bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
4
0
topic
FreakyyPrime arī izdomāja beidzot sasveicināties.
FreakyyPrime.
Jauniņais
frīīkzs ;3
388 atbildes forumā
Online: 6d 2h 27m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 01:54
Pievienots, 2019. gada 09. aprīlī, 17:59

Heiyā, mans vārds ir Linards, man ir 18. gadi, mācos Cēsīs, eju vidusskolā, 11.klasē. Dzīvoju arī Cēsīs.  Nodarbojos ar sportu, tieši ar florbolu. Florbolu spēlēju jau no 3. vai 4. klases, īsti tieši nezinu. Spēlēju florbolu , pagaidām netrenējos, bet doma atkal visu atsākt, lai tiktu savā mērķī, jeb florbola komandā Cēsu "Lekrings", doma visu atsākt nākamgad, jo sezona jau beigusies būs tagad, īsti nezinu vai pa vasaru var trenēties tur, bet ja var, tad es jau TUR xD. Brivajā laikā pavadu arā ar draugiem/u spēlējot futbolu vai vnk čillojot arā un staigājot bezjēdzīgi pa pamestām ēkam jeb stroikām saucamām, jo reāli nav ko darīt tāpāt. 

Datoru dienā ilgi spēlēju, bet kā kuro dienu, kad bīja treniņi, tad tikai drusku sanāk pasēdēt, bet, kad nav, tad jau ilgāk pasēdēju, tagad es sēžu reti, jo no skolas atnākot ne īpaši ilgi sanāk pasēdēt, bet kad sanāk, tad no rīta līdz 16:00 toč esmu redzams iekšā. :D Cs'u spēlēju ilgi, bet ar pārtraukumiem maziņiem, tagad jau ilgi bez pauzes esmu, labak nevajag, jo pazūdis viss, kas pazudāms no manis iekš cs'a.  Spēlēju Cs'u, un jau kuro reizi esmu pārtraucis LOL rukāt un tā pat arī ar SAMP xD . Uzrauju veco NHL 09, jo nu pc labaku nevelk, būtu priecīgs, ja atkal uzrīkotu NHL09 turnīrus, ar lielāko prieku piedalītos, jo neesmu piedalījies turnīros NHL. Spēlēju parasti DD2, un tur arī spēlēšu visu laiku. Deathrun arī patika, bet jau sen nespelēju, jo nav kur viņu spēlēt tagad, nav šeit dd2 pagaidām vaļā, bet kad būs un ja būs cilvēki iekša, tad es tur būšu gan jau. :D iespējams nesanāks pat aiziet atpakaļ uz dr, palikšu only dd2.  

Patīk reps un daži remixi kā piemērām, trap nation utt, klausos gan Latviešu dziesmas, gan arī Angļu, bet pieturos pie repa vairāk. Ilgi jau uzturos šeit, bet bīju ilgi , ilgi pazudis no šejienes, bet tā esmu jau kopš 2015, ja būtu turējies, tad iepazītu mani pa šiem laikiem, heh.  Domāju, ka pietiks, gan jau, ka kaut ko neesmu pieminējis, bet tas tā. Nezinu vai tas ir daudz, vai nē, bet gan būs labi, tiekās visur citur kur iespējams, sīīyāā. ;) 

Ja vēlies redzēt mani kāds es izskatos, tad šeit es esmu redzams: https://www.kick.lv/forums/topi…ost=309613#711">https://www.kick.lv/forums/topi…ost=309613#711

Pēdējo reizi rediģēja FreakyyPrime., 2019. gada 13. aprīlī, 21:52.

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 19:29
0
post

Čau ! :) 

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6620 atbildes forumā
Online: 106d 5h 35m
Redzēts 19. aprīlī, 19:33
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 19:52
0
post

Sveicināts.

Sin4a
Jauniņais
Meitene zeltene
SMOTRA
970 atbildes forumā
Online: 76d 15h 58m
Redzēts 2022. gada 27. jūnijā, 10:58
Pievienots, 2019. gada 13. aprīlī, 20:01
0
post

Čaviņas. :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0