bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
2
topic
sūdzības par administratoru! rahhtw
ItsThatGuy
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 3h 54m 36s
Redzēts 2020. gada 15. novembrī, 01:26
Pievienots, 2018. gada 07. jūnijā, 17:55

1. Es ar draugu spēlēju "Base Builder" un ienāca administrators "rahhtw" tad sākās pirmais mač. vins winneja, tad es uztaisiju lidzigu vina bazei un tad kadas 1 min raunda vins slayoya manu komandas biedru tad mes sākām prasīt kāpēc, bet viņš neatbildēja un tad noslayoya savu komandas biedru un tad vins teica lai naku rakstīt sūdzību un kad nācu viņš man uzlika 30 min banu!

2. Tas notika 17:29 kad viņš mani nobanoja demo man liekas, ka nau!

3.

81.198.190.83

 

4. sūdzības par "rahhtw"

5.Ja viņš paskaidrotu ko es izdariju laigan es dariju visu ko viņš es būtu apmierināts! un viņš teica lai es eju uzreiz sudzibu un tad mani ban par misijas nepildisanu

6. tas notika mapē  "bb_corners7"

7. tas notika serveri bb.kick.lv

Tessa&Hardin
Skatās lietotāju
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12825 atbildes forumā
Online: 264d 21h 30m
Redzēts pirms 25 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. jūnijā, 18:14
0
post

Ļoti žēl, ka Tev nav demo. Mans demo. Demo var atrast savā cstrike mapītē ar nosaukumu kick_bb.dem

1. Serverī ir pieejama tāda opcija kā /rules.
2. Mēs arī varam noteikumus izlasīt šeit.
3. Tu  un tavs draudziņš pārāk daudz lamājāties, katrā teikumā varēja saskatīt šos simbolus ******.
4. Mēs ieejam noteikumos un atrodam 12. punktu un tur ir rakstīts:
12.Aizliegts atrasties uz vienas bāzes ne vairāk kā diviem cilvēkiem. Sods - Slap/Slay
     12.1. 
Ja ir mazāk par 10 cilvēkiem tad nevar celt kopā bāzes. Sods - Slap/Slay
 5. Ja mēs runājam par manu otru slay'u, kur noslay'oju savu komandas biedru, tad atrodam 13. punktu un tur rakstīts:
13.Aizliegts šaut pa citām bāzēm, ja uz tās atrodas cits CT. Nedrīkst palīdzēt. Sods - Slap/Slay
6. Tu jau zini, ka zombijiem (ts) ir obligāti jāpilda misija. Es Tevi slapoju vairākas reizes, bet no Tevis ne miņas ne ziņas. Līdz ar to sekoja 30 minūšu bans par noteikumu neievērošanu. Tāpēc iesaku ''spēles laikā'' nerakstīt sūdzības.
7. Vienīgais, ko es varēju izdarīt, ir paskaidrot Jums abiem diviem, kāpēc pārkāpāt noteikumus, bet tai brīdī man to galīgi negribējās darīt, jo Jūs mani apsaukājāt. Attieksme rada attieksmi, ne tā?

EDIT: Redzi, Tu atkal mani nolamā. Manu demo noskaties, lūdzu. Es visu Tev jau paskaidroju un pateicu. 

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2018. gada 07. jūnijā, 19:33.
ItsThatGuy
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 3h 54m 36s
Redzēts 2020. gada 15. novembrī, 01:26
Pievienots, 2018. gada 07. jūnijā, 19:30
5
post

Nu tu jampampiņ ja ne vairāk kā 2 cilvēki mes rur bijām tikai 2 un jo tadus AD kā tev vaidzētu izmest un tu pat savu komandas biedru slay par neko vins nešāva pa tavu bāzi, un es tevi dirsties yo tu mani nosauci pa sīko tu *****

Pēdējo reizi rediģēja ItsThatGuy, 2018. gada 07. jūnijā, 19:31.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 3h 3m
Redzēts Vakar, 22:54
Pievienots, 2018. gada 08. jūnijā, 14:03
0
post

Sākumā viņš noslay'oja otru ct, jo  jūs bijāt 2 cilvēki vienā bāzē un tas ir aizliegts, ja nav serverī 10+ cilvēki.

Pēc tam, kad rahhtw bija ct, viņš noslay'oja savu komandas biedru, jo šāva pa citu bāzēm kas arī ir aizliegts.

Tu tiki banots, jo nepildīji misiju, viņš sākumā tevi paslapoja, bet tu atcirti uzreiz "atšujies nub", viņš pildīja savus admina pienākumus un izbanoja tevi par misijas nepildīšanu.

Priecājies, ka nedabūji ilgāku banu par to, ka lamājies. :pp

@Rahhtw, Nākošreiz, kad prasa par ko slay vai kaut ko tamlīdzīgu, tad arī vienkārši pasaki, lai nesāktos nekādas scēnas kā tagad, nav takš tik grūti pateikt iemeslu. 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0