bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
5
0
topic
Aljo!
alov
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 6h 18m 22s
Redzēts 2020. gada 27. janvārī, 15:10
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. novembrī, 09:40

Sveiki, esmu šeit reģistrējies no 15 gada, jau 3 gadi apkārt, bet nu beidzot būtu tā kā laiks sevi iepazīstināt sevi ar Jums. 

Sāksim ar pašu galveno, mani sauc Reinis, esmu 21 gadu jauns/vecs, labi 13. novembrī jau 22, tātad vecs. Šobrīd atrodos Islandē, jau kādu labu laiku, laikam 1.5, ja nekļūdos un šodien 10,novebrī dodos atpakaļ uz Latviju.

Principā esmu jaunietis, kas izbauda to laiku, kas man ir dots, nodarbojos ar vienu sporta veidu, arī šeit Islandē, bet tas te nav tik populārs, bet nu tomēr, šādā mazā valstī, lielāka iespēja tikt kāda pazistamākā komandā, ko arī izdarīju, P.S Runa iet par hokeju. Kopš 2 mēneša kad atbaucu sāku meklēt kur paslidot un ar to arī viss sākās.

Latvijā arī hokeju spēlēju, bet ne tik zināmā komandā ka šeit.

Protams, hokejs nebija vienīgais ko darīju. Tā kā esmu izmacījies auto mehāniku, tad šeit arī to darīju, nopelnīju ar šo specialitāti vairāk kā Latvijā, un šobrīd dodos ar uz Latviju, tikai tāpēc ka ir vēlme atvērt savu uzņēmumu, precīzi automehānikā, bet nu sīkāku informāciju nedošu, tikai zinu to, ka šobrīd naudas ir pietiekoši, lai sāktu ko tādu. 

Tad nu par gemingu:

Principā 1.6 spēlēju jau no kādiem 9 gadiem, pauzes ir bijušas, tāpēc neesmu nekāds pro, skrienu un šauju, kā jau visi, kaut kas sanāk kaut kas nesanāk. :D Necenšos spēlēt, lai tiktu kaut kādos topos, bet gan lai vienkārši pavadītu laiku spēlējot spēli. Tā kā nāk vecums, kas man spēles personigi sāk apnikt, tad baigi neko nespēlēju,

Bieži sekoju līdzi aktivitātem latvijā, sporta ziņām un vispārīgām ziņām. 

 

Manuprāt, es varētu stāstīt vēl un vēl, bet nu pašus pamatus ko vajadzētu zināt par mani esmu Jums pastāstījis.

 

 

Tad nu arī video, lai vieglāk lasīt.

 

SVEIKI KICK :)

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 15h 0m
Redzēts Vakar, 10:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 01. decembrī, 18:14
0
post

Sveicināts,Reini.

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 199d 3h 19m
Redzēts Vakar, 20:10
Pievienots, 2018. gada 01. decembrī, 18:53
0
post

Cau :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0