bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
9
0
topic
Miniupdeits ZM.KICK.LV
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 17:39

1. izlabots bags ka crypt skils 3. carrion beetles, 1 lvl deva 80% iespēju nodarīt damage 8% vietā

2. golden ak extra itemam izlabots bags ka dažreiz neiedevās lodes aptverē, un izšaujot 30 vnk ieroci varēja izmest.

3. izņemts "vip menu" no zm menu jo tur nekā nebija

4. pievienots jauns extra items 

* Zombijiem - blood radar - radarā redzami humani

* Humaniem - zombie radar - radarā redzami zombiji

5. Pievienoti extra itemi ka var nopirkt "survivor" un "nemesis"

6. Nošaujot nemesi, tam lietotājam kurš nošauj nemesi iedodas papildus xp.

7. Pielabotas pastāvīgo un sms adminu pieejas zm komandām

8. Raptor zombijam izmainīts skins lai būtu galva tur kur jābūt galvai, nevis ka jāšauj tukšumā.

 

Šis nav ietiekumu topiks, tikai paziņoju par padarīto.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 04. augustā, 17:49.

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 17:45
0
post

5. Pievienoti extra itemi ka var nopirkt "survivor" un "nemesis"

 

Dieva dēļ ņem šito mēslu nost.

Pēdējo reizi rediģēja ★ToughEnough★, 2019. gada 04. augustā, 17:46.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 17:46
0
post

Labdien ToughEnough

vai tu nevarētu pamatot savu viedokli?

es, protams, saprotu ka "ņem ārā" tas ir labs ieteikums, bet njā, tas īpaši nepalīdz nevienam, itsevišķi ja vēl pailgu laiku šo itemu bija pilnībā jāpārtaisa lai tas strādātu tā kā vajag, un tagad ķip ņemšu ārā jo kāds tā grib. OK.

kā es varu zināt kāpēc tev nepatīk ka var atrast kādu kurš slēpjās? man tevi jāmekē un privāti jāprasa, vai kā tu to esi iztēlojies?

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 04. augustā, 17:47.

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 17:48
0
post

CT ar vipiem to vien darīs,kā ņems Surv un cilvēkiem nāksies to vien darīt,kā kačāt jaunu rasi(elfu),lai vismaz 2 reizes no 10 spētu kaut ko izdarīt.

Spēle jau ir tāds reāls pay 2 win,bet šitas ir vnk stulbuma next līmenis.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 17:50
0
post

Labdien

Survivor var paņemt katrs tikai 1 reizi pa visu karti, un noteikumos būs aizliegts taisīt retry lai appietu šo limitu.

Manuprāt, būtu gudri pajautāt šādas lietas, pirms izdari pāragrus secinajumus un prasi kko izņemt, tas ir diezgan nepieklajīgi.

 

P.S.

Tu neatbildēji uz jautājumu par radaru.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 04. augustā, 17:53.

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 17:55
0
post

Nav taču nozīmes cik reizes var paņemt.Tas vnk ir brainless likt iespēju nopirkt surv vai nemesi.

Cilvēki jau tā ir tizli un negrib pildīt misijas,un uz surv moda vispār neko nedara un skatās debesīs.

Kas tev viņus visus izvaktēs uz retry?Es taču nezināšu,ka viņš ir pircis surv pāris minūtes pirms manas ienākšanas,un retry taisīšana ir standarta lieta.Ammo packas pēc retry paliek..Sāksies atkal nakts parāde pāris cilvēkiem uz nahaļvano xp kačāšanu uz surva/nemeša retry festivāla

 

P.S

Par radaru man vienalga,jo es vnk nokopēju uz ātruma nepareizo punktu.

 

Pēdējo reizi rediģēja ★ToughEnough★, 2019. gada 04. augustā, 17:56.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 17:58
0
post

Kad šo liku testēt serverī, civēki to uztvēra ļoti pozitīvi

kāpēc, tavuprāt, tavs viedoklis tā atšķiras no citu? ar ko survivor un nemesis roundi ir tik slikti tavuprāt? un tas ka tie būs vairāk kā tagad dēļ šī?

par nakts kačāšanos - īsti nesapratu kā tu domā ka varēs atļauties cilvēki pirkt to katru roundu, un nebaidīsies ka viņus pieķers, un kāpēc tu esi tik pārliecicnāts ka nav nekāda veida kā to novērst? kaut vai tā ka uzliktu ka serveru čatā rādītu kad to nopērk, tādā veidā admins var izskriet cauri čatam pa nakti un redzēt visus kas to ir bagojuši.

Tev ir kaut kāda krimināli negat'va pieeja šim, ka tu meklē kur piekasīties un vissu slikto, nevis meklē riisnājumu...

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 04. augustā, 17:59.

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 18:09
0
post

Surv un Nemeša raundi ir laba lieta,kad tu tiec par to izvēlēts ar rng sistēmu,bet tgd šis viss pasākums būs nopērkams.

Mazais Sniper to vien darīs,kā naktī treidos ammo pakas un kačāsies uz plika nemeša nošaušanas.Pāris stunda laikā ar vēl 3-4 cilvēku palīdzību visi būs max lvl,vai tuvu tam.

VIP kā tāds iekš zm jau ir super busted,bet te reāli atkal viņiem tiks papildus bonuss ar iespēju nopirkt surv/nemesi.Bez VIP tu līdz mapes vidum krāsi ammo ar nosacījumu,ka nekur citur tu nebusi tērējis un nebūs visi raundi uz 20 sec.

Pats nevajadzēs reāli nakts stundas,lai treidotu ammo packas un taisītu rr,lai kačātos.

Man nav negatīva pieeja,bet tādu punktu nekad nevajadzētu iekļaut.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 18:14
0
post

ok

es pamatā varu piedāvāt 2 fix šai sitācijai kura pilnībā novērsis to ko tu saki

1. lai rāda čatā ka kāds nopērk nemesi vai survivor, lai viegli varētu uzķert ka kāds abuso šo sistēmu

2. vajag limitus

* lai nemesi un survivoru var nopirkt ne ātrāk kā 5 vai 10 minūtes kopš mapes sākuma

* lai nemesi un survivorv var nopirkt visi kopā tikai kādas 2 reizes pa visu karti katru.

 

šis ir tikai idejas līmenī

freezy
Lietotājs
79 atbildes forumā
Online: 17d 21h 23m
Redzēts 3. martā, 18:02
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 18:18
0
post

Update labs,bet es uzskatu ,ka survivior un nemesa pirkšana būs tik iemesls bugot exp pa naktīm,pluss kā jau teica ToughEnough daudz nepilda missiju !Būtu labi ,ja piemēram bišku izmainītu orka rasi. Savādak skilli vinjam nekam neder  ,tā pat kā orka granātas  nestrāda, dēļ frosta granātas un liesmojošās.Par radāru domāju tikaj humanam radars noderētu ,ja nu gadijumā kads zm noslēpies un nepilda misiju.Kamēr adminu nav labs risinājums.ZM radārs nevajadzīgs  :D nav nemaz tik daudzas vietas kur paslēpties.

Gribētos uzināt vairāk rakstiski par šo 7. Pielabotas pastāvīgo un sms adminu pieejas zm komandām  --pagaidām kamēr man lauzta roka, nav iespēju pašam pārbaudīt.

Man jau personīgi patiktu crypt lord klasei izlabot impale skillu uz veco kad uzsit gaisā.

Ar cieņu kosmos-freezphantom

.

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 18:21
0
post

1. lai rāda čatā ka kāds nopērk nemesi vai survivor, lai viegli varētu uzķert ka kāds abuso šo sistēmu

Naktī huj tu viņus novaktēsi

 

* lai nemesi un survivorv var nopirkt visi kopā tikai kādas 2 reizes pa visu karti katru.

Šis ir vismazāk ''sūdīgais'' variants,bet tas nemaina faktu,ka pievienot iespēju pirkt ir reāla kaka :D
 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 18:24
0
post

visu nakts servera čatu var pārskatīt pa 1 minūti jebkurš kuršto vēlas.

Nu tad ok, tad uzskatu ka tavas pretenzijas ir novērstas, šos abus punktus sataisīšu šovakar visdrīzāk.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 04. augustā, 18:24.

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 18:26
0
post

Ā čemij tur vari nahrenizēt botiem klasei Blood Mage Pheonix skillus lūdzu,lai viņi beidz bezjēdzīgi resot augšā cilvēkus.Nu vai arī uzlikt,lai kad vini uzkačājas tur vnk skill pointi neiet

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 18:28
0
post

Diemžēl šis nav ieteikumu topiks, esmu aizņemts taisot jau nākamo lietu.

Ja tev ir vēl kāds iteikums, droši uzraksti man PM kādu citu dienu, un izrunāsim un ja būs kas vienkārš tad sataisīšu.

Martinshhh
Lietotājs
wutang
nenenenenene
476 atbildes forumā
Online: 19d 21h 34m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 15:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 18:48
3
post

 

 

Kad šo liku testēt serverī, civēki to uztvēra ļoti pozitīvi

 

visi vienmēr tev visu uztver pozitīvi, kaut TĀ nemaz nav un tas ir acīm redzams.

 

Bezjēdzīgs update

 

 

Saistīts attēls

Latvians
WAR3 Admins
V.I.P.
Papucītis
Test Admins
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12153 atbildes forumā
Online: 451d 15h 14m
Redzēts Vakar, 22:55
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 19:07
0
post

@Kosmos Lai pārtaisītu orc rases skillus prasīs pārāk daudz laika, tam nav šobrīd noteikti laika, varbūt, tikaaaai varbūt kaut kad nākotnē tas tiks mainīts.

Runājot par radariem, ir tak cilvēki, kuri vienkārši kaut kur slēpjas ar cloak/human utml, vilcinot vienkārši raundu, tāpēc izdevīgāk ir nopirkt radaru un atrast viņu, lai visiem nav jāskraida kā muļķiem pa mapi 4min un jāmeklē tas viens, kurš paslēpies.

@ToughEnough tu pats labi zini, ka cilvēki vienmēr tiek sodīti, ja kaut kādā veidā mēģina bugot xp negodīgā veidā un sniper nav tik gudrs, lai ko tādu izdomātu. 

Vip, vip, nu pastāsti, kas tad tur tāds salauzts ir? Vienreiz jau tika pārtaisīts vips, nebūs problēmu to atkal pārtaisīt, tas jau vienmēr pašsaprotami, ka vipiem būs kaut kādas mazas priekšrocības uz kaut ko, tas ir visos serveros. Bet nu jā, visiem ir iespēja vipus pirkt, iegūt arī nav grūti, ik pa laikam ir vip giveaways, challenge'os arī var dabūt,

Survis un Nemesis :nez: Serverim vajadzēja kaut ko jaunu, kā jau čemijs teica, varēs pieregulēt, lai tik 2x max  pa visu mapi var nopirkt. 

visi vienmēr tev visu uztver pozitīvi, kaut TĀ nemaz nav un tas ir acīm redzams.

Nesalīdzini pls webu ar serveri, tajā brīdī tie cilvēki, kuri atradās serverī  bija apmierināti, ka beidzot kaut kas sāk notikt/parādīties jauns serverī.

Par Nemeša un Survivor ielikšanu izskatās mazliet neapmierināts ToughEnough, bet tas ir tikai viens no pārējiem punktiem , kas viņu neapmierina.

Tu serverī nekad vispār neesi bijis, tev vienmēr viss ir useless utml, neraksti hu#ņu un viss būs čikiniekā. :sir:

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 19:28
0
post

Martinshhh - labdien, vēlos laipni jums pateikties par jūsu viedokli, man ļoti palīdzēja tas ka Jūs pateicāt ka man vajadzētu uztvert lietas negatīvi, un nevis meklēt ko darīt lietas labā, bet padoties un nožēlot ka viss ko taisu ir bezjēdzīgs. Jums tiek izteikts liegumu turpmāk izteikties ieteikumu topikos sakarā ar to ka Jūs atkārtoti esiet parādījis ka nespējat izteikt objektīvu viedokli. Nākamreiz par bezjēdzīgu kritiku saņemsiet sodu.

 

Manis nosauktie abi labojumi, gan limiti, gan čata paziņojumi jau ir ielikti jau serverī, pēc mapchange varēs patestēt. Dodiet ziņu ja kaut kas nestrādā kā vajag.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 04. augustā, 19:28.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3431 atbildes forumā
Online: 130d 22h 19m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 22:10
0
post

Man nereāli patīk apdeits, paldies.

P.s. Lūdzu apskatīt šito - https://www.kick.lv/forums/last…ame-ieteikumi/
Un šito - https://www.kick.lv/forums/last…eru-ieteikumi/

Snicker
Lietotājs
428 atbildes forumā
Online: 26d 12h 29m
Redzēts 2020. gada 04. novembrī, 19:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 22:25
0
post

tagad es vēl vairāk laiku pavadu zm, paldies. driz pirkšu xp

Lietotāji skatās šo tēmu: 0