bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
8
topic
@DD2 Acc Pieteikums
ZīLe
Veterāns
❤ScafoTeam❤
Zīle
3934 atbildes forumā
Online: 74d 7h 9m
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 18:28
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 17:41

1. Niks - Kristaps ZīLe @DD2

2. https://www.kick.lv/stats_ctf

 

1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 80 stundas - https://www.kick.lv/stats_ctf

2. Vismaz 16 gadi - ir 21

3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze - Šei varētu izpausties, jūs visi zinat mani. Biju admins IREK,Outgme serveros un arī kick. Viss sliktāk gājis, kā adminam  ir kick dd2,jo esu daudzus nepatiesi nobanoji, bet esu labojies( protams no manis vienmēr dzirdēsiet serverī TEV IR KUBI)

4. Vismaz 2 admins no servera, kurš par tevi galvo  - Rubax,yostu

5. Forumā ir jābūt iegūtam statusam - IR

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā - https://www.kick.lv/forums/topi…apa-kkrupenes/

7. Jābūt labai aktīvitātei forumā - https://www.kick.lv/user/5957/zile/

8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi -  Ir daudzi nepatiesi bani no manis un sudzības par mani, bet vairs nēsu tāds kā biju agrāk. To Izlemt Jums.

9. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina - serverī vaig vel aktīvus adminus, dd2 adminu ir daudz, bet vai viņi ir aktīvi??

10. Jābūt nodotiem vismaz 10 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu - Esmu nodevis daudzus chīterus tai skaitā arī tos kuri ilgi spēlējuši iekš kick serveros. Un admini nav tos banojuši.

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 56m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 18:00
0
post

Pilnīgs un galīgs ANTI, es tev čatā minēju, ka es dodu rec un, lai nekādā gadījumā neliec mani pie galvotājiem! http://prntscr.com/mu52cw

Man pilnībā pietiek šīs sūdzības, no kurām 70% ir nepatiesas http://prntscr.com/mu546h

Nopērc beidzot sms acc, kuru tev nenoņems nost, beidzot pierādi, ka spēj būt zolīds un adekvāts admins, kurš serverī nelamājas un tad arī varēsi likt mani pie galvotājiem, kā arī cik reizes tev ir noņemts sms acc dēļ nepamatotajiem baniem? 

Pēdējo reizi rediģēja Rubax, 2019. gada 06. martā, 18:03.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 18:03
0
post

Anti:

8. Ir grūti iedomāties un vēl jo vairāk, ticēt, ka tu esi "labojies". Nevienam nerūp tukši vārdi,ir vajadzīgi jebkādi pierādījumi,kas norāda uz tavu spēju atpazīt čītus un tik tālu viss parāda ka tu neesi spējīgs. Tas īpaši parādās, kad cilvēki izvēlās spēlēt ar citādiem nikiem.

9. Nav vajadzīgi admini,nevajag skriet pēc statusa. Tur ir aktivitāte - brūzim,haidukam un vēl pāris cilvēkiem.

10. Kas ir ''daudzi''? norādi linkus uz sūdzībām un/vai apelācijām vai banuID.

10.2 Admini nav banojuši? Pēc kā tu to spried,vēl jo vairāk, secini? Atkal,tavos argumentos ir mētāšanās ar tukšiem vārdiem.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2019. gada 06. martā, 18:08.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 20m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 18:03
0
post

A kur viņam dd2 admins?

Hmm, paskatījos tavu dd2 chata historiju:

Es nezinu vai tu esi pelnījis adminu, jo nu tā valoda ir drausmīga, kā nekā adminiem vajadzētu tak rādīt piemēru, ne? Jā, tu vēl neesi admins, bet nu tas jau liecina, ka nekā laba nebūs.

Anti

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 18:09
0
post

Nemāk atšķirt čīterus, lamājās serverī, melo par galvotājiem, nav ar pilnu rubli.

 

 

Antirekomendācija.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12753 atbildes forumā
Online: 264d 2h 27m
Redzēts pirms 43 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 18:14
0
post

Kāpēc topiks vēl nav aizvērts?

Bet protams, ka anti. Gramatika klibo, daudz nepatiesu reportu, lamājies. 

король мажор
CSDM Admins
V.I.P.
Демон Cyka
506 atbildes forumā
Online: 32d 8h 46m
Redzēts 18. februārī, 15:49
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 18:17
0
post

ANTI!!!

Cik es ieeju dd2 uzšaut,tava attieksme pret pretiniekie/komandas biedriem ir vnk nožēlojama!!! Tiek mētāti aizskaroši vārdi uz visām pusēm! 

Piedod,bet tāds admins nav vajadzīgs,kā arī papētiju tavus banus,tur reālu puse ir nepatiesi!

Vecīt,divās dienās cilvēks nemainās,ņemot vērā tavu attieksmi,tev sākumā ir jāmaina sava uzvedība!!! 

Nekas personisks!!1

 

 

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 20:07
1
post

Kategoriski pret. 
Nemāki atšķirt čīterus un uzvedība serverī ir ļoti drausmīga.

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 20:20
2
post

Piedod, bet tomēr palikšu pret. 

Tu biji SMS ACC un lūdzi citiem administratoriem paskatīties kāda spēlētāja spēles gaitu (tuprmāk spectate). Spriežot pēc šī, tev nebūs/nav šī te ļoti svarīgā laika izpildīt lūgumu, pašam paspectatot kādu aizdomīgu spēlētāju. Man ļoti nepatīk tava uzvedība serverī, attieksme pret spēlētājiem un, protams, žargons. 

Es tev uz doto momentu varu ieteikt mainīt augstāk rakstīto uz labo pusi, vismaz pacensties un mēģināt pieteikties pēc mēneša. 

/btw, piedodiet, ka esmu reti serverī. Patiešām nav laika, radušās pāris problēmas, kuras vajag ļoti ātri atrisināt./

Ar cieņu - Jānis :)

Lauku puika a.k.a hnc.
Lietotājs
★OG SQUAD★
696 atbildes forumā
Online: 81d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 30. oktobrī, 11:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 20:55
0
post

Diez vai manu viedokli ņems vērā, bet tu neesi labs kandidāts, jo, tevi paņem pa deff, uzreiz ir jaizmanto /calladmin ?  domāju nekas labs šeit

Capture
Skatās lietotāju
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3437 atbildes forumā
Online: 131d 3h 8m
Redzēts pirms 26 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 06. martā, 22:37
0
post

Šim čalim milzīgs trumpis ir viņa aktivitāte. Viens no aktīvākajiem spēlētājiem serverī. Es domāju, ja čalis sakārto lamuvārdu jautājumu serverī un prātīgāk skatās uz potenciālajiem čīteriem, tad varētu dot acc. Sūdzības, protams, būtu, bet tam jau BT domāti un, ja atkal vairāki nepatiesie pēc kārtas, tad noņemtu to acc.

Esmu pret, bet, uzlabojot attieksmi serverī un nelamājoties, manuprāt, varētu pieteikties atkārtoti un dot acc.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. martā, 12:23
0
post

Nepatīk pieteikums, gaidīju ko labāku. Aktivitāte ir laba, čītu atpazīšana un uzvedība ir mīnuss bet to var labot. Es pat nezinu ko tev ieteikt, jo izskatās ka tev nav confidence kad bano/veido sūdzības, tu tā kā ej uz 50/50 - "būs būs, nebūs nebūs", nevis uz visiem 100

Antirekomendācija, un tas galvotājs bija troll bet cerams, ka tu mainīsies lai nākamajā pieteikumā vari ielikt mani pie tiem.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. martā, 12:44
0
post

Atteikts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0