bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
10
1
topic
Jailbreak Ziemassvētki
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 28. novembrī, 20:36

Attēlu rezultāti vaicājumam “Cash transparent”

 

Sveiki kickieši!

Sākot ar 1. decembri, jailbreak serverī sāksim gaidīt ziemassvētkus. Tātad sākot no 1. decembra līdz 24. decembri, jailbreak serverī norisināsies konkursiņi, kā arī mazi bonusiņi serveros.

Iespējams šī būs neliela motivācija sākt aktīvāk spēlēt JB un tiem, kuri jau spēlē JB, būs interesantāk novadīt pie ct.

Bonusiņus jūs viegli varēsiet pelnīt, galvanais tikai spēlēt.

 

Balvas

 

Interesanti novadīta 1 JB mape - 3k vai 3cīgas

Dienas aktīvākais - cik stundas būs dienā nospēlēts, tik cīgas vai naudu arī iegūsiet dubultā

Nedēļas aktīvākais admins - 20k vai 20cīgas

Nedēļas labākais CT - 20k vai 20cīgas

 Par kādu atgūto veco kickieti atpkaļ JB serverī - 20k vai 20cīgas

Dienas jautājuma atbildēšana kādam no adminiem - 1500$

 

Sīkāka informācija un mazliet noteikumi par katru no ''bonusiem''.

* Interesanti novadīta JB mape - nav fragošanas, izmanto mapes dotās iespējas, utt. Tiks izvēlēts 1 CT, apspriežoties ar citiem adminiem, kuri būs serverī (Maximālais ko cilvēks var iegūt ir novadot 3 mapes.).

 

* Dienas aktīvākais - šo noteiksim pēc /top. Ja sēdēsi lielāko daļu laika specos lai tikai kačātu /top, tad tiksi diskvalificēts no šī punkta uz noteikto dienu, kad negodīgi krāji laiku(Laiku skatīšos 22:00).

 

* Nedēļas aktīvākajam adminam - šis attiecās tikai uz PATSTĀVĪGAJIEM adminiem. Domāju, ka neko nevajag paskaidrot. Cenšamies būt aktīvi un pieskatīt JB serveri.

 

* Par kādu atgūto veco kickieti atpakaļ JB serverī - ar veco ir domāts, cilvēks, kurš agrāk spēlējis JB, bet kāda iemesla dēļ vairs tagad nespēlē un viņš tagad, pateicoties tev, atkal ir aktīvs. Ja kāds ir atgriezies atpakaļ, tad lūdzu tam cilvēkam sazināties ar mani. 

 

* Dienas jautājuma atbildēšana - katru dienu (centīsimies) iepostot šeit pat, topikā, ko katrs cilvēks ir pa dienu ieguvis un pie reizes iepostosim dienas jautājumu, uz kura būs jaatbild adminam.Ar mērķi lai kaut vai mazliet uzlabotu tā cilvēka dienu.Ja serverī neatrodas neviens admins, neskaitot test adminus, tad palūgšu atsūt screenshot man PM.

 

* Nedēļas labākais CT - pavisam vienkārši, saskaitīsim nedēļas beigās kurš CT ir bijis visvairāk reizes interesantāk novadījis un tas arī dabūs balvu.

 

* Adventes konkursiņi - Katru adventi(svētdienu) jailbreak serverī būs mazi konkursiņi, kurus novadīs kāds no jailbreak konkursa rīkotājiem, balvas būs diezgan foršas.

 

* Nedēļas konkursi - Katru nedēļas sākumu sāksim ar jauniem konkursiem iekš /konk, tātad gaidot ziemassvētkus būs pieejami vairāk konkursi kā parasti.

 

*** Centīsimies būt vienmēr JB serverī, lai redzētu, kurš interesantāk vada. Iespējams, ka būs izņēmumi, ka nebūs admini serverī un nevarēs ieskaitīt jums šo punktu. ***

- Protams, ka visas balvas attiecās tikai uz JB serveri. -

Lai saņemtu balvu jāsazinās ar mani 24h laikā.

Vienas dienas iegūtās balvas nesummējās kopā ar citas dienas iegūtajām balvām.

Lūgums lieki nespamot topikā, ja ir kādi ieteikumi vai jautājumi droši rakstat man PM.

 

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 10. decembrī, 17:35.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 30. novembrī, 23:35
0
post

Pirmais ziemassvētku jautājums:

-Kādas ir ziemassvētku tradicionālās krāsas?

 

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 01. decembrī, 22:25
0
post

1.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Gloks - 3, Gru rematcher - 2 Unicorn - 2, Restroe - 1, Murka - 1, Lost - 1, Pilsonis - 1, Jumpybug - 1, Kaprālis - 1, talismans - 1.

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: KTM, Sinca, Player_Fatal, Lost, Kaprālis, Uksors, Jumpybug, Talismans, Mazais Puisītis un Kopas.

-Dienas aktīvākais: GodFather ar nospēlētām 8 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

2.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Ziemassvētku vecītis tiek balstīts uz reālu personu, kāds ir šīs personas vārds?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

 

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 01. decembrī, 22:26.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 02. decembrī, 22:11
0
post

2.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Glox - 3, Kaprālis - 1, Gru - 1, Unicorn - 3, Pilsonis - 1, Talismans - 1, Jumpybug - 1

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: Lost , A4Tech , Dont / deividsd, Mazais puisitis, uksors, Kaprālis, Talismans, Godfather, Gucci King, pilsonis, gru rematcher, ktm, rahhtw, Jumpybug, Unicorn un TwenyHwuan.

-Dienas aktīvākais: GodFather ar nospēlētām 11 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

3.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kāds ir populārākais ziemassvētku gardums?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

 

Kā arī atgādinu ka ar pirmdienu sākas nefragošana!

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 02. decembrī, 22:12.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 03. decembrī, 22:11
0
post

3.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Jumpybug - 3, A4Tech - 1, Kaprālis - 2, Murka - 3, Lost - 1, TwenyHwaun - 3, Talismans - 1, Pilsonis - 2

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: Player_Fatal, Kapraalis, Jumpybug, Mazais Puisiitis, Bazilisks, Gucci King, Matiga, log1c, Lost, a4tech, pilsonis, talismans, gru rematcher, Murka, Ciruliitis, TwenyHwuan, PipinsIsais

-Dienas aktīvākais: Jumpybug ar nospēlētām 11 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

4.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kā sauc ziemassvētku vecīša ziemeļbriežus?(Nosaukt vismaz 4)

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

 

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 03. decembrī, 22:18.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 04. decembrī, 22:08
0
post

4.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Glox - 3, Kickman - 3, Ciruliits - 3, Talismans - 1, Pilsonis - 3, King - 2, Lodziks - 2, Jumpybug - 2, Murka - 2.

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: Wolf , Logic, smok1`, god, legends , talismans, Kickmankick, pilsonis, whoo, Mexx, jumybug,mazais puisits, a4tech, lost, gucci king, Uksors, Hitlers, Player_fatal un rahhtw

-Dienas aktīvākais: Lodz1ks ar nospēlētām 21 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

5.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kas ir Ziemassvētka vecīša palīgi?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 05. decembrī, 22:16
0
post

5.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Ciiruliits - 3, Glox - 3, Jumpybug - 3, Murka - 3, Pilsonis - 3, lodz1ks - 2, lost - 1

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: Hitlers, Lost, Gucci, Player_Fatal, A4tech, Jumpybug, Pilsonis, log1c, Mazais Puisītis, GodFather, gru, ciiruliits, glox

-Dienas aktīvākais: Lodz1ks ar nospēlētām 16 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

6.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kur dzīvo Ziemassvētku vecītis?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 06. decembrī, 22:09
0
post

6.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: TwenyHwuan - 2, Lodžiks - 2, Kaprālis - 3, Jumpybug - 3, Kiwi - 1, Pilsonis - 3, Platais - 2, Murka - 2, A4tech - 1.

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: log1c, Mexx, A4tech, Mazais Puisiitis, Gucci King, Jumpybug, Player_fatal, Pilsonis, tweny, murka, Kaprālis, godfather, Uksors, Gru, KTM, Kickman.

-Dienas aktīvākais: Lodz1ks ar nospēlētām 16 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

7.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kas ir jādara lai nopelnītu dāvanu no ziemassvētka vecīša?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 07. decembrī, 22:30.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 07. decembrī, 22:29
0
post

7.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Unicorn - 3, Tweny - 3, Lost - 2, Jumpybug - 3, Platais - 3, Murka - 3. 

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: Player_fatal, KTM, Murka, tweny, Wolf, MazaisPuisitis, Platais, Logic, Pipinsisais, Mexx, Mareks, Unicorn, Cirulis, Lost, GucciKing, Skyblow, hz, glox, Stone, tupiks, hitlers.

-Dienas aktīvākais: Lodz1ks ar nospēlētām 14 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

8.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kas ir mirdzošākā lieta ziemassvētku vakara?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 08. decembrī, 22:35
0
post

8.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Jumpybug - 3, Murka - 3, Tweny - 3, Platais - 3, lodz1ks - 1, Pilsonis - 2

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: Gru, Platais, Godfather, lodžiks, player Fatal, hitlers, Mexx, Jumpybug, cirulits, murka, tweny

-Dienas aktīvākais: Godfather ar nospēlētām 22 stundām(Nenormāli....).

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

9.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kas tiek cepts dzeltenigi, spīdoš un garšīgs?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 08. decembrī, 22:36.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 09. decembrī, 22:26
0
post

9.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Murka - 2,Lost - 1, Platais - 1, tweny - 2, ktm - 1.

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: Godfather, Murka, wamen, player-fatal, glox, Jumpybug, lost, tweny, ciruliits, hitlers, Uksors, hz, Platais, siirups, ktm.

-Dienas aktīvākais: Sincas_monstrs ar nospēlētām 9 stundām(Super neto tika diskvalificēts, jo lielāko daļu afk bija).

-Nedēļas aktīvākais admins: Protams ka Godfathers(77h skaitot no 1. decembra)

-Nedēļas labākais CT: Jumpybug un murka abiem bija novadītas 19+ mapes(skatoties no 1. decembra)

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

10.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Ko atstāj Ziemassvētku vecītim uz galda pa nakti?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 10. decembrī, 22:01
0
post

10.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Pilsonis - 3, Platais - 3, Gru - 2, glox - 1, Tweny - 3. 

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: platais, aint got no skill, pilsonis, gru, tupiks, a4tech, hitlers, wamen, uksors, tweny, murka, player_fatal

-Dienas aktīvākais: Lodžiks ar nospēlētām 11 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

11.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kādu ziemassvetku filmu rāda pa tv katru gadu ?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 11. decembrī, 22:00
0
post

11.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Cirulitis - 2, Platais - 1, Murka - 1, Jumpybug - 1, Tweny - 1

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst: Kapraalis, rahhtw, wolf, Jumpybug, Murka, a4tech, superneto, tupiks, Player-Fatal, Logic, Gru, Pilsonis, KTM, platais, A4tech, tweny, ciirulīts, 

-Dienas aktīvākais: Platais ar nospēlētām 5 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī.

 

12.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Ar ko sasildamies aukstajos vakaros? 

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 12. decembrī, 22:01
0
post

12.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: log1c - 1, gru - 2, Tweny - 3, Jumpybug - 3, Unicorn - 1

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst:  Pilsonis, Gru, Platais, lost, log1c, Tweny, A4tech, Jumpybug

-Dienas aktīvākais: Lodz1ks ar nospēlētām 6 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī 24h laikā.

 

13.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kurš izgudroja moderno Santa Klausu?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 12. decembrī, 22:01.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 13. decembrī, 22:00
0
post

13.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Tweny - 3, Murka - 2, Glox - 1, Jumpybug - 3, Gru - 3

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst:  TwenyHwuan, Jumpybug, Wolf, Murka, God, Logic, Tupiks, Gru, Tenblunt, Lost

-Dienas aktīvākais: Jumpybug ar nospēlētām 7 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī 24h laikā.

 

14.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Cik gara bija visgarākā ziemassvētku egle kura tika nozāģēta?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 14. decembrī, 22:20
0
post

14.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Kaprālis - 2, Lost - 1.

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst:  Lost, Godfather, Jumpybug

-Dienas aktīvākais: Sinchas_monstrs ar nospēlētām 4 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī 24h laikā.

 

15.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kur un kurā gadā tika izveidota pirmā ziemassvētku pastmarka?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

Tākā šie jautājumi paliek grūtāki, cilvēki kuri atbildēs pareizi tiks apbalvoti ar 3tukstošiem.

Kā arī cilvēki kuri forši novadīs kādu mapi iegūs 4k vai 4 cīgas sākot ar rītdienu.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 15. decembrī, 22:18
0
post

15.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Hz - 2, Venta - 1.

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst:  Gru, hz, Jumpybug, wamen, GodFather

-Dienas aktīvākais: hz ar nospēlētām 6 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī 24h laikā.

 

16.Decembra ziemassvētku jautājums:

-No kā tika radīta pirmā mākslīgā ziemassvētku eglīte?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

Ar šodienu sākot par pareizu atbildi saņemsiet 3k un par forši novadītām mapēm saņemsiet 4k vai 4cīgas.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 15. decembrī, 22:19.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 16. decembrī, 22:14
0
post

16.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Glox - 1, Lost - 2, Jumpybug - 3, Godfather - 1, Pilsonis - 1, Evelins Parkers - 1, Hz - 1.

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst:  Godfather, Unicorn, Lost, Log1c, Wolf, Jumpybug, Glox, Pipins, wamen, Kiwi, Uksors, Matiga.

-Dienas aktīvākais: Godfather ar nospēlētām 8 stundām.

-Nedēļas aktīvākais admins: Protams ka Godfathers(33h skaitot no 10. decembra)

-Nedēļas labākais CT: Jumpybug un TwenyHwuan abiem bija novadītas 11+ mapes(skatoties no 10. decembra)

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī 24h laikā.

 

17.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kur parasti tiek slēpti saldumi?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

Atgādinu ka tagad par pareizu frāzes atbildi summa būs 2k un par forši novadītām mapēm saņemsiet 4k vai 4cīgas.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 16. decembrī, 22:22.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 17. decembrī, 22:10
0
post

17.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Unicorn - 3, Kaprālis - 3, Jumpybug - 2, hz - 1, gru - 2, glox - 2, Murka - 2, Lost - 2, A4tech - 1.

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst:  Pilsonis, Platais, gru, lost, Logic, a4tech, wolf, Unicorn, Uksors.

-Dienas aktīvākais: Jumpybug ar nospēlētām 7 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī 24h laikā.

 

18.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kāds ir vidējais sniegpārslas diametrs?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

Atgādinu ka tagad par pareizu frāzes atbildi summa būs 2k un par forši novadītām mapēm saņemsiet 4k vai 4cīgas.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2018. gada 17. decembrī, 22:10.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 18. decembrī, 22:00
0
post

18.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Murka - 2, Jumpybug - 2, Unicorn - 1, Kapraalis - 2, a4tech - 1, tupiks - 1.

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst:  Uksors,Wolf,Kapraalis, Pilsonis, Unicorn.

-Dienas aktīvākais: Kaprālis ar nospēlētām 5 stundām un 30min.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī 24h laikā.

 

19.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kāds ir pasaules rekords sniega uzsnigšanai vienā sezonā?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

Atgādinu ka tagad par pareizu frāzes atbildi summa būs 2k un par forši novadītām mapēm saņemsiet 4k vai 4cīgas.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 19. decembrī, 21:59
0
post

19.12.2018. Kopsavilkums.

-Cilvēki kuri šodien novadīja interesanti kādu mapi: Unicorn - 3, hz - 1, gru - 3, lost - 1, jumpybug - 2

-Par pareizu atbildi uz dienas jautājumu balvu iegūst:  Gru,hz, uksors, jumpybug, wamen, lost, unicorn, a4tech.

-Dienas aktīvākais: Gru Rematcher ar nospēlētām 4 stundām.

lai saņemtu savas balvas, sazinaties ar mani PM vai serverī 24h laikā.

 

20.Decembra ziemassvētku jautājums:

-Kā sauc cilvēkus kuriem sniegs iedveš nenormālas bailes?

ps. Atbildi iesniegt kādam no adminiem, vai arī noskrīnot atbildi ko esi ierakstijis jailbreak serverī un atsūtīt man to PM.

Atgādinu ka tagad par pareizu frāzes atbildi summa būs 2k un par forši novadītām mapēm saņemsiet 4k vai 4cīgas.

***Ja esmu kādu aizmirsis rakstat man PM.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0