bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
19
0
topic
Nākotnes plāni kick.lv
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 16:44

Es plānoju salīdzinoši drīz vienu no 2 variantiem

1. vai nu veidot lielu spēli jaunu kickā, kaut ko rpg tipa, ar līdzīgu principu kā čema un soma, tikai vēl daudz lielāku/foršāku.

- SECINAJUMS: izskatās ka lēnām šo iesākšu kad pabeidzu māsjalapās un serveros nelielākus updeitus, bet izskatās ka lai to pabeigtu man burtiski vajadzēs nenormālu apjomu darba ielikt, līdz ar to visdrīzāk ka šo taisīšu ļoti lēni un vienlaicīgi ar citiem maziem un arī lielākiem updeitiem, un likšu kickā jau pa daļām iekšā līdzko kaut kas būs sataisīts, un ka kaut kāda reāli lietojama versija šim būs ne ātrāk kā pēc pusgada.

2. pirkt otru serveru kasti, un veidot mu vai mc+csgo serverus.

- SECINĀJUMS: Noskaidrojās tas ka šobrīdējā datu centrā mu serveri hostēt nebūtu iespējams. Līdz ar to visdrīzāk ka kādreiz tālā nākotnē būs vnk jāņem kārtīgu hostu ārzemēs un jāmēģina ar pavisam citām metodēm šo visu kā biju iedomājies. Pagaidām tad vnk šis atliekas līdz aizbraukšu un atgriezīšos no darba jūrā.

 

Tā kā abi šie varianti aizņemtu burtiski mēnešus laika, līdz tam vajag izdarīt visu pārējo kas ir palicis.

Tāpēc šī ir vieta kur Jūs variet nosaukt pilnīgi visu ko jūs gribētu redzēt projektā tuvākajā laikā, jo pēc tam to nevarēs prasīt ilgi :D

Derēs visa veida ieteikumi, labojumi, kaitnošas lietas, bagi.

BET ne lieli updeiti kuri aizņems desmitus stundu veidot.

 

Lai nebūtu nenormāli gari posti no manis kur visiem atbildētu vienliaicīgi, es atbildēšu jūsu pašu postā to labojot. Lūdzu nedzēsiet manas atbildes no saviem postiem :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 02:02.

PooKa
Lietotājs
Pыбак
8546 atbildes forumā
Online: 203d 22h 41m
Redzēts 17. martā, 13:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. septembrī, 21:44
0
post

Piekrītu Wukong varētu kādu no pirmajām mu versījām ar mazu xp. kko līdzīgu kā bija partylife.....

dzēsts profils
Lietotājs++
don't message me
294 atbildes forumā
Online: 16d 7h 48m
Redzēts 2020. gada 22. oktobrī, 17:38
Pievienots, 2019. gada 02. oktobrī, 12:43
0
post

es par rpg, ja it īpaši taisies lielu taisīt. Varētu apvienot kopā ar pašu spēlētāja profilu un ja gribētu varētu visādas krutas fīčas salikt kas iedod kaut kādus bonusus par spēlēšanu u.t.t. kas iedotu citiem iemeslu turpināt spēlēt bet nu Mu serveris arī būtu diezgan interesanti jo sen nav spēlēts un neslikti būtu uzspēlēt. Par csgo, īsti tur ir lost cause.

bet nu gribētu gan redzēt ko tu uztaisītu rpg spēlē :D

- diemzel lai izviedotu ko lielu butu jarekinas ne ar meneshu, bet burtiski gadu darbu vai arī mēnešu darbu ar augsti kvalitificetu programmistu un dizaineru komandu. Noteikti ka butu kas interesnts, bet nu nedomaju ka to vares nosaukt par ko lielu.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 01:56.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 15:13
0
post

Es gan jau neesmu vienīgais, kuram ir garlaicīgi no kick tagadējiem serveriem, tāpēc vārbūt pastāv iespēja, ka tu vari bišk nošpikot to , kas bija agrāk wosā, ka cilvēki paši vote'o par nākošās dienas serveriem? Jo ir cilvēki ar dažādām gaumēm, kāds grib klasisko war3, kāds deathrun, kāds surfu, zin kā, ir vairāki cilvēki ar vairākām velmēm. :D

Gan jau kāds atceras to wos komūnu, vne? Tur agrāk bija tāda opcija balsot par rītdienas serveriem, kāpēc, lai te nevarētu kaut ko tādu ieviest? ;dd

- Paldies par iteikumu, bet šāda veida izveide jau agrak tika runata UN shobrid nav tam laiks jo tas ir tas pats ka sagatavot 5 modus serveru modus un aizņems daudzus desmitus stundu un vēl pēc tam simts stundas būs jālabo visos serveros bagus un tos japielabo lai nepazistu interese. Šīs tēmas pirmajā postā esmu skaidri uzrakstījis ka nemeklēju ieteikumus kuri prasīs desmitus stundu darba.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 01:57.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 50 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 15:22
0
post

Cik manu tad Tu salaboji manis ieteikto punktu par miniblogu like un dislike, ka nerādās pareizi.

Bet tagad ir cita problēma - visi like un dislike ir pa virsu "atbildēt".

fix it

- tas nu gan bija cakarīgi, bet sanāca. Fixed

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 01:42.

            

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. oktobrī, 22:25
0
post

Pārtaisīt pašreizējo challenge kodu sūdu to ka aktivizējot viņš uzreiz izdzēšas nevis tiek nosvītrots, vai arī pievienot iespēju ka var izdzēst izmantotos kodus 

- Prieks kam? kā tev tas traucē? tas tika taisīts tāpēc lai lietotājam ir vielgāk pārskatīt kuri kodi ir palikuši nederīgi dēļ resetiem vai ari ja tere daudzus, un lai nebutu ka vinjam liekas kāds "pazuda" pēkšņi

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 05. oktobrī, 17:01.

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. oktobrī, 23:28
0
post

Tāk , tad nu es gribētu lai Tu pārskati manu Itemu cenu topiku un ievieto to redzamā vietā somas lietotājiem ,savādāk man katru dienu vairāki cilvēki jautā par cenām , par to vai "vai šis ir izdevīgi" , "vai tas ir izdevīgi" , "cik maksā tas " uttt, man biš apnika un ,manuprāt, tās cenas ir +/- atbilstošas. Ja Tu atrastu laiku, pārskatītu, pielabotu , tad visam būtu jābūt OKEY. 

- Pievienoju somas "palīdzība" linku sarakstā. Vairāk īsti šobrīd nevaru piedāvāt.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 01:46.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12612 atbildes forumā
Online: 262d 1h 34m
Redzēts pirms 33 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. oktobrī, 00:06
1
post

Šajā topikā ir iespēja redzēt, pa cik var nopirkt unbanu forumā. Bet izrādās, ka perm/mēneša/nedēļas unbanus nevar nopirkt pa eiro sms veikalā. Pats Chemijs teica, ka tikai ar bankas pārskaitījumu. Tad vēlams precizēt vai izņemt laukā to tekstu, kur var nopirkt ar ''eiro sms veikalā''.
- tu kaut ko jauc, var nopirkt ar sms unbanus forumā.
To pašu arī čata unbanā ''1.45 eiro sms veikalā - tāds nemaz nav''. 
- caur ziedojuma sadalju jāveic maksājumus.

Var arī somā ielikt pie Palīdzības aptuvenās artefaktu cenas. Links - https://www.kick.lv/forums/topi…tefaktu-cenas/
- ielikts

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 08. oktobrī, 00:16.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 08. oktobrī, 16:40
0
post

Ļoti ideāls ieteikums, visi man piekritīs, no sms shop izņemt iespēju iegādāties TTT sms admin, savādāk serverī cirks ieradies 24/7

- ttt ieteikumus pie ttt maina kiwi, ja vinsh teiks iznems vai palielinat cenas vai ko tadu, tad tas tiks darits.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 08. oktobrī, 16:43.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 24m
Redzēts 19. martā, 18:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. oktobrī, 16:42
0
post

Noteikti vajadzētu ņemt ārā iespēju nopirkt ttt serverim sms acc. Pēdējās dienās pilnīgs murgs tur notiek ar SMS acc. Vai nu arī liegt iespēju nopirkt acc ja tev ir noņemts. 

- ttt ieteikumus pie ttt maina kiwi, ja vinsh teiks iznems vai palielinat cenas vai ko tadu, tad tas tiks darits.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 08. oktobrī, 16:43.

ALLAHS
Jauniņais
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 33m
Redzēts 2019. gada 18. oktobrī, 21:36
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. oktobrī, 10:52
0
post

Iestādīt jaunas mapes kā de_rats2 de_aztec hns tipa mapes utt.
- vakar tika pievienotas 5 jaunas kartes.

Uzstaisīt ka ja maz cilvēku tad mazākas mapes iet apriņķi ( līdz 10cilvēkiem). Bet kad ir +10 tad jau lielākas vote. (protams, nēesmu pārliecināts ka tas ir iespējams uzstaisīt). Citādi kkadi 5 cilvēki spēlē šausmīgi lielās mapes, un tauta zūd. Traitor TT serverī.
- šis tīri pie kiwi, 1x par to bijam laikam ar vinu ari rinajushi. Tas ir iespējams, bet ir paliels darbs.


Kā arī varētu uztaisīt ka Innocentiem rāda ka viņi ir CT vai T pilnīgi visi , bet Traitoriem rāda ka ir tikai T un lai redzētu kurš ir TT uzreiz (manuprāt , diezgan noderīgi būtu).  Citādi 20 cilvēki serverī un atrodi kas no tavējiem ir komandā). 
- parak gruti sataisams.

 

Nezinu cik rēali šīs viss ir, bet būtu forši.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 12. oktobrī, 16:29.
Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 50 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 07. decembrī, 13:25
0
post

Šis saistībā izmantojot kick uz telefona.

Pa labi ir tā teikt poga kur ir sākums, forums, bani, multivide utt. Tur ir uzlikts ka var paripinat uz augsu leju un saniem.

Bet pa kreisi ir tā teikt poga uz savu profilu, bet tur tādas lietas nav kā paripināt uz leju augš un sāniem.

Ja man telefons ir sāniski, es netieku visam klăt.

Uzliec profila izvēlei to pašu kas ir foruma izvēlei, lai var ripināt uz augšu leju un sāniem.

EDIT 21.08.20. - Jaunā foruma dizaina dēļ šis vispār vairs nav pieejams, tāpēc šis ieteikums vairs nav derīgs!

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2020. gada 21. augustā, 15:31.

            

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 50 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 07. martā, 14:02
0
post

Vajag sakārtot ikonas. Ja jau TOPIKIEM un POSTIEM ir katram sava, tad MINIBLOGIEM un BLOGIEM vajag savu. Kaut vai apgriez Bloga ikonu uz otriem sāniem
Novērtēts ikonu ar varētu savādāku. Kaut vai apgriez Vērtejis ikonu kājām gaisā, lai izskatās kā dislike.
Somas ikonai reāli jābūt citai. Soma, porfelis vai kas, nejau thumbs up ikona.

Sataisīts. @Chemijs


Meklētājā, ja ko meklē, piemēram, lietotājus ar nickname Player un tur atrod 40 lietotājus, tad var redzēt tikai 30.
Tas pats ar galerijām. Piemēram atrod 104 galeriju ar vārdu Love, bet rāda tik 30 galerijas.
Gan jau Topikiem tas pats.
Salabo, lai rāda visus atrastos, vai arī, lai var aiziet uz jaunu sadaļu kur ir sarakst ar visiem atrastajiem.

Pārāk sarežģiti, speciālu sadaļu taisīt tikai priekš kaut kādiem retiem meklējumiem, kuri pat man nekad nav bijuši vajadzīgi. Nav tā vērts, tas vispār neuzlabos aktivitāti un to izmantos 1 cilvēks mēnesī.


Iekš Galerijām pašām, ja meklē piemēŗam Love, tad atrod un parāda tik 32 video, laigan jābūt 104 video.
Salabo, lai rāda visus atrastos. Viena lapā uzreiz vai ar pa vairākām lapam.

Pārāk sarežģiti, speciālu sadaļu taisīt tikai priekš kaut kādiem retiem meklējumiem, kuri pat man nekad nav bijuši vajadzīgi. Nav tā vērts, tas vispār neuzlabos aktivitāti un to izmantos 1 cilvēks mēnesī.


Un vienu postu atpakaļ, ir viens ieteikums no manis uz kuru Tu vēl aizvien neesi atbildējis.
Lūdzu atbildi un salabo.
 EDIT 21.08.20. - Jaunā foruma dizaina dēļ tas iepriekšējais posts/ieteikums nav derīgs, tātad es vairs uz to atbildi un labojumu negaidu.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 11. septembrī, 22:32.

            

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 50 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 17. jūnijā, 16:34
0
post

Bija pilnīgs stop Coronas dēļ, nedevies kuģot, paliki mājās, bet nekā no šī pat neaiztiki :/
Vien dien pat sīkumus taisīji, bet šos sīkumus tā arī nesataisīji.
Ir zināms, ka tev nepatīk taisīt sīkumus, bet tomēr, varēji sīkumiem veltīt vismaz 1 dienu nedēļā vai 1 dienu divās nedēļās.
kauns kauns kauns.

Taisnība, nu bet es to laiku vērtīgi pavadīju ... biznesu veidošana un meitenes :D neesmu pavisam pametis te visu, vnk tāds periods kad mazāk laika varēju atvēlēt tieši kickam.


Bet lūk vēl ko var ieteikt:

 

Salabo, lai apakšsadaļas nelēkā apkārt pa specifisko sadaļu. ... Tas ir tā, piemēram, es ieeju CS sadaļā un Apelācijas un Sūdzības ir augšā, bet nākošreiz ieejot, tās ir lejā, vai pa vidu citreiz. ... Saprastu ja tas mainās pēc tā, ka kāds ieposto, bet tā nav. Sūdzības un Apelācijas ir tās aktīvākās vietas un citās apakšsadaļās vispār netiek postots jau sen. ... ieej cs sadaļā, tad uzspied refresh un viss maina vietu.

Sataisīts @Chemijs

 

Jau esmu minējis un tu laikam ar to neko dedarīsi, bet teksta editorā tā "spoiler" poga ir beigta. ... nezinu vai tas ir jau uztaisītam topikam, bet laikam taisot topiku, ja vairāk kārt to spaida, tad tā iesprūst, nevar atvērt vai arī aizvērt. ... reāli viss kick teskta editors ir baigais draņķis.

Sataisīts @Chemijs

 


Šī zvaigzne ir favorīti jeb ar teiksim bookmarks. Ja kāds ieposto tajā sadaļā, topikā, galerijā, miniblogā, blogā, profilā, tad tev pie paziņojumiem ir paziņojums.
Tāda Zvaigzne nav pie "Jaunumi". Uzskatu ka tur tādu arī vajag.
Jaunumu rakstos parasti nekad netiek veidotas kaut kādas diskusijas, līdz ar to īsti pēc kā tāda nebija vajadzība. Kā arī tas ka es izvairos sākumlapā likt jebko jebko, lai būtu "minimālisma" jeb "mono" dizaina pieskaņa. Nevaru likt klāt 6 pogas kuras neviens gandrīz nekad neiznatos.

Bet viss vairāk vajag izveidot vietu, kur šos bookmarkus var redzēt, jo es reāli neatceros visu kam es saspiedu tās zvaigznes. Ja būtu vieta, kur redzēt savus bookmarkus, tad arī varētu atrast vieglāk daudzus citus topikus kurus tev pēkšņi vajag.
Tik ar lieta tāda, ka pie favorītiem automātiski parādās tevis veidotie saturi, bet tiem nevajadzētu būt tur pie tiem bookmarkiem, jo tad tur var sanākt liela kaudze ar sviestu.
Un arī tur vajag apakšsadaļas. Piemēram, ieej bookmarkos jeb favorītos un tur ir vairākas apakš sadaļas - Topiki - Blogi - Miniblogi - Galerijas - Profili - utt.
To varētu uzlikt tur kur ir iekš sava profila pa kreisi tā kolonna ar - Pārskats, Draugi, Brīdinājumi, utt. ... Vai arī pie Multivides augšā.

Jau taisot šo biju apsvēris tam sadaļu kur apskatīt savus favorītus, bet nu čakars - vienmēr taisīt īpašas sadaļas ir muuuurgs. Man pašam ir šī problēma ka gribas izņemt visu no favorītiem, bet nevaru jo nezinu visu ko tur ieliku, bet tapat saprotu ka darbs to sataisit ir daudz lielaks ka cik ir paciest to sajūtu ka vajag pa vienam iznemt no favoritiem kaut ko kad tur velak kads kko ieraksta. Kādu dienu pēc ilgā ilga laika, gan jau ka sataisīšu.

 

Topikos, miniblogos, galerijās, utt nav iespējams ievietot Youtube video no telefona Youtube app.
Tur dod šādus linkus - https://youtu.be/0eltBFcnjws , bet uz pc internetā youtubē šādus - https://www.youtube.com/watch?v=0eItBFcnjws ... bet Kicka sistēma nepieņem no telefona youtube app dotos linkus. Nākas iet caur telefonu internetā un tur iet youtubē un tur ņemt linkus.
Laigan redzot cik līdzīgi ir linki, tad varbūt sanāktu, no youtube app linka izņemt punktu starp "youtu" un "be" un pēc slīpsvītras jāieraksta "watch?v=" ... bet kurš atcerēsies to darīt?
Tas ir baigi čakarīgi iet telefona internetā un tur spaidīt youtubi, it īpaši ja telefons ir mēsls.
Salabo, lai arī var izmantot telefona youtube app linkus.

Sataisīts @Chemijs

 

Liekat Modiem pārvietot nepareizajās sadaļās ierakstītos topikus uz pareizajām sadaļām un apakšsadaļām. Tie nav bieži, bet esmu manījis ko šībi greizi CS sadaļā. Beidzat slinkot.

Sīkums, bet pateikšu viņiem lai tam pievērš uzmanību.
 


P.S. Es saprotu ka tev Chemij ir daudzi citi plāni un vēlmes priekš kicka, bet velns parāvis. Izdari arī tak tos sīkos darbiņus, nevis tik savus lielos plānus, kurus daudzreiz atstāj pusratā, jo atkal uzsāc ko citu lielu!

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 11. septembrī, 23:48.

            

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 50 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 21. augustā, 16:29
0
post

Sveiki!
Te atkal es un tikai es.

Tātad forumam ir jauns dizains. Good good. Bet tas nozīmē, ka ir radušās citas problēmas, bet arī ir izzudušas vecās problēmas. Kā redzams nedaudz augstāk es jau editoju vienu postu, ka viena problēma ir izzudusi jaunā dizaina dēļ. Iespējams tas pats ir noticis ar kādu citu problēmu, bet es to neesmu vēl manījis.

 

Bet es nāku atkal ko ieteikt!

1) Jaunā dizaina dēļ es netieku iekš Vēstulēm. Man nākas vērt vaļā kādu no vēstulēm vai nu nelasītu vai lasītu, un tad pa kreisi spiest sarakstes. Tas ir baigi nepatīkami.
Kaut ko kaut kā vajag pārveidot. Man prātā ir viens variants.
Šajā iezīmētajā vietā virs vēstulēm ieliec pogu "Sarakstes", lai var aiziet uz sarakstēm.

Sataisīts. @Chemijs

 

2) Iekš foruma no PC kā redzams augšējā rīkjoslā ir Kick logo uz kura uzspiežot aiznes uz mājaslapu, tad pašas mājaslapas simbola boga, un tālāk forums un viss pārējais.
Bet uz telefona ir tikai Kick.lv uzraksts uz kura uzspiežot aiznes uz mājas lapu un pa labi poga kur var izvēlēties kur doties vai nu uz mājaslapu vai forumu un citām vietām.
Es uzskatu ka uz telefona vajag uzlikt lai mājaslapas simbola poga kas aiznes uz mājaslapu būtu atsevišķi ārpus tās izvēles un kreisajā stūrī. Tas liktos ērtāk un tīkamāk izskatītos.

Sataisīts. @Chemijs

3) Topikiem, postiem, galerijām, miniblogiem, blogiem, komentāriem var redzēt šo:  .
Bet tagad tik ievēroju, ka pie Jaunumiem ir šādi  .
Kā redzams pie Jaunumiem nav redzams cik Like un cik Dislike. Bet uzejot virsū var redzēt ka novērtējuši 18 cilvēki, lielākoties like un daži dislike.
Lūdzu salabot, lai šeit arī rāda zaļos un sarkanos cipariņus.

Pārāk sarežģiti ar šobrīdējām sistēmām, biju apsvēris to taisīt un speciāli izlēmu to nedarīt jo tas drastiski palēlinātu mājalaspu, ja vien nebūtu viena jauna un sarežgīta sistēma kuru iespējams kādu dienu taisīšu.

 

4) Aplūkojot iepriekšējo punktu ievēroju divas lietas:

4.1. - Miniblogu komentāri ir vienīgie komentāri kuriem var spiest Like un Dislike. Tas nav iespējams Jaunumi, Galerijas, Blogi. Tas liekas jocīgi. Tapēc uzskatu ka vai nu pārējiem arī vajag uzstādīt ka var spiest Like un Dislike, vai arī Miniblogu komentāriem to noņemt.
(Arī nav iespējams atbildēt Profila komentāriem, bet nu tie ir tādi privātāki komentāri nevis tādi publiskāki, tāpēc like un dlsike varētu tiem nelikt, vai arī prikola pēc var uzlikt un redzēt kā citi laiko un dislaiko citu lietotāju komentārus citos profilos xD.)

Ļoti sarežgīti. Spiecāli kad veidoju to miniblogos, tāpēc to nesāku taisīt visās sadaļās, jo tas prasītu nedēļas to sataisīt visur, tas nav tā vērts šobrīd, gan jau ka ar laiku.

 

4.2. - Atbildēt iespēja ir pieejama iekš Galerijām, Blogiem un Miniblogiem. Jaunumos tās nav. Tāpēc varbūt to varētu arī uzstādīt tur. (Tā arī nav iekš Profiliem, bet nu tur jau to nevajag.)
Un iekš Galerijām un Miniblogiem šī iespēja "Atbildēt" ir redzama uzreiz, bet iekš Blogiem nē. Tas tikai parādās tur, kad ar peli tiek uziets virsū uz komentāra.
 Iekš Galerijām un Miniblogiem ...... Iekš Blogiem  .
Lūgums to salabot, lai Blogos arī rādās uzreiz iespēja Atbildēt, nevis ir pēkšņi izgaisusi un parādās tik tad kad tur uzbīda peli.

Ļoti sarežgīti. Spiecāli kad veidoju to miniblogos, tāpēc to nesāku taisīt visās sadaļās, jo tas prasītu nedēļas to sataisīt visur, tas nav tā vērts šobrīd, gan jau ka ar laiku.

5) Ja tu iekomentē cita profilā kādu komentāru, tad tas arī parādās tavā profilā un tiek minēts ka tu esi iekomentējis tajā profilā. Vai arī ja skaties cita profilu un tur rāda ka tā personā ir iekomentājusi cita lietotāja profilā.
 Kā šeit redzams es Enemijs esmu iekomentējis Obija profilā.
Lūgums uztaisīt tā, lai var uzspiest uz lietotāja nickname, kura profilā ir komentārs un tad mūs aizmet uz to profilu un tieši to komentāru. Kā piemēram šeit, es uzspiestu uz Obijs un mani aizmet uz Obija profilu un tieši to vietu kur ir šis mans komentārs, jo nu ja ir daudzi komentāri, tad tas var atrasties citā lapā pat, tad nākas ripināt un ripināt kamēr atrodi, nu ja tas ir ļoti vecs komentārs.

Sataisīts. @Chemijs

6) Iekš profila iestatījumiem ir iespēja norādīt vārdu. (nezinu vai tas jādara obligāti)
 Cik atceros tas vārds parādās iekš CS, kur tev pasaka cik tev ir ieiro un ko tur vēl. Bet tas nav redzams savā profilā vai citu vārdi citu profilos.
Es īsti nezinu kam tieši tas domāts, kāds prikols no tā, BET ar šī palīdzību varētu uztaisīt Vārda Dienu kalendāru vai kaut ko tādu.
Ok, kalendāru jau noteikti netaisīt, jo tāds nav Dzimšanas Dienām. Tās tikai parāda Kick ziņojumu dēlī.
Bet tad varētu izdarīt tādu prikolu, ka tur pašā foruma apakšā kur ir norādītas Vārda Dienas, uzspiežot uz vārda atver logu un norāda lietotājus kuriem tieši ar to tās dienas vārdu ir Vārda Diena.
 Piemēram uzspiedīsim uz vārda Linda un lodziņā parādās lietotāju nickname kuriem ir Vārda Dienas, jo viņi tajos profila iestatījumos rakstiski pareizi norādīja savu īsto vārdu. Tad nu ar no tā lodziņa varētu aizdoties uz tiem profiliem un šos lietotājus apsveikt Vārda Dienā.

Jā, tāda vienmēr bija doma, bet vnk vārda dienas ir diezgan nesvarīgas lai to rādītu tur augšā baigi katru dienu visiem lietotājiek kuri aktivi spele serveros utt. A tur lejā skatās pāris lietotāji visā mājaslapā, un īsti dēļ pāris cilvēkiem nezinu vai ir jēga taisīt šādu updeitu.

 

7) Jauni somas itemi??
Gan jau pats par to bieži domā un citi ar daudz ko iesaka. Tad nu es ar ko ieteikšu.
Kā redzams ir Dimanti, Smaragdi, Rubīni un vēl kas cits, bet man prātā ienāca "Kāpēc nav Zelta Stieņu vai Sudraba Monētu". Tad nu lūk, varētu tādus itemu izveidot, tik ko no tiem vai kādai kombinācijai tie der būs jādomā tev pašam xd
VAI ARĪ jauns kombinācijas item - Naudas Maišelis - kuru var iegūt sakombinējot - Zelta Monēta + Sudraba Monēta + Bronzas Monēta + Vara Monēta + ja vajag izdomā vēl kādu monētu.
Bet ko dabūt no šī Naudas Maišeļa? Es īsti nezinu, bet kaut ko baigi labu, bet tas nozīmē, ka tām monētām jābūt retām, baigi vai ļoti retām pat.
Jā, kaut kas ar zeltu un sudrabu vienmēr man ir bijis nākotnes kāda aktuāla itema plānam, vnk baidos iztērēt visus "atpazīstamākos" nosaukumus tagad, tā ka nākotnē būtu jābūt tikai kkam dīvainam. Noteikti ka kādu dienu kaut kas būs ļoti labs ar šiem nosaukumiem. Runājot tieši par kombinācijām ko iesaki - kombinācijās visaktuālākie faktori ir tas lai tas iederētos somā - tas ka vajag bildes bez autortiesībām, kuras neizskatās pārāk mūsdienīgi, labāk kā artefakti vai cita veida vērtīgāki itemi, un vēl pāris citi faktori. Monētu ideja jau tika apsvērta tieši pirms pūķa itemu izveides, bet pūķa itemi vairāk iederējās somā, kā arī nejuka kopā ar bitcoin monētu utt.

 

Pagaidām tas viss.
p.s. Ja vienīgi es tiešām ļoti gribētu iepriekš manis ieteikto Favorīt/Bookmark sadaļu vai sarakstu. Tā ļoti palīdzētu.


EDIT - Es  tomēr atcerējos vēl vienu ieteikumu.

8) Galerijās, lai ieliktu video nākas uzrakstīt aprakstu, tas var būt liels un pamatīgs, vai arī pāris punktiņi.
Man ar to ir problēma, ka viss teksts tiek salikts kaudzē. Rakstot ir iespējams ar Enter sākt rakstīt zemāk, bet saglabājot viņš visu tekstu saliek kopā un zemāk rakstītots tekstus pieliek klāt teikumiem bez atstarpēm.

Sataisīts. @Chemijs

Es atceros kāpēc tas tā tika izveidot, jo senāk daudzi sāka troļļot un čakarēt un Galerijām aprastos spamot viskaut ko, kas Galerijas aprastu padarīja pamatīgi garu un nācās pamatīgi ripināt, lai tiktu pie komentāriem. Tas notika sen sen.

Bet vai varētu lūdzu atlikt atpakaļ to, ka aprakstos var izmantot Enter, lai rakstītu jaunā rindā un saglabājot nesamet visu kaudzē, bet ar jaunu fīču?

Sataisīts. @Chemijs

Tā jaunā fīča būtu tāda pati kā iekš Youtube - Tiek parādītas dažas, 5 vai 10 rindiņas teskta un tad lai redzētu tālāk pārējo aprastu ir jāuzpieš "Parādīt Vairāk". Tikai šeit divas pogas, vairāk pa kreisi "Parādīt Vairāk" un vairāk pa labi "Parādīt mazāk", un šīs pogas ir gan augšā gan apakšā. Jo iekš Youtube tas ir tizli, ja paņem, lai parāda vairāk tad ir jātin līdz pašai apakšai, lai paņemtu, lai parāda mazāk un daudzreiz tur ir masīvi teksti. Tāpēc tas būtu tīkami ja to varētu izmantot arī neejot līdz pašai apraksta lejai, ka pašā augšā varētu atkal samazināt aprakstu.

BET Dieva dēļ neizmanto to teksta editora "Spoiler" pogu, es jau par to esmu sūdzējis vairāk kārt, tas sūds normāli nestrādā un saplīst. Cik manu tad daudziem ir tas izmantots bet nekāds teksts tur nav, daudzi laikam to nejēdz izmantot, un ja tas būs ielikts specifiskas fīčas vietā, tas būs murgs.
To vajag speciāli izveidot!

- nav tā vērts. Galerijas gandrīz neviens neizmanto


EDIT 22.08.20. - Es atcerējos vēl divas lietas.

9) Avataru failu lieluma limits!
Kā tad īsti ir ar to? Kāds tad īsti ir tas maksimālais avatara faila lielums?
 Tur tiek minēts 5 MB, bet tie ir sen zināmi meli.
Es kārtīgi neatceros, bet pirms tam es nevarēju laikam ielikt failu kas lielāks par 1 MB, bet šoreiz man sanāca, bet nesanāca ielikt failu kas lielāks par 2 MB. Varbūt arī kļūdos un toreiz varēja vairāk par 1 MB, bet ne vairāk par 2 MB.
Bet tad maksimālais apjoms ir 2 MB nevis 5 MB ?? ... Ja jā, tad kāpēc tiek melots iekš avataru maiņas?
Lūgums to salabot, vai nu uzliec to 5 MB vai pārlabo to tekstu un uzliec pareizo skaitli kāds ir tad tas maksimālais faila apjoms!

Tur ir ļoti sarežģīti - katram formātam ir savādāki limiti gan platumam, gan augstumam, gan izmēram, gan gifu vai png ilgumam, būs grūti to visu aprakstīt vai apkopot, esmu mēģinājis un neveiksmīgi, šobrīd paliks tā kā ir.

 

10) Foruma sūdzības ir retas, parasti visi tik sūdzas par serveros notiekošo. Bet tad kad tās notiek tās tiek ievietotas sazin kur. Vai nu CS sadaļā, vai Beztēmā vai Galvenā Foruma Ieteikumu un Diskusiju apakš sadaļā. Un ne katru reizi Modi vai paši galvenie nepārvieto šīs sūdzības vai vispār citus topikus uz pareizajām sadaļām un apakš sadaļām.
Tāpēc iesaku, vai nu izveido jaunu apakš sadaļu "Sūdzības" iekš "Galvenais Forums" sadaļas, vai arī pārveido "Ieteikumi un Diskusijas" par "Ieteikumi, Diskusijas, Sūdzības".

Sīkums, bet pateikšu viņiem lai tam pievērš uzmanību.


 


EDIT 23.08.20.
Griezienos ievēroju šo. Kāpēc tur ir tāds tukšums? Tur vajag platāku bildi!

Sataisīts. @Chemijs

 

DIEVĪGI IETEIKUMI. PALDIES PAR TIK LIELU APKOPOJUMU! @Chemijs

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2020. gada 11. septembrī, 23:48.

            

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 50 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 00:40
0
post

Sveiki, te atkal es, bet šoreiz es nenāku ko ieteikt, jo man nav ko ieteikt.
Bet es esmu atnācis BEIDZOT pārbaudīt, ko un kā tad Chemijs salaboja un izveidoja toreiz.
Man tur bija 3 posti - es šeit ievietošu linku uz postu, bet arī paņemšu punktu uz kuru gribu atbildēt, un ar spoilerī ielikšu gan manu punktu un tavu atbildi tam, lai vieglāk saprast.
Un ievietošu šeit tik dažus punktus, jo par daudziem citiem nav vairs ko vaicāt, vai nu tu salaboji, vai ar nespēj.


https://www.kick.lv/forums/topi…lv/?page=3/#53">https://www.kick.lv/forums/topi…lv/?page=3/#53

 
1.

Tu tikai pārmainīji Bloga ikonu, bet Vērtējis un Novērtēts ikonas ir vienādas un Somas ikona arī vēl aizvien tā pati vērtēšanas ikona - tātad tu tik daļēji to salaboji. Vajadzēja pārmainīt 3 ikonas, bet pārmainīji tik 1 ikonu.

Edit: 13.02.22 - wtf, tiko uzmetu aci un manu ka ir kas jauns "zvaigžņu veikals" , bet kāpēc tam arī ir "thumbs up" ikona?? Vai tiešām nav pieejama zvaigznez ikona? ... un arī pirmīt minētās problēmas vēl aizvien nav izlabotas - vērtējis un novērtēts ikonas ir vienādas, un somai vēl aizvien ir "thumbs up" ikona :[

-FIXED

 
3.

Iekš Galerijām pašām, ja meklē piemēŗam Love, tad atrod un parāda tik 32 video, laigan jābūt 104 video.
Salabo, lai rāda visus atrastos. Viena lapā uzreiz vai ar pa vairākām lapam.

Pārāk sarežģiti, speciālu sadaļu taisīt tikai priekš kaut kādiem retiem meklējumiem, kuri pat man nekad nav bijuši vajadzīgi. Nav tā vērts, tas vispār neuzlabos aktivitāti un to izmantos 1 cilvēks mēnesī.

Kādu sadaļu? Tu tiko pārkopēji 2. punkta atbildi. Šim tev nav jātaisa sadaļa, bet lapas. Pašai galerijai ir tak vairākas lapas, kāpēc sameklējot iekš galerijām, piemēram "love", viss sameklētais nav pa vairākām lapām?
- Pārāk grūti sataisāms. Meklētājam nav atsevišķas sadaļas - tas vienkārši atgreiž rezultātus. Ja būtu jābūt vairākām lapaspusēm, tas nozīmētu ka ir jābūt īpašai sadaļai priekš meklētāja, nu aptuveni kā ir internetveikalos, ka var meklētāja uzspiest pogu "enter", un tad atveras meklētāja sadaļa ar lapaspusēm un izvērtākiem kritērijiem. Meklētājs netiek lietots tik daudz lai tas būtu tik apjomīga darba vērts.


https://www.kick.lv/forums/topi…lv/?page=3/#54">https://www.kick.lv/forums/topi…lv/?page=3/#54

 
4.

Bet viss vairāk vajag izveidot vietu, kur šos bookmarkus var redzēt, jo es reāli neatceros visu kam es saspiedu tās zvaigznes. Ja būtu vieta, kur redzēt savus bookmarkus, tad arī varētu atrast vieglāk daudzus citus topikus kurus tev pēkšņi vajag.
Tik ar lieta tāda, ka pie favorītiem automātiski parādās tevis veidotie saturi, bet tiem nevajadzētu būt tur pie tiem bookmarkiem, jo tad tur var sanākt liela kaudze ar sviestu.
Un arī tur vajag apakšsadaļas. Piemēram, ieej bookmarkos jeb favorītos un tur ir vairākas apakš sadaļas - Topiki - Blogi - Miniblogi - Galerijas - Profili - utt.
To varētu uzlikt tur kur ir iekš sava profila pa kreisi tā kolonna ar - Pārskats, Draugi, Brīdinājumi, utt. ... Vai arī pie Multivides augšā.

Jau taisot šo biju apsvēris tam sadaļu kur apskatīt savus favorītus, bet nu čakars - vienmēr taisīt īpašas sadaļas ir muuuurgs. Man pašam ir šī problēma ka gribas izņemt visu no favorītiem, bet nevaru jo nezinu visu ko tur ieliku, bet tapat saprotu ka darbs to sataisit ir daudz lielaks ka cik ir paciest to sajūtu ka vajag pa vienam iznemt no favoritiem kaut ko kad tur velak kads kko ieraksta. Kādu dienu pēc ilgā ilga laika, gan jau ka sataisīšu.

Nu kā ar to Favorīt jeb Bookmark sadaļu sokas? Kaut ko jau esi mēģinājis vai vēl nekas?
- Diemžēl pagaidām nekā, joprojām ltas būtu par lielu darbs, un es te jau dusmojos ka daziem punktiem sanāca vairākas stundas tos taisīt, a šis ir ilgāk 

 
5.

Topikos, miniblogos, galerijās, utt nav iespējams ievietot Youtube video no telefona Youtube app.
Tur dod šādus linkus - https://youtu.be/0eltBFcnjws" target="_blank">https://youtu.be/0eltBFcnjws , bet uz pc internetā youtubē šādus - https://www.youtube.com/watch?v=0eItBFcnjws" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=0eItBFcnjws ... bet Kicka sistēma nepieņem no telefona youtube app dotos linkus. Nākas iet caur telefonu internetā un tur iet youtubē un tur ņemt linkus.
Laigan redzot cik līdzīgi ir linki, tad varbūt sanāktu, no youtube app linka izņemt punktu starp "youtu" un "be" un pēc slīpsvītras jāieraksta "watch?v=" ... bet kurš atcerēsies to darīt?
Tas ir baigi čakarīgi iet telefona internetā un tur spaidīt youtubi, it īpaši ja telefons ir mēsls.
Salabo, lai arī var izmantot telefona youtube app linkus.

Sataisīts @Chemijs

Šoreiz es izmantoju šo linku - https://youtu.be/cus4ws8j0x8 - Man izdevās izveidot galeriju, BET neizdevās izveidot minibolgu un iepostot kādā topikā. Tātad Tu neesi salabojis šo 100%. No trim vietām es to varu ievietot tikai vienā.
- salaboju miniblogos lai var ielikt, bet topikos/postos salabot nebus iespejams. Teksta editors ir parak sarezgits lai tur jebko tādu varētu izlabot pa mazāk kā desmit stundām.


https://www.kick.lv/forums/topi…lv/?page=3/#55">https://www.kick.lv/forums/topi…lv/?page=3/#55

 
2.

2) Iekš foruma no PC kā redzams augšējā rīkjoslā ir Kick logo uz kura uzspiežot aiznes uz mājaslapu, tad pašas mājaslapas simbola boga, un tālāk forums un viss pārējais.
Bet uz telefona ir tikai Kick.lv uzraksts uz kura uzspiežot aiznes uz mājas lapu un pa labi poga kur var izvēlēties kur doties vai nu uz mājaslapu vai forumu un citām vietām.
Es uzskatu ka uz telefona vajag uzlikt lai mājaslapas simbola poga kas aiznes uz mājaslapu būtu atsevišķi ārpus tās izvēles un kreisajā stūrī. Tas liktos ērtāk un tīkamāk izskatītos.

Sataisīts. @Chemijs

Tas nav sataisīts. Kad telefons stāv vertikāli, mājas lapas poga vēl aizvien ir tajā trīs strīpiņu izvēlē starp meklētāju un forumu.
Es ieteicu viņi izņemt no tās izvēles un nolikt atsevišķi pa kreisi stūrī. Tad būtu Mājas poga, Kick logo, trīs strīpiņu izvēle. ... bet cik noprotu, ja tu ko pārveidosi, tas tomēr ietekmēs to kā tas izskatīsies, ja telefonu pagriezīs horizontāli vai?
- izņēmu mājaslapas pogu no telefona izvēles. Bet taisīt kko kreisajā stūri papildus negribu, jo uzskatu to par pilnigi bezjēdzīgu, kad pilnīgi blakus jau ir logo uz kura var nospiest.

 
4.

4) Aplūkojot iepriekšējo punktu ievēroju divas lietas:

4.1. - Miniblogu komentāri ir vienīgie komentāri kuriem var spiest Like un Dislike. Tas nav iespējams Jaunumi, Galerijas, Blogi. Tas liekas jocīgi. Tapēc uzskatu ka vai nu pārējiem arī vajag uzstādīt ka var spiest Like un Dislike, vai arī Miniblogu komentāriem to noņemt.
(Arī nav iespējams atbildēt Profila komentāriem, bet nu tie ir tādi privātāki komentāri nevis tādi publiskāki, tāpēc like un dlsike varētu tiem nelikt, vai arī prikola pēc var uzlikt un redzēt kā citi laiko un dislaiko citu lietotāju komentārus citos profilos xD.)

Ļoti sarežgīti. Spiecāli kad veidoju to miniblogos, tāpēc to nesāku taisīt visās sadaļās, jo tas prasītu nedēļas to sataisīt visur, tas nav tā vērts šobrīd, gan jau ka ar laiku.

 

4.2. - Atbildēt iespēja ir pieejama iekš Galerijām, Blogiem un Miniblogiem. Jaunumos tās nav. Tāpēc varbūt to varētu arī uzstādīt tur. (Tā arī nav iekš Profiliem, bet nu tur jau to nevajag.)
Un iekš Galerijām un Miniblogiem šī iespēja "Atbildēt" ir redzama uzreiz, bet iekš Blogiem nē. Tas tikai parādās tur, kad ar peli tiek uziets virsū uz komentāra.
 Iekš Galerijām un Miniblogiem ...... Iekš Blogiem  .
Lūgums to salabot, lai Blogos arī rādās uzreiz iespēja Atbildēt, nevis ir pēkšņi izgaisusi un parādās tik tad kad tur uzbīda peli.

Ļoti sarežgīti. Spiecāli kad veidoju to miniblogos, tāpēc to nesāku taisīt visās sadaļās, jo tas prasītu nedēļas to sataisīt visur, tas nav tā vērts šobrīd, gan jau ka ar laiku.

4.1. ir runa par fīču kas ir miniblogiem, bet nav piejama Jaunumiem, Galerijām, Blogiem. Lūdzu lai tu to arī uzliec tiem, bet tu atbildi ka nevar, jo tas ir speciāli miniblogiem taisīts. - okey, saprotu.
Bet tad 4.2. ir problēma ar blogiem, kura nav galerijām un miniblogiem. Bet Tu tur dod to pašu atbildi kādu devi par 4.1. - NĒ, bullshit, tu coppy paste atbildi. Kāds sakars ar specifiskiem miniblogiem, ja tā problēma ir blogiem? Ja tā nav problēma miniblogiem un galerijām, bet ir problēma blogiem.
Es saprotu, ja nespēj izdarīt 4.1., bet pārskati 4.2. un dod normālu atbildi lūdzu.
- blogos vispirms veidoju to sistēmu, tpēc ilga laika, kad taisiju miniblogus, taisīju pilnīgi citu sistēmu, advencētāku, kur ir arī like/dislike iespēja komentāriem. Šīs sistēmas gandrīz nekā nav saistītas, un tāpēc arī 1 sistēmā nerādas pogas kāmēr netur peli virsū, a otrā rādās vienmēr un ir like iespējas.
- pārāk liels darbs pārveidot blogus uz jaunāko sistēmu
- pārāk liels darbs šo sistēmu ieviest jaunumu rakstos.

 
5.

Tu sataisīji tikai tā, ka aizmet uz profilu - tas labi, malacis.
Bet viņš neaizmet uz tieši to rakstīto komentāru - Tu to speciāli netaisīji, vai arī tas nav sataisām tā?
- čakars sataisīt. Neuzskatu ka tas būtu tā vērts, jo man personīgi nekad nav bijusi problēma ka mazliet jāpatin lai atrastu īsto komentāru.

 
10.

Tātad Tu izlēmi vienkārši padod ziņu, lai modi pārvieto nepareizajās vietās izveidotās foruma sūdzības?
Bet tad kur viņiem tos pārvietot? Uz kuru sadaļu un apakšsadaļu viņiem nāktos pārvietot Foruma Sūdzības?
- pārsaucu par Ieteikumi, diskusijas un sūdzības


p.s. Liels paldies ka salaboji to spoiler pogu (2. posta 2. ieteikums), jo vismaz kā redzi varu to normāli izmantot iekš šī posta!



Bet man tomēr ar laiku parādās jauni ieteikumi. Un tos rakstu šeit editojot postu.

1. Ieliec kādā no lādēm vai citus itemu kombinācijās iespēju izcelt spinu.
- kāpēc? labāk ir ka ir noteikti veidi kur var dabut noteiktas lietas, nevis ka visur var dabūt visu. Tas motivē lietotājus izmantot visus šos veidus, nevis ka vnk aktīvāk vienu.

2. Pēdējā dienā pirms statu RR iekš DD2 ieslēdz Frendly Fire, lai interesantāk.
- būtu pilnīgs haoss, spēlētāji dabus banus, jo nebūs raduši ka nevar mest granātas virsū un bērt cauri visiem un dabūs regulārus slay vai kick no servera. Arī jāpiemin ka būs trolli kuri lidis priekšā kādam kurš šauj utt, tāpēc jau arī ff ir izslēgts un pat nekad nav ticis nopietni apsvērts to ieslēgt :D

3. Kāpēc ja mani kāds nobloķē viņš vēl var man rakstīt vēstules un komentēt manā profilā?
Es saprotu ka tas ir bloks pret mani, lai nesaņem ziņu no manis, bet redzot cik tizli daudzi bloķē viens otru, tad tam arī būtu jāiet pretējā veidā.  - Ja mani nobloķē, tad arī lai viņi paši bloķētāji nevar man rakstīt vēstules un komentēt iekš profila. - Es saprotu, ja tas nav īsti godīgi pret upuri, kurš nobloķē kādu apnicīgu un uzbāzīgu personu, bet kā minu, šeit bloķēšanas notiek ļoti tizli, ar savādākiem motīviem. Tāpēc lai ar paši negodīgie mīkstie bloķētāji paši to saņem pretī, jo arī, ja viņiem nav vēlmes komunicēt ar otru presonu, tad lai arī paši nespēj rakstīt nekur nobloķētajai personai.
- viņi varētu appiet šo, uz 5 sekundēm bloku noņemot, iekopējot tekstu un tad atkal bloku uzliekot atpakaļ. Lietotājs kurš ir nobloķēts, var jebkurā laikā pats nobloķēt to otru lietotāju ja vēlās, bet nu šādas situācijas ko aprakstīji ir nenormāli retas un nav vērtas uzmanību

4. Iekomentēju vienu galeriju. Izmanotoju Enter, lai atdalītu specifiskas vietas tekstā, bet beigās man visu tekstu sameta čupā. https://i.imgur.com/swyARID.png">https://i.imgur.com/swyARID.png ... Lūdzu uzliec, ka komentāru var rakstīt uz leju izmantojot Enter, jo to var darīt iekš profiliem, miniblogiem, utt.
- Neesmu šo jau salabojis? notestēj un itkā ir viss pa rindām. https://i.imgur.com/9b0AZJs.png">https://i.imgur.com/9b0AZJs.png

5. Šim jaunajam brīnumam https://i.imgur.com/uW5Fsk0.png">https://i.imgur.com/uW5Fsk0.png vajag X stūrī, lai to var aizslēgt, lai nav jāgaida kad tas pazudīs pats, jo ja tas parādās uz telefona, tad tas ir baigi kaitinoši.
Sākumā nebija, bet ar laiku jau uzliki X tam zaļajam lauciņam lejā, kad nozog xp vai savāc kādu itemu, tad nu uzliec X arī tam.

Edit: Kādu laiku ievēroju, ka uz PC tas ātri vien pazūd, un tagad notestēju uz telefona, un uz tā arī pietiekami ātri pazūd. Nav vajadzīgs X šoreiz, ja jau tik ātri pazūd un netraucē.
- OK

6. Kad uzspied uz vēstulēm tad pārāda "Atvērt vēstules" vai arī var izvēlēties atvērt daļu no vēstulēm.
Bet starp "Atvērt vēstules" un pašām vēstulēm vajadzētu ielikt pogu "Atzīmēt visas vēstules kā izlasītas".

JO MAN IR ZAJEBAĻI JAU TĀS KICK VĒSTULES PAR TIEM ILŪZIJAS AKMEŅIEM. Man nākas iet iekšā vēstulē katru reizi, lai tā vēstule un cipariņš pazūd.
... Un ja teiksi, lai eju vēstulēs uzspiest to pogu, tad tik pa labi es varu iet iekšā pašā vēstulē. Bet es negribu aiziet no sākumlapas, topika vai sazin kur es esmu forumā.
Vajag lai var uzspiest šur un tur un miers, lai nav obligāti kaut kur jāiet, lai tas cipariņš pazūd.

Edit: Paldies, Tu uzliki uztādījumos, ka var atzīmēt, lai nenāk tās vēstules par akmeņiem un tagad jau dzridām.
- OK

7. Komentējot profilus no telefona es nevaru normāli izmantot kick smaidiņu izvēli. Kad es to ripinu uz leju, tā uzreiz tiek rauta atpakaļ uz augšu. Čatā, miniblogos, galerijās ar to nav problēmas - noripini lejā un izvēlies smaidiņus, bet komentējot profilus gan nesanāk.
- nevaru izlabot jo man no telefona šādas problēmas nav. pārbaudīju

8. Būtu labi ja iekš topiku/postu editora ievietotu smaidiņu pogu. Citādi jādodas uz čatu vai kur citur, jāizvēlas smaidiņš, tad jāpārkopē tā teksts un tad jāiekopē topikā/postā.
Edit: 14.03.2022. - Šo minēja Capture jaunajā ieteikumu topikā un Tu atbildēji ka tas nav izdarāms.
- Jep, nav iespējams

9. Meklētājs neko neatrod ar šī rakstu zīmēm # un ... ja tiešām neko neatrastu tad būtu šī ziņa "Ar šādiem meklēšanas kritērijiem nekas netika atrasts", bet tās vietā ir tukšums.
- neatradu fix tam. Neredzu labumu velīt vairāk par 15 minūtem, tam lai varētu mēģināt salabot lietu kuru nekad nav nevienam īsta pamata lietot. Kāpēc lai kāds ko tādu meklētu?

10. Posta sākumā jau editoju postu ar papildus problēmu saistībā ar 1. punktu no iepriekšējā updeita.
Bet ierakstīšu arī šeit.
wtf, tiko uzmetu aci un manu ka ir kas jauns "zvaigžņu veikals" , bet kāpēc tam arī ir "thumbs up" ikona?? Vai tiešām nav pieejama zvaigznez ikona? ... un arī pirmīt minētās problēmas vēl aizvien nav izlabotas - vērtējis un novērtēts ikonas ir vienādas, un somai vēl aizvien ir "thumbs up" ikona :[

- fixed

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 02:59.

            

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 2h 0m
Redzēts Vakar, 14:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 05:10
0
post

reg nick uz muzu bus kkad pieejams?
- vai tad regnick uz gadu nav pietiekams?
- pamata uz muzu netika likts vnk tiri tapec lai regnicku skaits nebutu tik garšs ka tā lapa vērtos vaļā minūti.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 16. martā, 03:01.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 250 ( 4582 skatījumi )
Omega, Tessa&Hardin, Kiwi :], santiz, Pīļuks, Chemijs, Сhrееру©, Minnia, Venta, Lacz, knejvs, Enemijs, medalus, Dzēsts profils, Capture, spookycss, wind, Oskars.R, <FiZz>, ZnT, Agneshuks, Essential^, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Jackass3D, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., duum, Weksijs, fraGOnaars, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Flabijs, KrievuJakudza, Dinčaa, BANZAI, cruelcin, w3Ed!ch7, Moxley, xhpoqou, K@@SiS, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kamiks, AIDZIS., pankuksh, Ethe, Latvians, Hybrid Minds, Pickle Laura, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, jollylv, pigmi , »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 575, Critikalz., laescobare, Exc, LowSkillL, akasi, PooKa, Matriks, Kikii., Kriksons, **Nezināmā**, Canep, MA1M, RushFuck, Fūdiņš, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, `Barbija`, magisterial , Wunderschlange, Wolfyy, ~Evils~, Obijs, malbaro, AndisKoks, adjustable, radžiņš, kuzons, egons, ch1mbudzi, Zalkt!S, jevrika, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, daryl, yostu, Unicorn, JērsA, **MoHiTo**, Strelnieks., Hazard, siirups, è’lei, enrico, v3tro, LaQ, 🌿🌿🌿, Kristersss, peach, not hns, French, Hapijs, who`s who, klucis, Valtero, Flak3, bLank*, MTM123, 47th, gucci, prote1ns, eena, MAIZE., Go0dFather, cheburashka, Yenote, keni, awelv, A4Tech, crewified, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Naft'līns, Peak, arthurqee, SintijaL, ⛔lolwut?, Hvz, Osiits, CepumCepuminshhh, x1x, Amors, raacha, iFamous, Edward, Riepa, Vandalists, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, nolodžik, ScoRp1oN^^, no-legal, Apocalypse, KenT1k, ALLAHS, 123456789, Rastaman4iks, ZeltaBlack, guyelberG, Grizzlijs, toxicated, emaymyska., WickedLady, Normals_Kretins, HSkill, Gamora, cruelcin šļura, agaa, ★ToughEnough★, sсhoKKur-, Dzonis, Gloks, Wukong, KristapsLv, Remember-ME, ImNotLegit, luīze, Rolković, Paldies., tenblunt, John Doe, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., bnation-, dzēsts profils, Pilots, freezy, black cobra, Kubiks, Šķiedra, ANormalStick, EXIT.-, behemoth, Goxx, Yakuza, Ofkors, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, concijs, Smaiča, Chemp1k, CuLt., Lauku puika a.k.a hnc. , Dj pecis, hustler, Lachubliezejs, Swizy, Minimi, LACOBRA, thestyle, KOB, Mercury`, 2nf*, WizKhalifa*, maar4a, FreakyyPrime., Jumpybug, Vecteevs, Foxculated, NunCe, Pussy_Man, PasaulesBoT, deewekzij, Martinshhh, StaFFорд, Beyondz, Vaaveriite*_^, ZīLe, hehegeeva, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, cyruss, Kipchoge, Violexy, Witch, Nighterance, SINCAS_MONSTRS, Uksors, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, LOOK, Kubi, Kalvix, Sin4a, G$ SHOOTER, Zaņuks, REDFOO, dibens, kepsis, skeleMF, a3apT, Laauriinaa, milkhouse`, Amorphis, Alty, ketamine, Vienki, NeaDeKwaD | Stone, Mคtrΐxf๏x, zexty, MateYz, hophop, Ralfuuzis, paseeta, HaRZz, Annaconda, EvE, Noravajumtu