bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
1
0
topic
Ieteikums @ dd2
aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. decembrī, 23:19

Labvakar,

Uzreiz ķeršos pie lietas. Šodien spēlēju kick @ dd2 serverī, novēroju ļoti nepatīkamu, nervu kutinošu lietu - bloķēšanu, kā arī izbaudīju to uz savas ādas. Godīgi sakot, sāku cepties un gandrīz jau sāka lidot viss lamuvārdu krājums čatā. Pēc manām domām, vajadzētu uztaisīt savas komandas spēlētājus ''invisible'', tādā ziņā, ka komandas biedri spēs izskriet cauri viens otram, neaizķerot tos un galu rezultātā nebloķēt. Izveidojot šo, daudziem paliks veselīgāki nervi un vieglāka formāta čats, ja tā to var nosaukt. Es domāju, ka šis ir 1/2 pluginu darbs, kurš neaizņems ļoti daudz darba ; nolādēt, konfigurēt pēc servera un viss. 

/Ar cieņu, Jānis/

laescobare
Lietotājs
отъебись
esco
166 atbildes forumā
Online: 13d 20h 14m
Redzēts 2022. gada 11. aprīlī, 22:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. decembrī, 23:22
0
post

Godīgi sakot nezinu kādēļ šāda lieta vēl nav ieviesta, ja ne visa round'a garumā tad vismaz sākoties round'am +/- 15 sekundes lai viens otram var iziet cauri . 

Viennozīmīgi rekomendēju.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3442 atbildes forumā
Online: 131d 5h 48m
Redzēts Vakar, 21:31
Pievienots, 2018. gada 28. decembrī, 23:31
0
post

Njā, mani arī katru dienu un katru mapi kāds pabloķē, tomēr šim risinājumam ir arī sliktās puses.

 

 

1) Galvenokārt esmu pret, jo tad būs problēmas ar šaušanu. Piemērs: es šauju cilvēku ar glock, bet kāds savējais no mugurpuses iziet man cauri. Tajā brīdī, kad šis savējais ir vienu milimetru man priekšā, manas lodes teorētiski šaujās iekšā viņā, un es pēkšņi nevaru trāpīt nevienu lodi. Tas pats būtu ar automātiem, tikai lodēm būtu mazāks damage. Šāds plugins jau ir gungame, un tur bieži gadās, ka normāli sakapā pretinieku ar pistoli līdz low hp, bet pēkšņi kāds savējais pieskrien priekšā, un pretinieku vienkārši nevar novākt - tev beidzas lodes un abus divus rindā atvāc.
Tā pat arī iespējams var gadīties tiem, kas šauj pa 2 pretiniekiem, kuri iegājuši viens otrā, šausies tikai pa vienu vai tamlīdzīgi gļuki.

2) Tas tomēr padarīs baigi vieglu movementu. Šaurās vietās, kur normāli tikai daži pretinieki varētu iziet (a2, b1), tagad forcos cauri masā. Kad serverī sanāks pilna gaļa, tādi spoki pa 5+ nemaz nebūs apturami.

3) Nezinu, kā tas darbosies uz flash, bet CSā ir tā, ka, ja savējais stāv priekšā, tu flash sev nedabū. Tagad, kad visi būs spoki, es iespējams varēšu ieiet iekšā savā komandas biedrā un izvairīties no flash.

4) Galu galā par šo jau ir runāts iepriekš, un vairums toreiz neatbalstīja plugina ieteikumu. Serveris kļūtu diezgan p0k3m0n veidīgs.

 

Labs ieteikums, bet šis nebūs risinājums, esmu pret.

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. decembrī, 23:34
0
post

Bet, ja šo Tevis iepriekš minēto ''spoku'' režīmu uzliek uz raunda sākumu, piemēram pirmās 15-20 sec no raunda, lai nebūtu bāzē tik liela masa/bardaks?

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. decembrī, 23:35
0
post

jau bija tāds plugins, pie tam vēl daudzas reizes ilga laika posma meginaju to parveidot desmitu stundu garuma ar visam iespejamam metodes lai tas nebutu tik pokemonisks, nu jo kā var spēlēt kad ar awp var sedet 5 cilveki viens otra ieksa, ta ka ct nevar paskriet vispar gar durvim nenomirstot, ka ari ka tu ieshauj precizi virsu, bet tevi noshauj kads cits kurs cauri preitniekam tevi redzeja.

beigas bija speciala metode ka tieshi round sakuma vareja skriet cauri pirmas 8 sekundes, bet ari to beigas nacas iznemt, jo nebija iespejams uztaisit nekadu metodi kura izteleporte speletajus ara vienu no otra bez uzkritosha teleporta, vienlacigi ari laujot boostot ct vienam otru uz a2.

Tātad īsā atbilde - izmēgīnāts viss iespējamanais, un nav iespējams šo pluginu ievietot nepadarot serveri par kkadu smiekligu pokemonu serveri kuri rushos 10 viens otra ieksa, vai ari sedes viens otra lai flash effekts nenostradatu vai vel daudz kas cits.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 28. decembrī, 23:38.

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 29. decembrī, 13:26
0
post

Pret. 

Runājot par tām 15 sec raundā sākumā, tas neko nedos.

Par to laiku var uzskriet vairāki R pa C "ieiet viens otra iekšā" un problēmas būs jau augšā rakstītas. 

король мажор
CSDM Admins
V.I.P.
Демон Cyka
506 atbildes forumā
Online: 32d 8h 46m
Redzēts 18. februārī, 15:49
Pievienots, 2018. gada 29. decembrī, 17:44
0
post

Kategoriski PRET,tur ir vairak minusu nevis plusu taja plugina,

Ka jau teica,ka tu saujot pretinieku un tavs komandas biedrs panem un iziet tev cauri un nosauj vinu un tu nomirsti jo tavas lodes vnk kkur pazud. Domaju ka loti daudzi pateiks ka tas plugins nav laba lieta!!

 

 

ksa
Lietotājs
187 atbildes forumā
Online: 8d 4h 27m
Redzēts 2023. gada 01. aprīlī, 01:23
Pievienots, 2018. gada 29. decembrī, 17:52
0
post

nenado etot bred stavitj , nado postavtj lu4we AWP Limit 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. janvārī, 17:15
0
post

nē, nevarēs uzbūstot kādu =)

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 4h 12m
Redzēts 17. aprīlī, 19:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. janvārī, 17:46
0
post

Priecājies, ka vel nav friendlyfire atstāts XD

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0