bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
2
0
topic
Idejas kā pacelt dd2 aktivitati?
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 16:01

dd2.kick.lv serverims joprojām gandrīz visos pasaules cs 1.6 topos, kur var atzīmēt meklēšanu pēc valsts, ir Latvijas topā pats populārākais cs 1.6 serveris, bet neskatoties uz to - ievēroju ka serverī katru nedēļu nokrītas aktivitāte par vidēji 10%,  un šis trends turpinās jau ... mēnešus.

Pasaulē ir tik daudz to dd2 serveru ka boosti uz šāda moda serverim strādā ļoti švaki, un arī tas ka tos bieži ņemam, var teikt serverim vispār neko nepalīdz.

Varbūt kādam no Jums ir kādas labas idejas ko varētu serverī darīt lai paceltu šo aktivitāti? un izskaidorjumi kāpēc vispār šī aktivitāte tā varētu sākt kristies.

 

Atbilžu varianti kā: Fortitine, ārā silts laiks, ar mācībām aizņemti visi - netiek pieņemti :D

 

šī ir brīva diskusija, variet rakstīt visu kas šīs tēmas sakarā ienāk prātā

 

Par gudrām idejām iedošu kādu spinu

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 16:04
1
post

Ddoso citus lv komunus

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 16:06
0
post

Boost.

gucci
Lietotājs
lil peep
1009 atbildes forumā
Online: 31d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 01. februārī, 00:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 16:45
0
post

Nodedzini visas skolas un tad sīkie spēlēs kicku 24/7 :)

bet ja tā nopietni cs ir ded un katru dienu mazāk un mazāk cilvēku spēlē, kā arī drīz vasara un cilvēki sāk vairāk pavadīt laiku ārā, jo ir ļoti labs laiks ārā.

Chemijs: slikts arguments, kas tas butu tikai tapec ka cs mirst pats pats evi. Ja shis kritums pa pedejiem 2 meneshiem butu tikai tapec ka cs mirst, tad shis trends butu jau gadus atpakalj sacies, tā vietā aktivitāte kickā tieši auga. Protams ir viegli runāt par vispārīgām lietām kurām neko nevar darīt lietas labā, bet nu tas pavisam nav svarīgi šobrīd.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 19. aprīlī, 19:54.

T R I P P I N

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 9 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 16:57
0
post

Gan jau aktivitāte uzlabosies atpakaļ. Tagad iet aprīlis uz beigām un eksāmenu sākumam. Visi zubrās priekš eksāmeniem un protams arī pavada silto laiku futbol laukumā.

Chemijs: Nuu cerams cerams, bet ļoti maz ticams ka tieši tas ir pie vainas, jo katrā vecumā šie eksāmeni ir citos laikos, liela daļa spēlētāju vispār nemācas jau, līdz ar to tas neizskaidro šo kritumu, pie tam to ka tas ir tik stabils un jau mēnešus.

Bet serverī vajadzētu vairāk adminus "AKTĪVUS" kas bano laicīgi čīterus,nāk aktīvi uz calladminiem,gago/bano par abuse un parasto lamāšanos. Izdomāt jaunākus konkursus nekā tikai to kalašņikovs/emkas/granatas 

Chemijs: Aktīvos adminus vajag vienmēr, bet es neteiktu ka dd2 šī sutācija ir tik kritiska - ir aktīvi admini, salīdzinoši reti gadās ka tikai nav un tad vēl bieži uz calladmin ieiet kāds.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 19. aprīlī, 19:56.


goosy
Lietotājs
Zosēns
Smudžēēns
319 atbildes forumā
Online: 6d 6h 7m
Redzēts 21. janvārī, 04:12
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 17:33
0
post

Jāgaida tas periods, kad beidzās trakie eksāmenu un konsultāciju laiki, kā arī free reklāmas spams citos projektos. ;3

Chemijs: šāds variants ka vnk sēdēt un cerēt uz kko man neder :D tāpēc vajag ieteikumus

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 19. aprīlī, 19:56.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 8 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 17:53
2
post

Vajadzīgi aktīvāki admini, vairāki. Lai serverī vienmēr būtu kaut 1 admins..

Katru nedēļu, sestdienās, 19:00-21:00 spēlēt kādu citu def mapi, nevis dd2.

Nuuuuu, 1x nedelja uz 2h pasākums, tas dotu vēl mazāku effektu kā kkāds konkurss :D Es pret to neiebilstu, bet neuzskatu ka šim mapes maiņas laikam būtu jābūt precīzi izplānotam, tas varētu būt arī random laikā, kad serverī ir daudz cilvēku, ja cilvēki vienkārši gandrīz pilnībā nobalso visi ka to vajag.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 19. aprīlī, 19:58.
Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 17:58
1
post

No vecajiem cilvēkiem kuri uzturas dd2 redzu tikai dažus, un esmu ik dienu var teikt dd2.

Chemijs: pashi vainīgi viņi

Domāju konkursi- tie ir jāpaceļ , jo tie apkārt ejošie konkursi ir garlaicīgi utt, cilvēkiem tas neintresē. /Ir savas idejas arī par konkuriem/.

Chemijs: Jap, par šo ar nxo runājām, ka vajag kāda jauna veida konkursu, kurā nebūtu ka uzvar tieši visskilotākais, piemēram c4 plant skaits un vēl kaut kas tāds

Vajag kādu aktīvu adminu klāt šim serverim. jo aktīvie admini ir ļoti maz, cik paskatoties cilvēki kuri saņēmuši uz test admin pārsvarā ieiet prosta serverī , atstāj spec un pakrāj 1h pa dienu , no tā nav jēga un tam ir jāseko līdzi, ja neesi aktīvs, tad atsakies no amata, vai lai cilvēki , kuri piešķir statusu kontrolē kāda ir aktivitāte un vai ir jēgas no tā test.

Chemijs: Nevar jau dabūt adminus no nekurienes pēkšņi. Admini jau tiek piedāvāti cilvēkiem, prasības forumā minimālas, reklamēts tiek tas ka vajag adminus. ko tad vēl vajadzētu darīt?

Paskatoties statos jau ir skaidrs ka 92% spēlē Latvieši , tas nozīmē ka cit viet par šo serveri netiek tik daudz uzzināts , izcelts topos utt, tas ir jāpaceļ kaut mazliet uz augšu.

Chemijs: Tas ja spēlē lativeši jau tieši nozīmē ka visi latviešu par serveri zin, a tas ka nespēlē ārzemnieki ir tipiski standarta serveros, jo priekš kam spēlēt svešas valsts serverī ja var spēlēt savas valsts serverī kur cilvēki runāt dzimtajā valodā un būs mazāks pings. Ar to īsti nevar konkurēt def serveros, īpašo modu serveros ir mazliet savadak nu jo tur speletaji grib spelet tapec ka serveris ar kko atskiras no tiem kadi ir pieejami savā valstī.

Ik pa laikam taisīt tos saucamos ''Gaļas vakarus'', tad sanāk tauta, un servers būtu pilns, līdz ar to aktivitāte no malas arī varētu augt.

Chemijs: nu šim nu gan nevaru nepiekrist. Tik kurš tos gribētu rīkot? :D tu?

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 19. aprīlī, 20:01.
Krank
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 17h 19m
Redzēts 20. martā, 17:06
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 18:59
2
post

Remember lēnām pāriet pie tā, lai viņam iedod adminu un @ dd2 aktivitāte būs X2!!! Pastāsti please kurš prosta ieiet un atstāj specos no testa adminiem?

Chemijs: piesakies topikā ja vēl nepeiteicies :D

No savas puses gribētu minēt to, kad piemēram mani kā jau nuspēlētāju atbaidītu statistikas nesaprotamā sistēma. Var jau būt, ka tā ir visur, bet es nesaprotu kāpēc kādam par manis nošaušanu iedod 2 punktus un kādam 25? Tai pat laikā man jānošauj 25 purni, lai es saņemtu 50p un tikai divas reizes jānomirst lai visi iepriekš nošautie būtu pa nullēm.

tie ir skila punkti nevis kkadi xp, ja skilotam speletajam dotu par nooba noshaushanu tikpat daudz xp cik vinjam, tad nozimetu ka skilots spelteajs varetu savakt 1000000 skila punktus, un lai kads vinu apsteigtu, vnijam ari butu vnk janoshauj 10000 speletajus lai dabutu to pashu ranku, bet tas nozimetu ka tas vairak nav ranks, bet sacensiba kurs noshauj vairak speletajus. Tapec ja augstaks ranks jo mazak tev dot par mazak skilotu noshaushanu, ka ari ja tevi noshauj mazak skilots vinsh sanem lielaku bonusu ka ja noshauj citu mazak skilotu.

P.S. Un es likvidētu to mode, kad puse kartes ir ciet, jo piem. mani un es domāju daudzus besij.

Tu joko vai ka? kad serveri kritas aktivtiate, tu doma ka butu laba ideja likt ka 2x2 jaspele lielaja dd2 karte utt? ka tad varetu savakt pamata speletajus, kas ar mazako aktivitatei paliek aktualak, a jau sakuma visi tiktu nogarlaikoti un izies ara?

P.S Ieviesiet lūdzu forumā citāta funkciju. Paldies!

Jau ir

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 19. aprīlī, 20:05.
EXIT.-
Lietotājs++
disappointed
1624 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 2023. gada 18. jūlijā, 21:26
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 19:22
0
post

1.dodiet man lūdzu unban!

Apelāciju studijā

2.Varbūt vajag ielikt def 1.6 mapes (mirage , nuke , tuscan:D,train . utt.), 

kickam jau ir pub serveris kurs ir miris, tieshi delj iemesla ka cilvekiem neapatik mapju izvele, bet gan spelet 1 karti kura kaut cik patik visiem vienmer.

3.Patiesiba 1.6 dead -_-

neraud

4.Give me unban!

apelaciju studija

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 19. aprīlī, 20:07.

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 19:50
1
post

Krank- Tu esi smieklīgs , jokdaris! Neesmu pamanījis ne no sevis pieteikumu , ne kādam esmu to minējis, tāpēc savas suņa iedomas paturi pie sevis. Runa tika dota par to ka adminiem intresē spēlēt , nevis ieiet specos pēc kāda lūguma lai paskatās personāžu, tas arī attiecās uz Tevi, bet Tev jau tulīt atmiņa būs tik pat slikta kā sarūdzis piens. /Vakardienas situācija/ Tev specos vajag 5-7 min lai saprastu ka spēlētājam ir wh , kurš vienkārši skatās sienās un velkā pric, bet šeit nav runa par to . 

Runājot par statiem, tas ir tikai pašsaprotami, ja Tev ir vairāk punkti tie nāk grūtāk un grūtāk, un hlstats ir domāti tam punktu sniegums rāda prasmes, līdz ar to cilvēkiem ar mazāk punktiem ir jāsaņem lielāks punktu skaits kā Tev. Tādi ir šie stati un tos izlabot tā nevar. Parastie stati ir ''ļevie''.

Par adminiem, pēc topic spriežot mēneša laikā ir saņēmuši acc šādi cilvēki.

1. Gloxcked +/- 8h = 270 kills,  270 min-  šādu killu daudzumu var dabūt no 4-5 h laikā, kur paliek 3.5-3 h !?

2. Krank +/- 6 h = 320 kills 320 min-  - šādu killa daudzumu var dabūt apmēram 5-5.5h  , šeit ir viss kārtībā skatoties pēc statiem.

3.gucci Aktivitāte sen jau pazudusi.!

4 .[TM] Go0dFather 3h pa nedēļu aktivitāte

5. Daddyhome /vecais labais/ -3h pa nedēļu - 100 kills- To var dabūt pa 1.30h puse laiks apmēram specos.

Tikai skaitļi un dati , nekas tāds. 

Pielikšu ka vidēji minūtē prasmīgs spēlētājs uztaisa apmēram 1 kill. Un adminiem ir tādiem jābūt. 

Nerunāšu par tiem kuriem ir pieejas no web banlistam, jo viņi arī strādā no website.

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 20:12
0
post

Es īsti neredzu labumu no tā ka tiek runāts par adminu aktivitāti, ja jau tiek darīts maksimāli viss iespējamais lai atrastu gan jaunus adminus, gan noturētu esošo aktivitāti.

Ja būtu kandidāti starp ko izvēlēties, un varētu atlaist kādu uzreiz kā pasliktinātos aktivitāte - tas tiktu darīts, bet tā vietā kāmēr nav kas aizstāj, tiek dotas maksimāli daudz iespējas, pagarināti test peroidi utt.

 

Secinājumi:

1. Lai uzlabotu aktivitāti jārīko "gaļas vakarus" katru dienu noteiktos laikos.

2. Vajag jaunu veidu /konk konkursus kuros uzvarētu ne tikai skilotākie spēlētāji, bet arī citiem būtu iespēja uzvarēt.

Krank
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 17h 19m
Redzēts 20. martā, 17:06
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 20:27
2
post

Chemij, kā agrāk dzīvoja serveri bez šī puskartes moda? Ja dd2 piem. 3CT paņem katrs pa awp, tad 4 spēlētājiem T komandā nav izredžu, bet ja ir full karte, tad vēl var izvilkt. Tad piedāvājums likvidēt awp, scout 1/2 map mode.

Es neredzu citāta pogu. Piedāvāju pielikt citāta pogu pie katra pousta.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 20:30
0
post

Agrak bija plugins kurs lika mainīties kartei uz 2x2 vai lielo, katru reizi ka tika sasniegts noteikts speletjau daudzums.

biezi gadijas ka bija jaspele pailgi maza karte milzigam daudzumam speletaju, ka ari otradi, vairs tadas problemas nav.

Runajot par awp - tikko jau par to bija topiks - tu uzskati ka lidzko serveri paliek mazak ka kadi 10 speletaji, ka awp butu jaizmetas uz zemes? a ja cilveks kraja ilgi prieks ta, vai ari ka tu vispar gribi skilaram pateikt to ka nevar spelet ar kadu ieroci, ja vinsh ir no cw radis spelet gandriz tikai ar awp? es personigi shim pavisam nepiekritu, un uzskatu ka awp ir dalja no speles, un ar to ir nevis jakritize kas shauj, bet pasham jamacas shaut vel labak :D un tas ka awp nevar nopirkt kad ir X speletaju, ta man liekas ka tieshi forshi ka esoshie vel var pacinities par tiem awp kuri palika uz zemes, ta gandriz vai sanak ka papildus misija

Citāda poga sarežģiti sataisāma, pagaidam nebūs. Agrāk biju par to domājis, līdz sapratu cik čakarīgi sataisāms. :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 19. aprīlī, 20:31.

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 20:37
0
post

Izbanot Gloku permā lai beidz banot cilvēkus 

Pagaidīt kad vasara beigsies un tauta nāks atpakaļ pie pc , jo tagad sācies siltais laiks , cilvēki iet ārā izbaudīt viņu.

Jaunus konkursus

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 20:42
0
post

Da neiet neviens ārā baudīt silto laiku - cauri parkiem gāju šodien, neviena tur nav, pa ielām arī neviens neiet, šodien pūš auksts vējš, vot izskaidro man to :D

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 20. aprīlī, 09:42
0
post

Es neteiktu ka tikai kickaa ar to ir probleemas, principaa neviens lv serveris vairs nav piepildiits, paaraak daudz jaunu speelju uz ko tauta pavilkusies.

Viena ideja gan man ir - pasuuti uzliimes stickershopaa KICK.LV CS 1.6 - DD2.KICK.LV, atsuuti man , izliimeeshu pa visu rajonu, lai siikie no skolaam ejot redz un maajaas atnaakot brien shaut :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0