bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
13
0
topic
TTT servera diskusija
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 00:33

Drīz tiks paintball vietā vērts TTT cs 1.6 mods.

Daudzi kickā to ir agrāk spēlējuši, bet es personīgi nekad, līdz ar to izdomāju uztaisīt tādu nelielu diskusiju kur varētu pārrunāt īsi ko vajag serverī izņemot pašu pamata modu. Labāk to ir apspriest publiski, savadāk vienmēr būs kāds kurš atnāks uz gatavu serveri unn bļaustīsies ka viss ir drausmīgi :D

1. Vai serveri atverot ir svarīgi lai būtu jau savākti admini kuri to pieskatīs?

2. ko vēl serverim vajag papildus izņemot afk kickerus un tādas pašsaprotamas lietas kuras ir jau citos serveros?

3. vai ttt serveros ir kada kaitinosha lieta ko vajadzetu partaisit/pielabot

 

es īsti nezinu ko vēl jautāt šajā sakarā, noteikti ka būs vēl jautājumi :D

Serverī ir plānots atvērt visdrizāk ka jau šajā nogalē, uz 10 vai 11 augustu.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 06. augustā, 00:33.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9698 atbildes forumā
Online: 352d 13h 27m
Redzēts Vakar, 18:13
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 00:42
1
post

1. Noteikti jā, jo ne visi šo modu pārzin un adminiem būs pienākums palīdzēt tiem un sodīt tos, kuri atkārtoti pārkāpj noteikumus. Katrā gadījumā es ceru, ka visi tie, kuri neprot līdz galam šo modu spēlēt, izlasīs tomēr noteikumus, lai nebojātu citiem spēli. Bet nu pēc pieredzes saku, ka būs tādi troļļi, kuri nāks tīši bojāt citiem spēli vai arī ārzemnieki, kuri vispār nerubī fišku un šaus visus nost - tad būs ļoti nepieciešami admini.

2. Nezinu, kas nāk pa defu tajā modā, bet obligāti vajag, lai mirušie nevar runāt un čatot ar dzīvajiem. Detektīvu un traitoru šops arī laikam jau nāk pa defu. Tā pa lielam nekas īpašs nenāk prātā pašlaik. Iespējams editošu šo punktu. Nezinu vai arī šis ir pa def, bet svarīgi, lai TAB'ā nerāda dzīvos/mirušos.

3. Hīlā tā bija tikai un vienīgi administrācija, kas man besija šajā gamemode. Viss pārējais ir tīri atkarīgs no tautas un no tā, cik ļoti tauta serverī pārzin noteikumus.

Lieki piebilst, ka šim modam svarīgi būs arī rīkot kaut kādus TTT vakarus utml., jo pašam ir forši ierasties serverī zinot, ka tad būs savākusies tauta. Bet, protams, es ceru, ka ne tikai uz tādiem TTT vakariem būs tauta, bet arī citos laikos pa dienu.

 

Noteikumu sarakstīšana, protams, ir viens, bet vēl kickā būtu nepieciešama maza pamācība (piem. kāds ir spēles mērķis utt.) Tad adminiem nebūs katram individuāli jāstāsta, kas TTT modā jādara, bet jau atnāks ar kaut kādām pamata zināšanām par šo modu.

TTT modu es arī vairākus gadus spēlēju hīlā, un arī man nav nekas pret adminēt vai noteikumus/pamācības palīdzēt sacerēt.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 06. augustā, 01:01.
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3431 atbildes forumā
Online: 130d 22h 19m
Redzēts Vakar, 12:01
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 00:56
0
post

Reāli, kā Kiwijs teica, nav zināms, cik daudz un kas saiet defa modā.

Ir svarīgi, ka no servera auto-kicko par cl_minmodels 1, bet tas moš arī pa defu. Tad jau lielākais kliņķis būs noteikumu sarakstīšana.

Pēc tam jau karšu salikšana. Cerams nebūs balsojums ar 1000 kartēm, bet max 5, lai netiek kruķīts viens un tas pats uz riņķi. Rtv noderētu, bet tāds normāls, kur vairāk par 50% jānobalso.

Šopu pielāgos, ja tur būs vajadzīgas korekcijas.

 

1) Admini ir obligāti vajadzīgi. Pie tam, lai arī tas izklausās tizli, kādam ir šiem adminiem jāiestāsta un jāliek saprast, ka sākumā spēlētājiem nāksies daudz ko izskaidrot un iemācīt, nevis tupa sodīt. TTT mods nav nekas sarežģīts un 1-2 map ietvaros visu var saprast, bet sākumā katram būs neliels wtf, tāpēc adminiem jābūt iecietīgiem.

2) Par šo vēl padomāšu, bet jau augstāk rakstīju.

3) Hmm, pagaidām nez. Galvenais par noteikumiem vienoties, tas būs neliels čakars.

 

Esmu gatavs palīdzēt ar šo to, biju hīla TTT uzraugs līdz pat servera beigām. Pa vakariem var jautāt.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12531 atbildes forumā
Online: 261d 1h 41m
Redzēts pirms 7 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 01:47
0
post

Piekrītu Kivičam un Capturam. Šie 2 cilvēki ir vienīgie, kam es dodu savu par uzreiz adminu, lai palīdzētu attīstīt šo serveri, jo abi puikas rubī fīču. Nu vēl tuis, bet viņš kkur pazudis. :D

1) Visgrūtākais būtu sarakstīt ttt noteikumus, bet trijatā (es, kiwi, capture) tiktu galā. 

2) Mapes var atrast, vizuāli atceramies, kādas tās bija, pēc nosaukuma gan jau arī atrastu. Nevajag uzreiz serverī samest 30 kartes, iesākumam pilnīgi pietiks ar 10-15. 

3) Īsumā bija tā: 3 lomas, traitori, innocenti un detektīvi. Vienīgi es neatceros, laikam bija 1 traitors uz 7 spēlētājiem, ja serverī bija jau 8 cilvēki, tad sekoja 2 traitori. 

4) Ja nemaldos, hīlā nebija iespēja iegādāties /vip, jo nu tur pa lielam arī neko nevajadzēja. Bet uzskatu, ka var mazliet pielikt klāt kaut ko vipam, bet nezinu ko. :D Nu, lai kaut kāda kapeika ieripo Čemijam makā un tīri vieglāk ir spēlēt ar vipu, bet atkal saku, ka NEVAJAG uzreiz p0k3monisku pārtaisīt, jo TTT bija klasisks, kurš visiem patika.

5) Noteikti pierakstīt klāt skaidrojumu, kā spēlēt TTT:

Ir 3 lomas. 
Innocenti - labie, savā starpā sadarbojas ar pārējiem innocentiem un detektīvu. Innocentam ir uzdevums nogalināt traitoru, bet viņi nezin, kurš ir traitors. 

Detektīvi - Uzdevums sadarboties ar innocentiem. Ir iespēja pārbaudīt līķus pēc kā secināt, kurš ir bijis traitors. 

Traitori - Uzdevums savā starpā sadarboties ar citiem traitoriem un nogalināt innocentus un detektīvus. 

Ps. - Tikko izdomāju, ka /vipam var pievienot tādas privilēģijas,:
a) Ja esi traitors - papildus nopirkt armoru, he granātu. Vairāk nevaru izdomāt gan innocentiem, gan detektīviem. :D

Un vēl......traitoriem bija iespēja pa kredītiem uzlikt c4 / iegādāties usp / nopirkt fake detektīva skinu / citiem nopirkt uspu, nopirkt džihādistu (allah akbar), ieroci, kas uzšauj gaisā, nazi, kuru arī varēja izmest, u.t.t.
Un vēl.....detektīvi varēja nopirkt to ieroci, kas šauj pa vienai lodei (baltā krāsā), ieroci ar 1 lodi, kas pārbauda, kurš ir detektīvs un kurš nav, tad vēl pocketu. :D

Maksimālā karma bija 1000, minimālā 1. Ja ir 1 karma - nevari nevienu nošaut.

 

Atradu labu izklāstu:

Pamati:

Maza nodevēju grupiņa tiek izvēlēta nejauši. Kopā viņiem ir jānogalina Nevainīgie (Innocenti). Nevainīgie nezin, kuri ir un kuri nav Nodevēji (Traitori). 

Speciālais aprīkojums:

Nodevēji un Nevainīgie, kuri izvēlēti kā Detektīvi, var nopirkt speciālu aprīkojumu rakstot čatā buy vai pirkšanas pogu (b).

Padomi:

Kā Nevainīgais, nenogalini pārāk ātri. Par komandas biedru ievainošanu vai nogalināšanu, tev tiks atņemta karma. Kā Nodevēji (traitori), komunicējiet un sadarbojaties savā starpā. Novērsiet uzmanību, ieviliniet mērķi lamatās. Kā Detektīvs, pārmeklējiet mirušos ar burtu E uz līķa spiežot. Visi Nevainīgie var redzēt un izmantot tavus atrastos rezultātus. 

Karma:

Tava karma samazināsies, ja ievainosi vai nogalināsi savu komandas biedru. Tā samazināsies mazāk, ja viņu karma būs mazāka. Tavs nodarītais spēks (damage) balstās uz tavu karmu. Par tīri nospēlētu raundu, kurā Tu nekaitē saviem komandas biedriem, Tu atgūsti karmu. Karma ir parādīta uz rezultātu tablo (TAB), tā atjaunojas ik pēc raunda. 

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2019. gada 06. augustā, 03:10.
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 10:11
0
post

Neko daudz vairāk nav ko rakstīt, jo augstāk viss ir rakstīts.

Es tikai par šo modu, adminus vienmēr var atrast. 

Image result for Unicorn Gif signature

Latvians
WAR3 Admins
V.I.P.
Papucītis
Test Admins
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12153 atbildes forumā
Online: 451d 15h 14m
Redzēts Vakar, 22:55
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 18:54
0
post

Nez, kad biju iegājis heal ttt, sākumā ne sūda nesapratu, kas bija jādara, mētāju vienkārši to nazi. ;dd Bet nu tad Drupijs kaut cik paskaidroja kas un kā jādara, tad jau sāka rubīt fiška.

Bet par serveri, yes, var mēģināt, atrodi normālus adminus, reku kiwi, capture, rahhtw derēs, bet,protams, ar 3 adminiem bus par maz, lai pieskatitu serveri.

Kā arī vajadzēs pamācību, kā jau augšā minēja, lai nebūtu tāds. "What the fuk, kas man jādara?"

Cerams jau , ka viss izdosies un nestāvēs serveris tukšs. 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Pivafresh`
Jauniņais
13 atbildes forumā
Online: 7d 21h 40m
Redzēts 2023. gada 22. februārī, 00:34
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 19:19
0
post

Akd, nu jau nevarēšu sagaidīt, kad varēs atkal visu nakti drotot TTT <3 

PS- Šo es jau labu laiku gaidīju, ka kāds šāda vaida topiku iemetīs.  ^^

deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. augustā, 01:45
0
post

Lai iet, būtu beidzoot kaut kas jauns kickaa.

Pēdējo reizi rediģēja deewekzij, 2019. gada 07. augustā, 01:45.

lakstītājs. neapkurijies !

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. augustā, 14:18
0
post

Neko tādu īsti nevaru pateikt, bet TTT serveris Paintball servera vietā ir ideāli. TTT serveri pirmo reizi uzspēlēju 2015 gadā, heal.lv serverī kad biju baigi sīkais un īsti neko nesapratu bet pēc dažiem raundiem visu sapratu. Ceru kad būs atkal tik forši kā vecajos laikos.

Par noteikumiem runājot - tos var vienkārši izdomāt, lai nebūtu vienkārši serveris bez noteikumiem, lai kāds nedara kaut ko game breaking utt. Kā arī adminus var ātri vien atrast.

Lai veicās ar servera palaišanu Chemij.

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. augustā, 14:30
1
post

Servera pamats šodien tika veiksmīgi palaists.

Serverim kādu laiku būs parole: nudes

ja kādam ir vēlme, var ieiet droši patestēt - BET, nedodiet šo paroli lai cilvēki ietu vnk spēlēt, tas sabojās hype uz atvēršanos kad reāli baram būs jāsavācas lai kopā spēlētu.

 

Sanāk ka laikam pirms atvēršanas vajag

1. savākt adminu komandu, vēlams arī izvēlēties jau servera galveno adminu 

2. kopīgi atrast un notestēt un salikt serverī kartes ( jo es vispār nesaprotu uz kadu principu jāizvēlas kartes šajā modā )

3. kopīgi sastādīt servera noteikumus

4. kopīgi serverī paspēlēt un kārtīgi iztestēt visu ko tajā vēl vajag ielitk vai kaut ko vajag izņemt utt.

5. noteikt vismaz 3 dienas pirms atvēršanas laiku kad tas atvērsies, lai visi par to zinātu un savāktos uz to dienu tieši.

 

Tātad, tas nozīmē ka vajag adminus - šoreiz uz šo drīskt pieteikties TIKAI tie kuri ir adminējuši agrāk heal TTT serverī. Pieteikties variet vnk rakstot man forumā PM, un isi 1 vai 2 teikumos aprakstot kāda jums ir pieredze ar TTT.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. augustā, 14:31.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5307 atbildes forumā
Online: 130d 5h 39m
Redzēts Vakar, 23:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. augustā, 23:10
1
post

 Šis mods man kādreiz ļoti patika mīnus heal [uzdirsiens] administrācija.

Varbūt izklausīsies dīvaini, bet manuprāt šim serverim vajadzētu aizstāt jb. Jo jb faktiski, kas paliek ir top bandu spēlētāji, kuri kačā sev stundas, praktiski neko nedarot, un visticamāk, arī krāpjoties (pieņēmums) konkursos. Serveris ir faktiski miris, būsim reālistiski. Jā, viņam tur nāk apdeiti ik pa laikam un reseti, bet tas neko nemaina lietas labā. Tas būtu tāpat, kā ja man pastāvīgi pasniegtu to pašu pamat-kūku, bet ar pāris izmainītām sastāvdaļām. Cikls neapstājas. Nav kautkādu specifisku tur kļūdu jb darbības vēsturē bet gan tas, ka vienkārši, raugoties no popularitātes viedokļa - cs Latvijā ir praktiski miris, tas arī ir redzams komūnu vēsturē. 

 viņa run bija ļoti labs, bet ar laiku - viss iet bojā. Beigas iestājas vai nu lēni, vai arī ātri. Tas ir jāpieņem, lai varētu virzīties uz priekšu, izmantojot iekrāto pieredzi.

novēlu veiksmi TTT serverim!

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. augustā, 23:26
3
post

Izskatās ka pamata sastāvs būs šāds:

https://www.kick.lv/user/8047/cirulitis/
https://www.kick.lv/user/2406/raich/
https://www.kick.lv/user/3382/rahhtw/
https://www.kick.lv/user/3703/capture/
https://www.kick.lv/user/2269/kiwi/

 

cik saprotu, healā bija problēmas ar serveri jo tajā tika pārāk sarežģīti noteikumi, kas vairumam cilvēku ļoti nepatika, un ka šajā sasrakstā ir 1 vai 2 cilvēki kuri piedalījās to noteikumu izveidošana/papildināšanā. Kopīgi vajag kaut kā sastādīt šo sarakstu, tā lai visi ir laimīgi un vienisprātis.

Ja vajag kādus labojumus adminu sastāvā informējiet mani privāti.

 

 

potenciālie adminu kandidāti: ( gaidu ka pieņemtie admini kopīgi izlems vai šie cilvēki šobrīd ir vajadzīgi )
https://www.kick.lv/user/7811/wakke/
https://www.kick.lv/user/3077/wukong/

 

 

 

test


 

test

link

 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 25. augustā, 15:09.

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 24m
Redzēts 13. martā, 10:26
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. augustā, 23:52
0
post

Capture and  Kiwi :] par Main!!!

Pēdējo reizi rediģēja 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 2019. gada 09. augustā, 23:53.

cruelcin šļura
Lietotājs++
SMOTRA
Cirulitis
191 atbildes forumā
Online: 18d 10h 46m
Redzēts 14. martā, 20:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. augustā, 00:39
0
post

Nezinu par capture bet kiwi piekrītu dot zaļo gaismu par main 

Es nezinu kas ir wukong jo nēsmu redzējis kā viņi admine atstāšu šo pārējo ziņā bet es domāju ka nē jau ir saprātīgi admini 

Labojums par wakke atceros no heal try laikiem jeb hrenovijs ļoti labs admins aktivitāte piena ideāla spēlējam kopā katru dienu kad vēl tautas bija 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin šļura, 2019. gada 11. augustā, 11:16.

 

 

ExorcisT^
Jauniņais
74 atbildes forumā
Online: 21h 21m 45s
Redzēts 18. februārī, 15:23
Pievienots, 2019. gada 10. augustā, 15:20
2
post

TTT ir jautrs, cerams nebūs kā hīla kur administrācija visu laiku meiģinaja pist prātu. Veiksmi :)

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12531 atbildes forumā
Online: 261d 1h 41m
Redzēts pirms 7 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. augustā, 15:37
0
post
 

ExorcisT^

pirms 11 minūtēm01post

#15

TTT ir jautrs, cerams nebūs kā hīla kur administrācija visu laiku meiģinaja pist prātu. Veiksmi

Nepiekritu. Hīlā administracija bija normala jo vini neko nedarija ne speleja ne neizradija baigo interesi par serveri tapec ari bija klusi kā zagļi tumšajā laikā.

Vel jo vairak administracija nemeginaja pist pratu. Bet veletos dzirdet tavu viedokli KĀ un ko vini pisināja?

Serveri bija forshi, admini lielākoties bija superigi un forsi (protams atskaitot dazus) bet problēma bija pasos speletajos kas vnk mēģināja čakareties sava starpa un čakaret adminiem prātu. 

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2019. gada 10. augustā, 17:04
0
post

Exo, tāds heal patriots, bet šitā runā, kauns nav? :[ Bez tam, vienīgais prāta pisējs biji tu, jo entās reizes pieteicies uz guru un ne sūda nedarīji.

pankuksh
Meitene zeltene
Lietotājs
pīlīte
1517 atbildes forumā
Online: 157d 7h 29m
Redzēts 21. februārī, 07:06
Pievienots, 2019. gada 10. augustā, 17:18
2
post

lol heal admini vienmēr piesedza savējos, kā atnāk kāds svešs vai jaunais, tie uzreiz saspēlējas un kko ne pa ķeksi apvaino. domāju, ka te tā nebūs.

 

 

ZemNieks.
Jauniņais
Dambo
4 atbildes forumā
Online: 1h 24m 27s
Redzēts 2019. gada 24. augustā, 09:45
Pievienots, 2019. gada 13. augustā, 03:39
0
post

Labdien , tātad esmu pilnīgi par par kiwi , capture ,rahhtw, cirulitis visi šie nosauktie gurķi bija heal tikai neatceros isti vai kadam no jums bija admins:( bet noteikti bija labi nezinu vai jūs mani atceraties , bet jūs ļoti labi atceros biju maziņš man bija kaitkadi 12 gadi kad spēleju, a nu tad es varu daudz maz pastastit par šo geimu. Tātad bija dectetiv kuram bija jāparbauda līķi , vai tie ir treitori vai parastie nevainīgie cilveki taka ilgi neesmu nekonpar ttt serveriem dzirdejis tāpec neatceros neko diž daudz , bet stāstu to ko atminos Treitoriem bija janogalina dectetiv un parejie nevainīgie .

Pēdējo reizi rediģēja ZemNieks., 2019. gada 13. augustā, 03:41.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 139 ( 2167 skatījumi )
cruelcin šļura, cruelcin, Kiwi :], MENDIJA, Zane, Osmans, Jackass3D, zoro227, HSkill, Flabijs, BANZAI, rodzh, Maruzha, akasi, Kamiks, radžiņš, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Krist1nkaa, adjustable, EAZY., Ruffiks, ?miedziņš? , Paldies., Latvians, Vandalists, Chemijs, ZemNieks., Kipchoge, goosy, Venta, pankuksh, eena, Vaaveriite*_^, Capture, 575, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Tessa&Hardin, skeleMF, Flak3, Džamals, milkhouse`, KonQx, Grizzlijs, WizKhalifa*, Ralfuuzis, cyruss, Lauku puika a.k.a hnc. , Jautrais opis, Peak, PooKa, Enemijs, WickedLady, daryl, ozijs, Dzonis, santiz, Fūdiņš, Rubax, RCHWZKY, Lachubliezejs, Rolković, ExorcisT^, ZīLe, deewekzij, PasaulesBoT, duum, AndisKoks, kaifotajs!!! :D, KlaRK, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, JērsA, ZnT, RеCreator, nolodžik, luīze, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 47th, Marshmello, ★ToughEnough★, EXIT.-, SourSet, Violexy, Сhrееру©, Unicorn, eSSe, Zapturo., Edward, Wolfyy, motty, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., Sin4a, Gamora, `Barbija`, Obijs, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, PANDAROO, Hvz, zefirss, Faacha, Grafiti, thestyle, LOOK, black cobra, Muiza, Pivafresh`, Zaņuks, Wunderschlange, sсhoKKur-, sixed, extriim_team_fighter, Wukong, Witch, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, CoyoteFly, G$ SHOOTER, ⛔lolwut?, Strelnieks., Pilots, Sandis., EdgarsRam, šāvejs, StaFFорд, SpriditisMAD, maar4a, Kristherz, Chemp1k, Apocalypse, loveusobad2, siirups, Kopas, emciic, ~Pakotājs, Laauriinaa, dibens, MadrYy, Snicker, Swizy, Prometajs