, HEADSHOTMASTER, Unicorn, Faacha, PupS1ks, SexyPupok, PihPah, Arch, RushFuck, MKs'Powa, iFamous, TwiZzy^, Celtnieks123, Jackass3D, Xtcent, pavluts, h1x_immortals, goosy, Jokerits, tomts, Snuffeklis, NerealsKabans, Arčiks, Eddy, skyya, Turbine, pTb|SPYDER, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Boris, Laima*, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, EXIT.-, король мажор, eSSe, Kristine)*, nazislv, Romchiks1310, xVeins, Karbonad, `Barbija`, Chayofa, ChmooZvaigzne, wind, Eduards18b, bnation-, paklaxjs, PD / Kapteinis, PSG, Diademantus, arbuz, Eima159, Crack, voobshepokaifu, Latgalc, InsoRow, Beyondz, bomzisGG, Kill, Vecteevs, Fūdiņš, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., kaifotajs!!! :D, Hellabooza, Jenotinshj, ALDIS, Canep, enrico, - З Л О -, Jazeps Vitols, Kikii., Siidzi 0_o, LACOBRA, issam, Riepa, MyLiUoGiEnE, Anna, PooKa, burviss, SilenTs, sandra sinele, Albrehts, Diplomāts, Литрый Хис, 'm0nk 0_0, w3Ed!ch7, Rolković, Codee, Aeroflot, not hns, magisterial , StompBox, Criple, 0blivionx, fljw, Krieg, Churix, KKK, supremementos, lonely_uz, Sentro, aldcor, tehshine, Pilsonis., Manis te nebija, Pilots, Almighty., Jitzie, 6paaudze, pa1n, Minimi, Tava Vecmamma, Faacha_fake, PANDAROO, kuzons, Weksijs, Sour*, Lacz, Enemijs, kaishi, Em4a, ruutam, headhunter861, satans18, Kristers420, LewyG, deqwatian357ANW, valerkyy, Criple_fake, Vineta., u need jesus, BigTomens, why so serious?, Riplejs, Bandit777, rulX, Klaus, atpisies, sсhoKKur-, Deebosantana, kawaski, space cadet, negeris1940, Who cares, Milkyu, mrs. doubtfire, log1, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Chillotajs, UTSNAHUY, JērsA, Jogijs, SM_97823, Haskys`, klavs, Zhnx, bitchzzzz, EMP, KewKew, Kapracis, **Nezināmā**, RCHWZKY, *** Scooby Doo ***, BeethoveN, agentlee, E777, paipels, kik0, Mihajljovanovic044, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., botsaaa, naturals, Angelius, edytricks, Obijs, Buuu, raiviss, dibens, 25CM, DEVIL_BOY, denzens., AzBest, Kriksons, Džonijs, DeFg, WoOzie*, MADLUCK, kaija, Vimi, lowaf, denzens, MurkainaisKushkis, Scrubs, maisinsvajag??, maqq, Darkness1000, baltimors, Flabijs, Aiwi4, FLASHERIS, Baileys, kakaataajs, Brendijs, laescobare, sync, emzijs, KaapostgalvaLV, Invisible, FrostjikS, Yakuza, KOB, ⛔lolwut?, jammz, GodAm, Marcis426, milo humble, JanCisV, Sextape, savant, JML, VecTeeevs, Ventspilnieks, rex123, Platais:P, andrisptrs, keni, ScoRp1oN^^, Sajma, Singapuras Bratans, otto, ★ToughEnough★, Mežpils, SINCAS_MONSTRS, Raseens, smailiks, Kubi, Duzis, Mozerejs_21, ekwik, sTovil, scarlxrd, 4emsis, Apocalypse, Vairis4, kumarix, zexq, Frenk, spotinsh, RagnaR, Karro, Serviss, LowSkillL, Rubax, BigInJapan, hehegeeva, ! O B I T O x X, Abdo Achem, Famouse, FIN., _ExiT_, Spike*, Solnu6ka, krishnavairal86, rodzh, Bu4haa, DEX™, Amors, 1llu510n1st, MrShauu, 𝓑𝓻𝓲𝓭𝓰𝓮𝓼, Pirdlampina, nezinits, Woshiniba, Lauku puika a.k.a hnc. , Es nezin, banijs, nanKa^, 32456yhytbg, sparckling, dest, shq, kaktyc1, Nulis, ozijs, Lauraaa, Reiniiitis, snaff, Spanky922, keKei, lawruuc, danik2021, klubuJuris, MrDiego995, HaRZz, Osiits, Shadow CS Auf, Saldaaa., K@@SiS, zoro227, insect., cerealkiller, motty, fraGOnaars, ariZona1337, شيخ, BARBARIAN, Greenluv^, esesmuvisimultenuvaroni, Swizy, <FiZz>, Briinumzz., dasdja, bagdad?, Emoji, ??????!!!!!!??????, Outlawz., OldSchool, ANormalStick, KrievuJakudza, LaQ, ALfie, seiko., Swex, Bumm, ksa, fckuman., BaJIeHoK^, kraims, dzēsts profils, Chyyy, seskosio, juliet, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Kas, Dinčaa, BernjukS*, shaize_, AceVentura, KenT1k, janis_ir_hakeris, Simpsons, shimbo, Oskars.R, N1CeR, Clarus, kas i?, AryaStark, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, AIDZIS., Kraapaals, X-pAc, Jorcikk, hermis, qppykt, Nightdog, Purpel, Pivafresh`, KINOFAN, balodis, EmptY^, Zii, daryl, GeT_AiMkIlLa, kodols33, Robitis96, kulers, Laggato, Mek, Baubas, Strelnieks., jevrika, tajjik13, zypornotovitijovijs, Zapara, Byou, la1cigais, Rudexo, zmokiE, Hapijs, Siipols, LIBRIX, Anna;*, charming, Дэн, peaky, comicfyou, adjustable, KoKoC, 37FPS, baltaisneggeris, Noyds, MACAN, sixed, petuunija, N A T O # Bunnyflop, Mopo3, DidzzyS, Dark1js, CyRekT, AssAss1N, ZinZino, Vaaveriite*_^, FastShooter, ChaL0s, covidiots, mantas, Zalkt!S, izpirtirpeklis, Critikalz., theblaumanis, Piparkucina, REDFOO, Musitis, Flaatroon, Snuff, aasadassdasdasdasdasd, Naureens, ALIŅ$, Ethe, Bastaardio777 , peh, masieris, MeltingAss, Gadžo, Beichz, Foxculated, nway, pjanko, R0DEmental-, Dzēsts, one_more_time, activision, @_krist3rs_, allk, crshdr, David Blane, Archijsss, monster225, laurisk17, BunnyHop, Sniedzinjsh, kon4, radžiņš, Mr.UnMarkS, ItsThatGuy, Kristersss, black cobra, SniegaRausis, Hennessy-, Skies, Pūce, Lauriitis, Just31, Tricknaame, Cepetis, Rindindin, Radjuka, Jumpybug, BandiHUNGARY, Zeroboss, Pienvedeja., sweeg, Abeliitee, deniskafrol, Hektorinsh*, RooFee, ReGri, Martinez, wBc* | Tapke, auns, mid., Whatever*, Jonathan, Hekch, Excellent., Cpt. b.aaaaa, Kosmoss., Raivic, mokabezpiena, Tazikz, Thomson ., Daikts, Zakaroo900, FreestyleManiac, Crew*G.D^ Rupucis, 0nion_man_LV, antimatērija, concijs, Kodiens, OG812, punktinjshh, Xcho, reimy_666, Skrevele, raacha, LemonDetox<, Muiza, kalimaoff, Baltais, susurins2, JUVE, Chemp1k, petushki, socket.io, Ganja, God Kalashy, contre-dieu, FizzyS_fake, Ham4iks, Chezz, medusa, sirmais, MarkussBecha, ePIls, Mercury`, Roo`, brunovizbulis, Remember-ME, Benjamins, 4uvak, stovetais, VILKNADZIS, Beasty, WELCOME, ILL BILL, puisens, Burunduks, Latex~, DAWENKAAAAAAA, mmeellyyaa_, LogiTec, 9 9 9, **MoHiTo**, Castellani, Sorry, not sorry, Artūrs, krish_im back, k0minax, Yuri, MAIZE., Qwertyz, InsaneCamper / Mr.NobodyX, Stas, rnx, Bubliks, Shuriks, Krisiic, Frii, LuigiKP, Kaktuss, Nil_Ushakov, slice, ozzy, xvid, racistmario, T. Bagvels, Dancits, FIIR1M, Deimusx, Pilsetnieks, Lamba, Королева, hastagz, ZīLe, Paldies., djbetons, h2o, monkeyyy, Vandalists, egons, zefirss, Jon Snow, John Walture, yostu, Foxxy`s Poxxy`s, Herkules, Default-Blackghost, Spirtsss, ŠuhRuh, gucci, EvE, CharmZ, zelchh, shit_, D1AMXND, ethereum, INLOVE., 3101, 2kk, Bītls, MarisM, СТИЛЬ., G$ SHOOTER, HeLL, Celms, Ebyrn, chubs, SpriditisMAD, sekjeee, Emīls., LoyC, deewekzij, johnn, replay ., LaurixLV, elementary, Weebs, BMW | e46, FireFun#TnT, è’lei, Breezy, Nalikens, Terarists, Kalmars, duffer, Pankuka, bangtheking, Andzh, ERIKS K, Limpo10, Seerga. , KonQx, NunCe, quickie, Wukong, Marquise de Sade, VERT'Z, NoBodijs, SĪDŽAJS, nenshuks, Shefa, Džamals, Ackke, slAyzorkjeeee-, kontrastraiks, buffrider, Valtero, Salamandrre, KnoXvikks*, Sviests12, Veteraans, VendeN, HaTeMeZzz, Naft'līns, MadrYy, MANAS OLAS PIEDER MAN!, zexty, tumshaiss, BUU`, Struncis, Devils, sgelo, Arcel, Antuha, Kоролева シ, HUSEINS88, Richi1z, Kikaaa, HakeRs, Lawric, MaxFly, ERVINS IV, latvietis75, CROUPZZZ, Kastrolis, lainNy, Stefa, alexpr, Jaietgulet, Jimmy Smith, Flak3, MGMatek, -Zajka-, swarnij, LapIn, Sniedzins21, luxuryy, Roltons*, eeGA, cyruss, DopeLV, NORMALY, KarMenZoo, nisker, 47th, konjaks, co1ntss, fake_account, Minoree, Vivasvat, 777BINGO777, Go0dFather, SpeZ, Edgats, Grandew, eJamal, trafiks, Bobijs, Azumi, A4Tech, stulbs, Alexd, tuis, ŠAGIJS, kumeljdzemd, Patinjaa, Jetta, SHUT, Doingyou, tHEBEAST, Pecis23, transfolds, BoDoxJIeB, queen_of_black, Ruf, weed., Animals, -FuXurY-, ReachLv, eena, sofc?, XXL, Dweller, daniels1523, Мишка, World-, Violexy, ViRuS, AteikCia, icescale, MelnaisPletnis, Killshot, Mikijs, RAPE, Cilvēcinjš, StaFFорд, dudi, hUr, Waikss, Pečiš, sgh, Snikerrs, gena, smackthat, ozoljaunskungs, Uksors, Forluvs69, Singapuras DAGS, Alixo, $JeNoTs$, ............., bLank*, fomabugati , NewBoy, Nils, dear_death, ~Pakotājs, badvibesforever, Snicker, Šķiedra, Kristers12, TwenyHwuaN, CronosLV, garinaferari, coldHold, nKz', 2nf*, Noravajumtu, Ruffiks, zubke, platw, Muffler, RihardsHVZ, crewified, Cilvēks, LvSlayer, armandsxd, EQKL, konstance, ?miedziņš? , Lvbulta, Dalī, antijesus, Queen of black1, skechery, Erlends, Skurteņ Slaukis, Fon der Markov, def., lol_susurs_lol, Puikinjsh, MrColt , limitless, Tarakaans , emiils_kend, Rei, ivijs, killerhsh, Golovastrel, waplet, пуси, walle, kepins98, Mazaciepa, Pussy_Man, thaikhun99, ALAND3KO, Ralfinsh, Grizzlijs, Benz, BeeLine, Farmacents, 2+2=4 fikss maten, agaa, toxicated, Dj pecis, Jayceon, Gunars, MTM123, hakerl1nk, elethiel24, Eska, andrejke, LanDerSs, Al3ex, SyRiizZzY., Kumins, NotResident, duky7up, Alex0305, Rolands., Havit.lsd, sTeFH__, Rosvis, Frozen LV, Apuokas, milkhouse`, Edward, trakaisspanis, PEDOLACIS, crew, spokio, Leegy, npo100bog, Ritvars_De, paseeta, Antony2703, SaltyDexteer, Unreals:P, SiGoNs, Cheriss, SarGs`, Guncha, klishas, *DIY*, [TM] Lewis, PasaulesBoT, Jamaica726, -ScorpioNn, Charger, suffnik, Krasimir40, qwin, UnleasheRs, John Doe, Annaconda, grunT., LAmer_, awelv, helldoglv, The KaseV, SlicenDice, JACK VAN DE BEATZ, Trakaiss, guyelberG, Ridgefub, 123456789, Rag, Rastaman4iks, Killerite, Teljsh, `dd, minka_, aspuma, WizKhalifa*, nitrose, _Mazaiss_, gribumetins112, KABATU KONTROLE, ALLAHS, behemoth, Kipchoge, C*H*I*P*O, Ofkors, Smaiča, kevjuqlm, CepumCepuminshhh, LEGALIZEWEED, arabinas, marychiLLjane, Nighterance, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, Fro^zenOG*, RoyalPika, spoks, FreakyyPrime., Golden Nugget, Monset, del 🔫, Mคtrΐxf๏x, SmRifter, Truth_Hurts, NeaDeKwaD | Stone, Ralfuuzis, Alty, SoulshakerLV, Mate220, Kokaīns, Koka gabals, Ageleq, Džo, Gussi` ^^, Sadlaner, husis :D, METEORITS*, MateYz, Evucite, Kirpich, a3apT, puli_ot_babuli, Tralots, kristofers_muiznieks, skeleMF, Agent_Tequila, sd11a, JIaJIKa, šāvejs, 3oHT, Lachubliezejs, F L I I P Y., Taigias, LivePoll, Jautrais opis, figgyxd, BLaZeee, LocaL, spaula, SourSet, bullets aim far, SlumBoy, Kopas, CoyoteFly, fitz fake - phine, Amphetamine, jonivaio, whyge, Mr.Wii, EAZY., izspisšmekdaļpīzda, meiksh2000, exp, bluuuu, gettingahitwithgod, Laauriinaa, IJUST, krekerss4, loveusobad2, SycyS, Els, sos, Krapaliss, A.G., GANDALFS, eMcis, emciic, LOOK, KELLY, SMix, mama, Sin4a, Ibrahim Abdul Halim, Creed, #RIP 2019, ch0ke, грязный, b1g nn., elTrapo, Backwoods, Atty, Fire Chief , ketamine, 243615, rEm3r, muwa, bruh, FCK.old_budaij, anatolijs613, KeepIn*, MrGnB, DarkSoulLV, Wolfijs, FeyNesy, Shmaro, Жить в кайф, Come to PAPA, djonja, naziits, desantnieks, Mamba, Esesietis, BlooDy, KENTIKA SIEVAS MIILNIEKS, wavy.g, Mǝrcury, MiXiEEE, PhazeOff, N3bz, Rastaman, NECKLESS, ZombikOzy, DzIkiJS, Maize, skull15061987, stunner, deniro_1970, KirilFen, MaksikFen, Badoxx^, GenkaFen, NastyaFen, MaksimMex, MaksimlOa, sanya.osipov.01, OlegkaFen, K0MBAJN, Latgales Čalis, Loski, cr3w, mishynee, Jager, vanix*, bezzvezd, banan53111, satanick111, Chreepy (fake), kaimiņšš, TheSuperLMN, eRasusOW, zemsky, Skay, Kaljiks, Medis, Uxi03, AviX1337, zloy_papa, Bronza, TTRDK, LastYz, wwaaddee, Amigo25, Zapturo., Prometajs, Kick, Gigna, Labākais, JIJIJI, ritvars665, iQuisitio[N], Ray, srax0, Milky, Goddest, LvJoker, Farmaceits, zuhn, named., DDT, h34t, tadas, Jan4ezz, Ziemelis, PENtazaurenis, [ X-TEAM ] : MrMoNiX, TTV_:3, sportsdirect, sellbrain, avix`, Yousef, vamos a la playa, Wo1in, STAR3N, polgamer456, CitraMoN, L7. T0xic Flasher, `MEXX`, malbaro11, blusa, aaaaaaalise, osob99, Edzaa., Mouz, DESA, Puzisss, RnB, 312rqweqrggf, onii, POCINS, Goxx, sirke, counterstrikepromaniac, Eskazvers, Bless, SxY_AiR, Daavis_, dauzelis, Oxcykodone `, CradX`, exdent, SAS| Phoenix, $DEMONS$, calcyy, pointseven, DoppyZ, Fluffy`, Mazais Gacha, LESHIY, Bluuzys, propkins, Mazulis, Rose, Elena, Cipsijs, shawtjee, Brencis, Duksitis, ga4o, e*d, whateverusay.*, sensey, Martinshhh, (:laimonpuika:), stn, fuN, >_<, MARKIZ999, xpucteb , LACOSTE_NR1, yanyasykovich., trakstudis, Otricala, ST0NE, acid_kiki, bmw`, famcis, lenusicka, CUBONS, oY74.WuClan!, Monsterfox34, OSSAMA, ANaRHiST, ES`CAPE, Labinaiskoks, Oktobris, Dlap, Deq, 125-LL, colddryslim, mimiC, tupiks, LagerBeer, Rasinieks, kkarlix, Slakters, cookies, Turbo_Anal_Lv, QueenPiper, rasii, Пиздюк, Mikijzz ||, Neon, amx, wateverishh, EMC, pjanka238, SiSiDra, Aimbot, Wolfaider, Fuk`dantE., AS7, blonda, hawk2281334, Seth, Twix, Talismans3, Mollenium, q1w2e3r44, [TM] genijs, Just_lt, dimon<<, sonyakun, Stogramkush, OksanaFen, Litriņš, Shokolade, Chester, The_Suspect, nxo badabum, JetWoo-, PilnigsNabags, cokie2211, Gustins, smartre, SweeTie, alov, Gashish, Radzhus, unn4m3d, eljik, ------, Reimu, thezen32, anonymus, LVSawyer, Giorgi, bLow., siikaiizz, Mirrors., Usa64, BURNBLACKS, Ri4ijs ., p0sitiv3, 3G_LITRS, slēpts, Martinsjh, +_+Foršais_Mākonis_LV+_+, Blyatman, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, fake 4 you, Nesauj?!, hacksoon'S, Kanazews, lithium, GlicK, McGregor_, SkyBlowYT, OZOON, Salduminjsh, Pasmaidi99, Puika, derkijs, Jackel, LESHKA:3, Goldzh, eminemZ, DsAeRs, unknown-, pekkan, Pekka, Funnky, Hushbreezy, Queen, Yaltahelp, aarpraatis, Galax, insignia, CROCSPEEEK, hophop, dazzl, _FireStorM_, MysticSniper, Th3 Jok3r, xHoldL, EndlessS, Marcus, smurfix, south, Brrrunete, Nobody9, migla, yugioh, SALO, Arz, Genocids., Strecher, FullKnife, crck, vhlamiwwu, backside, Dairis23, hally, pL#, Rugarth, CupoTa, Daviitiis, Darly fake, B0JIK.|, MarcPrime, Columbus Georgia, HooNiGaN#, Dinarzz, Dave Roberts, ReeBoK, audzeknis, aim + wh = 9 He 4it, [BMF] EdVoRdEdV, Amaterassu, enlyZES, kriks, Midžets, Krank, Noodels, Pandinjaa, $uicideBoy$, Danielz, davvvil, rytteTall, edza_edza, BodyGuard, Marshmello, Ch33ky br33ky, STAKLA, Shockins