bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
11
topic
[Pieteikums] Princess_Peach @ Moderators
Omega
Biedrs
Chemija bots
1913 atbildes forumā
Online: 28d 8h 59m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2018. gada 26. februārī, 00:00

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) Esmu

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. Tieši esmu

* Tev jābūt vismaz 300 postiem Ir vairāk

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Nav neviena

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo nxo ; Chemijs

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) - Ir nepieciešamība , kad piemēram notiek čatā haoss .spamošana vai arī jāaizver kāds topiks, piemēram , kad administrācija vai īpašnieks vai arī citi moderatori nav on tad tajos topikos notiek bezjēdzīgu postu veidošana utmldz.  Pēc Chemija domām moderatoru nekad nevar būt par daudz. Dažreiz ir bijušas situācijas, kad ir nepieciešami moderatori , piemēram ,  aizrādīt kādam spamerim , kurš neievēro , piemēram , postošanas intervālu , vai arī necienīgi izturas pret citiem foruma lietotājiem.

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt - Rakstu ar visām pieturzīmēm , mīkstinājuma un garumzīmēm.

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam - Samēra ziņā man tāda ir

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad - Neesmu nevieno aizvainojis , ja arī gadās , tad mēģinu atvainoties.

* Spēt strādāt komandā - Neesmu cilvēks , kurš darīs viss viens pats. Vienmēr konsultējos ar kādu , ja ir kādi neskaidri jautājumi.

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums : 16

* Links uz sasveicināšanās topiku : http://www.kick.lv/forums/topic…-no-persikiem/

* Cik ilgi esi reģistrēts: 3 mēneši  Reģistrējies 26 novembris 2017

* Postu skaits - Kopā posti: 1141

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo : nxo ; Chemijs

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? - Ir nepieciešamība , kad piemēram notiek čatā haoss , spamošana vai arī jāaizver kāds topiks, piemēram , kad administrācija vai īpašnieks vai arī citi moderatori nav on tad tajos topikos notiek bezjēdzīgu postu veidošana utmldz.  Pēc Chemija domām moderatoru nekad nevar būt par daudz. Dažreiz ir bijušas situācijas kad ir nepieciešami moderatori , piemēram , aizrādīt kādam spamerim , kurš neievēro , piemēram , postošanas intervālu , vai arī necienīgi izturas pret citiem foruma lietotājiem

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? -  Es personīgi atbilstu , vismaz es tā uzskatu visām prasībām , rīkoju konkursus forumā , kā , piemēram , ‘”Vārdu režģi’’ vai arī veidoju kādus blogus , tagad ,protams, reti , bet domāju atsākt.  Esmu forumā katru dienu +- 2 3 stundas , brīvdienās parasti sanāk visa diena. Un vēlviens moderators nenāks par ļaunu.

 

 

Tēmas nosaukumu jāsastāda: [Pieteikums] niks @ Moderātors

Pietiekumus uz statusiem var rakstīt ne biežāk ka reizi 2 nedēļās - pretēja gadījumā - topiks tiks aizvērts un saņemsi brīdinājumu

Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)

Ja melosi par vecumu, tad par acc varēsi aizmirst uz mēnešiem!

Ziedotājs/Labdaris skaitās kad projektam ir noziedojis vismaz 40€ ar sms vai 25€ ar banku (pakalpojumu pirkšana NESKAITĀS ziedošana)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. februārī, 16:44
0
post

Laikam ka nav jēgas šo ilgāk turēt atvērtu jo jau redzams ka gandrīz visi ir pret :/

Atteikts, tc :/

Lietotāji skatās šo tēmu: 0