bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
4
0
topic
♛ Pabaro kickieti ♛
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 21:39

Pabaro kickieti!

Uzdevums:

Pasaki vai tu ēstu to ko ēda iepriekšējais postotājs un vai tev tas garšotu, un vai tu varbūt ēstu kaut ko savādāk, un pēc tam pastāsti pats ko tu apēdi pa visu dienu ( ja vēl neesi paēdis vakariņas, tad raksti ko tu ēdi vakar!! )

 

Paraugs:

Es šodien apēdu:

1. Siermaizes ar kafiju

2. gurķu un kāpostu salātus + zemenes

3. vakardienas kotletes ar rīsiem + saldajā popkorns

 

Nākamais rakstītu:

1. Siermaizes ar kafiju - nav slikti, bet man no rīta patīk apēst ko siltāku.

2. gurķu un kāpostu salātus + zemenes - par maz barojoši pusdienām.

3. vakardienas kotletes ar rīsiem + saldajā popkorns - ņaņam, dod šurp.

( un ko viņš apēda šodien )

 

Norādes:

* Cenšamies aprakstīt garāk - kāpēc mēs to ēstu vai neēstu, vai tu varbūt gribētu kaut ko piekost vēk klāt.

 

 

Šī spēle ir vairāku citu spēļu apvienojums vienā, lai tajā būtu jaiegulda mazliet vairāk radošumu.

Šī spēle ir daļa no Foruma spēļu reformas, kuras mērķis ir novērst postus bez interesanta satura!

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2018. gada 27. augustā, 13:34.

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3558 atbildes forumā
Online: 18d 6h 45m
Redzēts Vakar, 23:11
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 21:50
0
post

Brokasts - kapuchīno karameļu kafija.

Pusdienas desa ar kečupu.

Vakariņas maize, rup maize baigi labā.

Pēdējo reizi rediģēja PANDAROO, 2018. gada 07. jūlijā, 21:50.
Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 19m
Redzēts 21. aprīlī, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 22:05
0
post

Brokasts - kapuchīno karameļu kafija. - Kā teica chemijs, nav slikti, bet es labprātāk dzeru kafiju no rītiem

Pusdienas desa ar kečupu. - No tā var paēst? Desas šķēle bija 5cm bieza?

Vakariņas maize, rup maize baigi labā. - nezinu kas ir rup maize, tapēc nemaz baigi šeit nekomentēšu

 

 

Brokastīs - 2L kola, karbonādes, pringles čipsi

Pusdienās - 6 Aliņi, kaut kāda auksti kūpināta karbonāde <- (baigi labā zacene, var nopirkt Ventavas veikalā), Ķiploku grauzdiņi ar čili kaut ko

Vakariņās - 10 Aliņi (kurus vēl cenšos piebeigt) Pringles čipsi

 

Ralfuuzis
Jauniņais
795 atbildes forumā
Online: 17d 18h 44m
Redzēts 1. martā, 19:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. jūlijā, 22:19
0
post

Brokastīs - 2L kola, karbonādes, pringles čipsi - Manuprāt nav veselīgas brokastis un es tādas negribētu.

Pusdienās - 6 Aliņi, kaut kāda auksti kūpināta karbonāde - Tākā nēsmu vēl pilngadīgs nevarēšu aliņu dzert bet karbonādi es labāk gribētu siltu.

Vakariņās - 10 Aliņi (kurus vēl cenšos piebeigt) Pringles čipsi - Es labāk gribētu maizītes, tēju un pringles čipšus (bez aliņiem)

 

 

Brokastīs - Toster maizes ar sieru, desu un kečupu + melnā tēja

Pusdienas - Cepti pelmeņi mazulīši + melnā tēja

Vakariņas - Atkal toster maizes ar melno tēju

Pēdējo reizi rediģēja Ralfuuzis, 2018. gada 07. jūlijā, 22:20.

 

 

Kanazews
Lietotājs
GanjaMen*
2255 atbildes forumā
Online: 18d 5h 44m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 21:48
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 00:21
0
post

Brokastīs - Toster maizes ar sieru, desu un kečupu + melnā tēja - Šis man patīk un ir gardi no rīa, bet menlā tēja fuj negaršo.

Pusdienas - Cepti pelmeņi mazulīši + melnā tēja - Ir labs, pats to daru. Melnā tēja nē paldies.

Vakariņas - Atkal toster maizes ar melno tēju - Tas pats kas pirmajā. 

 

Brokastīs - Maize ar desu, un pa virsu kafija.

Pusdienāš - Sautējums ar čipsiem. 

Vakariņās - Maize ar salāmi desu.

 

 

 

luīze
Skatās sākumlapu
Moderators
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
4418 atbildes forumā
Online: 170d 4h 24m
Redzēts pirms 13 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 01:59
0
post

Brokastīs - Maize ar desu, un pa virsu kafija - Izklausās labas brokastis, man patiktu.

Pusdienāš - Sautējums ar čipsiem. - Hmm. Sautējums sounds good. Bet kopā ar čipšiem? Hmm, nepatiktu. Patiktu tikai sautējums.

Vakariņās - Maize ar salāmi desu. - Ir labi, bet domāju, ka vajag ko vairāk vakariņās.

 


Brokastīs - nebija tādas, jo gulēju.

Pusdienās - faktiski arī tādas nebija, jo gulēju. bet, kad pamodos uztaisīju maizītes ar kafiju.

Vakariņās - spagetī.

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3558 atbildes forumā
Online: 18d 6h 45m
Redzēts Vakar, 23:11
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 16:31
0
post

Brokastīs - nebija tādas, jo gulēju. - Nu, tad neko.

Pusdienās - faktiski arī tādas nebija, jo gulēju. bet, kad pamodos uztaisīju maizītes ar kafiju. - Itkā labas pusdienas tev gadījušās:D (neguli tik ilgi).

Vakariņās - spagetī. - mmm ir labs.


Brokastis - Kafija, un makaroni ar kečupu.

Pusdienas - Īsti tādu nebija, jo negribējas paņēmu vienu sardeli apēdu:D ,zinu no tā nevar paēst.

Vakariņas - Tādu vēl nav, tad teikšu, ka vakar man bija kafijas ar pienu un maizītes lkm.

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 22:36
0
post

Brokastis - Kafija, un makaroni ar kečupu. - Man izklausās takā pusdienas, es ēstu :D

Pusdienas - Īsti tādu nebija, jo negribējas paņēmu vienu sardeli apēdu:D ,zinu no tā nevar paēst. + rīsi ar kečupu - :est: garšīgi apēst visu

Vakariņas - Tādu vēl nav, tad teikšu, ka vakar man bija kafijas ar pienu un maizītes lkm. + zapte - :est: garšīgi izklausās


Brokastis - Pildītās pankūkas ar gaļu un kafija.

Pusdienas - Kartupeļi frī ar vistas šašliku, kečups un ābolu sula.

Vakariņas - Cepti kartupeļi ar karmonādi.

Pēdējo reizi rediģēja Сhrееру©, 2018. gada 08. jūlijā, 22:38.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 19m
Redzēts 21. aprīlī, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 23:02
0
post

Brokastis - Pildītās pankūkas ar gaļu un kafija. - Pārāk sātīgs ēdiens priekš rīta bt es neatteiktos un arī ēstu

Pusdienas - Kartupeļi frī ar vistas šašliku, kečups un ābolu sula. - Vistas šašliks? Nop nē, man neiet pie dūšaas, frī jā, laps un ābolu sula arī laba

Vakariņas - Cepti kartupeļi ar karmonādi. - Varētu teikt ikdiena, bet ne vienmēr, karoč mans ēdiens :D

 

Brokastis - Pringles čipsi atkal, alus

Pusdienas - Alus, bordertaunas šnicelīte, frī kartupeļi ar kečupu un majonēzi + alus

Vakariņas - Alus, buljona pīrāgi, franču ciabata ar ķiplokiem, hrum hrum kaut kas (aij es te varētu viskaut ko uzskaitīt)

 

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3558 atbildes forumā
Online: 18d 6h 45m
Redzēts Vakar, 23:11
Pievienots, 2018. gada 09. jūlijā, 09:54
0
post

Brokastis - Pringles čipsi atkal, alus - 8/10 ir labas:D.

Pusdienas - Alus, bordertaunas šnicelīte, frī kartupeļi ar kečupu un majonēzi + alus - mmm, alus, alus, lab 7/10.

Vakariņas - Alus, buljona pīrāgi, franču ciabata ar ķiplokiem, hrum hrum kaut kas (aij es te varētu viskaut ko uzskaitīt) - 6/10 jo pīrāgi.


Brokastis - sardele ar kečupu un kafija.

Pusdienas - kafija.

Vakariņas - čipsi, saldējums.

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 32m
Redzēts pirms 2 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 09. jūlijā, 10:28
0
post

Brokastis - sardele ar kečupu un kafija. - Īpaši neietu pie sirds ēst pliku sardeli, kurai prost kečups ir pa virsu. Kafija jā, derētu, bez tās mans rīts nespēj iesākties.

Pusdienas - kafija. - No kafijas nevar paēst, tāpēc vajadzētu vēl kaut ko klāt. 

Vakariņas - čipsi, saldējums. - Kārtējais ēdiens no kā nevar paēst,  būtu par maz un neveselīgi. :sir:

*Brokastīs- Kafija ar Tostermaizēm

*Pusdienās- Cepti kartupeļi ar ceptu olu, saldajā Saspiestas zemenes kopā ar cukuru un pienu.

*Vakariņās- Biešu salāti kopā ar Siļķēm.

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2018. gada 09. jūlijā, 10:29.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12812 atbildes forumā
Online: 264d 18h 18m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. jūlijā, 11:45
0
post

*Brokastīs- Kafija ar Tostermaizēm - Jā, nav slikti, vienīgi kafijas vietā kako, jo es kafiju nedzeru.

*Pusdienās- Cepti kartupeļi ar ceptu olu, saldajā Saspiestas zemenes kopā ar cukuru un pienu. - Obligāti klāt kaut ko vajag piedzert. Un prasās kāds salāts.

*Vakariņās- Biešu salāti kopā ar Siļķēm. - Vot te jau vajag ceptus kartupeļus un protams arī padzerties.

=====================================================================

Brokastīs: Tēja + siermaizītes
Pusdienās: Maltās gaļas tako ar biešu salātiem + kefīrs.
Vakariņās: Saldējuma kokteilis + uzkost klāt ''snicker'' batoniņu.

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2018. gada 11. jūlijā, 12:05
0
post

Brokastīs: Tēja + siermaizītes - es brokastīs tieši to pašu ēdu:D 
Pusdienās: Maltās gaļas tako ar biešu salātiem + kefīrs. - apestu visu, garšīgi izlausās :est:

Vakariņās: Saldējuma kokteilis + uzkost klāt ''snicker'' batoniņu. - ar batoniņu negribās, gribētos klāt kūku :est:


Par vakardienu:

Brokastis- Tēja+ desmaizes.

Pusdienas- Makaronus+ ceptu cūkgaļu+ apelsīnu sulu

Vakariņas- Makaronus+ kečups+ marinētas gurķis

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3558 atbildes forumā
Online: 18d 6h 45m
Redzēts Vakar, 23:11
Pievienots, 2018. gada 12. jūlijā, 14:05
0
post

Brokastis- Tēja+ desmaizes. - mmm, ir labs.

Pusdienas- Makaronus+ ceptu cūkgaļu+ apelsīnu sulu - izskatās kāds te garšīgi bija paēdis:D. IR labs.

Vakariņas- Makaronus+ kečups+ marinētas gurķis - marinēti gurķi man ne tā, bet dažreiz gribas pie sirds kādu sālītu vai marinētu gurķi.


Brokastis - Cepta gaļa.

Pusdienas - Biezpiens ar baltmaizi.

Vakariņas - neēdu lkm, jo negribējas(vakar) Ā nē, tēju izdzēru ar sviestmaizi.

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2018. gada 12. jūlijā, 14:21
0
post

Brokastis - Cepta gaļa. - Kādreiz būtu teikusi: ņammmm, bet tagad saku , ka man priekš brokastīm ēdiens par treknu.

Pusdienas - Biezpiens ar baltmaizi. - Hmm, Biezpiens ir garšīgs, bet, labprāt, baltmaizi nomainītu pret kādu dārzenīti.

Vakariņas - neēdu lkm, jo negribējas(vakar) Ā nē, tēju izdzēru ar sviestmaizi. - ļoooti, interesantas vakariņas, arī esmu izmēģinājusi. Ir oky, bet neveselīgi. :D 


Brokastis: Augļu salāti + zaļā tēja

Pusdienas: Vistas fileja ar gurķu,tomātu salātiņiem + Saldējuma kokteilis

Vakariņas: Plovs ar vistas gaļu + gurķīši + Zaļā tēja


Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2018. gada 12. jūlijā, 14:32
0
post

Brokastis: Augļu salāti + zaļā tēja -Ēstu, bet gribētos klāt gaļu.

Pusdienas: Vistas fileja ar gurķu,tomātu salātiņiem + Saldējuma kokteilis -:est: garšīgi izklausās.

Vakariņas: Plovs ar vistas gaļu + gurķīši + Zaļā tēja -:est: garšīgi izklausās.


Brokastis: Tēja + siermaizes

Pusdienas: Cepti kartupeļi ar maltās gaļas mērci + biešu salāti + ķiršu sula

Vakariņas: Cepta zivs + kefīrs

Amaterassu
Lietotājs
eL.
73 atbildes forumā
Online: 4d 20h 54m
Redzēts 2021. gada 07. oktobrī, 19:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 12. jūlijā, 15:19
0
post

Brokastis: Tēja + siermaizes   - not bad, not bad at all .. skatoties cik daudz siermaizes apēdi.

Pusdienas: Cepti kartupeļi ar maltās gaļas mērci + biešu salāti + ķiršu sula - super labas pusdienas, es tik ķiršu sulu samainītu pret tomātu sulu.

Vakariņas: Cepta zivs + kefīrs - pa "īsu" nav? man vakarā īstā apetīte tik sākas ..

 

 

Brokastīs : Melna kafija, Kelokss "Lion kautkāds tur "

Pusdienās :  Rīsi ar mērci, ķefīrs, Lauku salāti. 

Vēlās pusdienas : Apēdu Kas palika no pusdienām :D - skills , vienmēr pa daudz uztaisīt. 

Vakariņas : Kartupeļi ar cūkgaļās cepeti un svaigu dārzeņu salāti + ķefīrs , saldajā snikerss 

GL HF

ZīLe
Veterāns
❤ScafoTeam❤
Zīle
3934 atbildes forumā
Online: 74d 7h 9m
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 18:28
Pievienots, 2018. gada 14. jūlijā, 18:00
0
post

Melna kafija ir laba, bet tik agri no rita nevar dabut heloksus iekša.

Risi ar mercit varet but superigi vel tas augstais kefirs un salatiņi super.

Vēlejam pusdienam neka vairs nav un negribas est.

Vakarinas kartupeļus ne, bet griķi ar cugals cepeti un salatiem bez kefira.

BROKASTIS. Kafija vainu mena vai balta.

PUSDIENAS GRIĶI AR MALTAS GAĻAS MERCI UN KARBONADI UN SVAIGIEM SALATIEM

VAKARIŅAS Saļankas zupa ar sviestmaizīti.

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2018. gada 14. jūlijā, 18:19
0
post

BROKASTIS. Kafija vainu mena vai balta. Hmm, kafijas vietā labāk izvēlēšo zaļo tēju  un varb kādu auglīti! :)

PUSDIENAS GRIĶI AR MALTAS GAĻAS MERCI UN KARBONADI UN SVAIGIEM SALATIEM Izklausās garšīgi, karbonāde ņamm, bet vistas fileja garšīgāka! 

VAKARIŅAS Saļankas zupa ar sviestmaizīti. Soļanka ņamm, bet sviestmaizītes galīgi neies klāt! :D


Brokastis: Tomātu-Gurķīsu salātiņi ar mazliet vistiņu + zaļā tēja

Pusdienas: Tvaicēti dārzeņi ar šmorētām vistiņām+ Zaļā tēja. Desertā: Crem Brulē

Vakariņas: Burkānu salātiņi + vēlāk augļi! 


Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12812 atbildes forumā
Online: 264d 18h 18m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. jūlijā, 11:34
0
post

@ DarkPrincess^

Brokastis: Tomātu-Gurķīsu salātiņi ar mazliet vistiņu + zaļā tēja - No rīta neprasās vista vai salāti. Pietiktu ar pliku tēju un kādu des/siermaizi.

Pusdienas: Tvaicēti dārzeņi ar šmorētām vistiņām+ Zaļā tēja. Desertā: Crem Brulē - Ēdiens labs, vienīgi pie karsta ēdiena tēju nevajag - labāk kefīru vai sulu. Deserts labs.

Vakariņas: Burkānu salātiņi + vēlāk augļi! - Man negaršo burkānu salāti. Pietiktu tikai ar augļiem.

=========================================================================================

Brokastīs: Kafija + siermaizītes
Pusdienās: Kartupeļu biezenis ar vistas karbonādi + grieķu salāti + padzerties apelsīnu sula.
Vakariņās: Saldējuma kokteilis.

Kanazews
Lietotājs
GanjaMen*
2255 atbildes forumā
Online: 18d 5h 44m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 21:48
Pievienots, 2018. gada 16. jūlijā, 08:19
0
post

Brokastīs: Kafija + siermaizītes - Ļoti labi nesūdzēšos. 
Pusdienās: Kartupeļu biezenis ar vistas karbonādi + grieķu salāti + padzerties apelsīnu sula. - Tak šitas 100 iekrīt vecīt iedo man ar šo trako komplektu. 
Vakariņās: Saldējuma kokteilis. - Ne īpaši vakaros saldējumu. 


Brokastīs: Kafija + maize ar medu. 

Pusdienās: Vafeles + končas + alus. 

Vakariņās: Neko tikai šķidrāas vielas. 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 283 ( 4619 skatījumi )
Fēnikss, alska, Tessa&Hardin, Nurmachimaevmakachev, beijbe_, 575, SintijaL, Kiwi :], Bridzaa, Zane, cruelcin, Pīļuks, Minnia, bnation-, Klaus, din1ja, Сhrееру©, Mežpils, MENDIJA, Purpel, KrievuJakudza, Kamiks, knejvs, pigmi , Hybrid Minds, **Nezināmā**, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Dinčaa, HSkill, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., sсhoKKur-, - З Л О -, duum, Hazard, BANZAI, BARBARIAN, Canep, Snuff, activision, medalus, radžiņš, Naft'līns, hermis, RushFuck, Wunderschlange, Vienki, Kraapaals, kon4, Sniedzinjsh, Lauriitis, PooKa, Enemijs, prote1ns, C0ppy, concijs, Kosmoss., Obijs, Pickle Laura, auns, Bavility, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Bu4haa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, VILKNADZIS, ILL BILL, Ethe, krish_im back, Latvians, NunCe, jollylv, Lamba, bitchzzzz, Yakuza, exe, aim.ru~~~~~, Šņabītis, Venta, jevrika, black cobra, ethereum, SniegaRausis, Flabijs, Amors, Kriksons, dzēsts profils, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., tomts, magisterial , Fruzenty, Swizy, RagnaR, 2nf*, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Jon Snow, nenshuks, kakaataajs, `Barbija`, Lacz, **MoHiTo**, akasi, enrico, HUSEINS88, 🌿🌿🌿, lainNy, latvietis75, who`s who, MA1M, Flak3, è’lei, Chemijs, NoBodijs, arthurqee, Em4a, cheburashka, sofc?, JērsA, Laggato, cruelcin šļura, Diademantus, socket.io, bEEEr, Critikalz., Haskys`, Pilots, tenblunt, Dalī, Erlends, malbaro, keni, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Vaaveriite*_^, Witch, 47th, `dd, ScoRp1oN^^, SiGoNs, Cietvīrs , toxicated, SINCAS_MONSTRS, paseeta, Vandalists, Rolković, John Doe, nezinits, PikaChu, ALLAHS, _Mazaiss_, tuis, Smaiča, WizKhalifa*, *DIY*, Jackass3D, Wukong, SycyS, santiz, Strelnieks., hehegeeva, bullets aim far, pankuksh, Gloks, WickedLady, riko, Uksors, Fūdiņš, Mǝrcury, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, agaa, Mohit, ANormalStick, Go0dFather, Mr.Wii, NewBoy, CuLt., Haiduk, HaRZz, FireFun#TnT, Loski, peh, eena, Džamals, wBc* | Tapke, Lauku puika a.k.a hnc. , kaifotajs!!! :D, FIN., Snicker, MrColt , Remember-ME, Violexy, ForettiFAMILY , shaize_, aaaaaaalise, freezy, ZeltaBlack, Lamik, aimbatten (;, Daavis_, Eskazvers, Xtcent, Peak, djonja, yostu, Rose, Cipsijs, asdf, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Rubax, Incorrigible qwz, ZombikOzy, Šķidrais Ēriks, 2+2=4 fikss maten, mimiC, cookies, QueenPiper, LaQ, король мажор, Hennessy-, Prometajs, 0blivionx, Grizzlijs, EXIT.-, KickMan Kick, Lachubliezejs, Milky, gucci, Apocalypse, nolodžik, nxo badabum, Capture, Just_lt, Chemp1k, Ralfuuzis, Ha3E, scarlxrd, AndisKoks, Ridgefub, unn4m3d, Beyondz, Sajma, StaFFорд, Zapturo., wavy.g, Kubi, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, vhlamiwwu, audzeknis, Midžets, ES`CAPE, STAKLA, ZīLe, MateYz, unknown-, EddieLV, ketamine, Kanazews, Wolfyy, meņku astīte, Zaņuks, PANDAROO, Jogijs, Hvz, Columbus Georgia, maar4a, blonda, Amaterassu, Gamora, Ingucci, LOSTZ, OksanaFen, Lakrica, andrisptrs, no-legal, Мишка, Saldenieks, thestyle, Ruf, luīze, EvE, h2o, REDFOO, ⛔lolwut?, G$ SHOOTER