bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
2
0
topic
Ieteikumi @GG
xVeins
Lietotājs
Veins
251 atbildes forumā
Online: 10d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 23. decembrī, 01:36
Pievienots, 2018. gada 25. jūnijā, 21:12

1. Noņemt botiem winstreakus, agrak kad speleju gungame reali bija viens vienīgs goal, būt cilvēkam kam bija lielākais killstreak. Un 500+ uzvaras botam, njaam...

2.Autobalanss, tas ir actually frustrating kad tu spele 52-17 un tevi pārmet uz pretinieku komandu kura dēļ taviem naža killiem un vispar killiem sāk atpalikt. Gg spēles nav tik ilgas tāpēc jautājums, kāpēc team GG ir autobalanss. Vienkārši sametat spēlētājus random komandās un neļaujat pāriet...

Protams gg zadrotus prasīšu izteikties uz šo, un nevis tos kuri nespēlē gg

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 21m
Redzēts Vakar, 20:50
Pievienots, 2018. gada 26. jūnijā, 00:50
0
post

1. Piekrītu. Patiesībā tie boti ir tāda viena sūdīga padarīšana. Ielikti tikai tāpēc, lai uzpumpētu reitingus serverim. Kad beigsies boost un serverī ies pārsvarā tikai latvju bāleliņi, tad tie boti drīzāk atbaidīs cilvēkus, nekā piesaistīs. Protams, vidēji serverī ar botiem "būs vairāk tautas", bet, no kopskaita atrēķinot nost botus, serverī būs mazāk īstu spēlētāju nekā tad, ja botu nebūtu. Atbalstu.

2. Tas tā ir, bet, ja tā balansa nebūtu, tad dažkārt baigi bēdīgi iet komandām. Ir pierasts, ka solo gungame tas transfer neko neietekmē, bet šeit uzreiz sāpīgi, ka esi tādu vezumu pienesis komandai, pret kuru tevi transfero. Tomēr labāku risinājumu nevienlīdzīgām komandām es neredzu, tāpēc esmu pret.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. jūnijā, 10:12
0
post

1. Visam piekrītu, no manis par.

2. Vieglāks risinājums- Uztaisa tā, līdz ko ienāk serverī tevi iemet random komandā. Tas nozīmē, ka pats komandu mainīt nevari.

Image result for Unicorn Gif signature

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 20:06
0
post

1. Jā, protams.

 

2. iedošu piemēru: spēlē 5x5 spēlētāji, 1 terors iziet, terori lidz ar to sak strauji zaudēt, tāpēc iziet ārā vēl kāds terors, jo apnīk zaudēt, tā pa 1 "īso" gungame matchu var zaudēt pusi spēlētāju. Pēc tam nākamā kartē pēc tādā paša principa vēl pusi no puses zaudē. Tikai retais ir gatavs cīnīties līdz kartes beigām kad viņu komanda acīmredzami zaudē, balanss vismaz dod lielas iespējas pieraut, nevis ka vnk zaudētājiem jaāpadodas un jāgaida kad karte mainīsies. Es esmu pret, ja vien nevariet izdomāt alternatīvu tam ko darīt pret situācijām ka neviens nespēlēs zaudētākju komandā.

 

 

Amaterassu
Lietotājs
eL.
73 atbildes forumā
Online: 4d 20h 54m
Redzēts 2021. gada 07. oktobrī, 19:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 21:46
0
post

Ir atkarīgs no spēlētāja, par piem. Man vienalga kurā komandā spēlēt, es varu spēlēt pie zaudētājiem un gūšu lielāku kaifu cenšoties uzvarēt, nekā spēlējot par komandu kura ūber dominē par otru. ;) 
Par botu win streak - In deed. Jo pat labāko no labākajiem TOPā var ķemmēt ārā bots , kas serverī 24 - 7 .. No fun..

Random komandas jau no paša sākuma un rebind m .. Lai cīnās. Es par. 
Kad spēlētājs izlido, viņa vietā ienāk bots - why not. 

GL HF

Lietotāji skatās šo tēmu: 0