bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
0
topic
sudziba freezphantom
puli_ot_babuli
Jauniņais
Satana
5 atbildes forumā
Online: 5h 57m 17s
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 10:35
Pievienots, 2019. gada 27. augustā, 14:44

1. Izdarītais pārkāpums - nespēj izmantot acc.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - https://failiem.lv/u/8pht8f3e
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts - demo ir apt1-2min no sākuma līdz beigām
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) - 213.226.141.72    STEAM_1:0:214224412
5. Pārkāpēja niks - freezphantom
6. Komentārs par notikušo - tikko iegaju serverī, nospēlēju 1 minūti, pa mic lamajas spēlētajs PEDOLACIS (lamajas normāli , saistīts ar māti un vienkarši bļauj micro , traucē spēlēt,  tajā pašā laikā spēlēja freezphantom un neko nedarīja kad es paprasiju iedot PEDOLACIS gag , jo reāli trauceja spelet un lamajs, tajā pašā laikā serverī bija daudz afk.. freezphantom ne par ko mani kick no serverī , es iegāju pa jauno un iegaju spec , lai ierakstīt demo un zustaisit screenshotus , kad tiko iegāju , pagaja  sekundes , viņš čata uzrakstija puli specc off , un pec 3 sekundem es atkal biju izkikots.. vel man ir jautājumi , par ko bija pirmais kick ? kapec vins spelejas ar acc ? un kapec es nevaru but spec ? P.s ( spec es biju apt 1min) wtf ???/??????//
7. Mape, kurā tas notika - zm_ice_attack3
8. Serveris -  zmwar3ft 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts Vakar, 22:20
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 27. augustā, 18:22
0
post

Aprunājos ar adminu. Specos ir aizliegts spēdēt mapēs, kuros ir boti, jo tas aizņem botu slotu. Ja mapē nav boti, tad vari droši sēdēt specos.

Runājot par 1. kick - tas tavā demo nav redzams un man grūti pateikt par ko tas bija. Bet par cik tāds bija tikai viens, tad uzskatu, ka nekas nopietns.

Un par lamāšanos - admins nav robots un viņš nevar izsekot pilnīgi visam līdzi. Pabrīdināšu, lai ir uzmanīgāks un vairāk tam seko līdzi, bet arī šeit netiek nekas krimināls nav pārkāpts.

 

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0