bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Izklaide
3
0
topic
Ja šito dziesmu neviens, nezin, tad es esmu vecs.
Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 21:27

https://www.youtube.com/watch?v=s1tAYmMjLdY">https://www.youtube.com/watch?v=s1tAYmMjLdY

No offense, Neko sliktu nesaku, bet šī dziesma uzsit tādas pamatskolas atmiņas. Man vienalga, ja kādam nepatīk vai arī nezina, bet kādreiz šādas dziesmas bija topā nevis Lil Peep, Lil Pidar, Lil Gej un kas tik vēl nē.  :D

 

Pēdējo reizi rediģēja Hazard, 2019. gada 06. augustā, 21:28.

 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts Vakar, 13:05
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 22:05
0
post

Es šo dziesmu nezinu. Pirmo reiz dzirdu.

Bet nu es pamatskolas beigu pusē tik iegāju tādā stilā, laigan ar ne tādā, jo es iegāju smagākā - smagais metāls un nu-metal pārsvarā.

Neesmu nekad klausījies blink-182.

Nu toreiz bija viens Lil. Lil Jon. Varbūt zināsi viņu ar dziesmu Get Low, kura arī bija NFS: Undergraund spēlē, laigan es to spēli nespēlēju.

Bet Lil Jon atšķiras no Lil Peep, jo Lil Peep bija emo repers, bet Lil Jon nav.

Un arī tajos laikos cik es zinu tad tādu emo reperu nemaz nebija, ja bija, tad tie nebija populāri. Tāds emo bija pārsvarā dzirdams rokā. Savā ziņā pat tādā gandrīz ko tu šeit ieliki.

            

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 22:22
0
post

Enemijs.

Tu vismaz proti pamatot viedokli. Zini, ko runā. Proti pamatot teikto.

Par to saku Paldies. 

Un jā, arī ņūmetālā un smagajā rokā vienmēr esmu bijis ! 

Man prieks par tādu garu atbildi. 

Tā piebilde par Lil Peep , Lil Gay , n shit. Tas ir tikai tā pamatā, raugoties uz 21st century, overall. Nu vispār, mumble rap. Tagad izskatās, ka pat mūzikants skaitās, tad, ja : proti, runāt (neizteiksmīgi, NEVIS REPOT, bet tiešām runāt, neizteiksmīgi bez intonācijas, Uzlikt kaut kādu Sick bītu, sick melodiju, un uztaisīt galīgi neoriģinālu videoklipu, VSJO  = Tu automātiski esi mūzikants. Kaut būtu kā agrāk vairāk, bass guitar, drums, piano un ļoti labas vokālās dotības, PROTAMS, PROTAMS, arī mūsdienās ir ĻOOOOOTI daudz labu dziedātāju, mūzikantu, bet tas, ka meinstrīms ir galīgi garām un tas, ka ir "bara instinkts" . Dzirdu, Gucci Gang, Viski Kola Karaļeva Tancpola, UN Aiziet. Visi sīkie dungo to pie sevis. Kauns, kauns, kauns, bet lai jau. TO Visu ieskaidrot Tagad kādam ir tas pats, kas runāt ar sienu.

Anyway, too much said. Paldies, par normālu, precizētu atbildi Enemij, patīk tādi cilvēki.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12791 atbildes forumā
Online: 264d 13h 47m
Redzēts pirms 3 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 22:29
0
post

Ja esi mācījies Kembridžas universitātē, tad tā varētu būt.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts Vakar, 13:05
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 22:31
0
post

Es teiktu ka ir divi repi - mumble rap kā Lil Pump ar Gucci Gang un pārējie, un ir hardcore emo reps vai kā tā kā Lil Peep, xxxTentacion, suicide boys, bones, utt.

            

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 22:33
0
post

Man šķiet ka katrā galā , jeb kompānijā bija savas dziesmas topā. Es personīgi šo zinu, bet viņa man neasociējas īsti ne ar ko. Manā galā, manā kompānijā bija citas dziesmas topā. 

 

un par tiem visiem Lil reperiem, tie man arī galīgi neiet pie sirds. Aptetovē sejas, kaut ko runā nesaprotami un tā skaitās mūzika, visi sīkie paķeras līdzi jo tas ķip "kruti" skaitās , un tādā veidā tie lil piipi paliek gan populāri, gan finansiāli labi pelna 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 1h 49m
Redzēts pirms 20 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 07. augustā, 18:36
0
post

Dziesma dzirdēta, bet pamatskolas laikā klausījos vairāk Papa Roach un Nirvana. :est:

Runājot par tiem Lil pīp un tiem pārējiem šitiem, nekad isti nav paticis, netaisos ari nemaz klausities. :shlop:

Oldskūl songs for laif.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0