bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
3
2
topic
nepatiess bans
Pilsonis.
Lietotājs++
1803 atbildes forumā
Online: 23d 6h 55m
Redzēts 26. martā, 22:45
Pievienots, 2019. gada 23. februārī, 18:19

1.

********************************************
[CBAN] Tev ir bans no si servera
[CBAN] Vari sudzeties : ww.kick.lv
[CBAN] Nobanotais nicks : Pilsonis. ( Pilsonis. )
[CBAN] Laiks palicis : 5 hours , 13 minutes and 47 seconds
[CBAN] Iemesls : Sadarboshanas ( jail_guetta_v1 )
[CBAN] Bana IP : 46.109.235.56 ( 46.109.235.56 )
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 1 : 95842338 ( STEAM_0 : 1 : 95842338 )
[CBAN] Admins : Gru | RemaTcHeR*
********************************************

 

2. vienīgais ko ierakstīju čatā bija šis "Gru | RemaTcHeR* sauc adminu uz ZM+WAR3 serveri! Parkapejs: Ripsley's Iemesls: Cits iemesls / Other reason" uzskatu ka demo nav nepieciešams jo es nezinu kurā minūtē ierakstīju to tekstu. Rubax un Latvian izlasīja čatu un varēja redzēt ka tikai to biju teicis un admins man pat neaizrādīja
lai admins zin ka uz viņu tika uztaisīta sūdzība.
3.
Links uz banu:https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=41812">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=41812

4. mani nobanoja par to ka vienu čatā adminam ierakstīju ka uz viņu tika veikta sūdzība.

foruma noteikumus rakstīts   1.8. Ja tu esi saņēmis gag/ban, tev ir kategoriski aizliegts rakstīt caur forumu servera čatos. Sods -aizrādījums, ja netiek klausīts, tad bans no servera līdz 6 stundām. Ja atkārtoti, tad 1 diena, ja vēl atkārtoti, tad 1 nedēļa, ja vēl, tad 2 nedēļas. es aizrādījumu nebiju saņēmis un ja būtu saņēmis aizrādījumu nerakstītu. gribēju palīdzēt adminam. vienu reizi ierakstot čatā un izpalīdzot viņam

Pēdējo reizi rediģēja Pilsonis., 2019. gada 23. februārī, 18:26.
Rolković
Lietotājs
144 atbildes forumā
Online: 8d 1h 24m
Redzēts 13. martā, 16:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. februārī, 18:22
2
post

Jā,tēlo tagad ļoti dāsnu un izpalīdzīgu, kad ir cs'ā ļoti naidīgs,tēlo kruto nopērk sms adminu ,, o jā varu banot ko gribu'' tā tas dzīvē nenotiek,pats ļoti labi zini noteikumus,pats nekad nevienu nebrīdini tikai bano,gago utt... tāpēc tevi arī neviens nežēlos saproti to beidzot! Kad sāksi cienīt cilvēkus vienalga mazus jeb sīkus, naidīgus, tad tevi sāks uztvert nopietni un attieksme pret tevi arī tiks mainīta!

Pēdējo reizi rediģēja Rolković, 2019. gada 23. februārī, 18:24.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 23. februārī, 19:46
0
post

Aizrādījumu nesaņēmi, jo neviens čatam nepievērsa uzmanību. Un vispār tika veiktas 2 ziņas nevis viena: pirmā bija tas /calladmin, otra - http://prntscr.com/mp4trz

Vienalga ko tu raksti, tu pārkāpi noteikumu. Brīdināts varbūt netiki, jo neviens neseko līdzi visos serveros katrai čata ziņai, bet tu pārkāpi tik un tā.

gribēju palīdzēt adminam. vienu reizi ierakstot čatā un izpalīdzot viņam. Tak beidz te batonus ausīs spraust, kā tu palīdzēji adminam pasakot, ka par viņu ir /calladmin?

 

Pietiks šitās klaunu fiestas, nākamreiz varbūt sapratīsi, ka nav vērts.

Bans paliek

Lietotāji skatās šo tēmu: 0