bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
6
4
topic
meh
pankuksh
Meitene zeltene
Lietotājs
pīlīte
1517 atbildes forumā
Online: 157d 7h 29m
Redzēts 21. februārī, 07:06
Pievienots, 2019. gada 31. augustā, 20:17

Izdarītais pārkāpums: sadarbošanās? laikam tā.

Adrese uz demo: https://failiem.lv/u/sm5abdwe">https://failiem.lv/u/sm5abdwe

Demo momenta PRECĪZS laiks: 8:30

Pārkāpēja niks: Unicorn, rahhtw

IP: 89.221.119.158

Komentārs par notikušo: sūdzība ir par uni, jo sākumā viņš norandomo, bet netiek dots slay. kad es to izdaru pēctam, demo pašās beigās (atriebības pēc), uzreiz man piešķir slay. tehniski par vienu random nekad es netaisītu sūdzību, beettt nu tas ir cūciski, ja abi divi zin, kas notika, bet savā starpā sarunā to, ka davaj, pa bracki, neko nezinu, neko neredzu, kaut adminčatā to teicu. ko varu piebilst, uni, savas negācijas pret mani iebāz vienā vietā, visem par Tevi ir vienalga, jo ttt nav vieta kur to izdarīt. nu tāpat ar rahhu :nez:

Pēdējo reizi rediģēja pankuksh, 2019. gada 02. septembrī, 13:04.

 

 

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 31. augustā, 20:27
1
post

Ahhhh kā es to gaidīju.

Negācijas paturēšu vienā vietā, tas nekas ka paraudāji, nopsihoji un nobloķēji visur. Attēlu rezultāti vaicājumam “laugh gif”


Par topiku: Damn, lai tā būtu sadarbošanās :cry4: Bet okay okay- randoms bija viens. Tapēc kāda problēma , itkā nekāda. Sadarbošanās? kur tur vispār ir sadarbošanās? :D A sevi es neslayoju.. okay itkā sms admins. tevi noslayoju, man ir sms admins kā nekā varu sodīt.

(Nekas gan jau nesaprotams, bet sanervozēji un uztaisīji sūdzību. smieklīgi. labāk paturpini bloķēt itkā mani tas interesētu, jo kas gan aizvainos princesīti.)

Image result for Unicorn Gif signature

pankuksh
Meitene zeltene
Lietotājs
pīlīte
1517 atbildes forumā
Online: 157d 7h 29m
Redzēts 21. februārī, 07:06
Pievienots, 2019. gada 31. augustā, 20:31
2
post

well, centos Tev nosūtīt vēstuli, bet pats vien esi vainīgs.

princese šajā brīdī esi tikai un vienīgi Tu, jo savas dzīves problēmas met ārā uz visiem cilvēkiem iekš cs. man bija pamatots iemesls Tevi visur bloķēt, jo tādus cilvēkus kā Tu, vajag izolēt. turpini tālāk izlikties, ka esi labāks par visiem citiem. raudāšana tā nav un tāds nebija mērķis. esmu tikai un vienīgi par godīgu spēli, tāpēc savas problēmas paturi pie sevis.

 

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12612 atbildes forumā
Online: 262d 1h 9m
Redzēts Vakar, 23:12
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 31. augustā, 20:36
6
post

Kāpēc visi tik agresīvi pēdējā laikā? Satraukums, jo tuvojas skola? :D

Runājot par tēmu - Neredzēju random, jo nebiju tajā situācijā jums blakus. Ja pankūciņa uztaisīja rnd uz Unicornu, tad Unicorns pareizi izdarīja, ka noslayoja Tevi. Ja Unicorns uztaisīja random uz Tevi, tad Unicornam vajadzēja sevi slayot kā sms adminu vai arī varēji uzrakstīt adminu čatā, lai viņu slayo. Es nevaru visu laiku vērot čatu un paralēli spēlēt un pieskatīt Džamalu, kurš visiem ''nejauši'' iešauj. Labi atceros, ka Tu pajautāji ''slayo viņu'', es tev atbildēju ''kuru, kāpēc'' uz ko atbildi nesagaidīju.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts Vakar, 19:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 12:52
0
post

Sadarbošanās tur noteikti nebija, jo admini nevar katram izsekot līdzi. Vēl jo vairāk, ja nav tāda iespēja ieiet specos.

Randoms gan tur bija un tā kā tas bija tīšs randoms un tajā situācijā nevarēja neko pārprast, tad Unicorns tiks sodīts ar 2h banu par random.

Banots.

 

TC.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 02. septembrī, 13:04.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0