bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
8
3
topic
Foruma spēļu Reforma
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. jūlijā, 17:51

Laicīgi pabŗidinu par palielu foruma spēļu "reformu"

 

 

Mērķis:

novērst postus bez interesanta/radoša satura.

 

 

Tas attiecas uz spēlēm kurās:

1. nav iemesls izlasīt ko iepriekšējais postotājs ir rakstījis vai ko atbildēja uz tavu postu nākamais postotājs.

2. atkārtojas atbildes vai arī visa spēles norisa sastāv no vienkārši kaut kā iekopēšanas

3. kur posti ir ļoti līdzīgi viens otram, vai arī kur nav daudz variantu ko vispār var postot lai tie nesāktu atkārtoties.

dažas spēles tiks atstātas ar vecajiem noteikumiem ar vienkārši samazinātu xp - piemēram: skaitam līdz 100000 spēle.

 

Kā tas tiks darīts:

1. Daudzas foruma spēles tiks aizvērtas un ievietotas ar jauniem un grūtākiem noteikumiem

2. tiks palielināts xp cik tiks dots šajās spēlēs

3. būs neliels updeits kurš limitēs tik cik bieži 1 cilvēks varēs postot tajā topikā, lai šo xp varētu savēkt retāk, un lai tajā būtu interese iet iepostot, nevis ka 3 cilvēki papostos uz riņķi ik pa paŗis minūtēm un dabūs vairāk xp no tās, cik dabū parasts lietotājs kurš ieposto 1x dienā, pa vesalu mēnesi.

 

 

Kad?

Pakāpeniski aptuveni 1 nedēļas laikā no šodienas.

Šajos topikos būs izceltā veidā rakstīts ka  tur ir jauni noteikumi, un links uz šo topiku.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 06. jūlijā, 17:59.

MKs'Powa
Jauniņais
Kanēlis.
199 atbildes forumā
Online: 1d 23h 4m
Redzēts 2023. gada 23. janvārī, 07:59
Pievienots, 2018. gada 06. jūlijā, 17:55
0
post

Esmu PAR. Būs interesantāk un iespējams grūtāk savākt exp / money. Lai izdodas. :)

EXIT.-
Lietotājs++
disappointed
1624 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 2023. gada 18. jūlijā, 21:26
Pievienots, 2018. gada 06. jūlijā, 18:04
0
post

Es PAR. Nevarēs uz ātru prātu tur spamot. Un tik ez postot.Tāp pat būtu interesantāk, tagad haoss pilnīgs :D

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. jūlijā, 18:12
1
post

čo    za    hrenj?

Slikta ideja, man nepatīk

Daudzas spēles tiks aizvērtas, a tu jaunas izdomāsi?

 

 

 

Latvians
WAR3 Admins
V.I.P.
Papucītis
Test Admins
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12153 atbildes forumā
Online: 451d 15h 14m
Redzēts Vakar, 22:55
Pievienots, 2018. gada 06. jūlijā, 18:45
0
post

Man vienalga, man 21lvl, yolo.

Bet var mēģināt jā. 

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5307 atbildes forumā
Online: 130d 5h 39m
Redzēts Vakar, 23:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. jūlijā, 18:59
1
post

ā tomēr ieklausījies manā ieteikumā,

es viennozīmīgi esmu par,70% no tām spēlēm ir sūdi kas promot'o spamu,tā nav aktivitātes izrādīšana forumā,bet diršana; diršanas pēc.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12531 atbildes forumā
Online: 261d 1h 41m
Redzēts pirms 4 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. jūlijā, 19:22
0
post

Foruma aktivitāti uztur spams, kas sastāv no foruma spēlēm. Ieteiktu sadaļā ''Foruma spēlēs'', vispār nedot skaitīt klāt xp, jo tas ir bezjēdzīgs spams, kurā netiek palīdzēts komūnam ar kreatīvām idejām.

Esmu par, lai slēdz ciet vecās neaktīvās un spēles, kurās atkārtojas vārdi.
Piemēram:
* Vecās neaktīvās - Interesantākais ieraksts (pēdējais posts 7. jūnijā) ; Jautrais tirdziņš (pēdējais ieraksts 5. maijā) <--- būtībā visas spēles, kuras sākas ar 4. lapu.
* Spēles, kurās atkārtojas vārdi - Nosauc Chemija īpašības ; Ēdiena kauja ; Ko Tu gribētu mainīt Latvijā <--- Visās vārdi pa lielam atkārtojas. Īss piemērs: 1) spēlē biežākie vārdi ir resns, Garš. 2) spēlē par ēdiena kauju tur uz riņķi vārdi ik pa laikam atkārtojas. 3) mainīt Latvijā visbiežākie vārdi ir ceļus, valdību, skolas u.t.t.

Izejot no šī visa, arī būs daudz grūtāk tikt pie xp un pie LVL, ja atņemsies dažām foruma spēlēm xp nost. 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. jūlijā, 20:29
0
post

Tu pats esi teicis, lai paspamotu foruma spēlēs, lai paceltu aktivitāti, bet tagad tu centies ieviest sistēmu, kas liegs šādā veidā pacelt aktivitāti, kas notiek? Nav jāievieš nekādas reformas, vienkārši visas aktīvās spēles ir jāparskata un jāizlabo noteikumi tā, lai būtu interese tajā piedalīties nevis randomā paspamojot un savācot xp.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. jūlijā, 22:45
0
post

Зубенко Михаил - jā, es pats no šobrīdējām spēlēm izdomāšu jaunas, vai arī pats izdomāšu, tas nav nemaz tik grūti ja tam nopietni pieiet.

Empress - šis bija aktuāli jau gadus atpakaļ, tu tikai pacēli tēmu kura jau sen bija izplānota, vnk tas kas ir mainījies pēdējo pāris mēnešu laikā ir ka aktivitāte topikos uz uzlabojusies, un tai vajadzētu noturēties arī ja nevarēs tik viegli spamot, ja par to dos pienācīgus xp bonusus, agrāk šāda veida attalgošana nebija iespējama, līdz ar to vnk strikta postošanas limitēšana, bez nekā pozitīva vnk nobeigtu forumu.

⛔соси мой бич - jā, bet tas bija pasen un daudz kas ir kopš tā mainījies, kā arī - ar ko būs sliktāks tas ka es pateiksu lai ieposto spēlēs kurās ir labāks saturs, kā agrāk teicu lai ieposto spēlēs kurās nav tik labs saturs. Šis jau nenozīmē ka nevar vairāk postot.

 

Glavenais ko izsecināju jau pirms pirmo spēli aizvēru ir ka:

1. Pirms nebūs pabeigts tas ka noteiktās foruma spēlēs būs lielāki attalgojumi, lai tā vietā lai kāds justos ka tagad būs grūtāk dabūt xp, lai būtu vnk redzams ka ir jāmaina satura veidu kādu jāposto to dabūtu.

2. Būs virs čata links kurā būs īss saraksts ar šobrīd aktīvajām spēlēm ar attalgojumu apmēru un kodolīgi uzdevumu, lai foruma spēles būtu pārskatāmākas.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 06. jūlijā, 22:50.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3431 atbildes forumā
Online: 130d 22h 19m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 06:56
0
post

Empress: "70% no tām spēlēm ir sūdi kas promot'o spamu,tā nav aktivitātes izrādīšana forumā,bet diršana; diršanas pēc."

Neticēsiet, bet šis ir būtībā tas pats, ko gribēju teikt. #pretspamu

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 6h 7m
Redzēts 17. martā, 17:49
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 20:42
0
post

"novērst postus bez interesanta/radoša satura."

Ironiski, jo Tu Chemij esi viens no tiem kuriem Dāvanu spēlē ir tās trulās atbildes - pārdodu, izmetu, atdodu.

 

Gribi slēgt spēli ciet? Slēdz šo ciet.

https://www.kick.lv/forums/topi…-brivaja-laika

Tai jau sen bija jābūt ciet, jo 20 lapas ar pārkāptiem noteikumiem.

Pirmajās divās lapās var redzēt pareizus postus dažus, varbūt kādus 10 postus no 20 lapām.

Tur ir jāuzraksta savs hobijs/nodarbošanās un par to jāpastāsta īsā teikumā, bet tur tik ir - eju, dzeru, sanarkojos, guļu, ēdu, utt.

Kaut kāds stulbums. Varbūt var piedot ja pasaka tik hobiju un nepastāsta, bet pie velna tos kuri saka vienkāršākās cilvēka rīcības, lai izdzīvotu.

Paskatieties 13 un 19 lapu, Chreepy 19 lapā 4 reizes min Dzeru, dzeru, dzeru, dzeru. Truls spams. Un tas nav tikai no vina, ari no citiem. Tur masivus warnus varetu likt un banot visus, bet labak to nedarit.

Vienkārši slēdzat to spēli ciet.

            

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 20:50
1
post

Enemij

Pieņemu ka tu spried pēc kādiem 2 postiem kuros man nosauca preces kuras mani nekā nesaista un nevar saistīt, ka tāpēc ka es ievietoju pāris sliktas atbildes, ka tagad to ir jāizceļ topikā takā es visās spēles spamotu gandrīz vienmēr. Manas atbildes tajā spēlē ir tieši vidēji visgarākās no visiem kas tajā spēlē piedalās. Ļoti ļoti bezjēdzīga un nevietā kritika, esiet laipni aicinats šo kritiku iebāzt sev kaut kur.

Spēles ko aizvērt - paldies, es pats eju cauri visām spēlēm sākot no vecākajām, man ar to nevajag palīdzību.

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 20:53
0
post

Protams ka par, jo es dažreiz ienāku un visa labā puse ir no viena nabaga nospamota :/ Varētu arī ieviest to ka atbildi topikos var likt ik pa 10 minūtem, Lai nav tā ka kāds ienak un visur tik spamo bezjēgā

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 20:56
0
post

Prometāj - īsti nesapratu ko tu domāji ar tām 10 minūtēm:

1) ka 1 cilvēks nevar postot 1 topikā biežāk ka reizi 10 minutēs? ( ja tā, tad laika limiti jau tiek likti šobrīd foruma spēlēm, katrā foruma spēlē šīe limiti un postu intervāli ir savādāki )

2 ) Ja tu domāji ka 1 cilvēks var postot tikai 1 postu visos topikos 10 minūtēs, nu tad tas ir baigais bezsakars, kas nozīmētu ka cilvēks visu liaku ko pavada forumā, vnk sēdētu bezdarbībā un gaidītu līdz paietu tas laiks

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 07. jūlijā, 20:57.

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3546 atbildes forumā
Online: 18d 1h 9m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 18:54
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 21:05
0
post

Īstēnībā es par, jo vismaz Latvians vairs tik ātri savu levelu neuzkačās:D.

Mjā , jo LVL sitēmai nav jēgas, visi ātri sapostoja un visu dabūja, bet ja jau būtu bijusi ātrāk šāda ideja, tad vismaz nebūtu citiem tik lielu līmeņu, bet jā, es PAR.

Мишка
Jauniņais
V.I.P.
Demons
4264 atbildes forumā
Online: 56d 5h 31m
Redzēts 2023. gada 23. martā, 21:28
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 09:01
0
post

Piekritu! #pretspamu

P.s. Un nonemt Latvian'am 50% levela! Love u zaļais :)

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 6h 7m
Redzēts 17. martā, 17:49
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 09:17
0
post

Nemuldi chemij. Es tev maijā esmu salicis kādus 6 vai vairak dislike par tavām pārdot, atdot, izmest atbildēm. Tas nav daudz veselam mēnesim, bet tāpat esmu ar citā brīdī licis tev un citiem, ap jūniju man apnika likt, jo tas neko nemainītu. Un pāris reizes esmu minējis jau sen ka tev slikta fantāzija tajā spēlē.

Tev ir garas atbildes, bet rezultats tads pats, garlaicigi bezjedzigs - atdot, pardot, izmest, nolikt. Tas ka garas atbildes tas neko nemaina, ja atbildes tadas defult.

Dāvanas kuras dāvini tālāk - ok, kaut ko jēdzīgu izdomā, tur nekā slikta diži nav.

Un šoreiz tas tik bija kā novērojums, nevis kritika. Ja tu tiko nebūtu kļuvis tik butthurt, es tagad neatbildetu pat.

Bet nu ok, sakam noiet no tēmas.

            

luīze
Skatās lietotāju
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
Foruma spēļu uzraugs
4242 atbildes forumā
Online: 157d 18h 34m
Redzēts pirms 6 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 13:33
1
post

izklausījās diezgan tizli, kad izveidoji šito topiku tbh, bet īstenībā nav tik traki un nav vairs tik liels bezjēdzīgs spams tajās foruma spēlēs #free10xp

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 13:35
0
post

Ticu

Es kad taisīju topiku, es vēl nebiju pats vispār gatavs ka šīs būs tik milzīgas pārmaiņas, bet vienkārši, jo tālāk gāju cauri tām spēlēm, jo vairāk sapratu cik tā situācija ir krimināla, nu ka vairāk 90% postu forumā bija tādos topikos kur lietotāji izdomā postus pa 5 sekundēm.

A tagad jau ir redzams ka katru otro postu atverot ir kaut kas interesants, ko reāli ir pat interese atvērt un izlasīt, baigi forši, un es pieņemu ka situācija vēl tikai uzlabosies

naziits
Lietotājs
141 atbildes forumā
Online: 2d 10h 34m
Redzēts 2020. gada 21. martā, 21:55
Pievienots, 2018. gada 09. jūlijā, 15:45
0
post

Super ceru ka viss mainisies uz labo pusi :)

 

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7266 atbildes forumā
Online: 198d 6h 4m
Redzēts Vakar, 19:28
Pievienots, 2018. gada 10. jūlijā, 10:55
0
post

Good to see those new and interesting games.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0