bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Guess Who?
3
0
topic
Guess whose pet?!
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 16h 7m
Redzēts pirms 25 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 09. augustā, 19:06

Sveicināti kicka iemītnieki.
Sēžot un aiz garlaicības neko nedarot izdomāju, ka varētu izveidot kādu interesantu spēli, tad nu iedomājos, ka varētu veidot Guess whose pet!? foruma spēli, kura ir ļoti līdzīga "Guess who?!" spēlei.
Guess whose pet? vadīšu es pats, viss, kas jums ir jādara ir jāiesūta man sava mājdzīvnieka bildes. Noteikti, ka lielākā daļa jau zin šos noteikumus, bet pastāstīšu pagaidām īsumā, jo dažiem radīsies jautājums kādas vēl bildes? Kāds Guess whose pet!?

Guess whose pet? Jeb "Uzmini kura mājdzīvnieks?" ir pavisam elementāra spēle (ja to par spēli vispār var nosaukt). 
Vienam (vairākiem) lietotājam(-iem) ir jāiesūta sava mājdzīvnieka attēls, tas kurš ir iesūtijis attēlu, viņa galvenais uzdevums pēc tam ir klusēt un neizpaust nevienam to, ka ir kaut ko sūtijis, tad es izveidoju attiecīgo "topiku" kur ievietoju iesūtīto bildi, bet pārveidotu, protams, un pārējiem ir jāmin, kas tas par lietotāju, kuram pieder šis dzīvnieks. Jāmin lietotāja precīzs niks, kuram pieder šis mājdzīvnieks (ieskaitot mazos un lielos burtus).
Tas ir tā īsumā...

Esat laipni aicināti man iesūtīt savas bildes jau tagad.
ps. Oriģinālās bildes tiks pievienotas spēles beigās

[*] Cilvēkam, kura mājdzīnieks ir bildē, atļauts minēt.
[*] Aizliegts iesūtīt bildi kur tavs mājdzīvnieks vispār nav redzams (jeb arī tas nav nemaz tavs mājdzīvnieks).
[*] Stingri aizliegts noniecināt un apvainot bildē redzamo mājdzīvnieku, pretējā gadijumā stingrs sods. :nez:
[*] Cilvēks, kura mājdzīvnieks ir redzams bildē, aizliegts atklāt sava mājdzīvnieka identitāti.

Tas arī tā īsumā... Visi noteikumi tiks paskaidroti, pirmajā "Guess whose pet?" konkursā.

Balvā varēs iegūt 300xp.


Balva tam, kas iesūtīs bildi būs 1 spins (protams, pēc topika izveides, kur ir tava bilde)

Sūtīt savas bildes varat man privāti foruma vēstulēs.
Tad nu sākam sūtīt un gaidam pirmo konkursu. 

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2018. gada 09. augustā, 19:26.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0