bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
6
4
topic
Ieteikumi JB serverim
SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:37

ieteikumi jb serverim-

konkursus ,ar balvām piem atslēgas ,ja varējām hokeja ripu konkursu taisit,varam arī jb kautvai mazākas balvas sadot,piem aktīvākajiem no somas pāris atslēgas un, vai lādi kādu

,ieteikums,kaut nedaudz pareklamēt jb, lai cilvēki zin,kas tas tāds ir

būtu tomēr labi pacensties ,lai šis serveris atģust aktivitāti

 

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 03. jūnijā, 09:43.
Gamora
Lietotājs
Ares
greekson
1267 atbildes forumā
Online: 27d 11h 31m
Redzēts 5. aprīlī, 11:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 12:08
0
post

Izveidot noteiktas misijas/uzdevumus ko bandām nedēļas (vai kādā citā laika posmā) varētu pildīt/jāizpilda. Tādejādi izveidotos noteikts bandu tops, kurā varētu cīnīties par vietām. Piemēram top 3, vai top 4 varētu iegūt noteiktas balvas, vai boostus (tas jāizdomā). Šādi izveidotos sacensība starp bandām. Savādāk viss ko bandas dara ir krāj naudu un pērk boostus, beigās kad visiem viss ir sapirkts, tās bandas jautrību vairs īsti nenes.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 12:12
0
post

Gamora

1. izklausas originali, bet serveri nav tik daudz bandu ar tik daudz cilvekiem lai butu kam ar ko sacensties, pamata butu tikai kadas 2 bandas kuras sacenstos, kamer parejie skatitos. Neizklausas ka ir jega simts stundas taisit tadu sistemu, kura piedalisies tikai 10 cilveki.

2. kādi būtu šie uzdevumi?

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 15:45
0
post

1. man nevajag lai tu parādi kā fragot, ja tu nefrago, tad nefrago, tas labi, es to tikai teicu jo man tā teica un man ir pienākums pārbaudīt kad kāds ko tādu saka.

2. Kāpēc tu domā ka noob banda bija tikai lai kko paskatītos, vai tev liekas normāli tas ka bandā pat nevar paskatīties uzlabojumus, jo tai gandrīz vispār nekas nav uzlabots? Kas tur slikts ka varēs jauniņie tikt ilgāk tajā bandā, piemēram visas 10 stundas, tādā veidā viņiem būs vairāk laika iespēlēties. Pamatā noob bandas ideja kad to veidoju bija lai tā būtu mazliet mazāk uzlabota par vip bandu, savukārt vip bandai būtu jābūt kāda 3 vietā bandu topā vienmēr.

3. kāds sakars šim ar kādu topu? šim ir runa tikai par to lai lietotajiem kuri rēķina bez kalkulātora, un kuri nav superātri, lai arī var nopelnīt kaut ko rēķinot vienādojumus.

4. diemžēl hlstats topu nav iespējams pārveidot uz online laiku, šobrīd man izskatās ka pat nevar sataisit ka punktus neskaita, iepsējams ka vnk būs jātaisa katru dienu skil pointu resetus.

5. beidz stressot, reāli jau tu gandrīz esi pieņemts jo nav citu kandidātu, bet tas nenozīmē ka nav jādod iespēju visiem izteikties kaut 1 dienu.... ne visi sez 24/7 online un var pat 1 stundu izteikt savu viedokli, daziem ir darbs un citas darīšanas, cmon.

 

 

Bridināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 09. jūnijā, 16:14.

A4Tech
Lietotājs
131 atbildes forumā
Online: 8d 21h 45m
Redzēts 12. martā, 18:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 16:12
0
post

Man laikam tā lielākā problēma ir tas komūns, admini, kuri par daudz atljaujas, ja serveris ir aktīvs, tad mostly top spēlētāji ir admini un ja kāds uz kautko tiecas, mazākos pārkāpumus izdara, uzreiz soda, a savējos? ne tak, gang jācelj augšā. Cilvēkus nebūtu problēma savākt, ja parādītu ka ir reāli ari kautko mainīt un ka visi cilveki ir atbildīgi, par to, kas notiek serverī utml, nevis tikai admini :D

Pēdējo reizi rediģēja A4Tech, 2019. gada 09. jūnijā, 16:12.
tuis
Lietotājs
1293 atbildes forumā
Online: 14d 12h 32m
Redzēts 2022. gada 24. decembrī, 12:42
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 16:57
0
post

Aizliegt iet ct ja nav balss lūzums!

                                                                                                                                         

steam

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 4h 12m
Redzēts 17. aprīlī, 19:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. jūnijā, 13:50
1
post

lul

Pēdējo reizi rediģēja Apocalypse, 2019. gada 11. jūnijā, 13:34.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0