bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
8
1
topic
[Sūdzība] JeraA
R0DEmental-
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 4d 0h 40m
Redzēts 2023. gada 04. martā, 00:40
Pievienots, 2019. gada 29. augustā, 05:22

1. Izdarītais pārkāpums: Suspected Wallhack
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://www.kick.lv/cs/demo/dd2…1567035601.zip
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts Aprakstīšu zemāk visu.
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) Nezinu, cerams paši uzzināsiet!
5. Pārkāpēja niks JeraA
6. Komentārs par notikušo Nezinu, ko komentēt, bet momenti un tā apraksti, kā jau minēju augstāk, būs zemāk!
7. Mape, kurā tas notika dd2
8. Serveris dd2.kick.lv

Demo tika izčekots kopā ar sound + mirv demo wh.

Sāku ar 21mo minūti, jo tur vairāk bija ko skatīties.

-21:25- Speciāli gāju fake streifu un dduck, lai paķertu uz prefu, jo iepriekš likās aizdomīgi par viņu. Te nu jau viņš izšauj pāris lodes uz fake streifu, un turpina šaut, balstoties uz "randoma iniciatīvu", nu no psihologiskā viedokļa - lai nepieķer mani uz softa, turpināšu šaut tā, it kā na haļavu.

-21:34 līdz 21:37- Izmet HE, notracko mani caur sienām, tad atlaiž trackingu.

-21:51- Kāpēc viņš pa mani caur sienu tracko un tad šauj, pie tam uz prefu, nevis pa taisno pa mani, kad izlīdīšu ārā no sienas, vai arī prefā vismaz šautu, bet ne caur sienu, nezinu, kurš normāls cilvēks tā dara. 

-22:14- Pēkšņi sāk čekot pitu, iepriekš vienākši skrēja taisni drosmīgi. Pie tam es pamanīju, ka kad mani caur sienām, pirms izgāja no boxa, iespīdējos, un tieši tajā momentā izdomā pa taisno nočekot. 

-22:38- Pēkšņi vienkārši skrien taisni un vairāk kaut kā nečeko pitu.

-22:45- Izdomā pa taisno CT čekot, lai gan ir 10101 pozīcijas, kur mani meklēt, bet tieši šajā rounda jāizdomā CT pačekot.

-30:14 līdz 30:24- Nezinu, moš ķipa random nejauši trackingi, nav ne jausmas, bet tpt piefiksēšu pie momentiem. Pie tam no 30:20 līdz 30:23, beigu šāvienos caur sienām, viņš sinhronizēti ar manām kustību trajektorijām trakingo mani caur sienām.

-32:47- Pārcenties ar prefiem, pa agru izšāva, bet tā precīzs trackings

-34:29- Nezinu, ko viņš tur pamanīja, bet redzēt mani tur nevarēja, bet kko mistisku pamanīja, notrackoja.

-32:41- Pašauj pa rampu, tad notracko, un reāli nedaudz pa agru prefoja pa rampa kasti, drīzāk kur pēc pus sekundes es ielecu un dabūju pierē.

Mans secinājums - Iespējāmā periodiska softa (kuba) aktivizācija.

Labi cilvēki, jau tā pārāk daudz momentus salasīju, apnika, bet, proti, ir vēl visādu momentu, kurus paskipoju. Cerams BT šo to piefiksēs. Es saku, ka tās ir TIKAI manas aizdomas, 100% neesmu pārliecināts. Vienkārši cilvēkam ļoti daudz "randoma" ar tādu ļoti, nezinu kā pateikt, interesantu iesācēja movement, crosshair normāli noturēt nevar un scrollo ducku nepārtraukti, nu nezinu kā tālāk iekomentēt :D. Seciniet paši.

P.S. Kā arī viens admins ļoti ir pārliecināts, ka Jerai ir softs, bet neuzdrošinās banot. Lai tas admins paliek anonīms. Ja gribēs, pats pateiks.

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja R0DEmental-, 2019. gada 29. augustā, 09:21.

R0DEmental-
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 4d 0h 40m
Redzēts 2023. gada 04. martā, 00:40
Pievienots, 2019. gada 30. augustā, 23:35
0
post

UP

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 23m
Redzēts pirms 15 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 31. augustā, 11:00
1
post

21:25 - nekas īpašs. Pats izšāvi lodi uz viņu un viņš izšāva pretī. So?

21:34 - tā var būt sagadīšanās, bet var arī būt neuzmanības kļūda ar wh. Katrā gadījumā šis moments neko neizsaka.

! 21:51 - interesanti... aizdomīgs moments.

22:14 - gan varēja dzirdēt soļus, kā kāds ieskrien bedrē, gan arī parasta čekošanas vieta.

! 22:38 - protams, interesanti, ka tik atklāti ar nazi skrien visur, bet šoreiz arī soļi nav dzirdami.

! 22:45 - šis gan ir interesants moments.

!!! 30:14 - aizdomīgākais moments līdz šim.

32:47 - nekas īpašs.

! 34:29 - arī interesants moments.

! 34:41 - arī interesants moments.

 

Ļaušu vēl Devilishham izteikties, bet nu te smird pēc kubiem.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. septembrī, 16:50
0
post

! 22:38 - protams, interesanti, ka tik atklāti ar nazi skrien visur, bet šoreiz arī soļi nav dzirdami.

! 22:45 - šis gan ir interesants moments.

!!! 30:14 - aizdomīgākais moments līdz šim.

! 34:29 - arī interesants moments.

! 34:41 - arī interesants moments.

Varētu jau vēl kādu pierakstīt, bet šoreiz pietiek ar kiwi pierakstītajiem. 

Secinu, ka tiek spēlēts uz on/off. Līdz ar to banots.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0