bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
1
topic
Sveiki!
aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. decembrī, 00:40

                                Labrīt/Ladien/Labvakar lasītāj! 

   -Par mani-

Tātad, mani sauc Jānis, esmu no Rīgas, centra. Uz doto brīdi, esmu sasniedzis 17 gadus, mācos Rīgas 6. vidusskolā, 12.klasē. Man ļoti patīk pastaigāties, it īpaši vakaros, pārdomājot dzīvi un tās tuvākos/tālākos notikumus. Patīk parkā spēlēt basketbolu ar draugiem un pa laikam iedzert, patusēties, brīžiem tak' vajag vai ne? Kādreiz biju nodarbojies ar daudz sporta veidiem, esmu saņēmis Jaunsarga apliecību, esmu saņēmis medaļas cīņu sportā un šaušanā ar gaiseni/maskalibra šauteni. Esmu slinks un samērā mierīgs, līdz brīdim, kad kāds sāk krist uz nerviem. Mani ir viegli nokaitināt un pacietība man nav no tām labākajām. 

-Spēļu dzīve-

Counter Strike; 1.6 es spēlēju jau ļoti ilgu laiku, es teiktu, ka 8 līdz 9 gadus noteikti. Pats šo laiku neskaitu, bet lēnām izejot cauri atmiņām, varu pateikt apmēram. Šo spēlīti es vēl neesmu pametis dēļ tā, ka esmu šajā spēlē pavadījis ļoti daudz laika, daļu savas dzīves, esmu šeit izmetis ļoti daudz emociju, ļoti daudz laika. Ir ļoti žēļ šo visu pamest. Iespējams, no šejienes kāds mani zin no ''gatheriem'', ''cw'' utt.. Esmu tajos visos tā laika priekos arī piedalījies un tos izbaudījis, tiesa, laikā, kad tas vairs nebija tik ļoti aktuāli. 

Counter Strike; GO es spēlēju aptuveni divus gadus, bet ar ļoti garām pauzēm. Augstākais ranks, kuru esmu kādreiz sasniedzis ir ''LEM'', jeb arī Legendary Eagle Master. Šeit es neko vairāk nevaru pat izstāstīt, nav ko.. (1.6 is better )

-Kā sazināties?-

Ar mani var sazināties steamā, tur es vienmēr esmu sasniedzams - "psychopath" ar ''In un Jaņ'' bildi, kā arī forumā. Katrā ziņā, visu var sarunāt. Šeit arī es esmu ļoti bieži un ik pa brīdim es ienāku forumā, ar laiku šie brīži paliks vairāk.

/Ar cieņu Jānis a.k.a aimbatten/psychopath.cfg/

ZīLe
Veterāns
❤ScafoTeam❤
Zīle
3934 atbildes forumā
Online: 74d 7h 9m
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 18:28
Pievienots, 2019. gada 21. janvārī, 05:40
0
post

Svx

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2019. gada 21. janvārī, 07:38
0
post

Sveicināts!

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2019. gada 21. janvārī, 08:09
0
post

Sveiks, kaut kur jau redzēts esi.

Noteikti dd2. 

xvid
Lietotājs
gucci
328 atbildes forumā
Online: 7d 19h 49m
Redzēts 2020. gada 10. jūlijā, 17:20
Pievienots, 2019. gada 15. martā, 11:51
0
post

Sveiks, veiksmi amatā!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0